اولتیماتوم فدراسیون هندبال به تیم زاگرس اسلام آبادغرب

01:49 ۳۵ روز و ۱۴ ساعت پیش ایسنا 246 0
اولتیماتوم فدراسیون هندبال به تیم زاگرس اسلام آبادغرب

مدیرعامل باشگاه زاگرس اسلام آبادغرب گفت: فدراسیون هندبال به این باشگاه فرصت داده ظرف ۱۴ روز آینده دیدارهای خانگی تیم زاگرس را به سالنی استاندارد انتقال دهیم.

ایسنا

سجاد اعظم در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به مهلت فدراسیون به این باشگاه در خصوص لزوم استانداردسازی سالن محل برگزاری دیدارهای خانگی تیم زاگرس، اظهار کرد: سال گذشته نیز فدراسیون ایراداتی را نسبت به سالن انقلاب آموزش و پرورش اسلام آبادغرب به عنوان محل برگزاری دیدارهای خانگی تیم زاگرس مطرح کرد و خواستار برطرف شدن این مشکلات برای لیگ امسال شد. 
 وی استاندارد نبودن سیستم روشنایی و تهویه را از جمله مشکلات سالن ورزشی انقلاب عنوان کرد و افزود: همچنین نزدیکی بیش از حد تماشاگران به زمین و نبود حاشیه امن برای بازیکنان داخل زمین اصلی ترین مشکل این سالن است که در صورت وقوع کمترین حادثه و تشنجی در سالن، امکان کنترل کردن آن بسیار سخت خواهد بود. 
مدیرعامل باشگاه زاگرس اسلام آبادغرب تاکید کرد: سال گذشته فدراسیون هندبال تنها به دلیل استقبال پرشور مردم اسلام آبادغرب از بازی های خانگی این تیم، اجازه داد دیدارهایمان را در سالن انقلاب ادامه دهیم. 
وی از سالن شهید شهبازی به عنوان ظرفیت دیگر شهر اسلام آبادغرب برای برگزاری دیدارهای خانگی تیمش یادکرد و گفت: هرچند که سالن سه هزار نفری شهید شهبازی ساختاری بسیارخوب برای برگزاری مسابقات مختلف و حتی برگزاری دیدارهای بین المللی دارد، اما متاسفانه این سالن نیز دارای برخی نواقص همچون سیستم روشنایی، تهویه و بویژه پارکت غیراستاندارد است. 
اعظم تاکید کرد: سال گذشته پس از اتمام رقابت های لیگ برتر و تذکراتی که فدراسیون در خصوص سالن انقلاب به باشگاه داده بود، مشکلات خود را در این رابطه با آقای داورزنی معاون وزیر ورزش درمیان گذاشتیم و ایشان هم با قید فوریت دستور دادند که با رفع ایرادات سالن شهید شهبازی، این سالن مهیای دیدارهای خانگی تیم زاگرس شود. 
وی بابیان اینکه براساس دستور معاون وزیر، اداره کل ورزش و جوانان استان باید نسبت به استانداردسازی این سالن اقدام کند، عنوان کرد: طبق ارزیابی کارشناسان تجهیز و استانداردسازی سالن شهید شهبازی حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد. 
مدیرعامل باشگاه هندبال زاگرس بابیان اینکه به دلیل پارکت غیراستاندارد سالن شهید شهبازی، بازی های خانگی این تیم امسال هم همچنان در سالن انقلاب برگزار می شود، گفت: رئیس فدراسیون هفته پیش و قبل از شروع رقابت های لیگ برتر بازهم از باشگاه زاگرس درخواست کرد تا بازی های این تیم در سالنی استاندارد برگزارشود، در غیراینصورت میزبانی های تیم زاگرس ار اسلام آبادغرب گرفته خواهد شد و احتمالا به سالن های ورزشی کرمانشاه منتقل خواهد شد. 
وی یادآورشد: این اولتیماتوم رئیس فدراسیون در حالی است که هنوز هیچ اقدامی برای بهسازی سالن شهید شهبازی انجام نگرفته و باتوجه به اینکه این هفته در اصفهان میهمان خواهیم بود، بنابراین دو هفته تا پایان مهلت فدراسیون وقت داریم. 
اعظم تصریح کرد: درصورتی که اداره ورزش و جوانان استان ظرف این هفته یا هفته آینده فعالیت های خود را برای استانداردسازی سالن شهید شهبازی آغاز کند، می توانیم از فدراسیون مهلت بیشتری بگیریم. 
وی یادآورشد: اگر در این مدت اقدامی صورت نگیرد و فدراسیون اجازه برگزاری دیدارهای خانگی را در اسلام آبادغرب به ما ندهد، شاید نتوانیم رقابت های لیگ برتر را ادامه دهیم، چراکه نه بازیکنان و نه تماشاگران نمی خواهند دیدارهای خانگی در شهری غیر از اسلام آبادغرب برگزارشود. 
مدیرعامل باشگاه زاگرس اسلام آبادغرب در پایان تاکید کرد: تیم زاگرس بدون تماشاگران معنا و مفهومی ندارد، اگر بازی های خانگی را به شهری غیراز اسلام آبادغرب ببریم قطعا به اندازه این شهر تماشاگر نداریم.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

