۱۰ شرکت بورسی که در پاییز سود نقدی می‌دهند

13:16 ۱۲۳ روز و ۶ ساعت پیش خبرگزاری فارس 409 0
۱۰ شرکت بورسی که در پاییز سود نقدی می‌دهند

برخی شرکت ها با وجود فرصت 8 ماهه برای تسویه سود نقدی مصوب مجامع ناشران بورسی و فرابورسی با سهامداران، پیش از پایان این دوره زمانی برای پرداخت سود به سهامدار آستین بالا می‌زنند.

خبرگزاری فارس

به گزارش خبرنگار بورس خبرگزاری فارس ؛ ناشر سهام شرکت سیمان خاش با فراخوان سهامداران خوداعلام کرده که سود عملکرد سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه 1395 از تاریخ 30 مهر ماه امسال در کلیه شعب بانک سپه و با ارایه اصل کارت ملی قابل پرداخت خواهد بود.
مجمع سیمان خاش در اردیبهشت ماه امسال در حالی تشکیل شد که با وجود سود خالص 1322 ریالی به ازای هر سهم اما 1200 ریال سود نقدی به ازای هر سهم در این مجمع برای تقسیم میان سهامداران به تصویب رسیده است.
سهامداران حقیقی نیز از اول مهر ماه 96 تا پایان سال جاری با مراجعه به یکی از شعب بانک ملت در سراسر کشور و با ارایه اصل و تصویر کارت ملی و گواهی نامه نقل و انتقال سهام نسبت به دریافت سود سهام دوره مالی 95 و همچنین طلب سود سهام سال‌های قبل در صورت عدم دریافت آن اقدام کنند.
در این زمینه پرداخت سود سهام سهامدارانی که از طریق سبد گردان خریداری کرده‌اند، از روش واریز به حساب آنها انجام خواهد شد که نیازمند ارسال نامه از شرکت کارگزاری مربوطه یا همان سبد گردان مبنی بر معرفی سهامدار و اعلام شماره شبا و شماره حساب کاگزاری نزد یکی از بانک های کشور است.
برای صندوق های سرمایه گذاری و سهامداران حقوقی مالک کمتر از 10 میلیون سهم نیز از ابتدای آبانماه امسال از طریق مراجعه به کلیه شعب بانک ملت در سراسر کشور قابل پرداخت خواهد بود.
برای سهامداران حقوقی بیش از 10 میلیون سهم پالایش نفت اصفهان نیز از طریق واریز سود به حساب سهامدار در صورت ارایه مدارک هویتی از ابتدای آذرماه واریز می‌شود.
سهامداران حقیقی بیمه آرمان نیز می توانند از ابتدا تا پایان دی ماه 96 شاهد واریز سود نقدی مجمع اخیر این ناشر به حساب خود در صورت تکمیل و ارسال فرم های مورد نیاز در وبسایت این شرکت بیمه‌ای باشند. سود سهام سهامداران حقوقی بیمه آرمان نیز از اول اردیبهشت ماه 1397 به حساب اعلامی آنها پرداخت خواهد شد.
ناشر سرمایه گذاری مس سرچشمه نیز از سهامداران خود خواسته از ابتدای آبانماه امسال تا پایان دی ماه سال جاری با ارایه کارت ملی و شناسنامه خود به یکی از شعب بانک سپه در سراسر کشور نسبت به دریافت سود خود اقدام کنند.
سود سهامداران حقوقی نیز در مهلت قانونی و پس از اعلام شماره حساب قابل پرداخت خواهد بود.
ناشر سهام شرکت ریل پرداز سیر اعلام کرده سهامداران حقیقی این شرکت برای دریافت سود سهام مربوط به عملکرد سال مالی 95 با دردست داشتن مدرک شناسایی و برگه سهام و یا برگه فروش سهام در صورت فروش پس از تاریخ مجمع به یکی از شعب بانک تجارت از تاریخ 16 مهر ماه تا 10 اردیبهشت 1397 مراجعه کنند.
برای سهامداران حقوقی نیز درخواست کتبی از شرکت شرط واریز سود نقدی از تاریخ 10 دی ماه امسال عنوان شده است.
همچنین ناشر سهام کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده سهام داران حقیقی این شرکت برای دریافت سود نقدی سال مالی منتهی به پایان خرداد ماه 1396 از تاریخ اول اردیبهشت ماه 1397 با مراجعه حضوری به شعب بانک تجارت در سراسر کشور و ارایه کارت شناسایی و شماره سهامداری سود خود را دریافت کنند.
از 15 خرداد 97 نیز سهامداران حقوقی این ناشر می توانند سود نقدی خود را دریافت کنند.
سرمایه گذاری کوه نور وابسته به شرکت ارتباطات سیار نیز از تاریخ اول اردیبهشت ماه 97 فرایند واریز سود نقدی دوره عملکرد سال مالی منتهی به پایان اردیبهشت ماه 96 را به حساب سهامداران آغاز خواهد کرد.
ناشر سیمان خزر اما از سهامداران حقیقی خود خواسته از اول مهر ماه تا پایان آذر ماه امسال با مراجعه به کلیه شعب بانک صادرات و ارایه اصل شناسنامه و یا کارت ملی و همچنین اصل برگه سهام  سود نقدی خود را دریافت کنند.
سهامداران بانک کارآفرین همچنین می توانند از 20 آبانماه 1396 شاهد واریز سود سهام مصوب مجمع دوره مالی 95 "وکار" در حساب های اعلامی خود بر اساس فرم نمونه این بانک باشند.
و در نهایت شرکت داروسازی امین از سهامداران حقیقی خود خواسته از تاریخ 6 آبانماه 96 تا 8 بهمن ماه امسال با مراجعه به کلیه شعب بانک ملت و در ازای ارایه کارت ملی و کد سهامداری خود سود نقدی مجمع دوره مالی 95 را دریافت کنند.
ب


