سقف تعهدات و استعلام بیمه تکمیلی نوین

15:24 ۱۱ روز و ۹ ساعت پیش ایسنا 469 0
سقف تعهدات و استعلام بیمه تکمیلی نوین

شرکت بیمه نوین در حال حاضر با نزدیک به ۶۰ شعبه فعال در سراسر کشور خدمات بیمه‌ای مختلف را ارائه می‌کند.

ایسنا

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام بیمه ازکی، بیمه تکمیلی یکی از خدمات این شرکت است که در حال حاضر به شکل گروهی ارائه می‌شود.

مزایای بیمه تکمیلی نوین

از مزایای بیمه‌های گروهی این است که افراد با پرداخت هزینه پایین‌تر می‌توانند از پوشش‌های متنوع‌تر و سقف تعهدات بالاتر بهره‌مند شوند. در واقع شرکت‌های بیمه با تعدادی از مراکز پزشکی و درمانی قرارداد می‌بندند که هزینه‌های پزشکی تا سقف مشخص تحت پوشش بیمه قرار بگیرد.

در واقع افراد تحت پوشش هم از مزایای بیمه تکمیلی برخوردار می‌شوند و هم در مواردی از تعرفه‌های پایین‌تر استفاده می‌کنند.

طرح‌های بیمه تکمیلی نوین

در بیمه‌های تکمیلی گروهی پوشش‌ها، سقف تعهدات و جزئیات بیمه‌نامه بر اساس قرارداد معین می‌شود. در واقع در بیمه‌های انفرادی و خانوادگی طرح‌های معین و قیمت‌های از پیش تعیین‌شده‌ای وجود دارد که سقف تعهدات و تنوع پوشش‌ها در آن مشخص است، اما در بیمه‌های گروهی جزئیات بیمه‌نامه در هر قراردادی متفاوت می‌باشد.

با توجه به این که بیمه درمان تکمیلی دربیمه نوینبه شکل گروهی ارائه می‌شود، پوشش‌ها بر اساس قرارداد قابل تعیین است.

پوشش‌های بیمه تکمیلی نوین

همان‌طور که در بالا بیان شد بیمه‌های درمان گروهی بر اساس قرارداد متفاوت هستند، اما به طور کلی هزینه‌های تحت پپوششبیمه تکمیلی نوینشامل موارد زیر است:

- جبران هزینه‌های بستری، جراحی، شیمی درمانی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، گامانایف، هزینــه عمل دیسک ستون فقرات و انواع سنگ شکن، بستری شـدن در بیمارستان و مراکــز جراحــی محدود Daycare

- جبران هزینه‌های زایمان طبیعی و عمل سزارین

- جبران هزینه اعمال جراحی مهم (اصلی): شامل سرطان، مغز و اعصاب مرکزی و نخاع (به استثناء دیسک ستون فقرات) گامانایف، قلب، پیوند ریه، پیوند کبد، پیوند کلیه و پیوند مغز استخوان

- جبران هزینه‌های پاراکلینیکی (۱): شامل ســـونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، انواع آندوسکوپی، ام آرآی، اکوکاردیوگرافی، استرس اکو، دانسیتومتری

- جبران هزینه‌های پاراکلینیکی (۲): شامل تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی، نوار عضله، نوار عصب، نوار مغز، نوار مثانه، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، هولترمانیتورینگ قلب، آنژیوگرافی چشم.

- جبران هزینه جراحی‌های مجاز سرپایی و بدون بستری: شامل شکستگی‌ها و در رفتگی، گچ گیری، ختنه، بخیه، کرایوتراپی، اکسیزیون لیپــوم، بیوپسی، تخلیه کیست و لیزردرمانــی (به استثناء رفع عیوب دیـــد چشم)

- هزینه رفع عیوب انکساری دید چشم، چنانچه نقص بینایی هر چشم به تشخیص پزشک معتمد بیمه‌گر، درجه نزدیک بینی، دوربینی، آستیگمات یا جمع قدرمطلق نقص بینایی هر چشم (درجه نزدیک بینی یا دوربینی به علاوه نصف آستیگمات) ” ۳ دیوپتر” یا بیشتر باشد.

سقف تعهدات و استعلام بیمه تکمیلی نوین

دوره انتظار بیمه تکمیلی نوین

دوره انتظار به این معناست که باید بین خرید بیمه و استفاده از پوشش زایمان و جراحی زمان مشخصی فاصله وجود داشته باشد. دوره انتظار زایمان ۹ ماه و دوره انتظار جراحی ۳ ماه است. دوره انتظار زایمان قابل کاهش است اما دوره انتظار جراحی ثابت است. به طور مثال اگر تعداد بیمه‌شدگان بیمه تکمیلی گروهی بیش از ۱۰۰۰ نفر باشد دوره انتظار حذف خواهد شد.

