هنرمندان گرین‌کارتی باید ثابت کنند که سرباز غرب هستند!

18:02 ۱۷۳ روز پیش افکار نیوز 552 0
هنرمندان گرین‌کارتی باید ثابت کنند که سرباز غرب هستند!

تهیه کننده سریال «نفوذ» گفت: برخی هنرمندان وقتی گرین کارت می‌گیرند یکی از تعهداتشان این است که به همه کارهایی که دولت مربوطه از آنها می‌خواهد تن دهند و مغایر آن عمل نکنند و باید سرباز غرب بودن را ثابت کنند.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز،«محسن علی اکبری» تهیه کننده سینما و تلویزیون، درباره انصراف برخی از هنرمندان از حضور در جشنواره‌های مختلف گفت: افرادی الان ناراحت هستند که تشییع شهید سلیمانی را که به گفته تحلیلگران غربی، در ۱۰۰ سال اخیر جزو ۵ تشییع بزرگ و پرجمعیت بوده است را دیده‌اند. مراسمی که همه اقشار و گروه‌های سنی در آن با این شهید بزرگوار بیعت کردند و طبیعی است که در این مواقع دشمنان ما ساکت نمی‌نشینند.
اخبار فرهنگ وهنر- این تهیه کننده همچنین بیان داشت: اگر کل این اجتماع کنندگان را بشماریم تعدادشان به هزار نفر هم نمی‌رسد. در صورتی که در تشییع سردار سلیمانی نزدیک به ۱۰ میلیون نفر شرکت کرده بودند. این افراد اگر تجمع هزار نفره هم داشته باشند، به نظر زیاد پیچیده نیست و بهتر است که دولت هم با آنها برخورد نکند.
وی ادامه داد: آنهایی که در تشییع سردار سلیمانیحضور داشتند قطعا به خیابان‌ها نمی‌آیند و معترض نمی‌شوند. این افراد که نمی‌توانند بیعت با رهبری را برتابند، منتظر کوچکترین بهانه هستند تا دشمنی خود را نشان دهند.
تهیه کننده سریال «نردبام آسمان» همچنین افزود: در این راستا یک تعداد هنرمند هم داریم که صبحانه، ‌نهار و شامشان را در سفارت خانه‌های انگلیس، آلمان و ... می‌خورند و اتاق فکرشان در این فضاها برگزار می‌شود.
وی افزود: متاسفانه عمده هنرمندان به نام کشور گرین کارت دارند و از ترس اینکه گرین کارت‌هایشان باطل نشود موظفند به عنوان سرباز ارتش غرب اقدام کرده و بیانیه دهند و در این نوع تظاهرات حضور به هم رسانند که ثابت کنند به گرین کارتشان وفادار هستند. اینها وقتی گرین کارت می‌گیرند یکی از تعهداتشان این است که به همه کارهایی که دولت مربوطه از آنها می‌خواهد تن دهند و مغایر آن عمل نکنند و باید سرباز غرب بودن را ثابت کنند.
تهیه کننده سریال «مریم مقدس» ادامه داد: الان هم که نزدیک جشنواره فجر است تعدادی از این هنرمندان جشنواره تئاتر فیلم و موسیقی فجر را تحریم کردند. اما معتقدم شرکت کردن یا نکردن این تعداد اندک هیچ اتفاقی در روند جشنواره نمی‌اندازد و هم جشنواره تئاتر خوبی خواهیم داشت و هم جشنواره فیلم خوبی.
وی ادامه داد: از طرفی این هم اهمیت دارد که این افراد چرا انقدر زود قضاوت می‌کنند! با اینکه فرمانده سپاه عذرخواهی کرد اما هنوز پرونده هواپیمای اوکراین بسته نشده است و مقصر مشخص نیست. هنوز معلوم نیست شاید آمریکا مقصر بوده باشد و بعد باز هم این هنرمندان می‌خواهند ادامه دهند و آیا باز هم می‌توانند برگردند به جامعه و بعد از اعلام انصراف از جشنواره بگویند می‌شود برگردیم؟ این هیجان‌های لحظه‌ای ناشی از وادادگی و دلسپردگی به غرب هست باید در هنرمندان ما کم رنگ تر شود و امیدوارم دیگر شاهد این نوع اتفاق ها نباشیم.
وی در پایان نیز گفت: این هنرمندان اگر خیلی دلشان تنگ است به خانواده این شهدا سری بزنند و با آنها همدردی کنند وگرنه حضورشان در دانشگاه و خیابان‌ها اتفاقی را رقم نمی‌زند.
 


