کاربرد دوربین مداربسته در پتروشیمی‌ها

14:55 ۸ روز پیش ایسنا 785 0
کاربرد دوربین مداربسته در پتروشیمی‌ها

امروزه در جهانی زندگی می‌کنیم که اهمیت گاز و نفت برای هر کشوری حکم مرگ و زندگی را دارد به‌طوری‌که نفت را طلای سیاه می‌نامند.

ایسنا

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام فروشگاه الکامپ، نفت و گاز که در بازار بورس هر کشور نقش عمده‌ای دارد و همین امر باعث می‌شود که برای پیشی گرفتن در بازار دست به هر کار ناشایستی بزنند اما با روی کار آمدن دوربین مداربسته برای شرکت‌های پتروشیمی امنیتی فراهم‌ شده تا هم کار استخراج به‌درستی و به‌ دور از هر گونه اختلالی انجام شود و هم اینکه امنیت برای وسایل و افرادی که در این سکوها زندگی می‌کنند، فراهم شود.

نقشدوربین مدار بستهامروز در حفظ امنیت برای سکوهای نفت و گاز خیلی بالاست تا آنجا که خیلی از شرکت‌های پتروشیمی حاضرند پول بیشتری بدهند اما منافع کشور به خطر نیفتد زیرا نفت و گاز منافع ملی هر کشور می‌باشد که با لطمه خوردن از سوی دشمن می‌تواند مانع از پیشرفت هر کشوری شود.

در این متن مزایای نصبدوربین مداربستهبرای شرکت نفت و گاز را با هم بررسی می‌کنیم.

مزایای نصب دوربین مداربسته در صنعت پتروشیمی:

 کاهش خطرات

یکی از مشکلاتی که شرکت‌های پتروشیمی با آن مواجه هستند حملات دزدان به سکوهای نفت و گاز می‌باشد که باعث ضربه زدن به منابع نفت و گاز می‌شود. در این سکوها تعداد ماموران و نگهبان به‌وفور مشاهده می‌شود اما تنها وسیله‌ای که به‌خوبی می‌تواند کمک‌حال شرکت پتروشیمی باشد دوربین مداربسته است زیرا با تنظیم کردن این دستگاه، دوربین مداربسته می‌تواند با مشاهده کردن هرگونه فعالیت مشکوکی چون مشاهده هر نوع ورود غیرقابل قبولی سریعاً به ماموران امنیتی اطلاع دهد تا خود را آماده کنند.

اما یکی دیگر از این مشکلات که سکوهای نفت و گاز را تهدید می‌کند فعالیت‌های تروریسم‌ها می‌باشد. در سکوهای نفت و گاز مسلما افراد زیادی مشغول به کار هستند همین امر موجب هدف قرار داده شدن این سکوها برای فعالیت‌های تروریسمی می‌باشد که به کمک دوربین مداربسته تمام فعالیت‌های مشکوک زیر نظر گرفته می‌شود تا در صورت رخ دادن کوچک‌ترین فعالیت مشکوک به ماموران امنیتی اطلاع داده شود.

 تضمین کار کارگران

یکی دیگر از فعالیت‌هایی که مدام مدیران زیر نظر دارند کار کردن کارگران با پروتکل‌های امنیتی می‌باشد. در سکوهای نفت و گاز کار کردن خیلی سخت می‌باشد و باید دقت شود که تمام فعالیت‌ها به‌صورت دقیق و درست انجام شود، نصب دوربین مداربسته در سکوها باعث می‌شود که مطمئن شوید که کارگران بر طبق دستورهای امنیتی انجام می‌گیرد.

 مانع از ورود افراد غیرمجاز

یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته نصب دوربین مداربسته برای شرکت پتروشیمی این است که مانع از ورود افراد غیرمجاز به سکوهای نفت و گاز می‌شود، زیرا هر کسی اجازه ورود به این سکوها را ندارد کما اینکه جاسوسان به هر طریقی به سکوهای نفت و گاز ورود کنند تا بتوانند اهداف شوم خود را برملا کنند. نصب دوربین مداربسته در سکوی نفت و گاز باعث می‌شود که تمام افراد به‌ درستی زیر نظر گرفته شود و با دادن برنامه به دوربین مداربسته با بررسی کردن صورت افراد از حضوروغیاب آنها مطلع شوید و حتی اگر شخص جدیدی وارد سکو شده باشد سریعاً از حضور این فرد مطلع شوید.

 کیفیت بهتر

نصب دوربین مداربسته باعث می‌شود که شما روزبه‌روز تمام فعالیت‌های سکو را زیر نظر داشته باشید و از پیشرفت کاری مطلع شوید و در صورت رخ دادن قصور و کاستی مدیران و کارگران از آن باخبر شوید.

 نظارت از راه دور

شاید مهم‌ترین دغدغه فکری که مدیران شرکت نفت و گاز داشته باشند این است که باید ۲۴ ساعته پای سیستم کامپیوتر باشند تا تمام تصاویر و فیلم‌های ضبط‌ شده دوربین مداربسته را زیر نظر داشته باشند اما ویژگی بارز دوربین مداربسته IP این است که شما با نصب آن می‌توانید با داشتن گوشی هوشمند، تبلت، کامپیوتر، لپ تاپ و اینترنت به شبکه‌ای که راه‌اندازی کرده‌اید با زدن یوزر و پسورد وارد شبکه شوید و تمام تصاویر و فیلم‌های ضبط‌ شده را حتی داخل منزلتان به‌دوراز سکوی نفت و گاز بررسی کنید و در صورت رخ دادن حادثه‌ای مطلع شوید.

