نمایندگی فروش محصولات سیگما آلدری

08:58 ۲۷ روز و ۱۰ ساعت پیش ایسنا 328 0
نمایندگی فروش محصولات سیگما آلدری

بسیار بعید به نظر می‌رسد افرادی که به‌طورکلی فعالانی که درزمینه علمی و تحقیقاتی آزمایشگاهی، طبی، داروسازی و ... مشغول به کار هستند، نام محصولات و شرکت سیگما آلدریچ (Sigma Aldrich) را نشنیده باشند.

ایسنا

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام دایا اکسیر، این شرکت یک مرجع کامل در جهت تهیه مواد آزمایشگاهی و شیمیایی محسوب می‌شود.

این شرکت معروف پس از ادغام دو شرکت بزرگ به نام‌های شرکت سیگمای شیمی سنت لوئیس و شرکت شیمیایی آلدریچ میلواکی به وجود آمد؛ و در سال ۲۰۱۴ نیز امتیاز آن توسط شرکت مرک آلمان که خود بزرگ‌ترین تولیدکننده مواد شیمیایی و آزمایشگاهی است، خریداری شد. گستردگی محصولات شرکتسیگما آلدریچتمامی نیازهای موجود را در قالب تحقیقات مرتبط طبی، پتروشیمی، صنایع غذایی بسیاری دیگر از زمینه‌ها را پوشش می‌دهد.

هم‌چنین این شرکت آمریکایی با گذشت زمان توانست تولید این محصولات را به شکل و شمایل امروزی و تا به این حد گسترده درآورد.

نمایندگی فروش محصولات سیگما آلدری

سیگما آلدریچ

نمایندگی فروش محصولات سیگما آلدریچ

بزرگی و تعدد محصولات در حال تولید این شرکت بر اساس علم روز دنیا بوده و گستردگی وسعت فروش آن به‌طور روزانه در تمامی کشورها در حال پیشرفت است. با توجه به حساسیت مواد تولیدی توسط کمپانی سیگما آلدریچ، محصولات این شرکت مواد لازم را از پایه‌ترین متریال برای تحقیقات و آزمایشات دانشجویی تا پتروشیمی و داروسازی را پوشش می‌دهد. به همین دلیل ساده اما مهم، این برند هم جزء شناخته‌شده‌ترین برندها بوده و به گزینه‌ای رایج برای افراد و مدیران صنایع تبدیل گشته است.

فروش محصولات سیگما آلدریچ در سراسر ایران

با تمامی این تفاسیر اما مهم‌ترین مسئله در وهله نخست تهیه این محصولات از جانب خریداران و دوماً خرید از منبعی مطمئن است؛ اما چرا؟ به علت آن که وجود تحریم‌های اعمال‌شده برای کشور ایران، ارائه محصولات سیگما آلدریچ باید به‌واسطه‌ی شرکتی معتبر انجام شود.

همین امر لزوم توجه به استانداردها و تضمین کیفیت را به همراه دارد. با علم بر این موارد که اهمیت کلیدی خود را آشکار می‌سازند، خریداران مختلف با اهداف مرتبط درزمینهٔ تحقیقاتی و علمی آزمایشگاهی و دیگر زمینه‌های مرتبط می‌توانند، به کمک شرکت دایا اکسیر هر یک از محصولات سیگما آلدریچ را تهیه کنند.

شرکت دایا اکسیردرزمینه ارائه محصولات آزمایشگاهی و شیمیایی در دو صنف جامعه دانشگاهیان و مدیران صنایع فعالیت دارد.

شرکت دایا اکسیر قابلیت تامین مواد آزمایشگاهی مورد نیاز دانشجویان مقطع ارشد و دکتری در رشته‌های علوم آزمایشگاهی و علوم پزشکی در گرایشات مختلف زیر را دارا می‌باشد:

· بیوشیمی

· ژنتیک

· قارچ‌شناسی

· میکروب‌شناسی

· ویروس‌شناسی

· انگل‌شناسی

· ایمنی‌شناسی

· شیمی دارویی

· و ...

 از انواع مشتریان مجموعه دایا اکسیر می‌توان به مراکز زیر اشاره کرد:

§ تحقیقاتی صنعتی

§ صنایع مختلف تولیدی

§ دارویی

§ آرایشی – بهداشتی

§ تولید کیت‌های آزمایشگاهی

§ و ...

