حمله به ایران از سوی سعودی یک طنز تاریخی است- حزب الله لبنان در کمتر از چند ساعت متجاوزین را پشیمان خواهد کرد

15:04 ۳۷۱ روز و ۱ ساعت پیش قدس 494 0
حمله به ایران از سوی سعودی یک طنز تاریخی است- حزب الله لبنان در کمتر از چند ساعت متجاوزین را پشیمان خواهد کرد

عربستان می داند که لبنان یمن دوم نیست که بتواند در این کشور اعمال جنایتکارانه وتجاوزکارانه انجام دهد. حزب الله لبنان از قدرت عظیم و بازدارنده ای برخوردار است که با تمام قوت در برابرهر نوع تعرضی به لبنان ایستادگی کرده وپاسخ درخور و شایسته ای به متجاوز خواهد داد. امروزحزب الله لبنان قدرت بالفعلی است که با سهولت در برابر متجاوز می ایستد و در کمترین زمان سعودی ها و رژیم صهیونیستی را از تجاوز به خاکش پشیمان خواهد کرد.

قدس

قدس آنلاین / ساحل عباسی - سردار یدالله جوانی مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در گفت و گو با قدس آنلاین به بررسی حواشی استعفای سعد حریری ورفتارهای شائبه برانگیز سعودیها پرداخته است. وی  با بیان اینکه عربستان شریک جنایات رژیم صهیونیستی درمنطقه است به
قدس آنلاین گفت: منطقه غرب آسیا یکی از راهبردی ترین مناطق جهان به شمار می رود از این رو در دهه های اخیر توطئه های مختلفی از سوی دشمنان به ملتهای منطقه تحمیل شده است. مثلث شوم طراحی کننده این توطئه ها به دنبال نهادینه کردن اغراض وخواسته های شوم خود است. وی افزود: این مثلث شوم که متشکل از آمریکا، رژیم صهیونیستی وآل سعود است در سودای تغییر جغرافیای منطقه به نفع  خود است؛ هر چند در سالهای گذشته تحرکات وسرمایه گذاری های کلانی برای رسیدن به این اهداف به کار گرفته شده اما مقاومت ملتها، هوشیاری؛ آگاهی و  بیداری آنها بسیاری از توطئه های مثلث نفاق و تجاوز را خنثی کرده است.   همراهی عربستان با آمریکا و رژیم صهیونیستی در بسیاری از اشغالگری های منطقه اعم از افغانستان؛ عراق و حمله گروهک های تروریستی به سوریه کاملا مشهود است از این رو باید گفت عربستان شریک جنایات آمریکا و سران کودک کش رژیم صهیونیستی است.
جوانی دراین باره اظهار داشت: مشارکت عربستان با رژیم صهیونیستی در جنگ با حزب الله لبنان و حمله به مردم بی دفاع غزه واضح و مبرهن است. عربستان با حمایت مالی وصرف میلیاردها دلار بودجه نظامی توطئه داعش را هدایت کرد تا در منطقه جایگاهی داشته باشد اما نه تنها جنگ های مذهبی و به کار گیری نیروهای آدم کش از سراسر دنیا در عراق و سوریه سعودی ها را به اهدافشان نزدیک نکرد بلکه عربستان با حمله مستقیم به مردم یمن و لشکر کشی به این کشور مظلوم، همچنان اصلی ترین بازنده جنگ  وایجاد آشوب وناامنی در منطقه به شمار می رود. لذا می توان نمره کامل توطئه گری؛ جنایت کاری؛ آتش افروزی وخسارت آفرینی منطقه را به سران سعودی داد.
این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به آخرین تحولات منطقه و استعفای نخست وزیر لبنان توسط سعودی ها خاطر نشان کرد: فشار بر ملت لبنان که جدید ترین بازی سعودی ها به شمار می رود سناریوی دیگری برای فشار به مردم این کشور و در نهایت تشنج آفرینی در منطقه است. وی ادامه داد: تحت فشار قرار دادن  سعد حریری نخست وزیر لبنان و وادار نمودن وی  به استعفا نشان از عجز و ناچاری خاندان سعودی در شرایط امروز منطقه است. شکست های مداوم سعودی ها در موضوعات مختلفی همچون رانده شدن تروریست ها