۱۰ شرکت بورسی که در پاییز سود نقدی می‌دهند

13:16 ۲۴۱ روز و ۷ ساعت پیش خبرگزاری فارس 409 0
۱۰ شرکت بورسی که در پاییز سود نقدی می‌دهند

برخی شرکت ها با وجود فرصت 8 ماهه برای تسویه سود نقدی مصوب مجامع ناشران بورسی و فرابورسی با سهامداران، پیش از پایان این دوره زمانی برای پرداخت سود به سهامدار آستین بالا می‌زنند.

خبرگزاری فارس

به گزارش خبرنگار بورس خبرگزاری فارس ؛ ناشر سهام شرکت سیمان خاش با فراخوان سهامداران خوداعلام کرده که سود عملکرد سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه 1395 از تاریخ 30 مهر ماه امسال در کلیه شعب بانک سپه و با ارایه اصل کارت ملی قابل پرداخت خواهد بود.
مجمع سیمان خاش در اردیبهشت ماه امسال در حالی تشکیل شد که با وجود سود خالص 1322 ریالی به ازای هر سهم اما 1200 ریال سود نقدی به ازای هر سهم در این مجمع برای تقسیم میان سهامداران به تصویب رسیده است.
سهامداران حقیقی نیز از اول مهر ماه 96 تا پایان سال جاری با مراجعه به یکی از شعب بانک ملت در سراسر کشور و با ارایه اصل و تصویر کارت ملی و گواهی نامه نقل و انتقال سهام نسبت به دریافت سود سهام دوره مالی 95 و همچنین طلب سود سهام سال‌های قبل در صورت عدم دریافت آن اقدام کنند.
در این زمینه پرداخت سود سهام سهامدارانی که از طریق سبد گردان خریداری کرده‌اند، از روش واریز به حساب آنها انجام خواهد شد که نیازمند ارسال نامه از شرکت کارگزاری مربوطه یا همان سبد گردان مبنی بر معرفی سهامدار و اعلام شماره شبا و شماره حساب کاگزاری نزد یکی از بانک های کشور است.
برای صندوق های سرمایه گذاری و سهامداران حقوقی مالک کمتر از 10 میلیون سهم نیز از ابتدای آبانماه امسال از طریق مراجعه به کلیه شعب بانک ملت در سراسر کشور قابل پرداخت خواهد بود.
برای سهامداران حقوقی بیش از 10 میلیون سهم پالایش نفت اصفهان نیز از طریق واریز سود به حساب سهامدار در صورت ارایه مدارک هویتی از ابتدای آذرماه واریز می‌شود.
سهامداران حقیقی بیمه آرمان نیز می توانند از ابتدا تا پایان دی ماه 96 شاهد واریز سود نقدی مجمع اخیر این ناشر به حساب خود در صورت تکمیل و ارسال فرم های مورد نیاز در وبسایت این شرکت بیمه‌ای باشند. سود سهام سهامداران حقوقی بیمه آرمان نیز از اول اردیبهشت ماه 1397 به حساب اعلامی آنها پرداخت خواهد شد.
ناشر سرمایه گذاری مس سرچشمه نیز از سهامداران خود خواسته از ابتدای آبانماه امسال تا پایان دی ماه سال جاری با ارایه کارت ملی و شناسنامه خود به یکی از شعب بانک سپه در سراسر کشور نسبت به دریافت سود خود اقدام کنند.
سود سهامداران حقوقی نیز در مهلت قانونی و پس از اعلام شماره حساب قابل پرداخت خواهد بود.
ناشر سهام شرکت ریل پرداز سیر اعلام کرده سهامداران حقیقی این شرکت برای دریافت سود سهام مربوط به عملکرد سال مالی 95 با دردست داشتن مدرک شناسایی و برگه سهام و یا برگه فروش سهام در صورت فروش پس از تاریخ مجمع به یکی از شعب بانک تجارت از تاریخ 16 مهر ماه تا 10 اردیبهشت 1397 مراجعه کنند.
برای سهامداران حقوقی نیز درخواست کتبی از شرکت شرط واریز سود نقدی از تاریخ 10 دی ماه امسال عنوان شده است.
همچنین ناشر سهام کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده سهام داران حقیقی این شرکت برای دریافت سود نقدی سال مالی منتهی به پایان خرداد ماه 1396 از تاریخ اول اردیبهشت ماه 1397 با مراجعه حضوری به شعب بانک تجارت در سراسر کشور و ارایه کارت شناسایی و شماره سهامداری سود خود را دریافت کنند.
از 15 خرداد 97 نیز سهامداران حقوقی این ناشر می توانند سود نقدی خود را دریافت کنند.
سرمایه گذاری کوه نور وابسته به شرکت ارتباطات سیار نیز از تاریخ اول اردیبهشت ماه 97 فرایند واریز سود نقدی دوره عملکرد سال مالی منتهی به پایان اردیبهشت ماه 96 را به حساب سهامداران آغاز خواهد کرد.
ناشر سیمان خزر اما از سهامداران حقیقی خود خواسته از اول مهر ماه تا پایان آذر ماه امسال با مراجعه به کلیه شعب بانک صادرات و ارایه اصل شناسنامه و یا کارت ملی و همچنین اصل برگه سهام  سود نقدی خود را دریافت کنند.
سهامداران بانک کارآفرین همچنین می توانند از 20 آبانماه 1396 شاهد واریز سود سهام مصوب مجمع دوره مالی 95 "وکار" در حساب های اعلامی خود بر اساس فرم نمونه این بانک باشند.
و در نهایت شرکت داروسازی امین از سهامداران حقیقی خود خواسته از تاریخ 6 آبانماه 96 تا 8 بهمن ماه امسال با مراجعه به کلیه شعب بانک ملت و در ازای ارایه کارت ملی و کد سهامداری خود سود نقدی مجمع دوره مالی 95 را دریافت کنند.
ب


