ناامیدی مردم از آینده نظام توطئه سازمان یافته دشمن است

14:07 ۴ روز و ۱۹ ساعت پیش ایرنا 126 0
ناامیدی مردم از آینده نظام توطئه سازمان یافته دشمن است

اراک - ایرنا - عضو هیات رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: نا امید کردن مردم از آینده نظام اسلامی توطئه سازمان یافته دشمن است و آحاد مردم و مسئولان باید نسبت به این مهم هوشیارتر از گذشته باشند.

ایرنا

به گزارش ایرنا، آیت الله سید «هاشم حسینی بوشهری» روز دوشنبه در جمع راهپیمایان 22 بهمن شهراراک در مصلی بیت المقدس این شهر، افزود: روسای قوای سه گانه و مسئولان نهادها و دستگاه های اجرایی باید در راستای امید بخشی و افزایش رضایت عمومی در جامعه برنامه ریزی کنند.
وی ادامه داد: دشمنان می کوشند با ایجاد سرخوردگی و بی تفاوتی در مردم به کشور ضربه بزنند اما ملت شریف ایران اسلامی هوشمندتر از قبل از سرمایه سترگ انقلاب اسلامی حفاظت می کنند.
عضو هیات رئیس مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: مردم ولایتمدار ایران اسلامی مشکلات اقتصادی و معیشتی خود را به حاشیه برده و با تمام قوا پای بیعت خود با امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری ایستاده اند، بنابراین مسئولان نیز وظیفه دارند از تمام ظرفیت درون دستگاهی خود در راستای افزایش اعتماد و رضایت عمومی بکوشند.
آیت الله حسینی بوشهری اضافه کرد: دشمنان نظام اسلامی اعلام کرده بودند که چهل سالگی نظام اسلامی پا نمی گیرد اما، اما امروز ملت ولایتمدار ایران اسلامی ثابت کردند که این انقلاب از پشتوانه مردمی برخوردار است و هیچ قدرتی نمی تواند به آن آسیب بزند.
وی اظهار داشت: بی تفاوت شدن مردم نسبت به ارزش ها و هنجارهای انقلابی تهدیدی مهم برای نظام اسلامی است و همه باید در این خصوص مراقبت های لازم را به عمل آورند تا دسیسه دشمن ناکام بماند.
عضو هیات رئیس مجلس خبرگان رهبری تخریب باورهای اعتقادی جوانان ایران اسلامی را نیز از دیگر تهدیدها برای نظام اسلامی عنوان کرد و افزود: بدخواهان نظام اسلامی با هجمه ها، دروغ پرازی و تحیلی های غلط از انقلاب اسلامی و اشاعه آن به جامعه تلاش می کنند تا در نسل جوان تردید و دولی ایجاد کنند.
آیت الله حسینی بوشهری گفت: جوانانی که امام راحل، انقلاب اسلامی و حتی جنگ تحمیلی را ندیده اند ممکن است که در دام توطئه ها و هجمه های دشمنان بیفتند، بنابراین مسئولان، روحانیت و دلسوزان انقلاب اسلامی باید شرایط گذشته را برای نسل جوان تبیین کنند و غفلت از این مهم آسیبی جدی به بدنه نظام اسلامی وارد می کند.
وی بیان کرد: اگر باورهای اعتقادی نسل جوان با بی تفاوتی مسئولان و متولیان فرهنگی جامعه تخریب شود و جوانان و نوجوانان راهشان را از انقلاب اسلامی جدا کنند، فاجعه ای جبران ناپذیر دامن انقلاب اسلامی را می گیرد چرا که همین جوانان باید در آینده تصمیم ساز مسایل کشور و برگزار کننده آیین های انقلابی خواهند بود.
عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: نفوذ دشمن نیز یکی دیگر از تهدیدهای دشمنان نسبت به انقلاب اسلامی است که رهبر معظم انقلاب نیز در سال های اخیر همواره به مسئولان نسبت به این مهم هشدار داده اند.
