رضازاده در مراسم معارفه مدیرکل جدید سیاسی وزارت کشور: ایجاد شرایط برابر برای همه جریان‌های سیاسی رویکرد وزارت کشور است

19:35 ۲۴۲ روز و ۱۲ ساعت پیش خبرگزاری فارس 486 0
رضازاده در مراسم معارفه مدیرکل جدید سیاسی وزارت کشور: ایجاد شرایط برابر برای همه جریان‌های سیاسی رویکرد وزارت کشور است

مدیرکل سیاسی پیشین وزات کشور گفت: وزارت کشور که وظیفه تبیین و اجرای سیاست‌های دولت را برعهده دارد، باید تمام تلاش خود را برای تحقق وعده‌های دولت در حوزه سیاست داخلی به کار بندد.

خبرگزاری فارس

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، محمدامین رضازاده مدیرکل سیاسی پیشین وزات کشور در مراسم تکریم خود و معارفه مدیرکل جدید با بیان اینکه جمع همه نیروها و گرایش‌های سیاسی در دولت کار آسانی نیست، اظهار داشت: وزارت کشور که وظیفه تبیین و اجرای سیاست‌های دولت را برعهده دارد، باید تمام تلاش خود را برای تحقق وعده‌های دولت در حوزه سیاست داخلی به کار بندد.
وی ادامه داد: در دوران مسئولیت خود در دفتر سیاسی وزارت کشور تلاش کردم که جایگاه دفتر سیاسی ارتقا یابد؛ وظایف دفتر سیاسی سنگین است و ما تلاش کردیم که وظایف خود را به صورت تخصصی و حرفه‌ای به پیش ببریم. ما تلاش کردیم با هماهنگی وزیر کشور و معاونان سیاسی ایشان ازجمله آقایان؛ مقیمی، احمدی و جبارزاده، سیاست‌های دولت، رییس‌جمهور و وزیر کشور را اجرایی کنیم.
رضازاده با اشاره به چهار انتخابات برگزار شده در سالهای 92  و 94 و ثبت آن در فهرست در ردیف عملکردهای موفق نظام، خاطرنشان کرد:‌ در این انتخابات‌ها، همه گرایش‌ها و احزاب سیاسی با آرامش و نشاط سیاسی شرکت کردند و شاهد هیچ تنش و درگیری قابل توجهی در فضای سیاسی کشور نبودیم؛  12 هزار سخنرانی در ایام تبلیغات انتخابات اخیر برگزار شد که یک سوم آن در دانشگاه‌‌ها بود. همه این سخنرانی‌ها در آرامش برگزار شد و تعداد سخنرانی های لغو شده بسیار اندک بود و البته در همین موارد اندک هم وزارت کشور تمام تلاش خود را برای برگزاری قانونمند آن به کار برد.
وی تاکید کرد: در جریان رای اعتماد به وزیر کشور، هیچ انتقادی به حوزه سیاسی وارد نشد زیرا همه جریان‌های سیاسی متقاضی، از وزارت کشور و کمیسیون ماده 10 مجوز فعالیت سیاسی گرفتند و خانه احزاب نیز بازگشایی شد. در این دوره حقیقتاً در عمل، رویکرد وزارت کشور ایجاد شرایط برابر برای همه جریان‌های سیاسی کشور بوده است.
مدیرکل سیاسی پیشین وزارت کشور با ارائه گزارشی از عملکرد دفتر سیاسی وزارت کشور در رابطه با احزاب، تشکل‌های صنفی، بازنشستگی، کارگری و اقوام و اقلیت‌های دینی گفت: از وزیر کشور بابت اعتمادشان در طول دوره تصدی مسؤولیت تشکر می کنم. در این مدت، تلاش کردم در عمل، پاسخ اعتماد وزیر کشور را بدهم و مشی اعتدالی دولت را سرمشق قرار دهم و در این مسیر هر آنچه در توان داشتم به کار بردم.
مدیرکل سیاسی پیشین وزارت کشور در پایان از همه همکاران خود در ستاد و صف وزارت کشور، استانداران و فرمانداران، دبیران کل احزاب، فعالان خانه احزاب، نمایندگان دستگاه های عضو و مرتبط با کمیسیون ماده ١٠ احزاب، کمیسیون اقوام و مذاهب  و کمیسیون های دانشجویی و کارگری شورای امنیت کشور تشکر و از همه طلب حلالیت کرد.


گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

4 راه مقابله با چشم زخم در دستورات اهل بیت(ع)
چشم زخم نوعی از حسد نفسانی است که هنگام مشاهده چیزی که در نظر شور چشم، زیاد و تعجب انگیز است محقق می‌شود.
بازیگر مهاجرت کرده: ˮنمی‌گذارند برگردم به ایران!ˮ
این سوال مطرح است که چرا بازیگران و هنرمندان ما به اینجا می‌رسند یا خانه‌نشینی را تجربه می‌کنند و یا این‌طور بی‌خانمان می‌شوند و به شبکه‌های ضدانقلاب مثل جم می‌پیوندند...؟!
نبرد ˮبهنوش طباطباییˮ با پاندای کونگ فوکار-عکس
"بهنوش طباطبایی" ، بازیگر مطرح ایرانی، تصویر زیر را در اینستاگرامش منتشر کرد.
جدیدترین عکسی که ˮساره بیاتˮ منتشر کرد
"ساره بیات" ؛ بازیگر مطرح ایرانی، با انتشار عکس زیر، صفحه شخصی خود را به روز کرد.
باید‌ها و نباید‌ها برای شنا کردن
یک متخصص طب اورژانس، علایم غرق شدگی و باید‌ها و نباید‌ها برای شنا کردن را تشریح کرد.
قبل از خواب این نوشیدنی را بخورید تا دیابت نگیرید
در تحقیقات جدید وقتی که موش هایی که دارای رژیم پرچربی بودند پودرکاکائو مصرف کردند با التهاب کمتری رو به رو شدند. رژیم پرچربی خود عاملی برای ابتلا به «دیابت نوع 2» محسوب می شود.
بلایی که فامیل‌بازی بر سر مدارس غیردولتی آورد
مدارس غیردولتی در کنار مدارس عادی در کشور به جذب و تعلیم و تربیتدانش‌آموزان می‌پردازند منتها تفاوت آنها با مدارس عادی این است که خانواده‌ها هزینه تحصیل دانش‌آموزان خود را تقبل می‌کنند.
حاشیه های تاثیر قطعی ۳۰درصدی سوابق تحصیلی
تاثیر قطعی ۳۰ درصدی سوابق تحصیلی در کنکور حاشیه‌های زیادی را ایجاد کرده و صدای بسیاری از دانش‌آموزان را بلند کرده است؛ اما این طرح به نفع یا به ضرر کنکوری‌هاست؟
کیارستمی: در آلمان به دنبال آماده‌سازی تیم کامپوند بودیم نه کسب مدال!
دبیر فدراسیون تیروکمان گفت: هدف از اعزام تیم کامپوند زنان و مردان و زهرا نعمتی به جام جهانی آلمان ارزیابی عملکرد کمانداران و آماده‌سازی برای حضور در بازیهای آسیایی جاکارتا بود نه کسب مدال.
قرآن پژوه عربستانی بازداشت شد
نیروهای امنیتی عربستان در ادامه دستگیری ، علما ، دانشمندان و صاحبان اندیشه ، ' مساعد الطیار' استاد دانشگاه ملک سعود ریاض و قرآن پژوه این کشور را بازداشت کردند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

گفت و شنود- حقوق!
یکی از نامزدها در متینگ انتخاباتی خود می‌گفت؛ من با سوسیالیسم و امپریالیسم و کمونیسم و فمنیسم و... مبارزه می‌کنم! پیرمردی گفت؛ کاش یک فکری هم برای روماتیسم من می‌کردید!
ولی‌عهد سعودی هر لحظه منتظر توطئه شاهزادگان
منابع نزدیک به خانواده سلطنتی در ریاض، گفته‌اند که بن سلمان نگران توطئه شاهزادگان علیه خود است و پادشاه سعودی قصد ندارد در شرایط فعلی قدرت را به او واگذار کند.
برخواه: سهراب بهترین وزنه‌هایش را در جاکارتا می‌زند- علی حسینی هنوز با رکوردهایش فاصله دارد
سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری گفت: امیدوارم سلیمی بتواند سومین طلای بازی‌های آسیایی خود را بگیرد، عملکرد سهراب مرادی هم عالی است اما علی حسینی هنوز با رکوردهای خودش فاصله دارد.
4 راه مقابله با چشم زخم در دستورات اهل بیت(ع)
چشم زخم نوعی از حسد نفسانی است که هنگام مشاهده چیزی که در نظر شور چشم، زیاد و تعجب انگیز است محقق می‌شود.
بازیگر مهاجرت کرده: ˮنمی‌گذارند برگردم به ایران!ˮ
این سوال مطرح است که چرا بازیگران و هنرمندان ما به اینجا می‌رسند یا خانه‌نشینی را تجربه می‌کنند و یا این‌طور بی‌خانمان می‌شوند و به شبکه‌های ضدانقلاب مثل جم می‌پیوندند...؟!
لایحه شفافیت تقدیم مجلس می شود
ابتکار: اقلام اساسی با تمام توان دولت تامین خواهد شد-متأسفم اگر پرونده اسیدپاشی مختومه شده باشد
بطحائی: انتشار تصاویری از شرکت‌کنندگان بی‌حجاب بداخلاقی رسانه‌ای بود
خواب دشمن برای تضعیف اقتصاد ایران تعبیر نمی شود
خواب دشمن برای تضعیف اقتصاد ایران تعبیر نمی شود
دفتر سخنگوی دولت ارائه بسته پیشنهادی به مجلس برای بازنگری در بودجه سال ۹۷ را تکذیب کرد
اینفوگرافی - بیشترین تماس پوتین و ترامپ با سران کدام کشورهاست؟
معاون رئیس جمهوری از نمایشگاه اقوام درالبرز بازدید کرد
کارکنان وزارت خارجه با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کرد
دولت نسبت به احیای دریاچه ارومیه حساس است