گروه های زیر مجموعه اقتصادی

عمران و اشتغال
عمران و اشتغال

آخرین اخبار

قاضی عسکر:مسئله حج را از روابط سیاسی جدا کرده ایم
مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در امور حج و سرپرست حجاج ایرانی گفت: مسئله حج را از روابط سیاسی با کشور عربستان جدا کرده ایم.
وزیرکشور: شمار معتادان 24درصد کاهش یافت
بجنورد- ایرنا- وزیرکشور گفت: شمار معتادان کشور هم اکنون دو میلیون و 800 هزار نفر است که این میزان در مقایسه با پیش از دولت تدبیر و امید 24 درصد کاهش دارد.
920 هزار میلیارد ریال طرح در دهه فجر افتتاح می شود
بجنورد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور با اشاره به برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دهه فجر امسال طرح های عمرانی به ارزش 920 هزار میلیارد ریال افتتاح می شود.
امامان جمعه: اقتدار جمهوری اسلامی در جهان بی نظیر است
استانها -ایرنا-امامان جمعه کشور در خطبه های این هفته، اقتدار نظام جمهوری اسلامی و ایستادگی درمقابل استکبار جهانی را بی نظیر دانستند و گفتند: آمریکا در ‌چند دهه گذشته با دسیسه های مختلف درصدد تفرقه در جامعه ایران بوده، اما با وجود تلاش های بسیار نتوانسته وحدت ایران اسلامی را از بین ببرد.
وزیر انرژی عربستان: اجماع کاملی داشتیم
وین- ایرنا- 'خالد الفالح' وزیر انرژی عربستان پس از نشست وزرای نفت و انرژی اوپک در وین، گفت: اجماع کاملی داشتیم.
مشاور ترامپ با نتانیاهو در باره معامله قرن گفت وگو کرد
تهران - ایرنا - 'بنیامین نتانیاهو' نخست وزیر رژیم صهیونیستی با 'جرد کوشنر' مشاور ارشدوداماد رئیس جمهوری آمریکا و'جیسون گرینبلات' فرستاده ویژه آمریکا به خاورمیانه در سرزمین های اشغالی دیدار وبا آنها درباره روند سازش وتحولات مساله فلسطین و اوضاع انسانی غزه گفت وگو کرد.
چاووش اوغلو خواستار همکاری ترکیه و ایران درباره پ.ک.ک شد
آنکارا- ایرنا- مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه خواستار همکاری مشترک ایران کشورش در مبارزه علیه گروه پ.ک.ک در شمال عراق شد.
درگیری نیروهای ائتلاف سعودی و یمنی در الحدیده ادامه دارد
تهران - ایرنا - درگیری های شدید میان ارتش وکمیته های مردمی یمن با نیروهای طرفدار عبد ربه منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی و نیروهای ائتلاف سعودی در ساحل النخیله ومنطقه الحاج در شهر الحسینیه ومنطقه المجیلیس در شهر الدریهمی جنوب استان الحدیده یمن ادامه دارد.
الحریری از کابوس سعودی ها رها نشده است
بیروت- ایرنا-«رضوان عقیل» مقاله نویس روزنامه «النهار» لبنان طی گفت و گو با ایرنا به فشارهای عربستان سعودی در فرایند تشکیل دولت لبنان اشاره کرد و گفت: رخدادهای سال گذشته همچون استعفای اجباری «سعد الحریری» در ریاض باعث شده وی هنوز از کابوس سعودی ها رها نشود.
اقتصاد وپناهجویان سوری؛ محور رایزنی های مرکل و الحریری
بیروت - ایرنا - صدراعظم آلمان و نخست وزیر لبنان در حالی دیروز(پنجشنبه) با هم دیدار کردند که دو موضوع همکاری های اقتصادی و وضعیت پناهجویان سوری محور اصلی مذاکرات آنها بود.

