رسیدن میوه‌های نوبر پاییز به بازار

23:55 ۳ روز پیش افکار نیوز 217 0

سازمان میادین میوه و تره‌بار در آخرین گزارش خود، قیمت انواع میوه و صیفی‌جات را اعلام کرده است. بر اساس این گزارش هر کیلوگرم انواع سیب حدود ۸ هزار تومان، هر کیلوگرم خیار گلخانه‌ای ۴ هزار و ۵۰۰ تومان، و هر کیلوگرم موز ۱۶ هزار و ۹۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز،سازمان میادین میوه و تره‌بار در آخرین گزارش خود، قیمت انواع میوه و صیفی‌جاترا اعلام کرده است. بر اساس این گزارش هر کیلوگرم انواع سیب حدود ۸ هزار تومان، هر کیلوگرم خیار گلخانه‌ای ۴ هزار و ۵۰۰ تومان، و هر کیلوگرم موز ۱۶ هزار و ۹۰۰ تومان به فروش می‌رسد.
میوه‌های تابستانیدر آخر راهندبا پایان یافتن فصل پر نعمت تابستان، میوه‌های آن نیز رو به اتمام است. در میادین میوه و تره‌بار از میوه‌های تابستانی چند قلمی بیشتر نمانده است. در این بازار، هر کیلوگرم هلو به قیمت ۸ هزار و ۷۰۰ تومان، هر کیلوگرم هلو انجیری به نرخ ۹ هزار و ۵۰۰ تومان و هر کیلوگرم آلو به قیمت ۹ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد. شلیل و شبرنگ نیز با قیمت هر کیلوگرم ۹ هزار و ۳۰۰ تومان قابل خرید است. همچنین انواع انگور نیز از  ۷ هزار و ۵۰۰ تا ۱۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.
میوه‌های پاییزی رسیدنددر غرفه‌های میادین میوه و تره‌بار، میوه‌های فصل سرد سال بازار جدید پیدا کرده‌اند. در این بازار، هر کیلوگرم انار به قیمت ۹ هزار و ۲۰۰ تومان و هر کیلوگرم نارنگی ۶ هزار و ۷۰۰ تومان عرضه می‌شود. زالزالک نوبرانه دیگری است که در این بازار دیده می‌شود. مشتریان می‌توانند هر کیلوگرم زالزالک را به قیمت ۱۵ هزار تومان و هر کیلو گرم خرمالو را ۸ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری کنند. میوه به نیز که به تازگی به بازار رسیده است به قیمت ۹ هزار تومان به فروش می‌رسد.
مغزها؛ از گردو تا پستهدر میادین میوه و تره‌بار، انواع مغز گردو و پسته نیز در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دارد. آنها می‌توانند هر کیلوگرم گردو پوست سبز را به قیمت ۲۲ هزار تومان و هر کیلوگرم پسته تازه را با نرخ ۶۷ هزار تومان خریداری کنند. در این بازار همچنین هر کیلوگرم عناب تازه به قیمت ۱۹ هزار تومان عرضه می‌شود.
از هندوانه تا دستنبوهندوانه، خربزه و طالبی همچنان در بازار یافت می‌شود. در میادین میوه و تره‌بار هر کیلوگرم هندوانه به قیمت هزار و ۵۰۰ تومان فروش می‌رود. انواع خربزه نیز در بازار بین ۳ تا ۴ هر و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین هر کیلوگرم طالبی جانا به قیمت ۵ هزار و ۱۰۰ تومان به فروش می‌رسد.
میوه‌های گرانقیمت بازاردر راس میوه‌های بازار، انبه با قیمت هر کیلوگرم ۴۲ هزار تومان به عنوان گران‌ترین میوه قرار دارد. در میادین میوه و تره‌بار، هر کیلوگرم گلابی شاه میوه ۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود. انجیر زرد نیز به قیمت ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان و انجیر سیاه با نرخ ۱۱ هزار تومان قابل خرید است. زرشک تازه نیز وارد بازار شده است و هر کیلوگرم پاک نشده آن به قیمت ۱۶ هزار تومان و پاک شده آن با نرخ ۳۹ هزار تومان فروخته می‌شود.
 


