گزارش فارس از : زمان و نحوه پرداخت سود نقدی سهامداران 8 ناشر بورسی و فرابورسی

11:45 ۳۲۶ روز و ۳ ساعت پیش خبرگزاری فارس 532 0
گزارش فارس از : زمان و نحوه پرداخت سود نقدی سهامداران 8 ناشر بورسی و فرابورسی

تازه ترین خبرهای دریافتی از سازمان بورس حاکی از اعلام زمان واریز سود نقدی ناشران بورسی و فرابورسی و آغاز پرداخت این سود است.

خبرگزاری فارس

به گزارش خبرنگار بورس خبرگزاری فارس ، ناشر شرکت ملی صنایع مس ایران پرداخت سود نقدی مصوب مجمع عادی سالیانه دوره 95 سهامداران خود را از روز شنبه 20 آبان ماه 96 آغاز می کند. همزمان این ناشر مانده مطالبات مربوط به سال های قبل سهامداران را نیز تسویه خواهد کرد.
شرکت ملی صنایع مس ایران اعلام کرده با توجه به پایان مهلت معامله حق تقدم های خرید سهام ناشی از افزایش سرمایه 20 درصدی این شرکت در روز سه شنبه 12 بهمن ماه 96 و با توجه به شروع محاسبه حق تقدم های استفاده نشده ، پرداخت سود از طریق شعب بانک تجارت از تاریخ 9 بهمن ماه امسال بطور موقت متوقف شده و شروع پرداخت ها دوباره اعلام خواهد شد.
این ناشر با اعلام اینکه به سهامدارانی که تا کنون بهای سهام ترجیحی تعلق گرفته به آنها تسویه نشده در این دوره سودی پرداخت نخواهد شد، از سهامداران حقیقی تا سقف 20 میلیون سهم خواسته تا ضمن معرفی کتبی نماینده خود به یکی از شعب بانک تجارت و یا با ارایه تصویرکارت ملی و اعلام کد بورسی خود سود نقدی را دریافت کنند.
سهامداران حقوقی تا سقف 20 میلیون سهم نیز می توانند در این مدت برای دریافت سود نقدی خود به شعب بانک تجارت در سراسر کشور مراجعه کنند.
شرکت ایرانی تولید اتومبیل با نام تجاری سایپا نیز با اعلام برنامه زمان بندی پرداخت سود سهام از عموم سهامداران حقیقی خواسته تا از تاریخ اول آذر ماه 96 تا 29 اسفند ماه 96 با همراه داشتن اصل و تصویر کارت ملی و ارایه کد سهامداری به کلیه شعب بانک صادرات در سراسر کشور نسبت به دریافت سود نقدی مصوب مجمع عادی سالیانه دوره 95 اقدام کنند.
صندوق های سرمایه گذاری اما از طریق ارسال نامه رسمی با مهر و امضای صندوق و ذکر شماره و تاریخ ثبت و کد سهامداری صندوق ،اعلام شماره حساب بانکی و شماره شبا نزد یکی از بانک های کشور اقدام تا سود نقدی آنها در دوره زمانی مذکور پرداخت شود.
سود نقدی سهامداران حقوقی سایپا نیز از تاریخ اول اسفند ماه 96 پرداخت خواهد شد.
همچنین سهامداران کمتر از دو درصد سهام شرکت نیرو کلر نیز سود سهام دوره مالی منتهی به 31 شهریورماه 96 خود را 4 ماه پس از تصویب مجمع سالیانه سهامداران دریافت خواهند کرد.
سهامداران سیمان خوزستان اما که مبلغ سود سهام آنها کمتر از 40 میلیون تومان است برای دریافت سود سهام خود با داشتن کارت ملی و کد بورس از تاریخ 13 آبانماه 96 به کلیه شعب بانک تجارت مراجعه کنند.
مالکان حقیقی و حقوقی سهام تا سقف 600 هزار سهم نیز از تاریخ یکم بهمن ماه 96 به بعد از طریق مراجعه به کلیه شعب بانک های سپه در سراسر کشور سود نقدی مجمع دوره 95 را دریافت کنند.
مالکان سهام بیش از 600 هزار سهم از تاریخ اول تیر ماه 97 تا 22 همان ماه سود سهام خود را دریافت خواهند کرد.
ناشر سهام سرمایه گذاری وثوق امین اما از عموم سهامداران خود خواسته برای دریافت سود عملکرد سال مالی منتهی به پایان تیر ماه 96 که از تاریخ 12 اسفند ماه 96 تا اول تیر ماه 97 قابل پرداخت خواهد بود شماره حساب بانکی خود به همراه فرم مشخصات سهامداری را به این شرکت ارسال کنند.
همزمان ناشر سهام سرمایه گذاری جامی نیز با اعلام اینکه کل سود سهام متعلق به سهامداران حقیقی از تاریخ 12 اسفند ماه 1396 قابل پرداخت خواهد بود از کلیه سهامداران حقیقی و حقوقی درخواست کرده شماره حساب بانکی خود را ترجیحاً نزد بانک اقتصاد نوین به این شرکت جهت واریز سود اعلام کنند.
بر اساس این گزارش سهامداران حقیقی  شرکت سرمایه گذاری شاهد نیز می توانند از اول بهمن ماه 96 تا 31 اردیبهشت ماه 97 سود سهام مصوب مجمع عادی سالیانه منتهی به 31 خرداد ماه 96 را دریافت کنند.
سود صندوق های مشترک و سبد های سرمایه گذاری نیز همزمان با سود سهامداران حقیقی پرداخت می شود.
پرداخت سود نقدی سهامداران حقیقی بانک پاسارگاد از ابتدای آبان ماه نیز در حالی آغاز شده که تاکنون هیچ برنامه زمان بندی رسمی از سوی این ناشر در سامانه کدال منتشر نشده است.


