سینا غلامی: باید فاتحه هیات کشتی مازندران را بخوانیم

11:24 ۶ روز پیش ایسنا 347 0
سینا غلامی: باید فاتحه هیات کشتی مازندران را بخوانیم

آزادکار مازندرانی تیم کشتی استقلال گفت: علی رغم صدور رضایتنامه از سوی هیات کشتی قائمشهر، مسئولان هیات کشتی مازندران بدلایل نامشخص رضایتنامه ام برای حضور در لیگ را صادر نکردند و زحمات چند ماهه ام را به باد دادند.

ایسنا

سینا غلامی در گفتگو با ایسنا، درباره دلیل صادر نشدن رضایتنامه‌اش از هیات کشتی مازندران برای حضور در لیگ کشتی آزاد، اظهار کرد: قبل از آغاز لیگ زمزمه هایی مبنی بر احتمال حضور تیم قائمشهر در لیگ کشتی آزاد مطرح شد و  به چند کشتی گیر مازندران هم پیغام دادند تا با تیم دیگری وارد مذاکره نشوند اما با من و رمضان پور که قائمشهری هستیم هیچ صحبتی نکردند و پیشنهادی ندادند، در حالیکه با برخی قرارداد بستند که یک سال تمرین نداشتند و از لیگ پارسال به بعد تمرین هم نکرده بودند.
آزادکار وزن ۹۲ کیلوگرم استقلال، افزود: پس از این موضوع من و رمضان پور با تیم دریاچه ارومیه قرارداد بستیم اما چند روز مانده به لیگ این تیم با تصمیم مسئولان استانی منحل شد و بر اساس توافق، تمامی کشتی‌گیران و کادر فنی این تیم راهی استقلال شدند. در این فاصله تیم قائمشهر که قرار بود با نام سایپا قائمشهر در لیگ حاضر شود منحل شد و نام تیم به هیات کشتی قائمشهر تغییر پیدا کرد، با این حساب تیمی که قرار بود پول خوبی بدهد به یک تیم بی پول تبدیل شد و تازه به یاد من و رمضانپور افتادند. آن ها به نادر حاج آقانیا و عباس فروتن هم پیشنهاد دادند و این دو کشتی گیر با تیم قائمشهر قرارداد بستند اما من و رمضان پور اعلام کردیم با تیم استقلال قرارداد داریم و قانونا نمی‌توانیم چنین تخلفی را انجام دهیم‌.
وی ادامه داد: این قرارداد نمی توانست قانونی باشد چرا که حاج آقا نیا و فروتن هم به استقلال برگشتند و سازمان لیگ اعلام کرد قرارداد آن ها با قائمشهر غیرقانونی است.ِ مسئولان هیات کشتی قائمشهر به همین دلیل مدت زیادی رضایت نامه من را برای حضور در لیگ صادر نکردند تا اینکه وقتی به رییس هیات کشتی قائمشهر گفتم اگر یک میلیارد هم بدهید برایتان کشتی نمی گیرم رضایتنامه ام را دادند. 
آزادکار تیم استقلال خاطرنشان کرد: حالا هیات مازندران رضایتنامه من را بدلایل واهی نمی دهد و با این کار نتوانستم در دور رفت کشتی بگیرم‌. این در صورتی است که دبیر هیات کشتی مازندران به من گفته بود حتی اگر رضایتنامه دستی از هیات کشتی قائمشهر هم بیاوری رضایتنامه ات را می دهیم اما با وجود صدور رضایتنامه از هیات کشتی قائمشهر مدت هاست از صدور رضایتنامه خودداری می کنند. پس از ماجرای قرارداد حاج آقانیا و فروتن با تیم قائمشهر که حواشی زیادی داشت، دبیر هیات کشتی قائمشهر به من گفت دیدی کاری کردیم ۴۵ دقیقه در برنامه زنده از کشتی قائمشهر حرف زدند. به او گفتم اینکه ۴۵ دقیقه از ضعف بگویند که افتخار ندارد، وقتی از کار خوبتان گفتند باید افتخار کنید.
غلامی با اشاره به مخالفت عسگری محمدیان رییس هیات کشتی مازندران با صدور رضایتنامه اش، گفت: وقتی به او گفتم چرا با وجود صدور رضایتنامه از سوی هیات کشتی قائمشهر، رضایتنامه ام را نمی دهید به من گفت این موضوع اصلا ربطی به هیات کشتی شهرستان ندارد. وقتی این حرف را از کسی که خودش عنوان دار المپیک است و الگوی من بوده، شنیدم مات و مبهوت ماندم. گفتم مگر با آدم بی سواد طرف هستید که سر از قانون درنیاورم؟ واقعا برای هیات کشتی مازندران متاسفم که اینطور ما را اذیت می کند من محمدیان را واقعا دوست داشتم و وقتی رییس هیات شد خیلی خوشحال شدم چرا که او خودش کشتی گیر بزرگی بوده، ضمن اینکه من از هیات قبلی ضربه زیادی خورده بودم. قهرمان استان می شدم اما خدا شاهد است من را به قهرمانی کشور نمی بردند و بعد از ۱۸ سال فقط سال گذشته در قهرمانی کشور کشتی گرفتم. یا در نوجوانان علیرضا کریمی نفر سوم من بود اما او به جهانی اعزام شد و توانست اولین مدالش را بگیرد.
وی در پایان گفت: ماه ها تمرین کردم و انگیزه زیادی داشتم برای تیمم در دور رفت جلوی چشمان مربیان تیم ملی خودم را نشان بدهم اما هیات کشتی مازندران رضایتنامه ام را صادر نکرد و تمام زحماتم بر باد رفت. از این کارشان دارم منفجر می شوم و نمی دانم چرا این ظلم را در حق من می کنند. از ورزش متنفر شده ام و دیگر هیچ انگیزه ای ندارم‌. وقتی پدر و برادرم به هیات کشتی رفتند تا دلیل این کارشان را بدانند آن ها به دروغ گفتند سینا ما را تهدید کرده است‌. باید برای هیات کشتی که رئیسش یک کشتی گیر را مقابل خانواده اش قرار می‌دهد فاتحه اش را بخوانیم. من را بازی دادند و نمی دانم شکایت پیش که ببرم. 


