ناامیدی مردم از آینده نظام توطئه سازمان یافته دشمن است

14:07 ۷۳ روز و ۱۹ ساعت پیش ایرنا 263 0
ناامیدی مردم از آینده نظام توطئه سازمان یافته دشمن است

اراک - ایرنا - عضو هیات رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: نا امید کردن مردم از آینده نظام اسلامی توطئه سازمان یافته دشمن است و آحاد مردم و مسئولان باید نسبت به این مهم هوشیارتر از گذشته باشند.

ایرنا

به گزارش ایرنا، آیت الله سید «هاشم حسینی بوشهری» روز دوشنبه در جمع راهپیمایان 22 بهمن شهراراک در مصلی بیت المقدس این شهر، افزود: روسای قوای سه گانه و مسئولان نهادها و دستگاه های اجرایی باید در راستای امید بخشی و افزایش رضایت عمومی در جامعه برنامه ریزی کنند.
وی ادامه داد: دشمنان می کوشند با ایجاد سرخوردگی و بی تفاوتی در مردم به کشور ضربه بزنند اما ملت شریف ایران اسلامی هوشمندتر از قبل از سرمایه سترگ انقلاب اسلامی حفاظت می کنند.
عضو هیات رئیس مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: مردم ولایتمدار ایران اسلامی مشکلات اقتصادی و معیشتی خود را به حاشیه برده و با تمام قوا پای بیعت خود با امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری ایستاده اند، بنابراین مسئولان نیز وظیفه دارند از تمام ظرفیت درون دستگاهی خود در راستای افزایش اعتماد و رضایت عمومی بکوشند.
آیت الله حسینی بوشهری اضافه کرد: دشمنان نظام اسلامی اعلام کرده بودند که چهل سالگی نظام اسلامی پا نمی گیرد اما، اما امروز ملت ولایتمدار ایران اسلامی ثابت کردند که این انقلاب از پشتوانه مردمی برخوردار است و هیچ قدرتی نمی تواند به آن آسیب بزند.
وی اظهار داشت: بی تفاوت شدن مردم نسبت به ارزش ها و هنجارهای انقلابی تهدیدی مهم برای نظام اسلامی است و همه باید در این خصوص مراقبت های لازم را به عمل آورند تا دسیسه دشمن ناکام بماند.
عضو هیات رئیس مجلس خبرگان رهبری تخریب باورهای اعتقادی جوانان ایران اسلامی را نیز از دیگر تهدیدها برای نظام اسلامی عنوان کرد و افزود: بدخواهان نظام اسلامی با هجمه ها، دروغ پرازی و تحیلی های غلط از انقلاب اسلامی و اشاعه آن به جامعه تلاش می کنند تا در نسل جوان تردید و دولی ایجاد کنند.
آیت الله حسینی بوشهری گفت: جوانانی که امام راحل، انقلاب اسلامی و حتی جنگ تحمیلی را ندیده اند ممکن است که در دام توطئه ها و هجمه های دشمنان بیفتند، بنابراین مسئولان، روحانیت و دلسوزان انقلاب اسلامی باید شرایط گذشته را برای نسل جوان تبیین کنند و غفلت از این مهم آسیبی جدی به بدنه نظام اسلامی وارد می کند.
وی بیان کرد: اگر باورهای اعتقادی نسل جوان با بی تفاوتی مسئولان و متولیان فرهنگی جامعه تخریب شود و جوانان و نوجوانان راهشان را از انقلاب اسلامی جدا کنند، فاجعه ای جبران ناپذیر دامن انقلاب اسلامی را می گیرد چرا که همین جوانان باید در آینده تصمیم ساز مسایل کشور و برگزار کننده آیین های انقلابی خواهند بود.
عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: نفوذ دشمن نیز یکی دیگر از تهدیدهای دشمنان نسبت به انقلاب اسلامی است که رهبر معظم انقلاب نیز در سال های اخیر همواره به مسئولان نسبت به این مهم هشدار داده اند.
