اساتید نسبت به دانشجویان احساس پدری و مادری داشته باشند

16:09 ۱۴۸ روز پیش ایسنا 344 0
اساتید نسبت به دانشجویان احساس پدری و مادری داشته باشند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران خطاب به اعضاء هیات علمی جدید این دانشگاه با تأکید بر انجام تحقیق و پژوهش در کنار تدریس، تصریح کرد: ما و شما برای وظیفه مشخصی معلمی را برگزیدیم، آن هم ساختن و پرورش انسان است. باید نسبت به دانشجویان احساس پدری و مادری داشته باشیم تا بتوانیم رابطه علمی و تربیتی نیز برقرار کنیم. باید طوری عمل کنیم تا دانشجویان در مسیر تعالی علمی و انسانی به ما اعتماد کنند و احساس امنیت داشته باشند.

ایسنا

به گزارش ایسنا، دکتر سید محمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی، طی سخنانی در جلسه توجیهی ویژه اعضاء هیات علمی فراخوان سال 97 دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران گفت: همه ما وامدار انقلاب اسلامی هستیم و نسبت به انقلاب و خون هایی که در این راه ریخته شده، مسئولیت خطیری بر عهده داریم.
وی در ادامه خطاب به اعضاء هیات علمی و معلمان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران گفت: کار معلمی با عشق همراه است، اگر عاشقانه کار کنید، احساس رضایت خواهید داشت. اگر بر اساس وظیفه و عشق معلمی در دانشگاه کار انجام دهیم، موفق خواهیم بود.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران همچنین با تأکید بر تعامل مثبت با مسئولان، کارکنان و دانشجویان، افزود: داشتن تعامل درست و مثبت 50 درصد امور را پیش می برد. من و همکارانم در دانشگاه اعتقاد داریم برای رشته ها طوری برنامه ریزی و عمل کنیم که برای جوانان، جامعه و دانشگاه اعتبار و ثروت بدست آوریم.
وی در ادامه افزود: دانشگاه آزاد اسلامی بر این اصل حرکت رو به جلو دارد که در سال 1404 انتخاب اول کنکور جوانان کشور باشد. لذا برای رسیدن به این هدف، لازم است مفاهیم خود را تغییر دهد تا به همان جایگاه برسد.
آقامیری در بخش دیگری از سخنان خود با تأسی به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «جوان پاک دانشجو را با ایمان، شجاع، اهل اقدام، اهل کار و تلاش، دارای اعتماد به‌ نفس، حق‌پذیر، حق‌طلب، اهل مبارزه با ظلم و تعرض، و اهل مهربانی و گذشت بار بیاورید تا بتواند در آینده، جامعه را به‌درستی مدیریت کند.» خاطر نشان کرد: ما نیز در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران از شما که معلمی را انتخاب کرده اید توقع داریم در چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات مقام معظم رهبری در پرورش انسانهایی که سرنوشت کشور در آینده به آنها واگذار می شود ما را یاری کنید.
وی اظهار داشت: به معنای واقعی معلم بودن و همچنین داشتن تخصص علمی در رشته تحصیلی، دو اصل مهم در مصاحبه صلاحیت عمومی و صلاحیت علمی جذب اعضاء هیات علمی فراخوان سال 97 بوده و همواره تأکید داشتیم متقاضیان باید مسیر علمی شان را به نحو شایسته ای طی کرده باشند.
دکتر صدیقه طوطیان سرپرست اداره کل جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران نیز در این نشست گفت: پس از انجام مصاحبه های علمی و صلاحیت عمومی، تعداد 110 نفر جذب دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران شدند که احکام همه این 110 نفر صادر شد.
وی در ادامه از اعضا هیأت علمی جوان دانشگاه خواست تا با برقراری تعاملات مثبت و سعه صدر با واحدهای دانشگاهی همکاری کنند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی ، جلسه توجیهی ویژه اعضاء هیات علمی فراخوان سال 97 دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با حضور دکتر بیژن رنجبر قائم مقام رئیس دانشگاه در امور آموزش عالی و ساماندهی پژوهش های تحصیلات تکمیلی و مدیریت مرکز جذب و امور هیأت علمی، دکتر سید محمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی، دکتر صدیقه طوطیان سرپرست اداره کل جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و 110 نفر از اعضاء هیات علمی جدید و جوان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در مجتمع دانشگاهی ولایت واحد تهران مرکزی برگزار شد.


