همه احزاب در اداره امور استان مشارکت کنند

09:36 ۱۶۶ روز و ۵ ساعت پیش ایرنا 606 0
همه احزاب در اداره امور استان مشارکت کنند

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: برای دستیابی به توسعه و مقابله با آسیب های اجتماعی ضروری است همه احزاب و گروه های سیاسی استان مشارکتی فعالانه در اداره امور داشته باشند.

ایرنا

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان فتح الله حقیقی شامگاه چهارشنبه در دیدار با اعضای مجمع هم اندیشی استان افزود: زنجان می تواند در اجرای طرح های اجتماعی‌محور، یکی از استان های نمونه کشور باشد.
وی به لزوم تعریف و اجرای طرح های عملیاتی مشخص برای کاهش آسیب های اجتماعی در استان تاکید کرد و اظهار داشت: لازم است شناسنامه های روستایی استان بر اساس توانمندی ها و قابلیت های هر منطقه تدوین و عملیاتی شود.
استاندار زنجان گفت: با توجه به عدم تناسب میزان بالای تولیدات کشاورزی نسبت به سهم اشتغال و ارزش افزوده این بخش، در راستای توسعه اقتصاد و اشتغال بخش های کشاورزی و خدمات در استان زنجان باید سرمایه گذاری های جدی صورت گیرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به لزوم احصای ظرفیت های گردشگری در استان اشاره کرد و افزود: برای توسعه اقتصاد و اشتغال در بخش خدمات نیز باید نسبت به ارائه طرح های عملی برای تبدیل فرصت ها به ثروت اقدام شود.
حقیقی به استمرار سفرهای شهرستانی خود در استان اشاره کرد و گفت: در سفرهای یک روزه به شهرستانهای استان، مهمترین مسائل شهرستان احصاء و تصمیمات لازم اتخاذ می شود و سپس پیگیری جدی در زمینه تحقق مصوبات صورت می شود تا بخشی از مسائل شهرهای استان حل شود.
استانار زنجان به تقویت جایگاه زنان تاکید کرد و افزود: باید ارتباط و تعامل میان بانوان فعال در احزاب و گروه های سیاسی استان با بانوان استانداری تقویت و ایده های آنان منتقل شود.
3088/6085


گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

نیویورک تایمز: ایرانی‌ها تحریم‌های جدید را مسخره کردند
روزنامه نیویورک‌تایمز در گزارشی به تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران پرداخته و اعلام کرده است ایرانی‌ها به تحریم‌های جدید را مسخره کرده‌اند و با شوخی از آن استقبال شده است
دریادار خانزادی:‌ دشمن شیطنتی در خلیج فارس کند جان سالم به‌در نخواهد برد
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمن می‌داند اگر شیطنتی در خلیج فارس انجام دهد جان سالم به‌در نخواهد بود و دیگر شکست آن تنها آسیب تجهیزاتی نیست.
نظام سلامت ما بیمار محور است-حمایت از استارتاپ‌های سلامت روان
رئیس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی با تاکید بر اینکه نظام سلامت صرفاً به مسائل جسمی و بیماری محدود نمی‌شود، از برنامه جهاد دانشگاهی برای ایجاد شبکه‌ای از کارشناسان و صاحبنظران حوزه سلامت روان برای نقش آفرینی و حرکت در مسیر حل مشکلات اجتماعی و روانشناختی جامعه در ابعاد مختلف نظام سلامت خبر داد.
من یوسف‌ام هنوز ولی عاشق‌تر
یادم می‌آید در اوایل انقلاب پیرمردان شاعرِ خودمان شبی دو سه غزل می‌گفتند. من و آقای معلم می‌خندیدیم که بدون عشق و معشوق این چه غزل ساختنی است.
همکاری با کشورهای در حال توسعه در بستر مرکز علم و فناوری توسعه می‌یابد
در دیدار معاون علمی و فناوری رییس جمهور با آمیتاوا باندوپادهی مدیرکل مرکز علم و فناوری جنبش عدم تعهد اعلام شد که همکاری با کشورهای در حال توسعه در بستر مرکز علم و فناوری توسعه می‌یابد.
وزیر خندان در صف تحریم
وزیر خزانه داری آمریکا از تحریم جدید برخی از شخصیت های ایرانی به دستور ترامپ خبر داده است. به غیر از دفتررهبر معظم انقلاب و برخی از فرماندهان نظامی که تحریمشان، نکته چندان جدید و قابل تأملی نیست، یک اتفاق عجیب افتاده است.
تحریم اینستکس به معنای خروج ایران از برجام بدون کمترین عقوبتی است
شانزده سال پیش آمریکایی ها در یک شبیه سازی کامپیوتری در جنگ با ایران به این نتیجه رسیدند که حداقل شانزده ناو امریکایی غرق و تعداد کثیری از سربازان آمریکایی کشته می شوند؛ این مانور زمانی طراحی شد که ایران از موشک های نقطه زن و تسلیحات کنونی برخوردار نبود
درآمد‌های ناشی از اجرای طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در کجا هزینه می‌شود؟
نمایندگان مجلس شورای اسلامی درآمدهای ناشی از اجرای قانون اعاده اموال نامشروع مسئولان را تعیین تکلیف کردند.
انهدام پهپاد آمریکایی، دستاورد برجام است!- عبدی: انتخابِ نجفی به عنوان شهردار، کج فهمی و چشم بسته بود
نهادهای امنیتی (و از جمله وزارت اطلاعات دولت آقای روحانی) با توجه به حواشی خانوادگی و شخصیِ نجفی، به درستی نسبت به این انتخاب اشتباه تذکر داده بودند ولی شورای شهر بی‌توجهی کرد.
نگران ۱۵۰ نفر بودید؟ چند نسل را با سلاح هسته‌ای نابود کردید؟
وزیر امور خارجه در همایشی در بین قربانیان سلاح‌های شیمیایی ضمن اشاره به یک ادعای اخیر رئیس‌جمهور آمریکا از وی پرسید: «نگران ۱۵۰ نفر بودید؟ چند نفر را با سلاح هسته‌ای کشتید؟ چند نسل را با این سلاح‌ها نابود کردید؟»

پر بازدید ترین اخبار امروز

وقوع خورشید گرفتگی و ماه گرفتگی در تیرماه
بعد از یک خورشید گرفتگی که از آسمان ایران قابل مشاهده نیست، ماه گرفتگی در بامداد ۲۶ تیرماه رخ خواهد داد که در سراسر ایران قابل رؤیت است.
شروری که در زندان حافظ قرآن شد
۲۰ ساله بودم که وارد زندان شدم، خواندن قرآن برایم مشکل بود، اما نگاه خداوند شامل حالم شد و امروز توانسته ام به لطف خدا و مسئولان زندان حافظ کل قرآن شوم.
2 خصلتی که به فرموده امام باقر(ع) کلید هر بدی اند
حدیث امام محمدباقر (ع) درباره کلید هر بدی را در اینجا بخوانید.
لحظاتی از «عصر جدید» که در تلویزیون پخش نشد
عامل صمیمی تهیه‌کننده و عوامل برنامه با شرکت‌کنندگان در پایانی‌ترین دقیقه‌های منتهی به اجرا... همراه دوربین‌های پشت صحنه شوید تا شاهد تمام جزئیاتی باشید که باید برای بهترین اجرای استعدادها بررسی شوند!