گروه های زیر مجموعه اقتصادی

ارتباطات و فناوری اطلاعات
ارتباطات و فناوری اطلاعات

آخرین اخبار

افشاردوست: قرارداد کولاکوویچ تا سال ۲۰۱۸ بود
دبیر سابق فدراسیون والیبال، گفت: الزاما در عدم موفقیت در قهرمانی جهان مقصر کولاکوویچ نیست و بازیکنان یک بخش بزرگ دیگر این اتفاق هستند.
ساخت اسکله صادرات میعانات گازی بندر سیراف آغاز شد
بوشهر- ایرنا- به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس روزچهارشنبه در آیینی با حضور مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران عملیات احداث اسکله صادرات میعانات گازی بندر سیراف در جنوب استان بوشهر آغاز شد.
سردیس مرضیه حدیدچی رونمایی شد
تهران- ایرنا- سردیس و کتاب صوتی مرحوم مرضیه حدیدچی (طاهره دباغ) بانوی مبارز انقلاب اسلامی روز چهارشنبه با حضور شماری از اعضای خانواده شهدا، همسر این مرحومه، همسر شهید حسین همدانی و جمعی از مسئولان نظامی و لشگری در محل موزه دفاع مقدس تهران رونمایی شد.
92 درصد روستاهای کشور از خدمات دهیاری ها بهره مند هستند
زنجان – ایرنا – معاون امور دهیاری های سازمان دهیاری ها و شهرداری های وزارت کشور گفت: 92 درصد جمعیت 69 هزار و 300 نفری روستاهای کشور تحت پوشش خدمات دهیاری ها قرار دارند.
890 خیریه در توسعه زیرساخت های درمانی مشارکت دارند
زنجان - ایرنا - معاون اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ایجاد و توسعه زیرساخت های بهداشتی درمانی توسط 890 خیریه و سازماندهی، آموزش و توانمندسازی مردم با حضور 723 سازمان مردم نهاد سلامت در کشور از مصادیق عینی برنامه های اجتماعی سلامت محور این وزارتخانه است.
8 مدرسه بنیاد برکت در آذربایجان غربی افتتاح شد
ارومیه- ایرنا- هشت مدرسه اهدایی بنیاد برکت به ساکنان مناطق محروم آذربایجان غربی همزمان با افتتاح 110 مدرسه این بنیاد در 21 استان کشور، افتتاح شد.
سیستان و بلوچستان نماد وحدت شیعه و سنی است
زاهدان - ایرنا - رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: سیستان و بلوچستان نماد وحدت شیعه و سنی است به طوری که مردم این دیار سالیان متمادی با رفاقت زندگی مسالمت آمیزی را سپری کرده اند.
زیگورات چغازنبیل به سیستم پایش دیجیتال تجهیز شد
دزفول - ایرنا - مدیر پایگاه میراث جهانی چغازنبیل و هفت ‌تپه گفت: زیگورات چغازنبیل با هدف افزایش داده های شناختی و پایش تدریجی بنا به سیستم پایش و مانیتورینگ دیجیتال مجهز شد.
بن بست در جمهوری اسلامی وجود ندارد
بیرجند - ایرنا - دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: برای مردان بزرگ در نظام جمهوری اسلامی ایران بن بستی وجود ندارد و باید راهی بیابیم تا کمر مشکلات کشور را خم کنیم.
دیگر نیازی به پرینت نیست
تخفیفان نخستین و بزرگ‌ترین بستر تخفیف گروهی در ایران، یک شرکت پیشرو و حامی محیط‌زیست است. در این روز خدمتی جدید را به مشتریان عرضه داشت و بار دیگر ثابت کرد که نوآوری در تمام زمینه عضو جدایی‌ناپذیر این مجموعه است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