زمانی که صحبت از نصب دوربین مداربسته در مکان‌هایی بااهمیت بالا می‌شود مهم‌ترین نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید انجام تمام مراحل توسط یک شرکت است. تمامی مراحل از مشاوره و فروش تا نصب و پشتیبانی توسط یک شرکت انجام شود و به شخص یا شرکت دیگر واگذار نگردد، قطعا مهم‌ترین المان در انتخاب شرکت موردنظرتان باید همین مورد باشد زیرا تنها دلیلی که یک سیستم مداربسته خوب اجرا می‌شود یکپارچه بودن اجرای آن است، یعنی تمامی مراحل از ابتدا تا انتهای پروژه توسط متخصصین همان شرکت انجام شود تا هم سیستم امنیتی شما به‌خوبی نصب شود و هم به‌درستی عمل کند و در نهایت ضمانتی که روی محصول داده می‌شود درست اجرا شود و شاهد انتقال مسئولیت به دیگری بعد از تحویل سیستم نباشید.

کاربرد دوربین مداربسته در پتروشیمی‌ها

جهت دریافت مشاوره از متخصصین شرکت الکامپ فقط کافی است با شماره‌های ذیل تماس گرفته و از مشاوره و بازدید رایگان کارشناسان این شرکت بهره‌مند شوید، الکامپ نامی درخشان در صنعت سیستم‌های امنیتی با سابقه‌ای ۱۵ ساله و بیش از ۳۰۰۰ پروژه موفق.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۸۸۵۱۷۹۰۰ و ۸۸۵۱۹۲۰۰ تماس بگیرند.

انتهای رپرتاژ آگهی


گروه های زیر مجموعه از همه جا

بازار
بازار

آخرین اخبار

4 فیلم جدید روی پرده سینماها- از «شاه کش» تا «کروکودیل»
سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به اینکه از این هفته ۴ فیلم جدید در سینماها اکران می شود، تاکید کرد نمایش «زهر مار» در سینماها به پایان رسید.
۶ فیلمنامه جدید پروانه ساخت گرفت
شورای صدور پروانه ساخت، با تولید ۶ فیلمنامه موافقت کرد.
ماجرای دختر شیرازی در «باغ قصرالدشت»
نویسنده سریال «باغ قصرالدشت» از جزئیات این قصه که در شهر شیراز می گذرد و درباره دختری است که از ایتالیا به ایران آمده است، سخن گفت.
شروط از سرگیری عمرده مفرده
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر عربستان شرایط ایران را برای ازسرگیری مجدد عمره پذیرفت باید شأن و شخصیت و امنیت زایران ایران حفظ و تامین شود.
توضیحات فرماندار تهران درباره ورود بانوان به ورزشگاه‌ها
فرهادی در خصوص ورود بانوان به ورزشگاه‌ها توضیحاتی داد.
ضرورت بازآفرینی سیره و روش زندگی آیت الله طالقانی برای روحانیون
رئیس شورای شهر تهران گفت: اگر نهاد روحانیت می خواهد جایگاه گذشته خود در اثرگذاری بر نسل جوان و نخبگان را احیا کند، باید سیره و روش زندگی و نگاه آیت الله طالقانی را بازآفرینی کند.
تذکر دوباره شورایی ها به حناچی
عضو شورای شهر تهران با اشاره به ضرورت ارسال لایحه سازمان گردشگری از سوی شهرداری به شورای شهر گفت: توجه به این موضوع سبب رونق صنعت گردشگری در پایتخت می‌شود.
راهکارهای ساده برای افزایش طول عمر
به گفته متخصصان کالج پزشکی آلبرت اینشتین در نیویورک، تنها 25 درصد از عوامل تعیین کننده طول عمر، مرتبط با ژنتیک است و مابقی به انتخاب شیوه زندگی بازمی گردد.
راه‌اندازی 22 خط سرویس مدرسه همزمان با بازگشایی مدارس
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران از تقویت خطوط 10 گانه اتوبوس‌های تندرو و راه‌اندازی 22 خط سرویس مدرسه همزمان با بازگشایی مدارس خبر داد.
اسباب بازی های جدید و مشکلات فرهنگی
در دنیای مدرن و پست مدرن مسایل فرهنگی آمیخته با بازی کودکان هم شده است و شاهد این هستیم که کودکان ما با اسباب‌بازی‌هایی بازی می‌کنند که به نوعی مسایل فرهنگی به ویژه فرهنگ غرب را دارد و ظاهری غربی دارد . در زمان حاضر ما با پدیده بازی‌های رایانه‌ای و عروسک‌هایی با شخصیت هالیوودی مواجهیم که دارای ابعاد مختلف هستند .

پر بازدید ترین اخبار امروز

معاون روحانی: آثار برجام در کشور غیرقابل انکار است
معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری گفت: آثار برجام در زمینه‌های مختلف برای کشور هنوز پابرجا بوده و غیرقابل انکار است.
4 فیلم جدید روی پرده سینماها- از «شاه کش» تا «کروکودیل»
سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به اینکه از این هفته ۴ فیلم جدید در سینماها اکران می شود، تاکید کرد نمایش «زهر مار» در سینماها به پایان رسید.
۶ فیلمنامه جدید پروانه ساخت گرفت
شورای صدور پروانه ساخت، با تولید ۶ فیلمنامه موافقت کرد.
ماجرای دختر شیرازی در «باغ قصرالدشت»
نویسنده سریال «باغ قصرالدشت» از جزئیات این قصه که در شهر شیراز می گذرد و درباره دختری است که از ایتالیا به ایران آمده است، سخن گفت.
شروط از سرگیری عمرده مفرده
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر عربستان شرایط ایران را برای ازسرگیری مجدد عمره پذیرفت باید شأن و شخصیت و امنیت زایران ایران حفظ و تامین شود.