بهبود و آسان‌سازی ارتباطات تلفنی با پاناسونیک

12:52 ۹۴ روز و ۱۹ ساعت پیش ایسنا 573 0
بهبود و آسان‌سازی ارتباطات تلفنی با پاناسونیک

تقریبا می‌توان گفت این روزها کمتر مکانی را می‌توان یافت که فاقد تلفن ثابت باشد. شما در هر مکانی که هستید اگر به اطرافتان بنگرید یک تلفن را خواهید یافت. همین امر نشانگر این است که تلفن جزوی از زندگی انسان شده و نبود آن ممکن است هر شخصی را دچار مشکل کند.

ایسنا

به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام ایده‌آلگستر، تلفن‌ها چه از نوعتلفنبیسیمباشند و چه از نوع رومیزی در اماکن تجاری و منازل امکان برقراری ارتباط صوتی بین دو طرف خط را فراهم می‌کند. البته باید توجه داشت که تلفن‌های پیشرفته امروزی با استفاده از فنّاوری‌های جدید مخابراتی امکان تماس با چند خط و حتی تماس تصویری را نیز می‌توانند فراهم کنند.

ارتباط آسان با دنیای پیرامون، از مهم‌ترین اهداف اختراع تلفن بوده است. امروزه تلگراف و نامه و راه‌های قدیمی برای ارتباط از راه دور تقریباً منسوخ شده و با استفاده از تکنولوژی هر شخص می‌تواند با داشتن یک گوشی تلفن با دیگران ارتباط برقرار کند. هر شخص با تلفن خود می‌تواند با آن سوی کره زمین نیز به‌راحتی تماس بگیرد؛ اما امروزه کار تلفن‌ها محدود به برقراری تماس و انتقال اصوات نیست. تلفن‌های امروزی امکانات زیادی دارند که می‌تواند ارتباطات را بهبودبخشد.

تلفن پاناسونیکاز باکیفیت‌ترینتلفن‌های موجود در بازار جهانی است و از قابلیت‌های بسیار خوبی جهت بهبود و آسان‌سازی ارتباطات بهره می‌برد. استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات جهت ساخت و به‌کارگیری جدیدترین فنّاوری‌های در تلفن‌های پاناسونیک باعث محبوبیت جهانی آن شده است. در ادامه به شرح بخشی از امکانات تلفن‌های پاناسونیک خواهیم پرداخت:

منشی تلفنی:

حتماً با این امکان آشنایی دارید. منشی تلفنی می‌تواند در صورت عدم حضور شما در منزل و یا زمانی که دستتان بند است از تماس‌گیرنده آن‌سوی خط بخواهد بعد از شنیدن صدای بوق پیغام خود را بگذارد تا در زمان مناسب با آن‌ها تماس بگیرند. این قابلیت باعث می‌شود هیچ تماسی از دست نرود. علاوه بر این بسیاری از مدل‌های تلفن که دارای قابلیت منشی تلفنی هستند، می‌توانند به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شوند که در صورت ضبط کردن پیام با تلفن همراه شما تماس گرفته و اعلام کند که شما یک پیغام جدید دارید.

کالرآیدیگویا:

تا همین چند دهه پیش بسیاری از تلفن‌ها فاقد نمایشگر بودند و شماره تماس‌گیرنده را نمایش نمی‌دادند. بیشتر تلفن‌های امروزی دارای نمایشگر برای نمایش شماره گرفته‌شده یا اطلاعات تماس‌گیرنده دارند. این قابلیت علاوه بر اینکه باعث می‌شود شخص تماس‌گیرنده را بشناسید و در صورت تمایل تلفن را بردارید، می‌تواند با نمایش شماره گرفته‌شده از جانب شما، خطا در شماره‌گیری را به حداقل برساند؛ اما تلفن‌های امروزی تنها اطلاعات تماس‌گیرنده را نمایش نمی‌دهند؛ بلکه می‌توانند اطلاعات را اعلام کنند تا بدون نیاز به اینکه نزدیک تلفن بروید بتوانید در هر جای خانه متوجه شوید چه کسی با شما تماس گرفته است.

