مردم میامی اقتدار نظام اسلامی را به نمایش گذاشتند

12:59 ۷۳ روز و ۲ ساعت پیش ایرنا 171 0
مردم میامی اقتدار نظام اسلامی  را به نمایش گذاشتند

شاهرود - ایرنا- مردم انقلابی شهرستان میامی با شرکت گسترده در راهپیمایی 22 بهمن نمایشی دلپذیر از اقتدار نظام اسلامی را به جهانیان نشان دادند.

ایرنا

به گزارش ایرنا ، در چهلمین بهار آزادی، اقشار مختلف مردم میامی روز دوشنبه با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر انسجام،همبستگی واتحاد خود را در پشتیبانی از آرمان های انقلاب اسلامی، امام راحل و رهبر معظم انقلاب به نمایش گذاشتند.
راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در 22نقطه روستایی و شهرمیامی ، امسال نیز همچون سال‌های گذشته عرصه حضور یکپارچه مردم ازسلایق مختلف بود.
امروز مردم میامی با حضوربی نظیر و فریاد رسای خود پاسخی کوبنده به یاوه گویی دشمنان دادند و ثابت کردندتا همیشه تاریخ زیر بار ظلم نخواهد رفت.
امروز همه آمدند تا یک حضور وصف ناپذیردیگر در تاریخ انقلاب ثبت شود و اعلام کنندباهمه مشکلات معیشتی واقتصادی همراه و همگام با نظام و دولتمردان جمهوری اسلامی می باشند
مردم شهرستان میامی از پیر وجوان، خانواده شهدا و مسئولان با در دست داشتن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ارادت خود را به نظام اسلامی نشان دادند.
محمد اصغری یکی از دانشجویان شرکت کننده درراهپیمایی امسال درگفت وگو با ایرنا افزود: شرکت درراهپیمایی یک وظیفه ملی و دینی است .
وی گفت: انقلاب اسلامی با اراده و همت مردم به پیروزی رسید ودر ادامه با حمایت مردم ماندگار می ماند.
ابوالفضل عرب اسدی که با فرزند 4ساله اش از روستای ابراهیم آباد دراین اجتماع بزرگ شرکت کرده درگفت وگو با ایرنا گفت: امروز باتوجه به اینکه جنگ اقتصادی دشمن علیه ایران شدت گرفته است اما مردم غیورایران هم صدا وبهترازگذشته آمدند تا به دشمنان ثابت کنند پشتیان ولایت فقیه هستند و نقشه های دشمنان اثری درروند شکوفایی کشورندارد.
ایمان نوری ازخبرنگاران میامی نیز بااشاره به نقش آفرینی مردم در حمایت ازارزشهای انقلاب درگفت وگو با ایرنا تصریح کرد: دراین چهل سال باحضور در عرصه های مختلف وباوجودمشکلات داخلی وخارجی ثابت کردیم انقلاب اسلامی باقدرت به راه خودادامه می دهد .
احمدملایری سرپرست فرمانداری میامی نیزبا اشاره به حضورچشمگیر مردم در راهپیمایی امسال درگفت وگو با ایرنا افزود: حضور باشکوه مردم در هوای بارانی نشان از علاقه مندی به نظام جمهوری اسلامی است و امروزمردم باحضورشان دشمنان را مایوس کردند.
وی ضمن تشکرازحضور مردم شهرستان میامی گفت : مردم شهرستان میامی همراه وهم نوا با سراسر کشور وفاداری خودرانشان دادند.
سرهنگ پاسدارغلامرضا فلاحتی فرمانده سپاه ناحیه میامی بااشاره به
شکست دشمنان در برابر ملت حماسه آفرین ایران گفت: مردم ایران درسال 57 با دست های خالی در مقابل طاغوت ایستادند و امروز هم با وجود تمام مشکلات، بابینش وبصیرت توطئه های دشمنان راخنثی و همچنان وفاداربه آرمان های انقلاب هستند.
وی گفت:علاوه بر نقش بی بدیل اقشار مختلف مردم در پیروزی انقلاب اسلامی، نیروهای مسلح نیز به سهم خود از پرچمداران این نهضت هستند.
7357/6167


گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

سخنگوی نیروهای مسلح: آمریکا عالم را به آتش کشیده است
بیرجند - ایرنا - سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: آمریکا در حکومت های مختلف خود عالم را به آتش کشیده است و خاص 40 سال دشمنی با نظام جمهوری اسلامی نیست.
زخم پلاستیک بر سیمای محیط زیست
قزوین - ایرنا - کارشناسان و صاحب نظران حوزه محیط زیست معتقدند تولید روزافزون پلاستیک و رهاسازی آنها در طبیعت را با توجه به آثار سوء آن باید چنگ به چهره و سیمای زمین دانست.
معاون وزیرعلوم: نظام تست زنی استعدادها را کور کرده است
مشهد- ایرنا- معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: وضعیت کنکور و نظام تست زنی از جمله عواملی است که در کورکردن و انحراف استعدادها در رشته های مختلف از جمله ریاضی تاثیرگذاشته است.
یک مسئول: 6000 زن سرپرست خانوار در زنجیره تولید قرار می گیرند
مشهد- ایرنا- معاون برنامه ریزی و هماهنگی معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری گفت: امسال با هماهنگی معاونت اشتغال وزارت کار شش هزار زن سرپرست خانوار در سطح کشور در 'زنجیره تولید' قرار گرفته و از طریق مشاغال خانگی ساماندهی می شوند.
حادثه طبس و شکست آمریکا بیانگر اراده الهی در حفظ نظام است
یزد - ایرنا - رئیس مرکز تحقیقات امنیت ملی پایدار ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: حادثه طبس و نفوذ نظامی آمریکا به ایران بعد از پیروزی انقلاب در پنجم اردیبهشت 1359 به ایران، اراده الهی را در حفظ نظام اسلامی در عرصه جهانی نشان داد.
حذف جاده های هورالعظیم خواسته فعالان زیست محیطی
اهواز - ایرنا - 'نه به جاده کشی در هورالعظیم' مطالبه فعالان محیط زیست است که این روزها در فضای مجازی شدت گرفته است و این خواسته بعد از آن مطرح شده است که گذرگاه هایی برای آبگیری هورالعظیم بازگشایی شد.
5 قلوهای دماوندی پس از ده سال صاحبخانه شدند
تهران – ایرنا – فرماندار شهرستان دماوند از رفع مشکل مالکیت حقوقی مسکن 5 قلوهای دماوندی با حمایت برخی نهادها و خیرین خبر داد و گفت: این مشکل بعد از گذشت 10 سال مرتفع شد.
هوای پایتخت پاک است
تهران- ایرنا- کیفیت هوای پایتخت امروز (پنجشنبه) با کاهش پنج واحدی غلظت آلاینده های ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون در مقایسه با روز گذشته با شاخص 49 در شرایط پاک قرار گرفت.
آتش زدن پس مانده محصولات در عرصه مزارع غیرقانونی است
تربت حیدریه- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست تربت حیدریه گفت: آتش زدن پس مانده محصولات کشاورزی در سطح مزارع براساس ماده 20 'قانون هوای پاک' خلاف قانون است و طبق آن با متخلفان به عنوان مجرم برخورد صورت می گیرد.
مقابله با تهدیدات سایبری نیازمند ملی سازی زیرساخت هاست
مراغه - ایرنا - رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر لزوم توجه به توانمندی های داخلی در زمینه دفاع سایبری گفت: ملی و بومی سازی زیرساخت های سایبری راهبرد اساسی برای مقابله با تهدیدات است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

از «برادر جان» پربازیگر تلویزیون چه خبر؟
همزمان با ادامه تصویربرداری سریال «برادر جان»، مراحل فنی این مجموعه در حال انجام است.
مشمولان دریافت «وام ازدواج» از صندوق بازنشستگی کشوری
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ۲۰ میلیون تومانی ازدواج برای فرزندان بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد.
دلایل آب نشدن چربی شکم را بشناسید
در این مطلب با برخی از دلایل ناتوانی در کاهش چربی شکم آشنا خواهید شد.
سخنگوی نیروهای مسلح: آمریکا عالم را به آتش کشیده است
بیرجند - ایرنا - سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: آمریکا در حکومت های مختلف خود عالم را به آتش کشیده است و خاص 40 سال دشمنی با نظام جمهوری اسلامی نیست.
زخم پلاستیک بر سیمای محیط زیست
قزوین - ایرنا - کارشناسان و صاحب نظران حوزه محیط زیست معتقدند تولید روزافزون پلاستیک و رهاسازی آنها در طبیعت را با توجه به آثار سوء آن باید چنگ به چهره و سیمای زمین دانست.
قائم مقام جمعیت حمایت از حقوق بشر زنان انتخاب شد
آیت الله نوری همدانی: کمک به سیلزدگان تداوم داشته باشد
آیت الله مکارم شیرازی: دریافت وجه جوایز از شرکت کنندگان مسابقات قمار است
آمادگی دیده بان برای کمک به دولت در فرآیندتوزیع کالاهای اساسی
یک مدیر خراسان شمالی: مدیران غیرمقیم کنار گذاشته می شوند
مطالب گام دوم انقلاب مربوط به جوانان مورد توجه قرار گیرد
پیام تبریک جامعه روحانیت مبارز به فرمانده جدید سپاه
هیات رییسه جدید خانه احزاب مشخص شدند
محمدرضا تاجیک:دم مسیحایی ما، زیبای خفته جامعه را بیدار نمی کند
مسئولان فرهنگی فارغ از گرایش های سیاسی مفاخر را ثبت کنند