آیت الله حسینی بوشهری بیان کرد: نفوذ دشمن در کشور به مثابه ورود موریانه در درخت تنومند انقلاب اسلامی است که در صورت غفلت مسئولان نسبت به این امر مهم صدمات جبران ناپذیری به نظام اسلامی وارد می کند.
وی افزود: مردم و مسئولان باید همواره هوشیار باشند که تریبون های مختلف در اختیار چه کسانی است و سخنگوهای انقلاب اسلامی را به خوبی بشناسند.
عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: خدشه دار کردن وحدت و یکپارچگی ملی نیز یکی دیگر از توطئه های دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی است و همه باید نسبت به این مهم هوشیار باشند.
آیت الله حسینی بوشهری بیان کرد: ملت ایران در طول 40 سال گذشته با وحدت و انسجام ملی قله های مختلفی را فتح کرده و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران بر این اساس همواره به اهتزاز درآمده بنابراین حفظ وحدت و یکپارچگی ملی از واجبات در صیانت از انقلاب اسلامی است.
وی افزود: تجربه 40 ساله انقلاب اسلامی نشان می دهد هر چه دشمنان نظام از خارج ملت ایران را تهدید کرده اند دایره وحدت ملی تقویت شده بنابراین تهدید و تحریم دشمنان نمی تواند ملت ایران را از آینده نظام ناامید کند.
عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: مهار ایران در درون مرزهای خود و جلوگیری از ورود مردم ایران به کشورهای های همسایه به خصوص سوریه و عراق از مهمترین اهداف استکبار جهانی در راستای ضربه زدن به نظام اسلامی است که تا کنون موفق به این کار نشده و بعد از این هم نمی شود.
آیت الله حسینی بوشهری بیان کرد: یاری رساندن به مظلومان و مسلمانان جهان آرمان انقلاب اسلامی است چرا که این انقلاب از بعثت پیامبر، غدیر خم و نهضت عاشورا نشات گرفته و هر جای دنیا که مسلمان و مظلومی طلب یاری کند وظیفه است که کمک داده شود.
وی افزود: دشمنان نظام اسلامی جنگ رسانه ای علیه کشور اسلامی دارند و اکنون چندین شبکه ماهواره ای در این راستا فعالیت می کند.
عضو هیات رئیس مجلس خبرگان رهبری افزود: دشمنان نظام اسلامی همچنین با برنامه ریزی ها و طراحی های از پیش تعیین شده در صدد گسترش نافرمانی مدنی در جامعه هستند و مشکلات و مسایل سال گذشته نیز بر همین اساس اتفاق افتاد اما مردم زمانی که فهمیدند دشمن از آن سو استفاده می کنند در کوتاهترین زمان ممکن عقب نشینی کردند.
آیت الله حسینی بوشهری بیان کرد: انقلاب اسلامی بزرگترین نعمت الهی به ملت ایران و سایر مسلمانان و آزادیخواهان جهان است چرا این انقلاب احیاگر اسلام ناب محمدی(ص) در جهان و مسلمانان عزت و استقلال خود را مرهون این انقلاب شکوهمند می دانند.
وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی و رهایی کشور از طاغوت گام اول نهضت انقلاب بود و مرحله بعد سازماندهی نهاد و ساختارهای اسلامی در جامعه ایران اسلامی است که تا کنون به بهترین شکل ممکن بوده است.
عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: تداوم و استمرار انقلاب اسلامی گام سوم نهضت است و در این راستا باید دولت و نظام کشور اسلامی شود و از این رهگذر تمدنی نو به جهانیان عرضه شود.
راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در 159 نقطه شهری و رستایی استان مرکزی برگزار شد.
3017/6013/