آیت الله حسینی بوشهری بیان کرد: نفوذ دشمن در کشور به مثابه ورود موریانه در درخت تنومند انقلاب اسلامی است که در صورت غفلت مسئولان نسبت به این امر مهم صدمات جبران ناپذیری به نظام اسلامی وارد می کند.
وی افزود: مردم و مسئولان باید همواره هوشیار باشند که تریبون های مختلف در اختیار چه کسانی است و سخنگوهای انقلاب اسلامی را به خوبی بشناسند.
عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: خدشه دار کردن وحدت و یکپارچگی ملی نیز یکی دیگر از توطئه های دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی است و همه باید نسبت به این مهم هوشیار باشند.
آیت الله حسینی بوشهری بیان کرد: ملت ایران در طول 40 سال گذشته با وحدت و انسجام ملی قله های مختلفی را فتح کرده و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران بر این اساس همواره به اهتزاز درآمده بنابراین حفظ وحدت و یکپارچگی ملی از واجبات در صیانت از انقلاب اسلامی است.
وی افزود: تجربه 40 ساله انقلاب اسلامی نشان می دهد هر چه دشمنان نظام از خارج ملت ایران را تهدید کرده اند دایره وحدت ملی تقویت شده بنابراین تهدید و تحریم دشمنان نمی تواند ملت ایران را از آینده نظام ناامید کند.
عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: مهار ایران در درون مرزهای خود و جلوگیری از ورود مردم ایران به کشورهای های همسایه به خصوص سوریه و عراق از مهمترین اهداف استکبار جهانی در راستای ضربه زدن به نظام اسلامی است که تا کنون موفق به این کار نشده و بعد از این هم نمی شود.
آیت الله حسینی بوشهری بیان کرد: یاری رساندن به مظلومان و مسلمانان جهان آرمان انقلاب اسلامی است چرا که این انقلاب از بعثت پیامبر، غدیر خم و نهضت عاشورا نشات گرفته و هر جای دنیا که مسلمان و مظلومی طلب یاری کند وظیفه است که کمک داده شود.
وی افزود: دشمنان نظام اسلامی جنگ رسانه ای علیه کشور اسلامی دارند و اکنون چندین شبکه ماهواره ای در این راستا فعالیت می کند.
عضو هیات رئیس مجلس خبرگان رهبری افزود: دشمنان نظام اسلامی همچنین با برنامه ریزی ها و طراحی های از پیش تعیین شده در صدد گسترش نافرمانی مدنی در جامعه هستند و مشکلات و مسایل سال گذشته نیز بر همین اساس اتفاق افتاد اما مردم زمانی که فهمیدند دشمن از آن سو استفاده می کنند در کوتاهترین زمان ممکن عقب نشینی کردند.
آیت الله حسینی بوشهری بیان کرد: انقلاب اسلامی بزرگترین نعمت الهی به ملت ایران و سایر مسلمانان و آزادیخواهان جهان است چرا این انقلاب احیاگر اسلام ناب محمدی(ص) در جهان و مسلمانان عزت و استقلال خود را مرهون این انقلاب شکوهمند می دانند.
وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی و رهایی کشور از طاغوت گام اول نهضت انقلاب بود و مرحله بعد سازماندهی نهاد و ساختارهای اسلامی در جامعه ایران اسلامی است که تا کنون به بهترین شکل ممکن بوده است.
عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: تداوم و استمرار انقلاب اسلامی گام سوم نهضت است و در این راستا باید دولت و نظام کشور اسلامی شود و از این رهگذر تمدنی نو به جهانیان عرضه شود.
راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در 159 نقطه شهری و رستایی استان مرکزی برگزار شد.
3017/6013/


