گزارش فارس از : زمان و نحوه پرداخت سود نقدی سهامداران 8 ناشر بورسی و فرابورسی

11:45 ۲۳۰ روز و ۹ ساعت پیش خبرگزاری فارس 532 0
گزارش فارس از : زمان و نحوه پرداخت سود نقدی سهامداران 8 ناشر بورسی و فرابورسی

تازه ترین خبرهای دریافتی از سازمان بورس حاکی از اعلام زمان واریز سود نقدی ناشران بورسی و فرابورسی و آغاز پرداخت این سود است.

خبرگزاری فارس

به گزارش خبرنگار بورس خبرگزاری فارس ، ناشر شرکت ملی صنایع مس ایران پرداخت سود نقدی مصوب مجمع عادی سالیانه دوره 95 سهامداران خود را از روز شنبه 20 آبان ماه 96 آغاز می کند. همزمان این ناشر مانده مطالبات مربوط به سال های قبل سهامداران را نیز تسویه خواهد کرد.
شرکت ملی صنایع مس ایران اعلام کرده با توجه به پایان مهلت معامله حق تقدم های خرید سهام ناشی از افزایش سرمایه 20 درصدی این شرکت در روز سه شنبه 12 بهمن ماه 96 و با توجه به شروع محاسبه حق تقدم های استفاده نشده ، پرداخت سود از طریق شعب بانک تجارت از تاریخ 9 بهمن ماه امسال بطور موقت متوقف شده و شروع پرداخت ها دوباره اعلام خواهد شد.
این ناشر با اعلام اینکه به سهامدارانی که تا کنون بهای سهام ترجیحی تعلق گرفته به آنها تسویه نشده در این دوره سودی پرداخت نخواهد شد، از سهامداران حقیقی تا سقف 20 میلیون سهم خواسته تا ضمن معرفی کتبی نماینده خود به یکی از شعب بانک تجارت و یا با ارایه تصویرکارت ملی و اعلام کد بورسی خود سود نقدی را دریافت کنند.
سهامداران حقوقی تا سقف 20 میلیون سهم نیز می توانند در این مدت برای دریافت سود نقدی خود به شعب بانک تجارت در سراسر کشور مراجعه کنند.
شرکت ایرانی تولید اتومبیل با نام تجاری سایپا نیز با اعلام برنامه زمان بندی پرداخت سود سهام از عموم سهامداران حقیقی خواسته تا از تاریخ اول آذر ماه 96 تا 29 اسفند ماه 96 با همراه داشتن اصل و تصویر کارت ملی و ارایه کد سهامداری به کلیه شعب بانک صادرات در سراسر کشور نسبت به دریافت سود نقدی مصوب مجمع عادی سالیانه دوره 95 اقدام کنند.
صندوق های سرمایه گذاری اما از طریق ارسال نامه رسمی با مهر و امضای صندوق و ذکر شماره و تاریخ ثبت و کد سهامداری صندوق ،اعلام شماره حساب بانکی و شماره شبا نزد یکی از بانک های کشور اقدام تا سود نقدی آنها در دوره زمانی مذکور پرداخت شود.
سود نقدی سهامداران حقوقی سایپا نیز از تاریخ اول اسفند ماه 96 پرداخت خواهد شد.
همچنین سهامداران کمتر از دو درصد سهام شرکت نیرو کلر نیز سود سهام دوره مالی منتهی به 31 شهریورماه 96 خود را 4 ماه پس از تصویب مجمع سالیانه سهامداران دریافت خواهند کرد.
سهامداران سیمان خوزستان اما که مبلغ سود سهام آنها کمتر از 40 میلیون تومان است برای دریافت سود سهام خود با داشتن کارت ملی و کد بورس از تاریخ 13 آبانماه 96 به کلیه شعب بانک تجارت مراجعه کنند.
مالکان حقیقی و حقوقی سهام تا سقف 600 هزار سهم نیز از تاریخ یکم بهمن ماه 96 به بعد از طریق مراجعه به کلیه شعب بانک های سپه در سراسر کشور سود نقدی مجمع دوره 95 را دریافت کنند.
مالکان سهام بیش از 600 هزار سهم از تاریخ اول تیر ماه 97 تا 22 همان ماه سود سهام خود را دریافت خواهند کرد.
ناشر سهام سرمایه گذاری وثوق امین اما از عموم سهامداران خود خواسته برای دریافت سود عملکرد سال مالی منتهی به پایان تیر ماه 96 که از تاریخ 12 اسفند ماه 96 تا اول تیر ماه 97 قابل پرداخت خواهد بود شماره حساب بانکی خود به همراه فرم مشخصات سهامداری را به این شرکت ارسال کنند.
همزمان ناشر سهام سرمایه گذاری جامی نیز با اعلام اینکه کل سود سهام متعلق به سهامداران حقیقی از تاریخ 12 اسفند ماه 1396 قابل پرداخت خواهد بود از کلیه سهامداران حقیقی و حقوقی درخواست کرده شماره حساب بانکی خود را ترجیحاً نزد بانک اقتصاد نوین به این شرکت جهت واریز سود اعلام کنند.
بر اساس این گزارش سهامداران حقیقی  شرکت سرمایه گذاری شاهد نیز می توانند از اول بهمن ماه 96 تا 31 اردیبهشت ماه 97 سود سهام مصوب مجمع عادی سالیانه منتهی به 31 خرداد ماه 96 را دریافت کنند.
سود صندوق های مشترک و سبد های سرمایه گذاری نیز همزمان با سود سهامداران حقیقی پرداخت می شود.
پرداخت سود نقدی سهامداران حقیقی بانک پاسارگاد از ابتدای آبان ماه نیز در حالی آغاز شده که تاکنون هیچ برنامه زمان بندی رسمی از سوی این ناشر در سامانه کدال منتشر نشده است.


