چه خبر از نقل‌و‌انتقالات جدید باشگاه پرسپولیس؟

16:02 ۵ روز و ۲ ساعت پیش افکار نیوز 114 0
چه خبر از نقل‌و‌انتقالات جدید باشگاه پرسپولیس؟

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای ضمن اعلام این خبر که در بخش نقل و انتقالات، اتفاقات خوبی در راه خواهد بود، متشنج کردن جو خبری و فضای هواداری را تلاشی برای ناکام گذاشتن باشگاه در اجرای برنامه ها و امتیاز گرفتن از پرسپولیس توصیف کرد.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز،باشگاه پرسپولیس به خوبی حساسیت‌ها و نگرانی‌های هواداران خوب خود را درک می‌کند اما هواداران نیز مثل همیشه می‌توانند با درک متقابل به خنثی شدن بداخلاقی‌ها علیه پرسپولیس که فقط به نقل و انتقالات محدود نمی‌شود، کمک کرده و تیم خود را یاری برسانند.
اخبار ورزشی_ باشگاه پرسپولیسدر اجرای برنامه‌های خود حداقل طرحی دو ساله را در دستور کار دارد، چرا که در کنار ادامه قهرمانی در لیگ، باید برای موفقیت در آسیا، تیم را برای دو سال آینده تجهیز کنیم. بخشی از اقدامات ما در نقل و انتقالات که به تمدید قرارداد‌ها اختصاص داشت در همین راستا بود نکته مهمی‌که باید لحاظ می‌شد و بعضی تلاش می‌کنند همین را در نظر هوادار کم اهمیت جلوه دهند.
از سوی دیگر واسطه‌ها به خوبی می‌دانند؛ تمدید قرارداد، از یک سو باعث ثبات فنی تیم می‌شود و از سوی دیگر به پایین آمدن نیاز باشگاه به جذب بازیکن جدید در ادوار بعدی می‌انجامد. این پدیده منجر به کاهش قیمت‌ها و تراکنش مالی در این حوزه می‌شود که برای بعضی خوشاین نیست. باشگاه در همین راستا برنامه جذب پدیده‌های جوان را هم در دستور کار دارد. پس طبیعی است که بعضی از این افراد سعی کنند با سوء استفاده از احساسات پاک هواداران، باشگاه را متوقف کنند.
از سوی دیگر ما تیمی را در اختیار داشتیم که بازیکنان آن، تیم پرسپولیس، هوادار، فضا و فشار‌های آن را می‌شناسند. این خود یک سرمایه بزرگ است. بازیکنانی که روحیه قهرمانی در آن‌ها شکل گرفته و بلندپرواز هستند و همه این‌ها نه یک شبه که با صرف زمان و با حمایت هواداران حاصل شد. آنها با وجود محرومیت به قهرمانی مجدد رسیدند و پرسپولیس بزرگ را تا فینال آسیا بردند. آیا باید چنین بازیکنانی را رها می‌کردیم که یک سال دیگر شکار رقبای ما بشوند؟! از سوی دیگر، چگونه ممکن است باشگاهی که به دوسال دیگر و سال‌های بعد آن فکر می‌کند در اندیشه تدابیر لازم برای فصل پیش رو نباشد؟ تداوم قهرمانی و ثبت رکورد جدید در آن، اولویت غیر قابل چشم‌پوشی پرسپولیس است.
تامین منابع مالی به آسانی صورت نگرفت. در حال حاضر بخش زیادی از مطالبات را پرداخت کرده‌ایم تا تیم آرامش داشته باشد. اردوی خوبی هم تدارک دیده شد. این آرامش را همه باید به آن‌ها بدهیم. نباید به شکلی عمل شود که توانایی بالای بازیکنان فعلی نادیده گرفته شود. اکثریت این بچه‌ها اگر در پرسپولیس نبودند برای جذب هر کدامشان جشن به راه می‌افتاد. انتخاب و توافق با گزینه‌ای مثل آقای کالدرون هم یکی دیگر از اتفاقات خوب بود.
