بهبود و آسان‌سازی ارتباطات تلفنی با پاناسونیک

12:52 ۴۱۹ روز و ۳ ساعت پیش ایسنا 976 0
بهبود و آسان‌سازی ارتباطات تلفنی با پاناسونیک

تقریبا می‌توان گفت این روزها کمتر مکانی را می‌توان یافت که فاقد تلفن ثابت باشد. شما در هر مکانی که هستید اگر به اطرافتان بنگرید یک تلفن را خواهید یافت. همین امر نشانگر این است که تلفن جزوی از زندگی انسان شده و نبود آن ممکن است هر شخصی را دچار مشکل کند.

ایسنا

به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام ایده‌آلگستر، تلفن‌ها چه از نوعتلفنبیسیمباشند و چه از نوع رومیزی در اماکن تجاری و منازل امکان برقراری ارتباط صوتی بین دو طرف خط را فراهم می‌کند. البته باید توجه داشت که تلفن‌های پیشرفته امروزی با استفاده از فنّاوری‌های جدید مخابراتی امکان تماس با چند خط و حتی تماس تصویری را نیز می‌توانند فراهم کنند.

ارتباط آسان با دنیای پیرامون، از مهم‌ترین اهداف اختراع تلفن بوده است. امروزه تلگراف و نامه و راه‌های قدیمی برای ارتباط از راه دور تقریباً منسوخ شده و با استفاده از تکنولوژی هر شخص می‌تواند با داشتن یک گوشی تلفن با دیگران ارتباط برقرار کند. هر شخص با تلفن خود می‌تواند با آن سوی کره زمین نیز به‌راحتی تماس بگیرد؛ اما امروزه کار تلفن‌ها محدود به برقراری تماس و انتقال اصوات نیست. تلفن‌های امروزی امکانات زیادی دارند که می‌تواند ارتباطات را بهبودبخشد.

تلفن پاناسونیکاز باکیفیت‌ترینتلفن‌های موجود در بازار جهانی است و از قابلیت‌های بسیار خوبی جهت بهبود و آسان‌سازی ارتباطات بهره می‌برد. استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات جهت ساخت و به‌کارگیری جدیدترین فنّاوری‌های در تلفن‌های پاناسونیک باعث محبوبیت جهانی آن شده است. در ادامه به شرح بخشی از امکانات تلفن‌های پاناسونیک خواهیم پرداخت:

منشی تلفنی:

حتماً با این امکان آشنایی دارید. منشی تلفنی می‌تواند در صورت عدم حضور شما در منزل و یا زمانی که دستتان بند است از تماس‌گیرنده آن‌سوی خط بخواهد بعد از شنیدن صدای بوق پیغام خود را بگذارد تا در زمان مناسب با آن‌ها تماس بگیرند. این قابلیت باعث می‌شود هیچ تماسی از دست نرود. علاوه بر این بسیاری از مدل‌های تلفن که دارای قابلیت منشی تلفنی هستند، می‌توانند به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شوند که در صورت ضبط کردن پیام با تلفن همراه شما تماس گرفته و اعلام کند که شما یک پیغام جدید دارید.

کالرآیدیگویا:

تا همین چند دهه پیش بسیاری از تلفن‌ها فاقد نمایشگر بودند و شماره تماس‌گیرنده را نمایش نمی‌دادند. بیشتر تلفن‌های امروزی دارای نمایشگر برای نمایش شماره گرفته‌شده یا اطلاعات تماس‌گیرنده دارند. این قابلیت علاوه بر اینکه باعث می‌شود شخص تماس‌گیرنده را بشناسید و در صورت تمایل تلفن را بردارید، می‌تواند با نمایش شماره گرفته‌شده از جانب شما، خطا در شماره‌گیری را به حداقل برساند؛ اما تلفن‌های امروزی تنها اطلاعات تماس‌گیرنده را نمایش نمی‌دهند؛ بلکه می‌توانند اطلاعات را اعلام کنند تا بدون نیاز به اینکه نزدیک تلفن بروید بتوانید در هر جای خانه متوجه شوید چه کسی با شما تماس گرفته است.

بهبود و آسان‌سازی ارتباطات تلفنی با پاناسونیک

تلفن‌های چند خط:

برخی از مدل‌های گوشی تلفن می‌توانند از دو یا چند خط تلفن پشتیبانی کنند. این قابلیت باعث می‌شود شما بتوانید تمامی تماس‌های خود را از طریق یک گوشی تلفن مدیریت کنید و هزینه‌های خود بدون نیاز به خرید چند گوشی تلفن، پایین بیاورید. این نوع گوشی‌های تلفن برای دفاتر کوچک دارای دو یا سه خط مناسب است تا منشی بتواند از طریق یک گوشی تمامی تماس‌ها را پاسخ دهد.