نمایندگی فروش محصولات سیگما آلدری

فروش محصولات سیگما آلدریچ

توزیع و فروش محصولات سیگما آلدریچ

عمده افراد ترجیح می‌دهند که به شرکتی مراجعه کنند که تمامی قواعد و استانداردهای لازم را در جهت فروش این اقلام در نظر بگیرد. امکان واردات به همراه توزیع و فروش محصولات سیگما آلدریچ توسط شرکت دایا اکسیر امکان دسترسی آسان و حذف مشکلات مرتبط با بخش بازرگانی و ارائه این مواد تخصصی را فراهم کرده است.

شرکت سیگما آلدریچ برای ارتقا بهره‌وری و عملکرد بهتر محققان و فعالان زمینه‌های تخصصی علوم زیستی و شیمی، مواد آزمایشگاهی تخصصی را در قالب گرید های عمومی، تخصصی ارائه می‌کنند. به همین سبب کاربرد این محصولات به شکل کاملاً تخصصی و علمی و یا در جهت کاربرد محدودتر و عمومی می‌تواند خلاصه شود. چرا که با وجود گریدهای متفاوت و مناسب محصولات سیگما آلدریچ این امکان برای خریداران آن فراهم می‌شود که بسته به زمینه و نوع کاربرد، انتخابی درست و دسترسی آسان‌تر به مواد آزمایشگاهی و یا شیمیایی داشته باشند. این گرید ها بر اساس درصد خلوص و نوع کاربرد از یکدیگر متمایز هستند. از جمله این مواد تخصصی و عمومی که در شرکت دایا اکسیر قابل‌عرضه هستند می‌توان به برخی از این موارد اشاره کرد:

- حلال‌ها و اسیدها

- مواد آزمایشگاهی بیوشیمی

- محیط‌های کشت میکروبی

- بافرها و رنگ‌های آزمایشگاهی

- و ...

خرید محصولات آزمایشگاهی و شیمیایی سیگما آلدریچ

شما می‌توانید تهیه محصولات مرتبط آزمایشگاهی و شیمیایی سیگما آلدریچ با توجه به سابقه و استفاده از متخصصان بازرگانی، شیمی و بیولوژی در شرکت دایا اکسیر، چندان هم دشوار به نظر نمی‌رسد. در اختیار داشتن تجربه واردات و فروش محصولات مرتبط با حوزه‌های مختلف علوم پزشکی، علوم پایه پشتوانه این موضوع است. حتی این شرکت برای تهیه اقلام موردنیاز با برند سیگما آلدریچ، تجهیزات و شیشه‌آلات آزمایشگاهی، کیت‌های تحقیقاتی با همین برند یا دیگر برند ها و سپس فروش آن‌ها با کمک شرکت‌های اروپایی همکاری گسترده‌ای دارد.

لیست هزینه‌های مرتبط با تهیه‌ی این محصولات نیز بر اساس تعیین قیمت به شکل به‌روز و دقیق انجام می‌گیرد. اگر نیاز به تهیه مواد آزمایشگاهی و شیمیایی یا حتی تجهیزات و کیت‌های مرتبط داشته باشید، می‌توانید با یاری شرکت دایا اکسیر به آسانی و بدون واسطه خرید خود را انجام دهید. درنتیجه حصول اطمینان از اصالت و تضمین محصول نیز شامل حال شما خواهد شد.