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

نقد و بررسی رکوردر صدا زوم Zoom h۶
از Zoom H۶ می‌توان به عنوان یک رکوردر صدای پیشرفته یاد کرد.
راهنمای خرید کفش‌های نیم بوت، مجلسی و اسپرت مردانه از چرم کروکو
همه ما به خوبی می‌دانیم که پا قلب دوم ماست. بنابراین باید بیشترین اهمیت را به آن بدهیم.
«بگذارید زنگ آزادی به صدا درآید»
بیش از ۶۰ سال پیش تفاوت میان سیاه و سفید در آمریکا، از زمین تا آسمان بود. مدرسه‌ها جدا، آبخوری‌ها جدا، کسی اجازه ورود به پارک سفیدپوستان را نداشت و صندلی اتوبوس‌ها برای سفیدپوست‌ها از پیش رزرو شده بود. چه کسی فکرش را می‌کرد سیاه‌پوست‌هایی که زمانی حق سوار شدن از درِ جلوی اتوبوس را هم نداشتند، به مسند ریاست‌جمهوری برسند؟ اگرچه این تنها بخشی از رویای مردی بود که برای رسیدن به برابری انسان‌ها بلندقامت ایستاد و با گردنی برافراشته از رویایش سخن گفت: «ما همه با هم برابریم».
گزارش نمونه های دوپینگ دستکاری شده وزنه برداران به IOC رسید-کار وزنه برداری سخت تر شد
کمیته بین المللی المپیک گزارش وادا در مورد دستکاری نمونه های دوپینگ در وزنه برداری را مورد بررسی قرار می دهد.
اصلاح آخرین ایراد اساسنامه جدید فدراسیون های ورزشی- نسخه نهایی به مجلس ارسال شد
مدیرکل امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان از رفع ایراد و ارسال نسخه نهایی اصلاح شده اساسنامه جدید فدراسیون های ورزشی به مجلس شورای اسلامی خبر داد.
تمجید کلوپ از ستاره تیم رقیب به خاطر اقدامات انسان دوستانه
سرمربی تیم فوتبال لیورپول از مارکوس راشفورد به دلیل اقدامات انسان دوستانه اخیر تمجید کرد.
لروی سانه به شرایط بازی رسید
خرید جدید بایرن مونیخ می تواند در دیدار برابر آینتراخت فرانکفورت به میدان رود.
توخل: احتمال جدایی ام وجود دارد
سرمربی پاری سن ژرمن اعتراف کرد که احتمال جدایی او از این تیم وجود دارد.
نیمار: پله با هیچ بازیکنی مقایسه نمی شود
ستاره برزیلی پاری سن ژرمن به مناسبت تولد پله ویدیویی را منتشر کرد و به ستایش از اسطوره سلسائو پرداخت.
مهدی ترابی مصدوم شد
بازیکن ایرانی العربی که به تازگی به این تیم پیوسته بود مصدوم شده است اما هنوز زمان دوری او از میادین مشخص نیست.