گروه های زیر مجموعه استان ها

استان ها
استان ها

آخرین اخبار

مهم‌ترین عامل وقوع سیلاب گلستان چه بود؟
معاون پیشین آب منطقه ای استان گلستان معتقد است: عامل اصلی ایجاد سیلاب اخیر در استان بارش بارانی است که باید در طی یک سال می‌بارید اما در دو شبانه روز بارید و در واقع شدت بارش و تداوم بلندمدت آن عامل اصلی تشدید سیلاب بود.
ایران چهارمین کشور سیل‌خیز دنیا
مدیرکل دفتر کنترل سیلاب و آبخوان‌داری سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری گفت: ایران چهارمین کشور سیل‌خیز دنیاست و حدود ۲۶ درصد از پهنه کشور در معرض سیل های شدید و طغیانی قرار دارد.
مترو سواری دوچرخه‌ها
با تکیه زدن حناچی به صندلی سبز شهرداری تهران، دوچرخه و دوچرخه سواری رنگ و بوی دیگری به خود گرفت و دوچرخه سواری سه شنبه های شهردار باعث شد که دوچرخه از دوران مهجوریت خود خارج شده و بیشتر در شهر دیده شود.
شتاب‌زدگی وزیر خارجه انگلیس و تکرار ادعاهای بی پشتوانه
لندن – ایرنا – وزیر امور خارجه انگلیس در اقدامی شتاب‌زده، پیشنهاد ساختگی رسانه‌های انگلیسی از قول ایران، برای آزادی نازنین زاغری را 'یک ترفند دیپلماتیک ' ارزیابی کرد تا به این ترتیب ادعای بی‌گناهی متهم به جاسوسی برای دولت لندن را تکرار کند.
کمک 60 هزار دلاری کادر بیمارستانی در لبنان به سیل زدگان ایران
بیروت - ایرنا - نماینده جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در لبنان گفت: 60 هزار دلار از سوی پزشکان، متخصصان و کادر بیمارستان شهید شیخ راغب حرب در لبنان برای سیل زدگان ایران جمع آوری شد.
اجرای طرح معامله قرن در توان آمریکایی‌ها نیست
قائم مقام جمعیت دفاع از ملت فلسطین درباره این‌که گفته شده بعد از ماه رمضان قرار است طرح معامله قرن آمریکا اجرایی شود، گفت؛ اگر آمریکایی‌ها می‌توانستند در همان زمانی که مساله انتقال سفارت را مطرح کردند طرح خود را هم اجرایی می‌کردند اما دائما امروز و فردا می‌کنند.
برای کودکم کالسکه بخرم یا نخرم؟
قرار دادن طولانی مدت نوزادان و کودکان در کالسکه یا کریر‌های دستی (ساک‌های حمل کودک)، از لحاظ فیزیکی و روحی برای نوزادان استرس‌زاست و در رشد متعادل آن‌ها اخلال ایجاد می‌کند.
شاهزاده انگلیس با خانواده قربانیان حادثه تروریستی نیوزیلند دیدار کرد
تهران - ایرنا - نوه ملکه انگلیس با حضور در دو مسجد نیوزیلند که هدف حملات تروریستی قرار گرفته بودند، با خانواده های قربانیان این حادثه دیدار کرد.
میرزایی: برای مقابله با تحریم اخیر آمریکا نیازمند وفاق دولت و مجلس هستیم
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت که برای مقابله با اقدام اخیر آمریکا در عدم تمهید معافیت‌های نفتی باید وفاقی بین مجلس و دولت در مورد راهکارها ایجاد شود.
چگونه فضای مجازی را برای فرزندانمان امن کنیم؟
گروه‏‌های سنی مختلف به مقادیر مختلف نظارت نیاز دارند؛ حتی در یک سن خاص، بچه‏‌های مختلف تمایلات مختلف و بر آن اساس نیاز‌های متفاوتی دارند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

تصادف در جاده فراشبند - جم 7 کشته داشت
شیراز- ایرنا- تصادف خودروهای پژو 405 و سمند در محور فراشبند فارس – جم استان بوشهر، هفت کشته و 2 مصدوم به دنبال داشت.
ترامپ دستور بستن پیمان جدید تسلیحاتی با چین و روسیه را داد
تهران - ایرنا - رئیس جمهوری آمریکا پس از لغو قراردادهای پیشین کنترل تسلیحات، به مقام های دولتش دستور داده چین و روسیه را برای انعقاد پیمان های جدید تحت فشار بگذارند.
نرخ انواع برنج در آستانه ماه مبارک رمضان- جدول
برای خرید انواع برنج در میادین شهرداری بسته به نوع آن‌ها باید قیمت‌های مختلفی پرداخت کرد.
توئیتر از حذف نکردن توئیت ترامپ درباره نماینده مسلمان دفاع کرد
تهران - ایرنا - توئیتر در تماس با نماینده زن مسلمان آمریکایی از حذف نکردن توئیت ترامپ که به افزایش تهدید به قتل علیه این نماینده منجر شد، دفاع کرد.
مهم‌ترین عامل وقوع سیلاب گلستان چه بود؟
معاون پیشین آب منطقه ای استان گلستان معتقد است: عامل اصلی ایجاد سیلاب اخیر در استان بارش بارانی است که باید در طی یک سال می‌بارید اما در دو شبانه روز بارید و در واقع شدت بارش و تداوم بلندمدت آن عامل اصلی تشدید سیلاب بود.
واژگونی خودرو در بزرگراه حکیم جان دو نفر را گرفت
تصادف در جاده فراشبند - جم 7 کشته داشت
ملخ ها 6 میلیارد ریال هزینه به فارس تحمیل کردند
700 هزار میلیارد ریال تهاتر بدهی دولت و پیمانکاران هدفگذاری شد
سه عضو یک خانواده کرمانشاهی به علت نامعلومی فوت کردند
رئیس پلیس پیشگیری ناجا: امنیت درمناطق سیل زده خوزستان برقرار است
سرمربی نساجی مازندران:بازیکنان استقلال خوزستان دونده تراز ما بودند
توسعه مشاغل خرد راه حل جلوگیری از بیکاری کارگران است
سرمربی استقلال خوزستان:بهتر از نساجی بودیم ،حقمان برد بود
هفت هزار واحد صنعتی در کشور به چرخه تولید بازگشتند