گروه های زیر مجموعه اقتصادی

عمران و اشتغال
عمران و اشتغال

آخرین اخبار

قاضی عسکر:مسئله حج را از روابط سیاسی جدا کرده ایم
مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در امور حج و سرپرست حجاج ایرانی گفت: مسئله حج را از روابط سیاسی با کشور عربستان جدا کرده ایم.
وزیرکشور: شمار معتادان 24درصد کاهش یافت
بجنورد- ایرنا- وزیرکشور گفت: شمار معتادان کشور هم اکنون دو میلیون و 800 هزار نفر است که این میزان در مقایسه با پیش از دولت تدبیر و امید 24 درصد کاهش دارد.
920 هزار میلیارد ریال طرح در دهه فجر افتتاح می شود
بجنورد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور با اشاره به برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دهه فجر امسال طرح های عمرانی به ارزش 920 هزار میلیارد ریال افتتاح می شود.
امامان جمعه: اقتدار جمهوری اسلامی در جهان بی نظیر است
استانها -ایرنا-امامان جمعه کشور در خطبه های این هفته، اقتدار نظام جمهوری اسلامی و ایستادگی درمقابل استکبار جهانی را بی نظیر دانستند و گفتند: آمریکا در ‌چند دهه گذشته با دسیسه های مختلف درصدد تفرقه در جامعه ایران بوده، اما با وجود تلاش های بسیار نتوانسته وحدت ایران اسلامی را از بین ببرد.
وزیر انرژی عربستان: اجماع کاملی داشتیم
وین- ایرنا- 'خالد الفالح' وزیر انرژی عربستان پس از نشست وزرای نفت و انرژی اوپک در وین، گفت: اجماع کاملی داشتیم.
مشاور ترامپ با نتانیاهو در باره معامله قرن گفت وگو کرد
تهران - ایرنا - 'بنیامین نتانیاهو' نخست وزیر رژیم صهیونیستی با 'جرد کوشنر' مشاور ارشدوداماد رئیس جمهوری آمریکا و'جیسون گرینبلات' فرستاده ویژه آمریکا به خاورمیانه در سرزمین های اشغالی دیدار وبا آنها درباره روند سازش وتحولات مساله فلسطین و اوضاع انسانی غزه گفت وگو کرد.
چاووش اوغلو خواستار همکاری ترکیه و ایران درباره پ.ک.ک شد
آنکارا- ایرنا- مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه خواستار همکاری مشترک ایران کشورش در مبارزه علیه گروه پ.ک.ک در شمال عراق شد.
درگیری نیروهای ائتلاف سعودی و یمنی در الحدیده ادامه دارد
تهران - ایرنا - درگیری های شدید میان ارتش وکمیته های مردمی یمن با نیروهای طرفدار عبد ربه منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی و نیروهای ائتلاف سعودی در ساحل النخیله ومنطقه الحاج در شهر الحسینیه ومنطقه المجیلیس در شهر الدریهمی جنوب استان الحدیده یمن ادامه دارد.
الحریری از کابوس سعودی ها رها نشده است
بیروت- ایرنا-«رضوان عقیل» مقاله نویس روزنامه «النهار» لبنان طی گفت و گو با ایرنا به فشارهای عربستان سعودی در فرایند تشکیل دولت لبنان اشاره کرد و گفت: رخدادهای سال گذشته همچون استعفای اجباری «سعد الحریری» در ریاض باعث شده وی هنوز از کابوس سعودی ها رها نشود.
اقتصاد وپناهجویان سوری؛ محور رایزنی های مرکل و الحریری
بیروت - ایرنا - صدراعظم آلمان و نخست وزیر لبنان در حالی دیروز(پنجشنبه) با هم دیدار کردند که دو موضوع همکاری های اقتصادی و وضعیت پناهجویان سوری محور اصلی مذاکرات آنها بود.