پر بازدید ترین اخبار امروز

۲۸ نماد بورسی متوقف شدند
از میان نمادهای بورسی، ۲۸ نماد بورسی تا تاریخ ۳۰ مهر ماه به دلایل مختلف از جمله تعلیق نماد معاملاتی، برگزاری مجامع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده، افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف و... متوقف شدند.
آتشی: برنامه لیگ بسکتبال ایران ذاتا خوب است اما...
کارشناس بسکتبال ایران گفت: تصمیم فدراسیون برای برگزاری متمرکز رقابت‌های لیگ تصمیم درستی است اما باید دید در عمل چه نتیجه‌ای حاصل می‌شود.
کتایون خسرویار: با بازیکنان ایران در ارتباطم- یاد گرفتم ته‌دیگ درست کنم!
سرمربی سابق تیم ملی فوتبال جوانان دختر ایران در مورد زندگی خود در روزهای شیوع کرونا صحبت کرد.
گروسی:‌ نادری به استقلال کمک می‌کند- از کسی انتظار حمایت نداریم، فقط ضربه نزنید
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید محمد نادری می‌تواند به آبی‌پوشان پایتخت کمک کند و باید از او حمایت شود.
تاثیر مخرب همراهی والدین در تقلب کردن دانش آموزان
یک روانشناس با اشاره به همراهی برخی والدین در تقلب کردن دانش آموزان هنگام پرسش و پاسخ مجازی، گفت: والدین باید توجه داشته باشند که دانش آموز کنونی، شهروند آینده این جامعه است و از این رو آموزش کنترل درونی به دانش آموز و عدم تقلب در هنگام نبود کنترل بیرونی در آموزش مجازی، امری مهم محسوب می‌شود.
خیرالله امیری، هم‌دوره و رقیب تختی درگذشت
رقیب جهان پهلوان تختی کرونا را ضربه کرد
دیوید تیلور و جردن باروز سرشاخ می‌شوند!
دبیر: پخش نشدن رقابت‌های انتخابی خواسته محمدی بود- دور بعد بخواهد یا نخواهد پخش می‌شود
دبیر: نمی‌گویم فوتبال بد است ولی کشتی را هم دریابید
قهرمانی یزدانی و سوادکوهی در انتخابی تیم ملی کشتی آزاد
انتخابی تیم ملی کشتی آزاد پشت درب های بسته!
اهدای خون و پلاسمای ورزشکاران و مسئولان فدراسیون رزمی
تست کرونای آزادکاران حاضر در انتخابی تیم ملی منفی شد
نامه کادر فنی کشتی آزاد به دبیر: انتخابی در همه اوزان برگزار می‌شود