کاربرد وب‌سرویس‌های پیامک و تماس صوتی برای احرار هویت کاربران

16:39 ۲ روز و ۲۳ ساعت پیش ایسنا 442 0
کاربرد وب‌سرویس‌های پیامک و تماس صوتی برای احرار هویت کاربران

پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده از موبایل اپلیکیشن ها در بخش‌های اساسی زندگی روزمره، باعث شده تا کسب‌وکارها نیاز ویژه‌ای به برقراری امنیت کاربران خود داشته باشند و تمایل به تأمین این نیاز با کمترین هزینه موجب توجه ویژه به استفاده از خدمات OTP یا One Time Password در وب‌سرویس پیامک شده است.

ایسنا

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام کاوه نگار، برای این منظور انتخاب یک سرویس سریع و قابل‌ اطمینان برای کسب‌ و کارهایی که برای جذب کاربر هزینه‌ای انجام می‌دهند اهمیت خاصی خواهد داشت، به‌راستی برای اعتماد به یک وب‌سرویس پیشرفته پیام کوتاه و تماس صوتی باید چه پارامترهایی مورد بررسی قرار بگیرد؟

در ادامه به توضیح ویژگی‌های یک وب‌سرویس مناسب می‌پردازیم.

در واقع انتخاب وب‌سرویس ارسال و دریافت پیامک مناسب، از اتلاف وقت و انرژی تیم فنی و توسعه‌دهندگان شما جلوگیری می‌کند همچنین شما را از خرید سرویس‌هایی دیگر و جایگزین مستقل می‌کند درنهایت یکی از موارد مهم در ارزیابی وب‌سرویس و API در نحوی به‌کارگیری و استفاده از آن می‌باشد.

وب‌سرویس ارسال پیام کوتاه کاوه نگار

سرویس کاوه نگار یک API پیامک و تماس صوتی است که نیازهایی مانند ارسال کد OTP یا پیامک‌های خدماتی یا اعتبارسنجی را روی بستر وب‌سرویس (Web Service) با ارائه REST API و SOAP API تأمین می‌کند در واقع کاوه نگار باوب ‌سرویس پیامکپایدار و سریع که خروجی فراخوانی API آن‌ها به‌سرعت در اختیار شما قرار می‌گیرد و پیامک حاوی کد و متن را در کمتر از ۱ دقیقه به گیرنده می‌رساند.

کاوه نگار همچنین با فراهم کردن متدهای مورد نیاز شما و پیاده‌سازی کیت توسعه سریع SDK و تهیه مستندات کامل نیاز شما را در سرویس ارسال و دریافت پیام در پلتفرم‌های مختلف را برطرف کرده است.

کاربرد وب‌سرویس‌های پیامک و تماس صوتی برای احرار هویت کاربران

در ادامه به ویژگی‌های وب‌سرویس SMS کاوه نگار می‌پردازیم.

وب ‌سرویس OTPکاوه نگار با ارائه وب‌سرویس مستقل تماس صوتی و پیام کوتاه برای ارسال کد OTP و پیامک‌های اعتبارسنجی به کلیه خطوط چه موبایل و چه خطوط تلفن ثابت و پوشش بین‌المللی پیام کوتاه برای ۱۴۸ کشور نیاز شما را برای ارسال و دریافت پیام‌های حساس مانند کد ورود دو مرحله به کاربرانتان را تأمین نموده است.

وب‌ سرویس تماس صوتی کاوه نگارکه از طریق آن می‌توانید با برنامه‌نویس رابط‌های مختلف سرویس کسب کارتان برای اعتبارسنجی و خواندن کد OTP برای تلفن‌های ثابت استفاده کنید این سرویس قابلیت برقراری تماس سریع با کلیه خطوط موبایل و خطوط ثابت شهری برای شما فراهم کرده، در واقع شما با کمک وب‌سرویس تماس صوتی کاوه نگار می‌تواند احراز هویت شماره موبایل یا تلفن‌های مخاطبین شما مورد استفاده قرار گیرد و یا در شرایط نبود اثربخشی پیامک جایگزین شود.

قابلیت‌های وب‌سرویس‌های کاوه نگار

وب‌سرویس‌هایی که توسط کاوه نگار به‌عنوان سرویس معرفی می‌شوند دارای امکانات جالبی برای توسعه‌دهندگان وب و برنامه‌نویسان (Software developers) است که نیاز شما را برای تأمین یک سرویس ارسال و دریافت پیامک وب‌سرویس تأمین کرده که ویژگی‌های آن مختصراً داشتن امکان ارسال پیامک گروهی، ارسال پیامک با فایل اکسل، منشی پیامکی برای پیامک‌های دریافت شده روی خط اختصاصی شما، سرویس دریافت پیامک URL برای دریافت پیامک‌های آنی و همچنین سرویس Delivery callback که وضعیت پیامک‌های ارسال را به سرویس Back-End شما اطلاع‌رسانی می‌کند.

سامانه پیامک کاوه نگار با ایجاد حساب کاربر مبلغ ۱۰،۰۰۰ ریال اعتبار رایگان برای تست سرعت ارسال پیامک و کیفیت عملکرد وب‌سرویس پیام کوتاه ارائه می‌کند، هم‌چنین در صورت تمایل به استفاده از خدمات سرویس پیشرفته می‌توانید آن را به‌صورت آزمایشی تا ۷ روز فعال و استفاده نمایید.