گروه های زیر مجموعه استان ها

استان ها
استان ها

آخرین اخبار

کوچک‌ترین حیوانات دنیا؛ از کوسه‌های یک وجبی تا خفاش‌های بند انگشتی
انسان‌ها در مقایسه با بعضی از حیوانات مثل فبل‌ها و نهنگ‌ها بسیار کوچک هستند. اما در سوی دیگر این طیف، حیواناتی وجود دارند که بسیار کوچک‌تر از ما هستند؛ در واقع آنقدر کوچک که به سختی می‌توان آن‌ها را در طبیعت پیدا کرد.
بهترین تک آهنگ‌های منتشر شده در ماه اخیر
به روز‌های پایانی سال نزدیک می‌شویم و متل هرسال قطعات و آلبوم‌های زیادی در حال انتشارند که بخش زیادی از آن‌ها قطعاتی خارج از جریان اصلی موسیقی اند و اتفاقاً به نسبت خوب هم شنیده میشوند.
بیماری‌هایی که فکر می‌کنید دارید، اما در واقع ندارید!
خبر‌ها و مطالبی که در حوزه‌ی سلامت و بیماری‌ها همه جا در دسترس ماست ممکن است باعث شود دچار خود تشخصیی شویم و حتی پزشک، تشخیصی اشتباه در مورد بیماری یا مشکلی که داریم بدهد. در این مطلب هر آنچه که لازم است بدانید تا به اطلاعات درست و درمان مناسب برسید به شما می‌گوییم.
زندگی هنری سوسن تسلیمی؛ گیله زن تکرارنشدنی
سوسن تسلیمی تعداد انگشت شماری بازی در سینمای ایران داشته است، اما همین آثار به قدری قابل توجه و تامل بوده اند که نام او را برای همیشه در سینما جاودان ساخته اند.
مد‌های زنانه برای بهار ۲۰۱۹
اگر اهل دنبال کردن مد هستید و دوست دارید که استایلی به روز داشته باشید، با مد‌های بهار ۲۰۱۹ که در ادامه به شما معرفی کرده ایم، همراه مان باشید.
نگاهی به برتری پرسپولیس برابر استقلال خوزستان
پس از شکست برابر فولاد در اهواز، پیروزی مقابل استقلال خوزستان برای پرسپولیس از هر چیزی واجب‌تر بود.
بازیکنان خارجی لیگ برتر؛ ۶ درصدی‌های گرانقیمت!
پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی فوتبال ایران بسته شد و تیم‌های حاضر در لیگ برتر، درگیر مسابقات فشرده خود شدند.
بررسی عملکرد لژیونر‌های ایرانی در پایان هفته
فوتبال ملی و صد البته باشگاهی همیشه تکیه‌گاه مهمی به نام لژیونرها داشته است، بدون‌تردید هر وقت تعداد لژیونرها در فوتبال ایران زیاد بوده و البته تیم‌های مقصد معتبر بوده‌اند، فوتبال ایران هم پیشرفت کرده است.
شجاع و عصبانیتی که تمام نمی‌شود
شجاع خلیل‌زاده در بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان بارها به داور اعتراض کرد.
لیگی که دختران پینگ‌پنگ‌باز را امیدوار کرد
یک مربی پینگ‌پنگ بانوان می‌گوید: ۱۴ سال است که در لیگ حضور دارم اما فصل جاری لیگ از نظر کمیت و کیفیت با هیچ دوره‌ای قابل مقایسه نیست و در سطح بالایی برگزار می‌شود.

پر بازدید ترین اخبار امروز

بازیکنان خارجی لیگ برتر؛ ۶ درصدی‌های گرانقیمت!
پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی فوتبال ایران بسته شد و تیم‌های حاضر در لیگ برتر، درگیر مسابقات فشرده خود شدند.
زندگی هنری سوسن تسلیمی؛ گیله زن تکرارنشدنی
سوسن تسلیمی تعداد انگشت شماری بازی در سینمای ایران داشته است، اما همین آثار به قدری قابل توجه و تامل بوده اند که نام او را برای همیشه در سینما جاودان ساخته اند.
راز پربیننده بودن سریال «لحظه گرگ و میش»
بازیگر نقش پدربزرگ خانواده در سریال "لحظه گرگ و میش" درباره راز جذب مخاطب این مجموعه تلویزیونی سخن گفت.
نگاهی به برتری پرسپولیس برابر استقلال خوزستان
پس از شکست برابر فولاد در اهواز، پیروزی مقابل استقلال خوزستان برای پرسپولیس از هر چیزی واجب‌تر بود.
لیگی که دختران پینگ‌پنگ‌باز را امیدوار کرد
یک مربی پینگ‌پنگ بانوان می‌گوید: ۱۴ سال است که در لیگ حضور دارم اما فصل جاری لیگ از نظر کمیت و کیفیت با هیچ دوره‌ای قابل مقایسه نیست و در سطح بالایی برگزار می‌شود.
فضای توازن در سیاست گذاری موسیقی دنبال می شود
مجروحان حادثه تروریستی زاهدان هوشیاری کامل دارند
استاندار: رییس جمهوری یکشنبه به هرمزگان سفر می کند
یک دقیقه سکوت به احترام شهدا و عکس یادگاری با پیراهن شماره 23
دیدار نساجی - پارس جنوبی جم؛ زورآزمایی ژنرال های تک ستاره
لیکنز: بازیکنانم را تنها در صورت نیاز تعویض می کنم
تردد در محور تکاب - ایرانخواه امکان پذیر نیست
شفر قدر موقعیت هایمان را ندانستیم
دیار نصف جهان فردا میزبان 27 لاله خونین
شکست تیم سوهان محمد سیما قم در بازی رفت