انتهای رپرتاژ آگهی


گروه های زیر مجموعه از همه جا

بازار
بازار

آخرین اخبار

خرید لوازم التحریر به قیمت عمده
لوازم التحریر یک واژه عربی بوده و ما به دلیل استفاده از دو کلمه لوازم و التحریر در فارسی از واژه لوازم‌التحریر نیز استفاده می‌کنیم.
معرفی تجهیزات نوین پخت کباب برای رستوران‌ها یا آشپزخانه صنعتی
امروزه تکنولوژی همانطور که به کمک بسیاری از صنعت‌ها آمده و آن‌ها را مدرن کرده، به صنعت آشپزی نیز راه یافته است. محصولاتی را در حوزه تجهیزات رستوران مشاهده می‌کنیم که می‌تواند آشپزخانه‌ها را مدرن کند.
افتتاح مدرسه بانک تجارت درشهرستان ایذه
با مشارکت بانک تجارت مدرسه دو کلاسه "امید تجارت" در روستای مورد فل شهرستان ایذه استان خوزستان به بهره‌برداری رسید.
چگونه فروش محصولات خود را افزایش دهیم
طی سال‌های اخیر با ورود موبایل‌های هوشمند حضور شبکه‌های اجتماعی رونق فراوانی یافته و باعث شده بخش زیادی از کسب و کارها محصولات خود را در این رسانه‌ها بنا کنند.
یون منفی چیست؟
یون‌های منفی به طور طبیعی در هوا و بدن انسان وجود دارد. یون‌های منفی به علت داشتن اتم‌های منفی بیشتر به این نام خوانده می‌شود. وجود یون‌های منفی برای از بین بردن آثار مضر یون‌های مثبت لازم است.
بررسی قابلیت‌های دوربین SuperSensing Cine گوشی Huawei Mate30 Pro
هوآوی بامعرفی گوشی Huawei Mate 30 Pro باعث تحولی اساسی در دوربین‌های حرفه‌ای شد.
پرداخت عوارضی، بدون عوارض
حتما برای شما هم پیش آمده ‌است که مدت‌ زیادی در صفوف طولانی ایستگاه‌های عوارضی منتظر بمانید تا نوبت خودروی شما برای پرداخت عوارض جاده‌ای شود. این شرایط به خصوص در تعطیلات، به بحرانی‌ترین حالت ممکن می‌رسد.
تنظیم رنگ در تلویزیون
مهم‌ترین نکته‌ای که در هنگام خرید یک تلویزیون به آن توجه می‌کنیم وضوح و کیفیت تصویر است.
نگاهی به فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی سامسونگ در روز بزرگداشت نابینایان
پانزدهم اکتبر هر سال به عنوان روز بزرگداشت نابینایان شناخته می‌شود.
ویدئو - حال و هوای نجف در آستانه اربعین
بسیاری از زائران اربعین حسینی در مسیر رسیدن به کربلا از نجف عبور می‌کنند و دقایق و ساعاتی را در حرم نخستین امام شیعیان به عبادت می‌پردازند. ویدئوی پیش رو، لحظاتی از حال و هوای حرم حضرت امام علی (ع) در آستانه اربعین حسینی را به تصویر کشیده است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

هاکان شوکور مخالف حمله نظامی ترکیه به شمال سوریه
ستاره سابق تیم ملی فوتبال ترکیه مخالفت خود را با حمله نظامی ارتش ترکیه به شمال سوریه اعلام کرد.
۱۲ تمرین برای پیشگیری از پیچ خوردن مچ پا+ عکس
مفصل مچ پا بیش از هر مفصل دیگری در بدن پیچ می خورد و اهمیت درمان آن برای جلوگیری از تکراری شدن آن، بی ثباتی و لق شدن آن مفصل است. این پیچ خوردگی در جوانان و افراد میانسال بیشتر دیده می شود و در دو طرف مفصل مچ پا لیگامان هایی قرار دارند که باعث می شوند مفصل با وجود حرکت در فعالیت های روزانه دارای ثبات مناسب هم باشد.
آمار و ارقام تقابل‌های استقلال و فجر سپاسی- گربه سیاه آبی‌ها
استقلال و فجر سپاسی پنجشنبه این هفته برای سی‌ و هفتمین بار به مصاف هم می‌روند. در مجموع ۳۶ دیدار گذشته استقلال بیشتر به پیروزی رسیده اما فجر سپاسی هم بردهای به یاد ماندنی مقابل آبی‌های پایتخت داشته است.
صدور مجوز سفر اربعین برای بیش از ۱۲۰هزار مشمول سربازی
رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از صدور مجوز سفر به عراق در ایام اربعین برای بیش از ۱۲۰ هزار نفر از مشمولان سربازی خبر داد.
جزئیات تولید اپلیکیشن‌های جدید و کیف الکترونیکی دانش‌آموزی
مشاور فناوری و خدمات فضای مجازی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی به اعلام برنامه‌های سازمان پژوهش در حیطه توزیع بر خط کتب درسی و تولید کیف الکترونیکی و بسته‌های آموزشی و یاددهی - یادگیری پرداخت.
خرید لوازم التحریر به قیمت عمده
معرفی تجهیزات نوین پخت کباب برای رستوران‌ها یا آشپزخانه صنعتی
افتتاح مدرسه بانک تجارت درشهرستان ایذه
چگونه فروش محصولات خود را افزایش دهیم
یون منفی چیست؟
بررسی قابلیت‌های دوربین SuperSensing Cine گوشی Huawei Mate30 Pro
پرداخت عوارضی، بدون عوارض
تنظیم رنگ در تلویزیون
نگاهی به فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی سامسونگ در روز بزرگداشت نابینایان
یک گام جلوتر از دیگران باشید