گروه های زیر مجموعه فرهنگی هنری

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

خدمات پزشکی در منزل با آلفا طب
با گسترش و پیشرفت علم دیگر کمتر احتیاج به ویزیت در مطب‌ها و بیمارستان‌ها پیش می‌آید.
ماسک پارچه‌ای بزنید؛ همین!
بعضی می‌گویند ماسک نداریم. لازم نیست از این ماسک‌هایی که مخصوص اتاق عمل و جراحی است استفاده کنید. از ماسک‌هایی که اصطلاحا فیلتردار معرفی می‌شود هم نباید استفاده کنید. از مردم می‌خواهم که پول‌شان را برای خرید این ماسک‌ها خرج نکنند. ماسک معمولی پارچه‌ای بزنید که هر روز بتوانید آن را بشویید و ارزان‌قیمت باشد. جالب است بدانید من که ۶ ماه است دارم بیمار ویزیت می‌کنم هنوز شیلد نزده‌ام و صرفا از همین ماسک‌ها استفاده می‌کنم.
تلاش‌های مانای ارباب کیخسرو
بخشی از شخصیت ارباب کیخسرو شاهرخ را می‎توان حاصل نگاه تکثرگرای برخی هموطنان مسلمانش دانست که در گذر حوادث زمانه به اهمیت همکاری تمام اقوام و ادیان ایرانی پی برده بودند. کسانی چون ارباب هم چنین نگاهی را پاس داشتند و از خدمت به وطن دریغ نکردند.
عراق|واکنش جریان صدر به اقدام تجاوزکارانه آمریکا؛ «سکوت در برابر این تجاوز ممکن نیست»
یک عضو ائتلاف سائرون وابسته به جریان صدر اقدام سفارت آمریکا در انجام آزمایش موشکی در منطقه الخضراء را تجاوزی خواند که دیگر سکوت در برابر آن امکان ندارد.
رئیس سابق کنست: ترامپ و نتانیاهو هر دو خودشیفته هستند
رئیس سابق پارلمان رژیم صهیونیستی گفته نخست‌وزیر این رژیم و رئیس‌جمهور آمریکا هر دو خودشیفته هستند.
فقط 17 درصد از آمریکایی‌ها کشور خود را ˮ الگوی مردم جهانˮ می‎دانند
بر اساس نتایج نظرسنجی که جدیدا اعلام شده فقط ۱۷ درصد از مردم آمریکا کشور خود را " الگوی مردم جهان" می‎دانند.
عناصر اضمحلال و فروپاشی اسرائیل-پایانی|وضعیت اسف بار مهاجران روس تبار-گزینه ناگزیر اما مطرود جامعه صهیونیستی
مهاجران روسی تبار که با هزار امید و آرزو به سرزمین اشغالی مهاجرت کرده‌اند چندان وضعیت خوش و ایده آلی که انتظارش را می‌کشیدند و برایشان ترسیم شده بود را به دست نیاورده‌اند.
عراق|واکنش ائتلاف الفتح به اقدام سفارت آمریکا در انجام آزمایش موشکی
ائتلاف پارلمانی الفتح اقدام سفارت آمریکا در انجام آزمایش موشکی در منطقه الخضراء بغداد را زیرپا گذاشتن تمام قوانین و عرف دیپلماتیک دانست.
تلاش برای گسترش وهابیت در افغانستان؛ عربستان 100 مدرسه دینی می‌سازد
در حالیکه برخی علمای افغانستان از شیوع افراطی‌گری در این کشور ابراز نگرانی می‌کنند، عربستان در گامی جدید جهت گسترش وهابیت از ساخت ۱۰۰ مدرسه دینی در افغانستان خبر داد.
تلاش دولت هند برای اسکان 400 هزار غیربومی در کشمیر
با گذشت ۱۱ ماه از لغو خودمختاری یک طرفه کشمیر توسط هند تعداد مسلمانان کشمیری که طی این مدت به دست هندی‌ها کشته شدند به ۱۹۲ نفر رسید.

پر بازدید ترین اخبار امروز

فواید نگاه مثبت به زندگی
اگر بخواهیم مدام نگاه منفی داشته باشیم دچار افسردگی می‌شویم؛ بنابراین روش پیشگیری از منفی نگری این است که مهارت‌های زندگی را کسب کنیم تا بتوانیم از بروز بیماری‌های روحی و افسردگی جلوگیری کنیم .
از ˮنحوه برگزاری ترم آینده برای نودانشجویانˮ تا ˮزمان اعلام نتایج نهایی کنکورˮ
وزیر علوم با تاکید بر اینکه آموزش ترم آینده دانشجویان جدیدالورود حضوری است، گفت: فعلا برنامه این است که دانشگاه‌ها اگر بتوانند کلاس‌های آموزشی دانشجویان جدیدالورود را به صورت حضوری شروع کنند. چرا که آنها باید محیط دانشگاه را بشناسند و با اساتید آشنا شوند  و به طور کلی از محیط دانشگاهی آشنایی کسب کنند.
سپهر حیدری: برگ برنده پرسپولیس، گل‌محمدی بود
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید برگ برنده این تیم در دیدار برابر شاهین شهرداری یحیی گل‌محمدی بود.
خلیلیان: استقلال به قرنطینه میرود- در جلسه امروز مدارک تست‌ها بررسی می‌شود
رئیس فدارسیون پزشکی ورزشی میگوید تیم استقلال با توجه به تعداد نفراتی که در این تیم به کرونا مبتلا شدند، به قرنطینه میرود.
یک کمپین و هزار حاشیه- ترکمانچای پرسپولیس فقط برای ۵٠٠ میلیون!
در چند روز گذشته حضور پرسپولیس در یک کمپین تبلیغاتی حواشی زیادی را برای این باشگاه ایجاد کرده و حالا مشخص شده درآمد سرخ‌ها از این راه فقط ۵٠٠ میلیون تومان است.
مصطفی اخلاقی پرچمدار بود
شیوع دوباره کرونا زیر ذره‌بین «+چرخ»
سرانجام سریال ناتمام مرحوم گرجستانی چه می شود؟
کناره‌گیری معنادار سلبریتی‌ها از تئاتر- عکس
از امشب پخش سری جدید «بدون توقف»
فیلم‌های جدید از ۲۵ تیر ماه روی پرده سینما
سرنوشت بازگشایی سینماهااز چین تا آمریکا- روزهای پررونق گیشه برمی‌گردد؟
فیلم سینمایی«طرلان» جلوی دوربین رفت
ساخت «روزگار جوانی» با حضور بازیگران جدید
سروش صحت با «لحظه‌ای و دیگر هیچ» در راه جشنواره فجر- عکس