پر بازدید ترین اخبار امروز

کاپیتان کراوسی بهترین بازیکن دیدار با آرژانتین شد
تهران - ایرنا - «لوکا مودریچ» کاپیتان تیم ملی کرواسی به عنوان بهترین بازیکن دیدار برابر آرژانتین انتخاب شد.
کابوس مسی
مهاجم آرژانتینی در شب شکست تیمش مقابل کرواسی یک ستاره خاموش بود.
کودک همسری از رنج آورترین آسیب های اجتماعی است
مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق گفت: موضوع کودک همسری یکی از رنج آورترین مسائل اجتماعی است که باید با اتخاذ تمهیدات لازم، جلوی توسعه این آسیب اجتماعی گرفته شود.
مودریچ بهترین بازیکن دیدار کرواسی و آرژانتین
هافبک تیم ملی کرواسی به عنوان بهترین بازیکن دیدار کرواسی و آرژانتین انتخاب شد.
ویدئو - خلاصه دیدار آرژانتین و کرواسی در جام ۲۰۱۸
دیدار تیم‌های فوتبال آرژانتین و کرواسی در چارچوب مرحله گروهی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸، با نتیجه سه بر صفر به سود کرواسی به پایان رسید. در این ویدئو خلاصه این دیدار را تماشا خواهید کرد.
خراسان شمالی از مواهب مصوبه توسعه غرب و شرق بهره مند شود
70 درصد جمعیت روستایی کشور زیرپوشش بیمه اجتماعی قرار می گیرد
2540 واحد مسکونی سرپل ذهاب به بانک معرفی شدند
ارز سه نرخی یا خداحافظی ارزی با برخی کالاها
1732 فقره وام ازدواج به جوانان قزوینی پرداخت شد
تحقق درآمدهای مالیاتی رونق بخش تولید و اشتغال است
122 میلیون و 208 هزار سهم در تالار بورس کیش خرید و فروش شد
رونق صادرات مستلزم بازنگری در سیاست های ارزی است
رونق صادرات مستلزم بازنگری در سیاست های ارزی است
شهرک های صنعتی بدون درآمد خراسان شمالی شناسایی شود