به هواداران پرسپولیسهمچنین اطلاع و اطمینان می‌دهیم با توجه به تیم خیلی خوب و بازیکنان متعصبی که در اختیار داشتیم، برای تقویت مجموعه، با نظر سرمربی در حال مذاکره با چند گزینه برای تقویت فاز هجومی‌تیم هستیم تا دست مربی در این خط برای تصمیم‌گیری‌های فنی باز باشد. در این باره قطعا خبرهای خوبی در راه است ولی صمیمانه یک مشکل را با هواداران خوبمان در میان می‌گذاریم. مشکلی که اگر با همت و درایت خود هواداران برطرف نگردد همه تلاش‌هایی که در باشگاه و تیم صورت می‌گیرد، بی ثمر خواهد بود و این را بدون هیچ تعارفی مطرح می‌کنیم.
طرح این موضوع قطعا آن‌ها که علیه پرسپولیسهستند را مصمم تر می‌کند ولی با شرایط موجود چاره‌ای جز طرح آن نداریم و به طور قطع هواداران با هوشیاری خود، قویتر از آن‌ها خواهند بود.
همه اجزا و اعضای خانواده پرسپولیس اگر با یکدیگر نباشند، موفقیت ممکن نیست و متاسفانه بعضی آگاهانه یا به صورت سهوی به نام پرسپولیسو هوادار در حال تخریب اتحاد و اعتماد و ایجاد اختلال در امور باشگاه هستند. بعضی تلاش می‌کنند پرسپولیس در گذشته نگه دارند در حالی که ما باید رو به آینده حرکت کنیم. بی‌تردید منظور از این سخن ایراد به درخواست‌ها و نقد‌های دلسوزانه نیست که این موارد کاملا قابل تفکیک هستند.
فصل نقل و انتقالات هنوز باقی است و باشگاه با توجه به روند مذاکرات اقدامات موثری را در پست‌های مورد نظر خود انجام می‌دهد. در این شرایط بعضی حاشیه‌سازی‌ها باعث تضعیف موضع باشگاه شده و در بعضی موارد به شدت به روند مذاکرات لطمه می‌زند. این موارد باعث سوء بهره برداری طرف‌های مقابل می‌شود که از تحت فشار بودن باشگاه برای تحمیل خواسته‌های خود استفاده می‌کنند. شرایطی که پذیرش آن‌ها به مصلحت پرسپولیس نیست. به نظر می‌رسد این اتفاقات در بعضی موارد با هماهنگی روی می‌دهد و بعضی نیز بر اثر جو احساسی پیش آمده، بدون اطلاع از پیچیدگی‌ها و پشت صحنه‌هایی که در نقل و انتقالات یا علیه پرسپولیس وجود دارد با آن‌ها همراه می‌شوند در حالی که نسبت به پرسپولیس تعصب دارند! همچنین فراموش نکنیم تناسب و یکنواختی در ارقام قراردادهای بازیکنان هم امر مهمی‌است که سیاست موفقی در سال‌های اخیر بوده است. بعضی به دنبال دور کردن ما از این مساله و پس از آن برهم زدن اتحاد و انسجام داخل تیم هستند.
باشگاه پرسپولیساز هواداران عزیز و رسانه‌های محترم در فضاهای مختلف اطلاع‌رسانی تقاضا دارد؛ با توجه به زمان باقیمانده از نقل و انتقالات اجازه دهند باشگاه در آرامش و در فضایی منطقی که در آن مجبور به اتخاذ تصمیم‌های احساسی نباشد، اقدام‌های خود را ادامه بدهد.
باشگاه کنترل لازم را روی شرایط و اوضاع دارد تا اتفاقات خوبی را رقم بزند. طبیعی است، بعضی با اهداف متفاوتی که دارند، برنامه مشترک برهم زدن اوضاع در پرسپولیس و ایجاد جو بی‌اعتمادی با اسم رمزهایی که همه می‌دانیم را دنبال کنند. لوث و بی‌ارزش کردن اقدام‌های صورت گرفته هم از جمله اقدام‌های آن‌ها است. در ظاهر مدیران هدف گرفته شده‌اند ولی در واقع هدف خود پرسپولیس است و حالا بعضی واسطه‌های نقل و انتقالات هم در حال بهره‌برداری از این وضعیت هستند و اخبار نادرست هم در روزهای گذشته کم نبودند‌.
باشگاه آن چه را که لازم است انجام می‌دهد ولی بی‌تاثیر شدن بداخلاقی‌ها کاری است که از هواداران برمی‌آید چه در ورزشگاه‌ها و چه در عرصه رسانه‌ای و شبکه‌های اجتماعی، چرا که هواداران پرسپولیس در تمام این عرصه‌ها حضور دارند.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

