۱۰ شرکت بورسی که در پاییز سود نقدی می‌دهند

13:16 ۳۳۷ روز و ۱ ساعت پیش خبرگزاری فارس 409 0
۱۰ شرکت بورسی که در پاییز سود نقدی می‌دهند

برخی شرکت ها با وجود فرصت 8 ماهه برای تسویه سود نقدی مصوب مجامع ناشران بورسی و فرابورسی با سهامداران، پیش از پایان این دوره زمانی برای پرداخت سود به سهامدار آستین بالا می‌زنند.

خبرگزاری فارس

به گزارش خبرنگار بورس خبرگزاری فارس ؛ ناشر سهام شرکت سیمان خاش با فراخوان سهامداران خوداعلام کرده که سود عملکرد سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه 1395 از تاریخ 30 مهر ماه امسال در کلیه شعب بانک سپه و با ارایه اصل کارت ملی قابل پرداخت خواهد بود.
مجمع سیمان خاش در اردیبهشت ماه امسال در حالی تشکیل شد که با وجود سود خالص 1322 ریالی به ازای هر سهم اما 1200 ریال سود نقدی به ازای هر سهم در این مجمع برای تقسیم میان سهامداران به تصویب رسیده است.
سهامداران حقیقی نیز از اول مهر ماه 96 تا پایان سال جاری با مراجعه به یکی از شعب بانک ملت در سراسر کشور و با ارایه اصل و تصویر کارت ملی و گواهی نامه نقل و انتقال سهام نسبت به دریافت سود سهام دوره مالی 95 و همچنین طلب سود سهام سال‌های قبل در صورت عدم دریافت آن اقدام کنند.
در این زمینه پرداخت سود سهام سهامدارانی که از طریق سبد گردان خریداری کرده‌اند، از روش واریز به حساب آنها انجام خواهد شد که نیازمند ارسال نامه از شرکت کارگزاری مربوطه یا همان سبد گردان مبنی بر معرفی سهامدار و اعلام شماره شبا و شماره حساب کاگزاری نزد یکی از بانک های کشور است.
برای صندوق های سرمایه گذاری و سهامداران حقوقی مالک کمتر از 10 میلیون سهم نیز از ابتدای آبانماه امسال از طریق مراجعه به کلیه شعب بانک ملت در سراسر کشور قابل پرداخت خواهد بود.
برای سهامداران حقوقی بیش از 10 میلیون سهم پالایش نفت اصفهان نیز از طریق واریز سود به حساب سهامدار در صورت ارایه مدارک هویتی از ابتدای آذرماه واریز می‌شود.
سهامداران حقیقی بیمه آرمان نیز می توانند از ابتدا تا پایان دی ماه 96 شاهد واریز سود نقدی مجمع اخیر این ناشر به حساب خود در صورت تکمیل و ارسال فرم های مورد نیاز در وبسایت این شرکت بیمه‌ای باشند. سود سهام سهامداران حقوقی بیمه آرمان نیز از اول اردیبهشت ماه 1397 به حساب اعلامی آنها پرداخت خواهد شد.
ناشر سرمایه گذاری مس سرچشمه نیز از سهامداران خود خواسته از ابتدای آبانماه امسال تا پایان دی ماه سال جاری با ارایه کارت ملی و شناسنامه خود به یکی از شعب بانک سپه در سراسر کشور نسبت به دریافت سود خود اقدام کنند.
سود سهامداران حقوقی نیز در مهلت قانونی و پس از اعلام شماره حساب قابل پرداخت خواهد بود.
ناشر سهام شرکت ریل پرداز سیر اعلام کرده سهامداران حقیقی این شرکت برای دریافت سود سهام مربوط به عملکرد سال مالی 95 با دردست داشتن مدرک شناسایی و برگه سهام و یا برگه فروش سهام در صورت فروش پس از تاریخ مجمع به یکی از شعب بانک تجارت از تاریخ 16 مهر ماه تا 10 اردیبهشت 1397 مراجعه کنند.
برای سهامداران حقوقی نیز درخواست کتبی از شرکت شرط واریز سود نقدی از تاریخ 10 دی ماه امسال عنوان شده است.
همچنین ناشر سهام کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده سهام داران حقیقی این شرکت برای دریافت سود نقدی سال مالی منتهی به پایان خرداد ماه 1396 از تاریخ اول اردیبهشت ماه 1397 با مراجعه حضوری به شعب بانک تجارت در سراسر کشور و ارایه کارت شناسایی و شماره سهامداری سود خود را دریافت کنند.
از 15 خرداد 97 نیز سهامداران حقوقی این ناشر می توانند سود نقدی خود را دریافت کنند.
سرمایه گذاری کوه نور وابسته به شرکت ارتباطات سیار نیز از تاریخ اول اردیبهشت ماه 97 فرایند واریز سود نقدی دوره عملکرد سال مالی منتهی به پایان اردیبهشت ماه 96 را به حساب سهامداران آغاز خواهد کرد.
ناشر سیمان خزر اما از سهامداران حقیقی خود خواسته از اول مهر ماه تا پایان آذر ماه امسال با مراجعه به کلیه شعب بانک صادرات و ارایه اصل شناسنامه و یا کارت ملی و همچنین اصل برگه سهام  سود نقدی خود را دریافت کنند.
سهامداران بانک کارآفرین همچنین می توانند از 20 آبانماه 1396 شاهد واریز سود سهام مصوب مجمع دوره مالی 95 "وکار" در حساب های اعلامی خود بر اساس فرم نمونه این بانک باشند.
و در نهایت شرکت داروسازی امین از سهامداران حقیقی خود خواسته از تاریخ 6 آبانماه 96 تا 8 بهمن ماه امسال با مراجعه به کلیه شعب بانک ملت و در ازای ارایه کارت ملی و کد سهامداری خود سود نقدی مجمع دوره مالی 95 را دریافت کنند.
ب