گروه های زیر مجموعه اقتصادی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

ملوان با اسکوچیچ تسویه حساب کرد
باشگاه ملوان مطالبات دراگان اسکوچیچ را پرداخت کرد.
قول ماکرون برای ادامه ˮتدابیر ملموسˮمقابله با به اصطلاح ˮاسلام رادیکالیˮ
رئیس‌جمهوری فرانسه امروز، سه‌شنبه متعهد شد "تدابیر ملموس" برای مقابله با آنچه "اسلام رادیکالی" می‌خواند را افزایش دهد.
پامپئو جمعه میزبان وزیران خارجه جمهوری آذربایجان و ارمنستان
ارمنستان و جمهوری آذربایجان امروز، سه‌شنبه همزمان با ادامه درگیری‌ها در منطقه قره باغ اعلام کردند که وزرای خارجه دو کشور برای دیدار با مایک پامپئو، وزیر خارجه آمریکا به واشنگتن خواهند رفت.
واکنش روسیه به اتهامات آمریکا
وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد: مسکو قویا اتهامات مربوط به حملات سایبری که آمریکا متوجه روسیه کرده را رد می‌کند و آنها را بی‌اساس می‌داند.
باکو به سفر نمایندگان پارلمان آلمان به منطقه قره‌باغ اعتراض کرد
جمهوری آذربایجان در یادداشت اعتراضی از سفر تعدادی از نمایندگان حزب "آلترناتیو برای آلمان" در بوندستاگ (پارلمان آلمان) به منطقه درگیری در قره‌باغ انتقاد کرد.
جانسون: به همکاری با آنکارا و آتن درباره دریای مدیترانه شرقی ادامه می‌دهیم
نخست وزیر انگلیس اعلام کرد: برای کاهش تنش در دریای مدیترانه شرقی با ترکیه و یونان همکاری می‌کنیم.
ترامپ لیست دشمنان خود را اعلام کرد
رئیس جمهوری آمریکا در اظهاراتی گفت که از فهرست مخالفان خود به جز بایدن مجبور به مقابله با افراد و اشخاص دیگری نیز هست.
پوتین و ماکرون بر لزوم پایبندی طرف‌های درگیر به آتش‌بس در قره‌باغ تاکید کردند
رئیس‌جمهوری روسیه و همتای فرانسوی‌اش امروز، سه‌شنبه تحولات مربوط به درگیری‌های کنونی در قره‌باغ را بررسی و بر لزوم پایبندی به آتش‌بس در این منطقه تاکید کردند.
آمادگی آمریکا برای برگزاری نشست فوری با روسیه درباره پیمان هسته‌ای
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد، واشنگتن از مسکو به دلیل تمایلش برای تحقق پیشرفت در موضوع سلاح‌های هسته‌ای ممنون و آماده است شکل نهایی پیمان "استارت جدید" را با روسیه بررسی کند.
سودان به دادستان کل دیوان لاهه درباره مجازات مجرمان دارفور اطمینان داد
دادستان کل دیوان کیفری بین‌المللی اعلام کرد، به تاکیدهایی از سوی رئیس شورای حاکمیتی انتقالی سودان و معاونانش در خصوص مواخذه مرتکبان جنایات دارفور دست یافته است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

لپ تاپ ˮهانتر بایدنˮ برای پدرش یک فاجعه است
رئیس جمهور آمریکا در واکنش به گزارش‌ها در زمینه فساد پسر «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات انتخابات ۲۰۲۰ ، آن را یک فاجعه برای رقیب خود خواند.
کمپین «آقا برای خانم» چیست؟
بعضی مردها همسران خود را می‌زنند، به آنان بی‌احترامی می‌کنند یا به آنان استقلال اقتصادی نمی‌دهند، منابع مالی آنان را کنترل می‌کنند و اجازه رفت و آمد آزادانه به آنان نمی‌دهند.
آنچه بر ریال گذشت
متغیرهای متعددی در سالهای اخیر باعث به عقب رانده شدن ارزش ریال شده اند. در این گزارش روند کاهش ارزش پول ملی طی سالهای بعد از پیروزی انقلاب و عوامل موثر بر آن بررسی شده و راهکارهای موجود برای تقویت آن نیز برشمرده شده است.
زیارت نجات‌بخش حرم امام حسین(ع) برای اسرای ایرانی
یکی از مأموران مخفی سازمان امنیت عراق – که لباس شخصی به تن داشت – سر رسید و گفت: «این عکس را چه کسی پاره کرده؟» سرباز عراقی از ترس گفت: «اینها که تو ماشین هستند.» او هم چیزهایی در دفترش نوشت و رفت. به هرحال، نیم ساعت بعد، به سمت کربلا، قبله گاه عشاق حرکت کردیم. وارد کربلا که شدیم، بچه‌ها کاغذهایی راکه رویشان شعارهای مختلف نوشته بودند، دور از چشم نگهبانان، بین مردم پخش کردند.
«جنایت بی‌دقت» به ویناله می‌رود
پنجاه و هشتمین دوره جشنواره فیلم وین (ویناله) فهرست فیلم‌های منتخب امسالش را با حضور دو فیلم ایرانی اعلام کرد.
هشدار جدی به گرانفروشان بلیت هواپیما
صنعت کشور نیازمند تصمیمات سخت و سریع است
مراسم قرعه‌کشی ۸ محصول فروش فوق‌العاده سایپا برگزار شد
تحریم و برجام چه تاثیری بر رفاه دهک‌های درآمدی گذاشت؟
آخرین قیمت‌ها در بازار خودرو- ریزش محسوس قیمت‌ها
ماجرای طرح مشترک دولت و مجلس در حوزه خودرو
بررسی عوامل ریزش نرخ دلار
بانک‌ها تا ۲ سال دیگر کاملا مجازی می‌شوند- حذف کارت بانکی فیزیکی
طلا در بازارهای جهانی چقدر قیمت خورد؟
بانک‌های بدون شعبه در راهند! -فیلم