دنیای ورزش
دنیای ورزش

آخرین اخبار

«عماد ملت» منتشر شد+پوستر
خانه طراحان انقلاب اسلامی در سی و هفتمین سالروز تاسیس نهاد انقلابی شورای نگهبان، پوستر تازه خود با عنوان «عماد ملت» را منتشر کرد.
فراز و فرود عملیات رمضان؛ تهران به تهدیدهای خود عمل کرد
بعد از آغاز عملیات رمضان بود که شبکه دوم تلویزیون آلمان اعلام کرد که تهران به تهدیدهای خود عمل کرد و جنگ وارد مرحله جدیدی شد.
رئیس صداوسیما: نگاه به سرمایه‌داری در سریال‌سازی‌ها تغییر می‌کند
علی‌عسکری اعلام گفت: ما باید گونه سرمایه‌داری مطلوب اسلام را تکریم کنیم و با نگاه‌های وارداتی سوسیالیستی در پی تخریب سرمایه‌داری مشروع و قانونی نباشیم؛ در واقع نگاه به سرمایه‌داری در سریال‌سازی‌ها باید اصلاح شود.
ارائه راهکار ارزان شدن فوری خانه در تلویزیون
جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «۳۶۰ درجه» به بررسی ابعاد مختلف گرانی مسکن و اجاره بها در ماه‌های اخیر می‌پردازد.
ادامه یافتن طرح ˮهنر برای همهˮ با محوریت حمایت از سیل‌زدگان
یازدهمین نشست هماهنگی قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل‌زدگان با تاکید بر ادامه یافتن طرح هنر برای همه با محوریت حمایت از سیل‌زدگان برگزار شد.
انتشار فراخوان انگلیسی و عربی جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی
فراخوان انگلیسی و عربی بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای شرکت کنندگان خارجی منتشر شد.
نهج‌البلاغه |صفتى که جامع تمام عیب‌هاست
بخیل‌ کسی‌ است‌ که‌ حاضر نیست‌ از مال‌، علم‌ و سایر نعمت‌هایی که‌ خدا به‌ او عطا کرده‌ در جایی‌ که‌ عقل‌ و شرع‌ آن‌ را مطلوب‌ می‌داند انفاق‌ کند و دیگران‌ را از آن‌ نعمت‌ بهره‌مند کند.
رجایی: هدفم تقویت نگاه علمی به تاریخ شفاهی افغانستان است
دبیر اولین دوره آموزشی تاریخ شفاهی افغانستان معتقد است که برگزاری این دوره به تقویت نگاه علمی نسبت به تاریخ شفاهی افغانستان می‌انجامد.
افسانه کمالی: سعی کردم مغز یک بچه‌ اوتیستی را روی صحنه تئاتر باز کنم
کارگردان «ماجرای عجیب سگی در شب» درباره سختی‌هایش برای تولید نمایشی می‌گوید که به موضوع اوتیسم و دنیای بیماران این اختلال روانی می‌پردازد.
هالیوود علیه ˮترامپˮ
اظهارات نژادپرستانه دونالد ترامپ با واکنش اهالی هالیوود مواجه شده است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

مهاجم اروپایی که احتمالا پرسپولیسی شود+عکس
باشگاه پرسپولیس برای تقویت خط حملۀ خود، این روزها در حال بررسی گزینه‌های مختلف است.
معاون سیاسی جدید روحانی را بیشتر بشناسید- چگونه سردار سپاه قدس، «تکنوکرات» دولت هاشمی شد؟ +تصاویر
وزن و جایگاه واقعی فریدون وردی‌نژاد در حلقه مشاوران و اطرافیان روحانی بسیار بیش‌تر از نمود بیرونی آن است و این امر بیش از هر چیز، به سال‌ها سابقه نظامی-اطلاعاتی این چهره سیاسی-رسانه‌ای باز می‌گردد.
مغانلو: از دعوت به تیم ملی شوکه شدم- اکثر تیم‌های لیگ برتری به من پیشنهاد دادند
شهریار مغانلو، مهاجم تیم فوتبال پیکان گفت که از دعوت به تیم ملی شوکه شده است و ابراز امیدواری کرد که به اردوهای بعدی این تیم دعوت شود.
یک ستاره دیگر از پرسپولیس کنار گذاشته می شود!
پس از آن‌که گابریل کالدرون متوجه شد لیست پرسپولیس برای فصل آینده پُر است، تصمیم گرفت تا برای جذب بازیکنانی که به تقویت تیم کمک می‌کنند، چند بازیکن را از جمع قرمزها کنار بگذارد.
داورزنی: اگر کشتی بخواهد به اوج خود بازگردد باید از همه ظرفیت‌ها استفاده کند
معاون قهرمانی و ورزش حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: اگر کشتی بخواهد به اوج خود بازگردد باید از همه ظرفیت‌ها استفاده کند.
نظر کارشناسان حقوقی درباره محرومیت استقلال
مربی سابق ژاپن هدایت تایلند را برعهده گرفت
انتقاد تند سروش رفیعی از مدیران پرسپولیس
تیم ملی ژاپن از دسترس خارج شد
پیام ویلموتس برای عابدزاده
سرمربی ویلموتس درگذشت +عکس
محمدی: دبیر درد کشتی را می‌داند
برنامه بازی‌های ایران در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر
نامه‌ای درباره محرومیت استقلال نیامده است
همگروه‌های ایران در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ مشخص شدند +برنامه مسابقات