گروه های زیر مجموعه اقتصادی

ارتباطات و فناوری اطلاعات
ارتباطات و فناوری اطلاعات

آخرین اخبار

افشاردوست: قرارداد کولاکوویچ تا سال ۲۰۱۸ بود
دبیر سابق فدراسیون والیبال، گفت: الزاما در عدم موفقیت در قهرمانی جهان مقصر کولاکوویچ نیست و بازیکنان یک بخش بزرگ دیگر این اتفاق هستند.
ساخت اسکله صادرات میعانات گازی بندر سیراف آغاز شد
بوشهر- ایرنا- به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس روزچهارشنبه در آیینی با حضور مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران عملیات احداث اسکله صادرات میعانات گازی بندر سیراف در جنوب استان بوشهر آغاز شد.
سردیس مرضیه حدیدچی رونمایی شد
تهران- ایرنا- سردیس و کتاب صوتی مرحوم مرضیه حدیدچی (طاهره دباغ) بانوی مبارز انقلاب اسلامی روز چهارشنبه با حضور شماری از اعضای خانواده شهدا، همسر این مرحومه، همسر شهید حسین همدانی و جمعی از مسئولان نظامی و لشگری در محل موزه دفاع مقدس تهران رونمایی شد.
92 درصد روستاهای کشور از خدمات دهیاری ها بهره مند هستند
زنجان – ایرنا – معاون امور دهیاری های سازمان دهیاری ها و شهرداری های وزارت کشور گفت: 92 درصد جمعیت 69 هزار و 300 نفری روستاهای کشور تحت پوشش خدمات دهیاری ها قرار دارند.
890 خیریه در توسعه زیرساخت های درمانی مشارکت دارند
زنجان - ایرنا - معاون اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ایجاد و توسعه زیرساخت های بهداشتی درمانی توسط 890 خیریه و سازماندهی، آموزش و توانمندسازی مردم با حضور 723 سازمان مردم نهاد سلامت در کشور از مصادیق عینی برنامه های اجتماعی سلامت محور این وزارتخانه است.
8 مدرسه بنیاد برکت در آذربایجان غربی افتتاح شد
ارومیه- ایرنا- هشت مدرسه اهدایی بنیاد برکت به ساکنان مناطق محروم آذربایجان غربی همزمان با افتتاح 110 مدرسه این بنیاد در 21 استان کشور، افتتاح شد.
سیستان و بلوچستان نماد وحدت شیعه و سنی است
زاهدان - ایرنا - رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: سیستان و بلوچستان نماد وحدت شیعه و سنی است به طوری که مردم این دیار سالیان متمادی با رفاقت زندگی مسالمت آمیزی را سپری کرده اند.
زیگورات چغازنبیل به سیستم پایش دیجیتال تجهیز شد
دزفول - ایرنا - مدیر پایگاه میراث جهانی چغازنبیل و هفت ‌تپه گفت: زیگورات چغازنبیل با هدف افزایش داده های شناختی و پایش تدریجی بنا به سیستم پایش و مانیتورینگ دیجیتال مجهز شد.
بن بست در جمهوری اسلامی وجود ندارد
بیرجند - ایرنا - دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: برای مردان بزرگ در نظام جمهوری اسلامی ایران بن بستی وجود ندارد و باید راهی بیابیم تا کمر مشکلات کشور را خم کنیم.
دیگر نیازی به پرینت نیست
تخفیفان نخستین و بزرگ‌ترین بستر تخفیف گروهی در ایران، یک شرکت پیشرو و حامی محیط‌زیست است. در این روز خدمتی جدید را به مشتریان عرضه داشت و بار دیگر ثابت کرد که نوآوری در تمام زمینه عضو جدایی‌ناپذیر این مجموعه است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