بیمه تکمیلی نوین هم از این قاعده مسثسنا نیست و با افزایش متقاضیان بیمه، دوره انتظار زایمان قابل کاهش است.

فرانشیز بیمه تکمیلی نوین

فارغ از این که از چه شرکتی بیمه تکمیلی خریداری می‌کنید باید بدانید که در بیمه‌های درمان تمام هزینه‌های پزشکی پرداخت نمی‌شود و هزینه‌ای به عنوان فرانشیز بر عهده فرد بیمه‌ شده است.

فرانشیز بیمه تکمیلی بین ۱۰ تا ۳۰ درصد متغییر است و این عدد در هر بیمه‌نامه بر اساس قرارداد بین شرکت بیمه و شرکت متقاضی متفاوت خواهد بود.

با توجه به این که در بیمه نوین بیمه تکمیلی به شکل گروهی عرضه می‌شود  درصد فرانشیز بر اساس قرارداد قابل تعیین است.

سقف تعهدات و استعلام بیمه تکمیلی نوین

خسارت بیمه تکمیلی نوین

برای دریافت هزینه‌های پزکی و درمانی از بیمه تکمیلی نوین دو راه وجود دارد.

راه اول این که شما می‌توانید برای انجام امور پزشکی به مراکز طرف قرارداد با بیمه نوین مراجعه کنید. در این حالت هزینه‌ها با کسر فرانشیز و تا سقف تعهدات بیمه پرداخت خواهد شد.

راه دوم این است که شما به مراکز غیرطرف قرارداد مراجعه کنید. در این حالت باید تمام هزینه‌ها را خودتان پرداخت کنید و با در دست داشتن مدارک و قبض‌های پرداختی به شرکت بیمه مراجعه کرده و هزینه‌ها را دریافت کنید. در این حالت هزینه‌ها بر اساس تعرفه وزارت بهداشت پرداخت خواهد شد.

مدارک لازم برای دریافت خسارتبیمه نوین تکمیلی

برای دریافت خسارت بیمه تکمیلی نوین مدارک زیر مورد نیاز است:

- کپی کارت ملی بیمار

- خلاصه پرونده پزشکی بیمار

- در صورت بستری اصل صورت حساب بیمارستان (مهر شده به مهر بیمارستان)

- اصل نسخه داروها (مهر شده به مهر داروخانه و پزشک معالج)

- اصل قبض‌های پرداختی بابت هزینه‌هایی مثل رادیوگرافی، آزمایشگاه، M.R.I و …

- در صورت عمل جراحی: برگه شرح عمل جراحی، اصل گواهی جراح و گواهی بیهوشی

- در صورت خرید عینک: اصل نسخه تجویز شده توسط چشم پزشک، برگه تعیین نمره چشم، اصل فاکتور خرید عینک

- برای دریافت هزینه ویزیت: اصل قبض رسید (مبلغ پرداختی توسط بیمار) مهر شده به مهر پزشک معالج و قید تاریخ

- برای دریافت هزینه‌های دندان‌پزشکی: اصل گواهی دندانپزشک مبنی بر نوع اقدامات درمانی انجام شده بادرج مبلغ دریافتی و تاریخ.

خرید بهترین بیمه تکمیلی از ازکی

سازمان‌ها، کارگاه‌ها، شرکت‌ها  و گروه‌های زیر ۵۰ نفر می‌توانند از خدمات بیمه درمان گروهی بهره‌مند شوند. افرادی که از طرف محل کار تحت پوشش بیمه قرار نگرفته‌اند می‌توانند در سایت ازکی تمام طرح‌های بیمه تکمیلی انفرادی و خانواده را با یکدیگر مقایسه کرده و بعد از انتخاب به شکل آنلاین آن را خریداری کنند.

