تحقیق و تفحص نمایندگان از خود مجلس- امضای بیش از 15 نماینده

19:31 ۶۱ روز و ۲۲ ساعت پیش افکار نیوز 235 0
تحقیق و تفحص نمایندگان از خود مجلس- امضای بیش از 15 نماینده

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تهیه طرح تحقیق و تفحص از مجلس گفت: طرح تحقیق و تفحص از خود مجلس کلید خورد و این طرح به امضای بیش از 15 نماینده هم رسیده است.

افکار نیوز

سید محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامیدر گفتگو با خبرنگارافکار نیوزبا بیان اینکه نمایندگان خواستار تحقیق و تفحص از خود مجلس، سازمان اداری و نحوه هزینه کرد بودجهمجلس هستند، افزود: محور این تحقیق و تفحص در خصوص تخلفات صورت رفته در زمینه هزینه های مالی، استخدام نیروها بدون توجه به شایستگی ها و برخی از اقدامات خلاف قانوندر مجلس است.
وی افزود: شکایاتی در این زمینه به نمایندگان مجلسرسیده که استخدام ها در مجلس با سفارشات انجام می شود و به شایستگی ها توجهی نمی شود.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلسبا بیان اینکه طرح مذکور در حاشیه جلسه علنیروز یکشنبه تهیه شده که به امضای بیش از 15 نماینده هم رسیده، تصریح کرد: گزارشاتی از تخلفات در مجلس به ما نمایندگان رسیده و به همین دلیل قصداریم تا از نحوه هزینه ها و استخدام ها در مجلس تحقیق و تفحص کنیم.
ابطحی افزود: وقتی مجلس از وزارتخانهها، دستگاهها و سازمانهای دیگر تحقیق و تفحص می کند، خوب است از خودش هم یک تحقیق و تفحصی انجام دهد.
وی با بیان اینکه تحقیق و تفحص یک ابزار نظارتی مجلس برای تقویت دستگاهها و رفع نواقص موجود است، تصریح کرد: قطعا هیئت رئیسهمجلس از این اقدام نظارتی و قانونی خود، برای خود استقبال خواهد کرد.
نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامیتصریح کرد: طرح تحقیق و تفحص مجلس بزودی در دستور کار نمایندگان مجلس قرار می گیرد.
 


گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی
احزاب و تشکل‌ها
احزاب و تشکل‌ها
وزارت کشور
وزارت کشور
شخصیت ها
شخصیت ها
برنامه‌های ویژه خبری
برنامه‌های ویژه خبری
دفاعی امنیتی
دفاعی امنیتی
فقه و حقوق
فقه و حقوق
اندیشه امام و رهبری
اندیشه امام و رهبری
سیاست خارجی
سیاست خارجی
سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها
سیاست داخلی
سیاست داخلی
انرژی هسته ایی
انرژی هسته ایی
مجلس
مجلس
دولت
دولت

آخرین اخبار

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی (471)
هر نوشته ای نویسنده ای دارد. هر نویسنده ای حق دارد اسمش را پای مطلبش ببیند. نوشته هایی که در این صفحه می خوانید، Status های کپی پیست شده ای است که در شبکه های اجتماعی دست به دست چرخیده و صاحبش را گم کرده.
بازی تخته نرد آنلاین
تخته نرد یک بازی خیلی آسان و سریع است که شما با یادگیری ان میتوانید هم به صورت رو در رو و هم از طریق اینترنت با دوستان بازی کنید و لحظات خوشی را کنار آنها بگذرانید.
سریال «عالیجناب»؛ خانه پوشالی به سبک ایرانی!
قسمت دوم سریال عالیجناب به کارگردانی سام قریبیان در حالی توزیع می شود که قسمت اول آن هیچ موج و هیجان خاصی میان مخاطبان ایجاد نکرده است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

آغاز به کار هفدهمین کنفرانس بین المللی حمل ونقل و ترافیک
هفدهمین کنفرانس بین المللی حمل ونقل و ترافیک در 12 محور علمی و باهمکاری بیش از 50 نفر از استادان دانشگاه های کشور در روزهای 29 و 30 بهمن ماه سال جاری در 10 سالن مرکز همایش های برج میلاد برگزار می شود.
این گیاه را هرگز در خانه خود نگه ندارید!
گیاه خودکشی نام گیاهی در استرالیا است. زخم از خار این گیاه به قدری دردناک و برای سالها ماندگار است که افراد را به فکر خودکشی برای خلاصی از دست این درد می‌اندازد.
چهل سرا میزبان زمستان ایرانی
نمایشگاه زمستان ایرانی از ۲۲ آذر تا ۱ دی ماه، در روزهای عادی از ساعت ۱۱ تا ۲۱ و روز جمعه از ساعت ۱۴ تا ۲۱، پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.
گلایه دوباره مجلسی ها از شورای نگهبان
آخرین وضعیت برندینگ بنزین در ایران
شکایت کمیته حقوقی خانه احزاب از روحانی
احتمال افزایش قیمت بنزین به بیش از ۱۵۰۰ تومان در سال ۹۷
انتخاب ˮقدسˮ مرگ رژیم صهیونیستی را جلو انداخت
بودجه کل کشور باید برشی از برنامه پنج ساله باشد
دانشجویان تهرانی علیه اظهارات ترامپ به پاخواستند
گلرو: دولت دیگر نیازی نمی‌بیند خود را نماینده گفتمان آزادی تعریف کند
ناگفته هایی از روابط تیره و تار ایران و تاجیکستان
راه مقاومت برای آزادی قدس شریف با قوت بیشتری ادامه خواهد یافت