رافت: برومند تا تریبون می‌بیند خودش را گم می‌کند
یکی از عجیب‌ترین صحنه‌های دربی استقلال و پرسپولیس همچنان درگیری میان پرویز برومند و پایان رافت است؛ ماجرایی که هیچ وقت کهنه نمی‌شود.
دیگر دستتان به ماه درخشان می‌رسد!
هنرمندی به نام لوک جرم (Luke Jerram) چندین ماکت ۷ متری دقیق و با جزئیات از ماه ساخته که در حال حاضر به عنوان موزه ماه در سراسر جهان به نمایش درمی‌آید.
شیرخوار 6 ماهه در غسالخانه ارومیه دوباره جان گرفت
ارومیه- ایرنا- رییس سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه گفت: شیرخوار 6 ماهه ای که شب گذشته در یکی از بیمارستان های این شهر فوت کرده بود، در غسالخانه باغ رضوان این شهر دوباره جان گرفت.
جنجالی‌ترین سخنرانی‌های تاریخ سازمان ملل
مجمع عمومی سازمان ملل در سال‌های گذشته شاهد سخنرانی‌های بیادماندنی بسیاری از رهبران کشورهای جهان بوده، از خروشچف گرفته تا کاسترو و از قذافی تا چاوز.
روابط عمومی چه سهمی در توسعه سئو دارد؟
در سال‌های اخیر توجه بازاریابان به روابط عمومی و سئو و تفاوت میان اینها بیشتر شده است. بازاریابان بسیاری را می‌توان دید که طی سال‌ها تجربه در یکی از این شاخه‌ها مهارت یافته‌اند، ولی با گذشت زمان فاصله میان این دو روزبه‌روز کمتر شده است. به‌طوری‌که طی سال‌های اخیر یک نظریه نو پدیدار شده است. این نظریه می‌گوید: وقتی تاکتیک‌های روابط عمومی با استراتژی‌های سئو همراه می‌شوند، یک جهش مثبت در نتایج دیده به وجود می‌آید.
سود بالای بانکی، مانع تحقق اقتصاد مقاومتی است
275 میلیارد ریال به آبخیزداری خراسان شمالی اختصاص یافت
13 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به تیران اختصاص یافت
بانک مرکزی مستقل از دولت و سیاست عمل کند
استقلال نداشتن بانک مرکزی مهمترین چالش اقتصاد کشور است
75 درصد مشکلات بخش خصوصی در بخش تامین مالی است
دانشگاه تهران برای ارزِ فرصت های مطالعاتی نامه نگاری کرد
سرریز نقدینگی به خیابان حافظ
شهرداری قزوین 310 میلیارد تومان به بانک شهر بدهی دارد
روش تعیین «سطح توانگری بیمه» برای شرکت های دولتی تغییر کند