سرپرست تنیس خودش را کاندیدای انتخابات آسیا کرد

16:33 ۳۰ روز و ۲۰ ساعت پیش ایسنا 121 0
سرپرست تنیس خودش را کاندیدای انتخابات آسیا کرد

سرپرست فدراسیون تنیس برای انتخابات کنفدراسیون آسیا نام خود را اعلام کرده است و در بین نفرات کاندیدا قرار گرفت.

ایسنا

به گزارش ایسنا، انتخابات کنفدراسیون تنیس آسیا اول دسامبر ۲۰۱۹ (دهم آذرماه)  در هند برگزار می شود. بین کشورهایی که برای انتخابات ریاست و هیات رییسه کاندیدا شده‌اند، نام نماینده‌ای از ایران هم وجود دارد و احمد نامنی سرپرست فدراسیون کاندیدای انتخابات هیات رییسه شده است.
این اتفاق که سرپرست فدراسیون برای کسب یک کرسی کاندیدا شده است جای تعجب دارد چرا که کسب کرسی نیاز به رایزنی دارد و این در شرایطی است که نامنی برای تنیس آسیا فرد ناشناخته ای است و اصلا از خانواده تنیس نیست.
در لیست کاندیداها، نمایندگان کشورهای قزاقستان، تایلند، سریلانکا برای ریاست کاندیدا هستند.
نمایندگان ۲۴ کشور نیز کاندیدای عضویت در هیات رییسه هستند که نام احمد نامنی به عنوان دومین نفر و پس از نماینده قزاقستان در لیست کاندیداها قرار دارد.
 ایران در هیات رییسه یک پست دارد و مجید شایسته عضو فعلی هیات رییسه کنفدراسیون تنیس آسیا است.
 


گروه های زیر مجموعه ورزشی

دنیای ورزش
دنیای ورزش

آخرین اخبار

نارضایتی توخل با وجود پیروزی PSG
سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن با وجود پیروزی در دیدار برابر نانت از عملکرد تیمش راضی نیست.
واکنش مورینیو بعد از شکست برابر شیاطین سرخ
سرمربی پرتغالی تاتنهام اعتراف کرد که تیمش مستحق شکست در دیدار برابر یونایتد بود.
بزرگترین خسارت تاریخ فوتبال ایران
«اگر ادعای قاضی‌زاده هاشمی، مدیربرنامه ویلموتس و حرف‌های برخی مدیران عالی‌رتبه ورزش را که خارج از مصاحبه عنوان کرده‌اند، ملاک قرار بدهیم، انتقال ناموفق ویلموتس با این رقم سنگین بزرگ‌ترین خسارت تاریخ فوتبال ایران محسوب می‌شود.»
عبدالمهدی: فراکسیون‌های سیاسی در انتخاب نخست‌وزیر جدید شتاب کنند
نخست‌وزیر مستعفی عراق با بیان اینکه دولت موقت صرفا مشغول اداره امور روزانه کشور شده است، خواستار تسریع در انتخاب نخست‌وزیر جدید توسط فراکسیون‌های سیاسی شد.
هشدار سفیر چین نسبت به تلاش ˮنیروهای مخربˮ
سفیر چین در ایالات متحده تاکید دارد، دو کشور در تلاش بودند تا اختلافات خود را درباره تجارت حل و فصل کنند اما او بدون ذکر جزئیاتی نسبت به تلاش نیروهایی که تقلا می‌کنند شکاف ایجاد کنند هشدار داد.
فیصل مقداد: ترکیه و عربستان مواد شیمیایی در اختیار تروریست‌ها قرار می‌دهند
معاون وزیر امور خارجه سوریه در سخنانی با تاکید بر اینکه ترکیه و کشورهای عربی از جمله عربستان مواد شیمیایی در اختیار گروه‌های تروریستی قرار داده‌اند، گفت سازمان منع گسترش تسلیحات شیمیایی تحت کنترل آمریکاست.
اعتراض رسانه رسمی چین به لایحه حمایتی آمریکا از اویغورها
پس از آنکه مجلس نمایندگان آمریکا لایحه‌ای را به تصویب رساند تا واشنگتن واکنش جدی‌تری به رفتار پکن در قبال اقلیت مسلمان اویغور در سین‌کیانگ نشان دهد، رسانه‌ رسمی چین امروز (پنجشنبه) در مطلبی به شدت از ایالات متحده انتقاد کرده و خواستار اقدامات تلافی‌جویانه جدی شد.
خاک‌هایی که بر باد می روند
معاون آبخیزداری استان مرکزی گفت: سالانه 36 میلیون تن خاک در استان دچار فرسایش می‌شود.
قاچاق زنان پاکستانی به چین به بهانه ازدواج
کارآگاهان پلیس پاکستان در تحقیقات خود برای انهدام شبکه‌های قاچاق انسان، فهرستی از اسامی ۶۲۹ دختر و زن پاکستانی به دست آورده‌اند که به عنوان عروس به مردان چینی منتقل شده‌اند.
اطفای ۱۴ مورد پسماندسوزی طی ۲ روز در بهارستان
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان از اطفای ۱۴ مورد پسماندسوزی طی دو روز در این شهرستان همزمان با تشدید آلودگی هوای تهران خبر داد.