پر بازدید ترین اخبار امروز

کاپیتان کراوسی بهترین بازیکن دیدار با آرژانتین شد
تهران - ایرنا - «لوکا مودریچ» کاپیتان تیم ملی کرواسی به عنوان بهترین بازیکن دیدار برابر آرژانتین انتخاب شد.
کابوس مسی
مهاجم آرژانتینی در شب شکست تیمش مقابل کرواسی یک ستاره خاموش بود.
کودک همسری از رنج آورترین آسیب های اجتماعی است
مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق گفت: موضوع کودک همسری یکی از رنج آورترین مسائل اجتماعی است که باید با اتخاذ تمهیدات لازم، جلوی توسعه این آسیب اجتماعی گرفته شود.
مودریچ بهترین بازیکن دیدار کرواسی و آرژانتین
هافبک تیم ملی کرواسی به عنوان بهترین بازیکن دیدار کرواسی و آرژانتین انتخاب شد.
ویدئو - خلاصه دیدار آرژانتین و کرواسی در جام ۲۰۱۸
دیدار تیم‌های فوتبال آرژانتین و کرواسی در چارچوب مرحله گروهی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸، با نتیجه سه بر صفر به سود کرواسی به پایان رسید. در این ویدئو خلاصه این دیدار را تماشا خواهید کرد.
خراسان شمالی از مواهب مصوبه توسعه غرب و شرق بهره مند شود
70 درصد جمعیت روستایی کشور زیرپوشش بیمه اجتماعی قرار می گیرد
2540 واحد مسکونی سرپل ذهاب به بانک معرفی شدند
ارز سه نرخی یا خداحافظی ارزی با برخی کالاها
1732 فقره وام ازدواج به جوانان قزوینی پرداخت شد
تحقق درآمدهای مالیاتی رونق بخش تولید و اشتغال است
122 میلیون و 208 هزار سهم در تالار بورس کیش خرید و فروش شد
رونق صادرات مستلزم بازنگری در سیاست های ارزی است
رونق صادرات مستلزم بازنگری در سیاست های ارزی است
شهرک های صنعتی بدون درآمد خراسان شمالی شناسایی شود