جکهدست:

بسیاری از گوشی‌های تلفن، دارای جکهدستهستند و شما می‌توانید به‌جای اینکه گوشی تلفن را در دستتان بگیرید، به آنهدستمتصل کنید و به‌راحتی تماس‌هایتان را پاسخ دهید. این قابلیت برای کارمندانی که زیاد با تلفن کار می‌کنند و در هنگام مکالمه نیاز به یادداشت‌برداری یا تایپ هستند بسیار مناسب است.

دفترچه تلفن:

شما می‌توانید مخاطبین خود را در تلفن با نام ذخیره کنید تا هم بتوانید هنگام تماس آن‌ها با نمایش نامشان متوجه شوید چه کسی تماس گرفته و هم در زمانی که نیاز دارید با آن‌ها تماس بگیرید تنها با جستجوی نامشان در لیست مخاطبین بتوانید با آن‌ها تماس بگیرید.

قابلیت کاهش نویز:

در برخی از فضاهای شلوغ مانند ادارات مکالمه با تلفن کار سختی است و صدای مخاطب ممکن است به‌درستی به گوش شما نرسد. برخی از مدل‌های تلفن دارای قابلیت کاهش نویز دوطرفه هستند و می‌توانند سر و صدای محیط را کاهش دهند تا مکالمه‌ای واضح داشته باشید.

قابلیتکالبلاک:

کالبلاک یا مسدود کردن تماس‌های ورودی امکان خوبی است که می‌تواند شمارا از شر مزاحمان تلفنی و تماس‌های تبلیغاتی نجات دهد. شما می‌توانید تماس‌های ناخواسته را بررسی کرده و شماره‌های مزاحم و تبلیغاتی را به لیستکالبلاک اضافه کنید تا آن‌ها دیگر نتوانند با شما تماس بگیرند.

برای خرید مطمئن همراه با گارانتی معتبر محصولات پاناسونیک، بهتر است بهنمایندگی پاناسونیکمراجعه کنید. شرکت ایده آلگسترمرکز مجاز پاناسونیک در ایران است که در حوزه فروش، نصب، نگهداری و تعمیرات محصولات مخابراتی-امنیتی این برند مشغول به فعالیت است. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس تهران- خیابان مطهری – خیابان فجر – کوچه ماگنولیا – پلاک ۱۱ و یا وب‌سایت idehal.org مراجعه کنند.