گروه های زیر مجموعه اقتصادی

اقتصاد و انرژی
اقتصاد و انرژی

آخرین اخبار

مشعل سکوی 14A فاز 14 پارس جنوبی روشن شد
بندرعباس - ایرنا - مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران از روشن شدن مشعل سکوی 14A فاز 14 پارس جنوبی با تلاش و همت متخصصان داخلی این شرکت خبر داد.
مدرسه غیاثیه خرگرد خواف از تنوع عناصر معماری برخوردار است
مسئول کارگاه مرمتی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌رضوی گفت: نوع تزئینات معماری در مدرسه غیاثیه خرگرد شامل مجموعه‌های زیادی از جمله کاشی‌کاری، نقاشی، آینه کاری و... است، از تنوع عناصر معماری برخوردار است.
فیلم- خلاصه دیدار پارس جنوبی جم 1-1 تراکتورسازی
هفته 24 لیگ برتر؛ پارس جنوبی جم 1-1 تراکتورسازی
عربستان: محدودیت های تولید نفت در سال 2019 کاهش می یابد
تهران-ایرنا- 'خالد الفالح' وزیر انرژی سعودی گفت: گام بعدی که ممکن است به کاهش محدودیت های تولید نفت کشورهای عضو و غیر عضو سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) بینجامد، در سال 2019 صورت خواهد گرفت.
اعلام تورم کالاهای زراعی و دامی- رشد 4 درصدی تورم انواع میوه‌
مرکز آمار ایران در گزارشی شاخص تورم محصولات زراعی، باغی و دامداری را به تفکیک گروه های کالایی اعلام کرد.
برد ثانیه‌های پایانی ذوب آهن و توقف پارس جنوبی
دیدار پارس جنوبی و تراکتورسازی با تساوی به پایان رسید و ذوب آهن نیز با گل دیرهنگام تبریزی از سد پدیده گذشت.
ˮسیلوی گندمˮ تبریز به ثبت ملی می‌رسد؟
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی در حالی از تداوم و بررسی مراحل پایانی ثبت ملی "سیلوی گندم تبریز"، خبر می‌دهد که گفته می‌شود اداره بازرگانی تبریز به عنوان مالک بنا از ثبت ملی این بنا جلوگیری می‌کند.
مجوز انتقال آب از خزر به فلات مرکزی صادر نشده است
تهران- ایرنا- معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: تاکنون از سوی سازمان حفاظت محیط ‌زیست نامه‌ای مبنی بر تایید نهایی و صدور مجوز ارزیابی زیست‌ محیطی برای طرح انتقال آب از دریای خزر به فلات مرکزی به وزارت نیرو ارسال نشده ‌است.
قیمت شیرینی شب عید گران نمی‌شود
رییس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی اعلام کرد که هیچ مشکلی برای تولید و عرضه شیرینی شب عید وجود ندارد و افزایش قیمت نیز نخواهیم داشت.
ایسکو در آستانه برابری با رکورد زیدان در رئال مادرید
هافبک اسپانیایی رئال مادرید در صورت بازی در دیدار امروز تیمش با آلاوس با رکورد تعداد بازی سرمربی تیمش برابری می‌کند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

واکنش آیت الله شاهرودی به حوادث خیابان پاسداران
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اقدامات مخل امنیت عمومی جامعه، به هیچ وجه قابل قبول نیست و لازم است مسئولان با قاطعیت برخوردهای قانونی لازم را به عمل آورند.
واکنش‌ها به ادامه ماجرای برداشتن روسری
«برخی از چهره‌های اصولگرا هم از نحوه تصمیم‌گیری برای مواجهه با دختران خیابان انقلاب گلایه کردند.»
دیدار سردار فضلی با خانواده شهید بسیجی ˮمحمدحسین حدادیانˮ+عکس و فیلم
سردار علی فضلی با خانواده شهید بسیجی «محمدحسین حدادیان» دیدار و گفت‌وگو کرد.
آخرین فرصت بهره­‌مندی از طرح بانک آینده در بخشودگی جرائم
۱۵ اسفند­ماه سال ۱۳۹۶، آخرین فرصت برای استفاده از مزایای طرح «زرین ۴» بانک آینده است.
اتصال سیم برق فاجعه آفرید
ساعت ۱۸ و ۵۲ دقیقه عصر دیروز پسر و دختری خردسال در شهرستان قاین بر اثر برق گرفتگی جان خود را از دست دادند.
نرخ تورم در بهمن ماه ۹.۹ درصد محاسبه شد
سکه طرح جدید یک میلیون و ۴۴۵ هزار تومان/ قیمت دلار در بازار آزاد کاهش یافت
یک بند از FATF در امور کشور نفوذ می‌کند
کاهش 1.4 درصدی ارزش طلا در بازار جهانی
نرخ دلار آزاد به کمتر از 45هزار ریال رسید
پرداخت 1200 میلیارد ریال خسارت به زلزله زدگان کرمانشاه
یک بانک ایرانی در هند شعبه می زند
بیش از 16 میلیون سهم در بورس خوزستان مبادله شد
پرونده حراج سکه در بانک کارگشایی بسته شد
بانک مرکزی نرخ تورم بهمن را 9.9 درصد محاسبه کرد