کدام تیم بهترین خرید‌ها را داشته‌ است؟

15:05 ۷۲ روز و ۸ ساعت پیش باشگاه خبرنگاران جوان 430 0
 کدام تیم بهترین خرید‌ها را داشته‌ است؟

باشگاه خبرنگاران جوان

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ برای آشنایی با بهترین خریدهای لیگ ، جدول رده بندی بازیکنان بر اساس نمرات گروه آنالیز می تواند معیار مناسبی باشد.
در بین ۲۰ بازیکن برتر لیگ ۵ تازه وارد دیده می شود؛ کرار جاسم(صنعت نفت آبادان)، نمره ۲،۶۵، بازیکن چهارم لیگ حسین ابراهیمی( سپیدرود)، ۲،۶۷، ششم آگوستو سزار(صنعت نفت آبادان)، نمره ۲،۷۰، دهم محمد قاضی(پدیده)، نمره ۲،۷۳، یازدهم محسن فروزان( پارس جنوبی)، ۲،۷۷، چهاردهم مرغوب‌ترین خریدها در آبادان فعلا نفت آبادان بیشتر از هر تیمی از بازیکنان جدیدش سود برده است. در جدول
بهترین بازیکنان لیگ بر اساس نمرات گروه آنالیز نود، نفت آبادان دو بازیکن در بین ۱۰ بازیکن برتر لیگ در ۱۱ هفته ابتدایی داشته که هر دو بازیکن خریدهای جدید این تیم هستند.
لوسیانو پریرا، دیگر بازیکن جدید آبادانی‌ها هم عملکردی عالی داشته و در جایگاه بیست و چهارم دیده می شود. نفت آبادان سه خرید در بین ۲۵
بازیکن برتر لیگ دارد که از این حیث از همه تیم‌ها سبقت گرفته است.
دیگر تیم‌هایی که بازیکنان جدیدشان موفق شدند در بین ۲۰ بازیکن برتر حضور پیدا کنند سپیدرود، پدیده و پارس جنوبی هستند.
پدیده هم از خریدهایش راضی است، قاضی یازدهم است و خلعتبری بیست و چهارم.
به نظر می رسد ۱۲ تیم دیگر بیشتر به همان بازیکنان قدیمی شان وابسته‌اند.
پارس جنوبی در ۲۰ بازیکن برتر این ۱۱ هفته، پنج نماینده دارد، بیشتر از هر تیمی، با این حال چهار بازیکن از این پنج بازیکن قدیمی‌های پارس جنوبی‌اند. از بین خریدهای این تیم محسن فروزان در رده چهاردهم دیده می شود.
بهترین خرید پرسپولیس در این ۱۱ هفته شجاع خلیل‌زاده بود که با میانگین نمره ۲،۸۵ در پله مشترک بیست و چهارم حضور دارد. گادوین منشا نود و هشتم است. سیامک نعمتی، بشار رسن و شایان مصلح چون تعداد بازی کمی داشتند هنوز وارد جدول بازیکنان نشدند.
روش نمره‌دهی سایت نود مشابه نشریه کیکر آلمان است؛ به این ترتیب که به هر بازیکن بر اساس عملکرد فنی‌اش در داخل زمین نمره‌ای بین یک تا شش داده می‌شود. بهترین نمره یک و بدترین شش است. بازیکنانی نمره می گیرند که حداقل ۳۰ دقیقه بازی کرده باشند. ضمن اینکه بازیکنانی که در نیمی از بازیهای تیم‌شان در لیگ نمره گرفته باشند وارد جدول رده‌بندی بازیکنان می‌شوند.
در جمع استقلالی‌ها تقریبا هیچ بازیکن جدیدی خوش ندرخشیده و از بین تازه‌واردها بهترین جایگاه متعلق به داریوش شجاعیان و سرور جپاروف با حضور در رده هفتاد و هشتم و میانگین نمره متوسط ۳،۱۱ است. حسن بیت سعید در رتبه نامطلوب ۱۵۲ حضور دارد. پژمان منتظری، مجتبی جباری، مهدی قائدی و سجاد شهباززاده هم تعداد بازیهایشان به شش بازی بالای سی دقیقه نرسیده است که وارد فهرست بازیکنان شوند.
منبع:وبسایت رسمی برنامه نود   آشنایی با بهترین خریدهای لیگ    


گروه های زیر مجموعه وب‌گردی

خواندنی‌ها
خواندنی‌ها
وبگردی
وبگردی
مناسبتی
مناسبتی

پر بازدید ترین اخبار امروز

مهاجمان ساختمان شهرداری منطقه 12 به آتش کشیدند
تعدادی افراد ناشناس شب گذشته (یکشنبه) با صورت های پوشیده به ساختمان اصلی شهرداری منطقه 12 تهران حمله ور شدند.
رایزنی‌های فشرده تهران برای حل بحران جدید در کردستان سوریه
طرح واشنگتن برای ایجاد یک نیروی مرزی در منطقه کردنشین سوریه که مقدمات ایجاد یک منطقه خودمختار را در شمال شرق این کشور دنبال می‌کند سبب بروز تنش شدید در روابط ترکیه با آمریکا و مداخله نظامی آنکارا در شمال سوریه شده است.
راهبردی که راه نَبُرد
دانستنی‌های جالب درباره قد کودکان
گفتگو درباره این 6 موضوع را با همسرتان از قلم نیاندازید
تصویری از قاچاق انسان در مرز بازرگان!
اصول کلی در طراحی نمای ساختمان+تصاویر
آخرین امید شاه برای جلوگیری از سقوطش چگونه به یأس تبدیل شد؟+ فیلم
ترسناترین و خطرناک‌ترین حشرات جهان از صدپای آمازونی تا کِرم گربه‌ای+تصاویر
ناگفته‌هایی از ˮپلاسکوˮ بعد از گذشت یک‌سال از حادثه
خونریزی مکرر لثه‌ها می‌تواند نشانه یکی از این بیماری‌ها باشد!
بهترین جایگزین‌ها برای سوسیس و کالباس را بشناسید