رافت: برومند تا تریبون می‌بیند خودش را گم می‌کند
یکی از عجیب‌ترین صحنه‌های دربی استقلال و پرسپولیس همچنان درگیری میان پرویز برومند و پایان رافت است؛ ماجرایی که هیچ وقت کهنه نمی‌شود.
دیگر دستتان به ماه درخشان می‌رسد!
هنرمندی به نام لوک جرم (Luke Jerram) چندین ماکت ۷ متری دقیق و با جزئیات از ماه ساخته که در حال حاضر به عنوان موزه ماه در سراسر جهان به نمایش درمی‌آید.
شیرخوار 6 ماهه در غسالخانه ارومیه دوباره جان گرفت
ارومیه- ایرنا- رییس سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه گفت: شیرخوار 6 ماهه ای که شب گذشته در یکی از بیمارستان های این شهر فوت کرده بود، در غسالخانه باغ رضوان این شهر دوباره جان گرفت.
جنجالی‌ترین سخنرانی‌های تاریخ سازمان ملل
مجمع عمومی سازمان ملل در سال‌های گذشته شاهد سخنرانی‌های بیادماندنی بسیاری از رهبران کشورهای جهان بوده، از خروشچف گرفته تا کاسترو و از قذافی تا چاوز.
روابط عمومی چه سهمی در توسعه سئو دارد؟
در سال‌های اخیر توجه بازاریابان به روابط عمومی و سئو و تفاوت میان اینها بیشتر شده است. بازاریابان بسیاری را می‌توان دید که طی سال‌ها تجربه در یکی از این شاخه‌ها مهارت یافته‌اند، ولی با گذشت زمان فاصله میان این دو روزبه‌روز کمتر شده است. به‌طوری‌که طی سال‌های اخیر یک نظریه نو پدیدار شده است. این نظریه می‌گوید: وقتی تاکتیک‌های روابط عمومی با استراتژی‌های سئو همراه می‌شوند، یک جهش مثبت در نتایج دیده به وجود می‌آید.
سود بالای بانکی، مانع تحقق اقتصاد مقاومتی است
275 میلیارد ریال به آبخیزداری خراسان شمالی اختصاص یافت
13 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به تیران اختصاص یافت
بانک مرکزی مستقل از دولت و سیاست عمل کند
استقلال نداشتن بانک مرکزی مهمترین چالش اقتصاد کشور است
75 درصد مشکلات بخش خصوصی در بخش تامین مالی است
دانشگاه تهران برای ارزِ فرصت های مطالعاتی نامه نگاری کرد
سرریز نقدینگی به خیابان حافظ
شهرداری قزوین 310 میلیارد تومان به بانک شهر بدهی دارد
روش تعیین «سطح توانگری بیمه» برای شرکت های دولتی تغییر کند