یادگیری سریع زبان در آموزشگاه زبان برتر
آموزشگاه زبان‌های خارجی برتر، ارائه‌دهنده انواع زبان‌های خارجی بوده و از جدیدترین تکنیک‌های آموزشی برای آموزش زبان به زبان آموزان استفاده می‌کند.
دانلود قسمت آخر(۳۰) سریال نهنگ آبی
قسمت سی ام سریال «نهنگ آبی» با عنوان تاریخ تولد به کارگردانی فریدون جیرانی، توسط سایت دانلود قانونی حلال دانلود توزیع شد.
استقبال از محصولات مدیران خودرو به دلیل تامین قطعات و تحویل به موقع خودرو
با وجود نوسان نرخ ارز، مدیران خودرو در تحویل خودرو به مشتریان و تامین قطعات خودروهای تولیدی خود موفق عمل کرده است.
احتمال افزایش ۴۰ درصدی خوراک روانکاران قوت گرفت
احتمال افزایش ۴۰ درصدی خوراک پالایشگاه‌های تولید کننده روانکار علیرغ م مصوبه ستاد تنظیم بازار مبنی بر عدم افزایش قوت گرفت.
دیابت‌، بیماری خاموش
بر اساس برآوردهای صورت گرفته ۱۲ درصد از جمعیت ایران که شامل ۸ میلیون نفر می‌شوند، به بیماری دیابت مبتلا هستند در حالی‌ که نیمی از آنان از بیماری خود اطلاع ندارند.
سنگ فیروزه؛ جواهری دوست‌داشتنی
سنگ فیروزه یکی از پرکاربردترین سنگ‌های زینتی هست که برای تهیه انواع زیورآلات مانند نگین انگشتر استفاده می‌شود.
آماری وحشتناک از رسید کارتخوان‌های بانکی
«شاید گمان کنید تراکنش با پوز و ندادن اسکناس در مصرف کاغذ صرفه‌جویی می‌کند اما اشتباه می‌کنید. هر سال معادل ۲۴ میلیون جلد کتاب، رسید کارتخوان صادر می‌شود!»
۱۰ نکته با عضو هیأت نظارت بر صداوسیما
«شورای نظارت اگر واقعا قصد نظارت دارد، می‌تواند موضوع را ریشه‌ای حل کند. به این صورت که صداوسیما برنامه را از ابتدا با در نظر گرفتن طرف‌های مختلف بچیند که به عدالت نزدیک‌تر و برای مخاطب اقناع کننده‌تر باشد.»
ویدئو - بدرقه رئیس‌جمهور پیش از سفر به نیویورک
حسن روحانی امروز- اول مهرماه- پیش از رفتن به نیویورک برای حضور در هفتاد و چهارمین مجمع عمومی سازمان ملل، در سخنانی حضور در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل را فرصت مناسبی برای توضیح اقدامات غیرمنصفانه و ظالمانه‌ آمریکا علیه ایران برای دیگر ملت ها دانست.
ترکیب تیم ملی شنا برای رقابت‌های قهرمانی آسیا
تیم ملی شنای ایران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ هند، با ۱۰ شناگر در شهر بنگلور اردو زد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

یادگیری سریع زبان در آموزشگاه زبان برتر
آموزشگاه زبان‌های خارجی برتر، ارائه‌دهنده انواع زبان‌های خارجی بوده و از جدیدترین تکنیک‌های آموزشی برای آموزش زبان به زبان آموزان استفاده می‌کند.
استقبال از محصولات مدیران خودرو به دلیل تامین قطعات و تحویل به موقع خودرو
با وجود نوسان نرخ ارز، مدیران خودرو در تحویل خودرو به مشتریان و تامین قطعات خودروهای تولیدی خود موفق عمل کرده است.
احتمال افزایش ۴۰ درصدی خوراک روانکاران قوت گرفت
احتمال افزایش ۴۰ درصدی خوراک پالایشگاه‌های تولید کننده روانکار علیرغ م مصوبه ستاد تنظیم بازار مبنی بر عدم افزایش قوت گرفت.
توصیه‌های پلیسی به دانش آموزان
نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همزمان با فرارسیدن ماه مهر و آغاز سال تحصیلی توصیه‌ها و هشدارهایی را به دانش‌آموزان ارائه کرد.
مرد ایتالیایی حینِ شکار گراز، پدرش را از پا در آورد
پلیس ایتالیا مردی را که در جریان شکار، پدرش را به ضرب گلوله از پا در آورده بود دستگیر و متهم کرده است.
ایرانی‌ها ۱۰ هزار نفری جشن قهرمانی گرفتند
اعلام ترکیب دختران بسکتبال سه نفره اعزامی به جام جهانی
سامری: می‌خواهیم نماینده خوبی برای بسکتبال ایران باشیم
مظاهری: برای بوکس ایران متاسفم!- بزرگنمایی نکنیم
موسوی، معروف و غفور در جمع برترین‌های والیبال آسیا
فینال والیبال قهرمانی آسیا- ایران ۱ – استرالیا صفر
سومی سامورایی‌ها در والیبال قهرمانی آسیا
سرانجام جایگاه بانوان در ۱۲ هزار نفری پر شد- فروش پرچم قرمز و آبی در آزادی
کمیته المپیک کمک کند بسکتبال سه نفره بانوان المپیکی می‌شود
تیم بسکتبال نفت فردا عازم تایلند می‌شود- حضور ستاره‌ها به عنوان یار کمکی