بهبود و آسان‌سازی ارتباطات تلفنی با پاناسونیک

تلفن‌های چند خط:

برخی از مدل‌های گوشی تلفن می‌توانند از دو یا چند خط تلفن پشتیبانی کنند. این قابلیت باعث می‌شود شما بتوانید تمامی تماس‌های خود را از طریق یک گوشی تلفن مدیریت کنید و هزینه‌های خود بدون نیاز به خرید چند گوشی تلفن، پایین بیاورید. این نوع گوشی‌های تلفن برای دفاتر کوچک دارای دو یا سه خط مناسب است تا منشی بتواند از طریق یک گوشی تمامی تماس‌ها را پاسخ دهد.

جکهدست:

بسیاری از گوشی‌های تلفن، دارای جکهدستهستند و شما می‌توانید به‌جای اینکه گوشی تلفن را در دستتان بگیرید، به آنهدستمتصل کنید و به‌راحتی تماس‌هایتان را پاسخ دهید. این قابلیت برای کارمندانی که زیاد با تلفن کار می‌کنند و در هنگام مکالمه نیاز به یادداشت‌برداری یا تایپ هستند بسیار مناسب است.

دفترچه تلفن:

شما می‌توانید مخاطبین خود را در تلفن با نام ذخیره کنید تا هم بتوانید هنگام تماس آن‌ها با نمایش نامشان متوجه شوید چه کسی تماس گرفته و هم در زمانی که نیاز دارید با آن‌ها تماس بگیرید تنها با جستجوی نامشان در لیست مخاطبین بتوانید با آن‌ها تماس بگیرید.

قابلیت کاهش نویز:

در برخی از فضاهای شلوغ مانند ادارات مکالمه با تلفن کار سختی است و صدای مخاطب ممکن است به‌درستی به گوش شما نرسد. برخی از مدل‌های تلفن دارای قابلیت کاهش نویز دوطرفه هستند و می‌توانند سر و صدای محیط را کاهش دهند تا مکالمه‌ای واضح داشته باشید.

قابلیتکالبلاک:

کالبلاک یا مسدود کردن تماس‌های ورودی امکان خوبی است که می‌تواند شمارا از شر مزاحمان تلفنی و تماس‌های تبلیغاتی نجات دهد. شما می‌توانید تماس‌های ناخواسته را بررسی کرده و شماره‌های مزاحم و تبلیغاتی را به لیستکالبلاک اضافه کنید تا آن‌ها دیگر نتوانند با شما تماس بگیرند.

برای خرید مطمئن همراه با گارانتی معتبر محصولات پاناسونیک، بهتر است بهنمایندگی پاناسونیکمراجعه کنید. شرکت ایده آلگسترمرکز مجاز پاناسونیک در ایران است که در حوزه فروش، نصب، نگهداری و تعمیرات محصولات مخابراتی-امنیتی این برند مشغول به فعالیت است. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس تهران- خیابان مطهری – خیابان فجر – کوچه ماگنولیا – پلاک ۱۱ و یا وب‌سایت idehal.org مراجعه کنند.