انتهای رپرتاژ آگهی


گروه های زیر مجموعه از همه جا

از همه جا
از همه جا

آخرین اخبار

تمام وزنه برداران دسته 109 کیلوگرم قهرمانی غرب آسیا دوپینگی بودند
تست دوپینگ تمام نمایندگان دسته 109 کیلوگرم مسابقات وزنه برداری غرب آسیا مثبت شد و فعلا تعلیق هستند.
ستین: لواندوفسکی بهتر از مسی نیست
سرمربی بارسلونا گفت که می داند مهاجم بایرن مونیخ در اوج به سر می برد اما معتقد است بازیکن لهستانی بهتر از ستاره آرژانتینی نیست.
مدیرعامل استقلال: کشتی ویترین افتخارات ورزش ایران است- پر قدرت در لیگ کشتی حاضر می شویم
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: اگرچه دیر آمدیم اما تصمیم داریم با یک تیم خوب در لیگ برتر شرکت کنیم.
هشدار هواشناسی به استانهای شمالی
براساس هشدار زرد رنگ سازمان هواشناسی بعد ازظهر امروز (۲۳ مرداد ماه) رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت در ارتفاعات هرمزگان و احتمال طغیان رودخانه های فصلی، آب گرفتگی و برخورد صاعقه پیش‌بینی می‌شود.
واکنش ها به توافق امارات و اسرائیل برای آغاز روابط رسمی
در پی اعلام توافق آمریکا، اسرائیل و امارات برای آغاز روابط رسمی میان تل آویو و ابوظبی و همچنین توقف طرح الحاق اراضی فلسطینی مقامات مختلف منطقه و جهان به این توافق واکنش نشان دادند.
اختلاف نظر فرانسه و آمریکا درباره تغییر ماموریت «یونیفل» در لبنان
برخی منابع دیپلمات در آمریکا فاش کردند که فرانسه در جلسه‌ای پشت درهای بسته درخواست آمریکا مبنی بر تغییر مأموریت نیروهای حافظ صلح سازمان ملل مستقر در لبنان (یونیفل) را رد کرده است.
توییت ولیعهد امارات پس از عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی
محمد بن زاید ولی‌عهد ابوظبی امارات در واکنش به توافق این کشور با رژیم اشغالگر قدس بر سرعادی‌سازی روابط با این رژیم در توییتر نوشت:
ضرب الاجل یک گروه فلسطینی به رژیم صهیونیستی
یک گروه معروف به یگان‌های «هراس افکنان شب» در نوار غزه رژیم صهیونیستی را تهدید کرده است که اگر تا فردا شب محاصره غزه را نشکند، آرامش شب را از اشغالگران صهیونیست خواهند گرفت.
ضرر ۲۰ میلیاردی پرسپولیس از قهرمانی لیگ برتر!
یکی از انگیزه‌های تیم‌هایی که در سطح دنیا اقدام به حضوری پرقدرت در فصل نقل‌وانتقالات کرده و سعی می‌کنند با جذب نفرات برجسته در نقاط مختلف زمین تیمی پرقدرت را روانه بازی‌های مختلف کنند، کسب عنوان قهرمانی و در پی آن جذب منابع مالی مختلف جهت جبران هزینه‌های انجام‌شده و حتی درآمدزایی است که این موارد از طریق پاداش‌های قهرمانی و آپشن‌هایی که در قراردادشان با اسپانسر گنجانده شده به دست می‌آید.
فتل: رقابت و برنده شدن را دوست دارم
سباستین فتل قهرمان ۴ دوره فرمول یک جهان امروز اعلام کرد هیچ مذاکره ای با فراری در مورد ترک این تیم در پایان فصل انجام نداده است. این راننده آلمانی در ۵ مسابقه فقط ۱۰ امتیاز کسب کرده است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

اختلاف نظر فرانسه و آمریکا درباره تغییر ماموریت «یونیفل» در لبنان
برخی منابع دیپلمات در آمریکا فاش کردند که فرانسه در جلسه‌ای پشت درهای بسته درخواست آمریکا مبنی بر تغییر مأموریت نیروهای حافظ صلح سازمان ملل مستقر در لبنان (یونیفل) را رد کرده است.
امیرعبداللهیان: امارات در آتش صهیونیسم گرفتار  می‌شود
دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل عادی‌سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی را خطای راهبردی توصیف کرد و گفت که با این اقدام امارات در آتش صهیونیسم گرفتار می‌شود.
معرفی لاین مرغ بومی‌سازی شده کوثر۷ و احیای لاین مرغ آرین
هر خرید، یک کمک به نیازمندان
هود شیمیایی چیست؟
عکس، میراثی گرانبها از لحظاتی عزیز
کاربردهای پاپ آپ استند
یک سیستم حقوق و دستمزد چگونه در حسابداری شرکت شما تغییر ایجاد می‌کند؟
گزارشی از حقایق سخت کارآفرینی، بر اساس یک داستان واقعی!
ˮگل بازارˮ چگونه به سراسر دنیا گل ارسال می‌کند؟
بهترین روش استعلام و پرداخت قبض برق کدام است؟
ثبت برند اینترنتی، پیروزی بر رقبا در کسری از ثانیه!