انتهای رپرتاژ آگهی


گروه های زیر مجموعه از همه جا

بازار
بازار

آخرین اخبار

بانک ملی ایران تسهیلات پرداختی به مشتریان را بلوکه نمی کند
معاون اعتباری و بانکداری شرکتی بانک ملی ایران تاکید کرد که واحدهای این بانک، به هیچ عنوان بخشی از تسهیلات اعطایی به مشتریان را بلوکه نمی کنند.
هماهنگی رنگ و طرح کابینت با پارکت
در طراحی دکوراسیون داخلی رنگ‌ها و تناسب آنها بسیار مهم است و یکی از بخش‌هایی که به‌شدت روی آن وسواس وجود دارد دکوراسیون آشپزخانه است. آیا رنگ کابینت و پارکت آشپزخانه باید متناسب و هماهنگ باشد؟ جواب مثبت است.
بیش از ۱۵ هزار سهام دار جدید افق کوروش در جشنواره ˮسهم همسایگیˮ
جشنواره " سهم همسایگی" شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش که در راستای قدردانی از همراهی مشتریان افق کوروش از ۲۰ خردادماه در ۲۱۰۰ شعبه سراسر کشور در حال برگزاری است تا کنون بیش از ۱۵ هزار سهامدار جدید به خانواده بزرگ افق کوروش افزوده است.
درب آکاردئونی و حفاظ پنجره و حفاظ دیوار
درب آکاردئونی به منظور حفاظت ‌ز مکان‌های مختلف نصب می شود، از این رو باید بسیار مستحکم باشد.
پنجره؛ واحد ارائه خدمات الکترونیک
ایران هوشمند من پروژه‌ای جهت ارائه خدمات الکترونیکی در قالب یک پنجره واحد در کشور می‌باشد تا علاوه بر آن که نیازهای خدماتی هم‌وطنان سراسر کشور را بدون نیاز به خروج از خانه حل نماید بسترهای نوین خدماتی را معرفی و آموزش دهد.
احمدی‌نژاد مهره سوخته است
«آقای احمدی‌نژاد مخصوصا به‌ خاطر کارنامه دولت دومش، مهره‌ای سوخته‌ است و دیگر اعتباری در شورای نگهبان یا جمع نخبگان ندارد. متاسفانه گاهی با مصاحبه‌ها و اظهاراتش بیشتر بر این بی‌اعتمادی و بی‌اعتقادی دیگران نسبت به خودش می‌افزاید.»
«جنگ اراده‌ها» یعنی چه؟
سال‌هاست که صحنه نبردها دچار تغییرات ماهوی شده است. یعنی اگر پیشتر فتح و پیروزی بر روی زمین معنا پیدا می‌کرد، امروز گام اول پیروزی فراتر از صفحه جغرافیا، بلکه به تغییر ادراک و فتح دل‌ها وابسته شده است.
رکورد شکنی ستاره اسنوکر جهان در مسابقات قهرمانی جهان
رونی اُ سالیوان ستاره اسنوکر جهان موفق شد در مسابقات قهرمانی جهان رکورد تازه‌ای را از خود به جای بگذارد.
علی نژاد: فدراسیون نجات غریق و غواصی بدهی ندارد
مجمع عمومی سالیانه فدراسیون نجات‌غریق و غواصی امروز به ریاست مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان و با حضور ایلخان نوری رئیس فدراسیون و سایر اعضاء مجمع به صورت وبینار برگزار شد.
توقف ورزش قهرمانی به منزله توقف ورزش همگانی نیست
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، گفت: کرونا، فصل جدیدی در حیات ورزش‌های همگانی در سراسر کشور است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

نشست ویدیویی پامپئو و معاون سیاسی طالبان
وزیر امور خارجه آمریکا با مذاکره‌کننده ارشد طالبان به صورت ویدیویی نشستی برگزار کرد.
ملی پوش واترپلو: تنها ۵۶ درصد قراردادمان را گرفتیم- ۲ پیشنهاد از صربستان داشتم
ارشیا الماسی گفت: در حالی که هفته گذشته فدراسیون پایان لیگ برتر واترپلو را اعلام کرد اما هنوز هیچ صحبتی برای پرداخت مابقی مبلغ قرادادها نیست.
ملی‌پوش رکابزن: شکایتم را پیگیری می‌کنم- بخاطر کرونا به سختی می‌توانیم دعوتنامه خارجی بگیریم
ملی‌پوش دوچرخه سواری جاده ایران گفت: مسابقات قهرمانی جهان برای من ایجاد انگیزه کرده بود که تمریناتم را منظم انجام دهم اما آن هم برای ایرانی ها از دست رفت.
نظری‌افشار: تیم ملی والیبال مربی خوب خارجی می‌خواهد
کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ایران گفت: به نظر من برای موفقیت تیم‌ ملی نیازمند یک‌ مربی خوب خارجی هستیم، اما بعد از المپیک‌ می‌توان از مربیان داخلی استفاده‌کرد.
درگیری پدافند هوایی سوریه با ˮاهداف متخاصمˮ اسرائیلی
منابع سوری از درگیری سامانه پدافند هوایی این کشور با "اهداف متخاصم" خبر دادند که از سمت سرزمین های اشغالی وارد آسمان سوریه شده بودند.
بانک ملی ایران تسهیلات پرداختی به مشتریان را بلوکه نمی کند
هماهنگی رنگ و طرح کابینت با پارکت
بیش از ۱۵ هزار سهام دار جدید افق کوروش در جشنواره ˮسهم همسایگیˮ
درب آکاردئونی و حفاظ پنجره و حفاظ دیوار
پنجره؛ واحد ارائه خدمات الکترونیک
خرید و اجاره آپارتمان در شمال شهر تهران با کیلید آسان‌تر است
فارابی، کارگزاری در مسیر استانداردهای جهانی
دمای خواب خود را چگونه تنظیم کنیم؟
ترازو دیجیتال چیست؟
معرفی مارکت‌های وردپرس در ایران