انتهایرپرتاژخبری


گروه های زیر مجموعه از همه جا

بازار
بازار

آخرین اخبار

اسنپ‌دکتر برای همه رایگان شد
با اوج گرفتن پیک جدید ویروس کرونا در بسیاری از استان‌های کشور و اختصاص تخت‌های تعدادی از مراکز پزشکی و درمانی به بیماران کرونایی، مراجعه به پزشک برای بررسی و کنترل سایر بیماری‌ها به یک نگرانی و چالش جدی تبدیل‌ شده است.
عبور منابع بانک تجارت از ۲۰۰۰ هزار میلیارد ریال
مدیرعامل بانک تجارت، تداوم پیشرفت بانک را بهینه‌سازی منابع، کاهش نرخ هزینه پول و رشد بیش از ۲۰۰۰ هزار میلیارد ریالی منابع اعلام کرد.
گران‌ترین بازی‌های تاریخ فوتبال
وقتی در طول یک مسابقه فوتبال ارزش بازیکنان حاضر در زمین را محاسبه می‌کنیم، ۱۰ بازی گران‌قیمت زمان ما کدام بازی‌ها می‌شوند؟
ادعای فروش سوالات کنکور
«من چندین سال است که سوال های کنکور رو بین بچه ها پخش می کنم. قبل کنکور و با تیم کلیدزنی که دارم کلید ۱۰۰ درصد رو میدم. امسال هم به همین شیوه هست و به همون روش...»
«آدلیا» در جشن تولدش آسمانی شد
پدر و مادر آدلیا خودشان را برای برگزاری جشن تولد تنها دخترشان آماده می‌کردند. مهمانان اعضای خانواده‌شان بودند اما برای این که در فضای بسته دور هم جمع نشوند، تصمیم گرفته بودند جشن تولد را در باغ برگزار کنند تا خطر ابتلا به کرونا از بین برود؛ غافل از این که حادثه‌ای تلخ در کمین آنهاست. حادثه‌ای که با مرگ دختربچه ۳ ساله همراه شد و حالا دلخوشی پدر و مادرش این است که اعضای بدن آدلیا به چند بیمار نیازمند زندگی دوباره بخشیده است.
مرگ دانشجوی پزشکی در درگیری طایفه‌ای
پسر یاسوجی که در روسیه درس می‌خواند در دعوای طایفه‌ای جان باخت. او به خاطر روزهای کرونایی به ایران آمده بود تا در کنار خانواده‌اش باشد.
عادت به زندگی پلاستیکی
ما به ‏مصرف پلاستیک عادت کرده‌ایم. اگر بناست بدون پلاستیک زندگی کنیم باید هزینه جایگزین پلاستیک مثل کیسه‌ ‏پارچه‌ای پایین بیاید یا باید چیزی مثل کیسه پارچه‌ای همیشه در دسترس باشد، درست مثل کیسه پلاستیکی.
برگزاری رقابت‌های دوومیدانی پایه در تب کرونا!
دومین دوره رقابت های دوومیدانی در رده های سنی پایه در استان اصفهان برگزار شد.
استخر قهرمانی آزادی یک هفته تعطیل شد
مدیر استخر قهرمانی ورزشگاه آزادی از تعطیلی دوباره استخر قهرمانی به مدت یک هفته به دلیل تشدید در شیوع کرونا خبر داد.
اختتامیه لیگ برتر تنیس روی میز لغو شد- اعلام ممنوعیت برگزاری هرگونه همایش به فدراسیون ها
برگزاری مراسم اختتامیه لیگ برتر تنیس روی میز مردان و بانوان ایران به دلیل افزایش شیوع ویروس کرونا لغو شد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

برگزاری انتخابات ۲ فدراسیون ورزشی در وضعیت قرمز کرونا؟
با اعلام تعطیلی مجدد فعالیت های ورزشی و بسته شدن ورزشگاه ها در برخی شهرهای با وضعیت قرمز یا هشدار بالا از نظر شیوع ویروس کرونا، قرار است انتخابات دو فدراسیون ورزشی در ۲۵ و ۳۱ تیرماه سال جاری در تهران برگزار شود!
قارداشی: اگر کسی در لیگ کرونا می‌گرفت نمی‌توانستیم خودمان را ببخشیم
رییس فدراسیون تنیس روی میز گفت: نمی خواستیم لیگ را به هر قیمتی برگزار کنیم و نگران سلامتی همه افراد درگیر با لیگ بودیم.
درخشان: نباید به رادو به دید دروازه‌بان دوم نگاه کرد- پرسپولیس باید با اختلاف امتیاز قهرمان شود
سرمربی اسبق پرسپولیس معتقد است که بازیکنان این تیم باید به دنبال برد در تمامی بازی‌ها باشند تا با اختلاف امتیاز خوبی قهرمان شوند.
۱۰۰ ساختمان مسکونی و درمانی قرمز و نارنجی پایتخت شناسایی شد
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران که پیش‌تر از برنامه ریزی این سازمان برای شناسایی ۱۰۰ ساختمان نا ایمن پایخت خبر داده بود، گفت: وضعیت این ۱۰۰ ساختمان بین نارنجی و قرمز است.
مصرف پلاستیک علاوه‌ بر نابودی تنوع زیستی، برای سلامتی انسان‌ها خطرناک است
یک فعال محیط زیست ضمن اشاره به اینکه هر خانواده ایرانی روزانه حدود سه تا پنج کیسه پلاستیکی مصرف می‌کند، گفت: آلودگی ناشی از پلاستیک علاوه بر محیط زیست، تهدیدی جدی برای سلامتی انسان‌ها محسوب می‌شود.
اسنپ‌دکتر برای همه رایگان شد
عبور منابع بانک تجارت از ۲۰۰۰ هزار میلیارد ریال
فروشگاهی برای خرید آنلاین کتاب و نوشت افزار
مشاوره فردی چیست؟
بهترین راهکارهای افزایش سرعت سایت چیست؟
چرا ملت عشق یک‌باره محبوب شد؟
مروری بر قابلیت‌های مدرن چیپ‌ست Kirin ۸۱۰، قلب تپنده Huawei Nova ۷i
برای سلامتی خود و پرسنل بانک از ماسک استفاده کنید
محصولات هوشمند شیائومی در دستان شما
چگونه یک فروشگاه اینترنتی پر فروش داشته باشیم؟