از سوریه وعراق و نابودی کامل آنها به دست نیروهای انقلابی ومردمی و شکست های سنگین و راهبردی در یمن همه و همه نشان از نهایت عجز و ناچاری خاندان سعودی دارد، لذا سران سعودی در چنین وضعیتی به دنبال طراحی توطئه جدیدی در منطقه هستند. جوانی خاطرنشان کرد: فشار برحزب الله لبنان، دولت ومردم لبنان راهکار امروز سعودی ها در سایه حمایت های روسای صهیونیستی آنهاست تا جایی که براساس برخی از اطلاعات سران سعودی با گروگان گرفتن نخست وزیر لبنان به دنبال تحقق اراده خود و مداخله در امور داخلی لبنان هستند.
این کارشناس سیاسی در پاسخ به ادعای حمله به حزب الله لبنان وجمهوری اسلامی توسط برخی از سران سعودی خاطر نشان کرد: در پاسخ به این سوال که آیا تهدیدات نظامی آل سعود می تواند منجر به حمله نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران یا لبنان شود با اطمینان می توان گفت هیچ کشوری اعم  از عربستان یا رژیم صهیونیستی جرات حمله به حزب الله لبنان و جمهوری اسلامی ایران را ندارد. لبنانی ها ملتی هوشیار و آگاه به مسائل سیاسی روز هستند. امروز حزب الله نیرویی مقتدر وتعیین کننده در صحنه معادلات منطقه ای به شمار می رود، خوشبختانه رژیم صهیونیستی به قدرت حزب الله واقف است بنابراین عربستان ورژیم صهیونیستی می دانند حمله به لبنان چه هزینه های سنگینی را بر آنها تحمیل می کند چرا که در این صورت امنیت تل آویو، شهرها و بنادر صهیونیستی با چالش هایی اساسی رو به رو خواهد شد.
 مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با طنز خواندن موضوع حمله به ایران تصریح کرد: امروز حزب الله لبنان در یک موقعیت بازدارندگی قرار دارد و می تواند از مردم لبنان دفاع کند؛ از سوی دیگر موضوع حمله به ایران یک طنز تاریخی است. امروزه تمامی کارشناسان موضوع حمله آل سعود به جمهوری اسلامی ایران را به سخره می گیرند چرا که سعودی ها درجنگ با یمن در مواجهه با یک ملت مظلوم و فقیر همچنان در تحقق اهدافشان ناکام مانده اند و در موضع انفعالی وتدافعی قراردارند چگونه می توانند در برابر کشور قدرتمند وتوانمندی چون ایران وارد برخورد نظامی شوند؟  
جوانی در ادامه به قدس آنلاین گفت: قطعا حکام آل سعود می دانند هر نوع حرکت ماجراجویانه دراین حوزه پیامدهای سنگینی برایشان به دنبال دارد از این رو می توان گفت تهدیدات آل سعود برای حزب الله لبنان و ملت ایران جنگ روانی است. در واقع تهدیدات نظامی آنها پشتوانه ای برای پیشبرد اهداف سیاسی در صحنه داخلی لبنان و وادار کردن آنها به نوعی تغییر روش در منطقه است. بی شک رفتارهای لبنانی ها نشان داد آل سود و رژیم صهیونیستی یک بار دیگر باید مزه ناکامی را بچشند و شکست دیگری را در موضوع لبنان تجربه کنند تا فضاحت دیگری بر کارنامه ننگین آنها افزوده شود.
 وی در پایان با تاکید بر پشیمان کردن هر متجاوزی به خاک لبنان یا ایران اظهار داشت: عربستان می داند که لبنان یمن دوم نیست که بتواند در این کشور اعمال جنایتکارانه وتجاوزکارانه انجام دهد. حزب الله لبنان از قدرت عظیم و بازدارنده ای برخوردار است که با تمام قوت در برابر هر نوع تعرضی به لبنان ایستادگی کرده و پاسخ درخور و شایسته ای به متجاوز خواهد داد. امروزحزب الله لبنان قدرت بالفعلی است که با سهولت در برابر هر متجاوزی می ایستد و در کمترین زمان سعودی ها و رژیم صهیونیستی را از تجاوز به خاکش پشیمان خواهد کرد.


گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

فضای مجازی  کتابخوانی در بین جوانان را کاهش داده است
اردبیل - ایرنا- فرماندار بیله سوار گفت: فراگیر شدن بحث استفاده از اینترنت و فضای مجازی ، سرانه مطالعه کتاب بویژه در بین جوانان ونوجوانان را پایین آورده ونهادینه کردن فرهنگ کتابخوانی باید به صورت جدی در دستور کار مسئولان قرار گیرد.
رونمایی از سامانه تصمیم در طرح کنترل و کاهش طلاق
حبیب‌الله فرید در مراسم رونمایی از سامانه تصمیم در طرح کنترل و کاهش طلاق، گفت: 170 هزار نفر در سال گذشته به مراکز کاهش طلاق مراجعه کرده‌اند که مهمترین دلیل مراجعه آنها نبود مهارت ارتباطی زوجین برای حل تعارضات اعلام شده است.
سهم ۴۰ درصدی تهران از دعاوی خانوادگی ایران
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با بیان این که حدود ۴۰ درصد از کل دعاوی خانوادگی کشور در تهران رخ می‌دهد، گفت: مراکز مشاوره می‌تواند ۳۰ درصد این دعاوی را کاهش دهد.
حریق گسترده در بازار مولوی
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق گسترده در یک انبار در بازار حضرتی مولوی خبر داد.
حضور هلال احمر در یمن موضوع مذاکره هلال احمر ایران و کمیته بین المللی صلیب سرخ
دبیرکل جمعیت هلال احمر در دیدار با نائب رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ ضمن تقدیر از همکاری این کمیته با هلال احمر ایران از آمادگی هلال احمر کشورمان برای افزایش همکاری و تعاملات با کمیته بین المللی صلیب سرخ در جهت کمک به کاهش آلام بشری در یمن خبر داد.
حناچی، سرپرست شهرداری تهران شد
در جلسه فوق‌العاده شورای شهر تهران برای انتخاب سرپرست شهرداری حناچی به عنوان سرپرست شهرداری تهران انتخاب شد.
استاندار تهران با اشرافی گری مبارزه کرد
فرماندار تهران‌ گفت: سماجت‌ در کار می‌تواند مؤثر واقع شود و استاندار تهران نمونه بارز فردی پرکار‌ و کم هزینه بود که ما کمتر کسی را در جامعه همانند وی داریم.
کتابخانه ها قرارگاه فرهنگی برای کاهش آسیب اجتماعی است
اراک - ایرنا - مشاور معاونت توسعه کتابخانه‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: کتابخانه ها قرارگاه فرهنگی در کاهش آسیب های اجتماعی هستند و در این خصوص نقش محوری را برعهده دارند.
علائم ابتلای نوجوانان به سرطان سارکوم
فوق تخصص جراحی تومورهای عضلانی و اسکلتی گفت: تومورهای عضلانی- استخوانی دسته‌ای از آنها در دهه اول و دوم زندگی بین ۱۰ تا ۲۵سالگی فرد را گرفتار می‌کنند که جزء تومورهای اولیه استخوان بوده و استئوسارکوما نام دارند.
برپایی نمایشگاه مُد با مدل محیط زیست در کرج! + تصاویر
مسئول دپارتمان مد و لباس مرکز هنر جهاد دانشگاهی البرز و طراح بین المللی فستیوال فشن اسلامی از برپایی نمایشگاه مد با نگاه متفکرانه به رفتار زیست محیطی جامعه بشری خبر داد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

هشدار به متقاضیان دریافت سبد کالا: فریب پیامک ها را نخورید
تهران- ایرنا- وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هشدار داد: متقاضیان دریافت سبد کالا شماره و رمز دوم کارت خود را در اختیار سودجویانی که پیامک های فاقد اعتبار برای مردم ارسال می کنند، قرار ندهند.
زشت‌ترین خودرو‌هایی که تا به‌حال ساخته شده
چشم‌های ما همیشه جذب زیبایی‌ها می‌شوند، اما همه ما ناچاریم زشتی‌های این دنیا را هم ببینیم، چنین موضوعی در دنیای اتومبیل‌ها هم صادق است.
شیراز؛ میزبان بزرگترین رویداد سوارکاری جهان
‌رئیس هیئت سوارکاری فارس اعلام کرد که یکم تا چهارم آذرماه بزرگترین رویداد سوارکاری و هنرهای رزمی سواره جهان به میزبانی این استان و شهر شیراز برگزار می‌شود.
عملیات گودبرداری در باغ اراج متوقف شد
فخاری از توقف عملیات گودبرداری در باغ اراج خبر داد.
بروجردی: عربستان مصداق بارز نقض حقوق بشر در دنیای امروز
اسامی نمایندگان غیرفعال در رای‌گیری‌های مجلس منتشر می‌شود
وفاداری چین به حفظ تجارت با ایران
آقای ظریف! لطفا با فرافکنی برای شکستِ رویکردِ‌ خود توجیه نتراشید!
حرف زدن درباره « fatf» و «cft» در رسانه ملی ممنوع شده است
ضربه وزارت اطلاعات به شبکه‌های اخلالگر بازار پتروشیمی
پیام توئیتری رئیس‌جمهور عراق پس از سفر به ایران
فشار خارجی بر عراق تاثیری بر همکاری آنها با ایران ندارد
تهدیدها را باید تبدیل به فرصت کرد
مطالبات واقعی مردم در مقابل مطالبات غیرواقعی