گروه های زیر مجموعه علمی دانشگاهی

صنفی، فرهنگی
صنفی، فرهنگی

آخرین اخبار

چگونه یک فروشگاه اینترنتی پر فروش داشته باشیم؟
چگونه فروش بیشتری داشته باشیم؟‌ این سوالی است که هر صاحب کسب‌وکاری، در طول زمان کاری‌ حداقل یک‌بار پرسیده و به دنبال پاسخ آن در محافل مختلف، حتی در اینترنت هم بوده است.
دانلود قسمت سوم سریال آقازاده
سریال اجتماعی آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی هر جمعه توسط سایت دانلود قانونی حلال دانلود توزیع می‌شود.
خلاف‌های بزرگ با دستانی کوچک
دستان کوچک‌شان به جای این که بوی توپ پلاستیکی یا اسباب بازی بدهند بوی مواد مخدر می‌دهند و لباس‌های کهنه‌ای که بر تن دارند به جای این که بر اثر دویدن در کوچه پس کوچه‌های خاکی محله‌شان، کثیف شوند بر اثر فروختن مواد مخدر زیر آفتاب داغ تابستان رنگ باخته‌اند.
تمام مجموعه‌های ورزشی شهرداری تهران تعطیل شد
به دنبال تشدید شیوع ویروس کرونا در پایتخت، فعالیت کلیه مجموعه‌های ورزشی شهرداری تهران بار دیگر متوقف شد.
داوران ۲ دیدار از هفته ۲۴ لیگ برتر فوتبال
از سوی کمیته داوران اسامی داوران قضاوت کننده در دیدارهای روز جمعه هفته ۲۴ لیگ برتر فوتبال اعلام شد.
با وجود وضعیت خاص استقلال و فولاد؛ هفته ۲۴ لیگ برتر طبق برنامه اجرا می‌شود
سازمان لیگ فوتبال اعلام کرد که برنامه مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر طبق اعلام قبلی برگزار می‌شود.
کریمیان: در برگزاری لیگ، سنجیده عمل نشد
سرمربی شاهین بوشهر گفت: برگزاری بازی‌ها باید سنجیده و در شرایط عادلانه باشد تا بتوانیم در آینده بدون مشکل بازی‌های‌مان را انجام دهیم.
شانس پیروزی ترامپ در انتخابات ۹۱ درصد است
به گفته یک پروفسور علوم سیاسی که از سال ۱۹۹۶ پنج مورد از شش انتخابات را به درستی پیش‌بینی کرده است، دونالد ترامپ ۹۱ درصد شانس پیروزی در انتخابات نوامبر را دارد.
مجسمه ملانیا ترامپ در زادگاهش در اسلوونی به آتش کشیده شد
مجسمه چوبی ملانیا ترامپ، همسر رئیس جمهور آمریکا که در نزدیکی شهر زادگاهش در اسلوونی نصب شده بود، در روز استقلال آمریکا، آتش زده شد.
تاکید ابوالغیط بر توقف هرگونه مداخله نظامی خارجی در لیبی
دبیر کل اتحادیه عرب تاکید کرد: ما مخالف مداخله نظامی خارجی در خصوص بحران لیبی هستیم.

پر بازدید ترین اخبار امروز

پشت پرده خبرسازی واگذاری کیش و قشم به چینی‌ها
«واگذاری جزایر قشم و کیش به چینی‌ها» شایعه‌ای است که هرازگاهی در فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای مطرح شده و بر سر زبان‌ها می‌افتد و به بحث‌های درون تاکسی و دورهمی‌ها تبدیل می‌شود. مشکلات اقتصادی و آثار تحریم‌های اقتصادی هم سرعت نشر این شایعات و باورپذیری آنها در بین مردم را افزایش داده است.
درخواست محمدپور از جامعه دوومیدانی: انتخابم را به فال نیک بگیرید
سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی با بیان اینکه برای کار تخصصی نیامده در پاسخ به انتقاد برخی از اهالی این رشته گفت: این انتخاب را به فال نیک بگیرید، من هم سعی می‌کنم تا وظایفم را در حداقل زمان انجام دهم و رضایت خانواده این رشته را جلب کنم.
نایب‌قهرمانی طباطبایی در مسابقات آنلاین شطرنج- فیروزجا از صعود به جمع ۸ شطرنج‌باز برتر بازماند
شطرنج‌باز ایرانی موفق شد در ششمین دوره مسابقات گرندپری اینترنتی به مقام نایب‌قهرمانی دست پیدا کند.
سیتی در خانه همچنان بی‌رحم
تیم فوتبال منچسترسیتی توانست نیوکاسل را با ۵ گل در لیگ برتر انگلیس شکست دهد.
سپهوند: نمی‌توانم یک لیوان آب بخورم- دخترم لکنت زبان گرفته! + عکس
پنجشنبه دو هفته قبل مرتضی سپهوند مربی سابق تیم ملی و بوکسور المپیکی ایران توسط برخی اراذل با سلاح سرد مورد حمله قرار گرفت و اکنون پس از ۱۴ روز توانست در مورد این درگیری توضیح دهد.
بلاتکلیفی داوطلبان کنکور در بحبوحه شیوع کرونا- زمان برگزاری آزمون ها مجددا بررسی می‌شود
همایش ملی تبادل تجربیات دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی در اجرای آموزش الکترونیکی برگزار می‌شود
چگونگی اجرای کارورزی و برنامه‌های امتحانی در دانشگاه علوم بهزیستی
برگزاری آزمون جامع با اعمال حداکثری پروتکل‌ها و عدم جابجایی افراد
فردا آخرین مهلت ویرایش ثبت نام آزمون فلوشیپ پزشکی
پذیرش دانشجو در رشته‌های «یادگیری الکترونیکی» و «آموزش پزشکی»
مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون کاردانی نظام جدید آغاز شد
اعضای کمیسیون آموزش موافق تاخیر یا حذف کنکور نیستند-بازنگری شرایط تغییر رشته فرزندان هیات علمی
نحوه آموزش در دانشگاه‌ها پس از کرونا چگونه خواهد بود؟+فیلم
سفیر ایران: علم و فن‌آوری بهترین زبان نزدیکی دو کشور است