انتهایرپرتاژخبری


گروه های زیر مجموعه از همه جا

بازار
بازار

آخرین اخبار

کاپیتان تیم ملی هاکی: در کل کشور حتی یک زمین چمن استاندارد نداریم
‌کاپیتان تیم ملی هاکی داخل سالن می‌گوید: اگر زیرساخت‌های هاکی چمنی در کشور فراهم شود، در این بخش نیز می‌توانیم موفق شویم.
قاتلی که تنبیه نشد
مرد قاتل که یک بار از چوبه دار نجات پیدا کرده بود پس از آزادی بار دیگر مرتکب قتل شد و پرونده‌اش به دادگاه کیفری استان تهران رفت، اما این بار نیز توانست با جلب رضایت خانواده مقتول از مجازات قصاص رهایی یابد.
اتحادیه عرب خواستار توقف تجاوزات علیه مسجد الاقصی
اتحادیه عرب تأکید کرد که جامعه بین الملل باید به مسئولیت‌های خود در زمینه توقف تجاوزات علیه مسجد الاقصی، تأمین حمایت بین‌المللی از فلسطینیان، تلاش برای پایان اشغالگری در سرزمین فلسطین و اجرای قوانین و قطعنامه‌های بین‌المللی عمل کند.
جزییات اقدام دو مرحله‌ای وزارت بهداشت برای تسهیل ارائه داروهای بیماران خاص
دکتر مهدی شادنوش جزییات اقدام دو مرحله‌ای وزارت بهداشت برای تسهیل ارائه داروهای بیماران خاص را تشریح کرد.
جزییات اقدام دو مرحله‌ای وزارت بهداشت برای تسهیل ارائه داروهای بیماران خاص
دکتر مهدی شادنوش جزییات اقدام دو مرحله‌ای وزارت بهداشت برای تسهیل ارائه داروهای بیماران خاص را تشریح کرد.
بازداشت زن جنابت کار در فرودگاه
زن ملایری بعد از قتل همسر، زن برادر و دوست باردارش سعی داشت با هویت جعلی به تهران فرار کند، اما در فرودگاه شناسایی و دستگیر شد.
«شیشه» و «گل» داروی جایگزین ندارند
یک درمانگر و کارشناس اعتیاد ورود مخدر گل به کشور را از دلایل کاهش مصرف شیشه عنوان کرد و افزود: عوارض شیشه نسبت به گل به مراتب سنگین‌تر است.
عوارض استفاده دوباره از بطری های پلاستیکی
سعید سمنانیان گفت: در استفاد دوباره از بطری های پلاستیکی ذرات میکروپلاستیک افزایش پیدا می‌کند و مجموعه‌ای از بیماری‌ها که غدد داخلی ما را هدف گذاری می‌کند میکروپلاستیک‌ها هستند که باعث ایجاد برخی از بیماری‌ها مثل سرطان و اختلال در زایمان می‌شود.
آیا دمنوش بابونه خواب‌آور است؟
از سال‌های بسیار دور این باور در بسیاری افراد وجود داشته که مصرف دمنوش بابونه به بهبود کیفیت خواب کمک می‌کند و اگرچه این ادعا هنوز به لحاظ علمی تایید نشده‌ اما باور به آن همچنان می‌تواند برای برخی از مصرف‌کنندگان نتایج سودمندی داشته باشد.
بن بست ۱۱ ساله در جنایت شیطانی
معمای قتل شیطانی یک زن تهرانی پس از گذشت ۱۱ سال به بن بست خورد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

شکار یک پرنده توسط تمساح- عکس
تصاویری از شکار یک پرنده توسط تمساح را در منطقه بوتسوانا در جنوب آفریقا مشاهده می‌کنید.
عکسی زیبا از قدیمی‌ترین باغ تاریخی ایران
باغ فین کاشان، ناگ یک باغ ایرانی است که حمام فین نیز در آن قرار دارد که در شهرستان کاشان واقع شده است. سابقه و قدمت باغ فین و بناهای آن به دوره صفویه باز می‌گردد.
آغاز رقابت داغ و جذاب مدعیان قهرمانی در لیگ نوزدهم- رونمایی از پرسپولیس کالدرون در افتتاحیه
فصل جدید فوتبال ایران با برگزار چهار دیدار آغاز می‌شود و در بازی افتتاحیه قهرمان سه دور اخیر لیگ برتر به میدان می‌رود.
آیا آب دریاچه هنر موجب انتقال بیماری به شهروندان می‌شود؟
رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران درباره استفاده از پساب در دریاچه هنر توضیحاتی داد.
آیا دمنوش بابونه خواب‌آور است؟
از سال‌های بسیار دور این باور در بسیاری افراد وجود داشته که مصرف دمنوش بابونه به بهبود کیفیت خواب کمک می‌کند و اگرچه این ادعا هنوز به لحاظ علمی تایید نشده‌ اما باور به آن همچنان می‌تواند برای برخی از مصرف‌کنندگان نتایج سودمندی داشته باشد.
چگونه در هتل راحت بخوابیم؟
تاپیکو امسال 2.7 برابر بیشتر از سال گذشته سود تقسیم کرد
معرفی ۵ هتل برتر استانبول
دانلود قسمت ششم سریال ریکاوری
مهمترین اصول انتخاب یک کتونی مناسب!
مهمترین عامل موفقیت کسب و کارهای گروهی
کسب امتیاز علمی و ترجمه کتاب: جای درست آمده‌اید!
فروشگاه اینترنتی تیغ اره
قبض، اینترنت و شارژتان ˮبامَنˮ
۵ مدل کیفی که هر خانمی نیاز دارد + عکس