امامی‌فر: شکست برابر استقلال دور از انتظار بود

17:54 ۱۶۷ روز و ۴ ساعت پیش برترین ها 389 0
         امامی‌فر: شکست برابر استقلال دور از انتظار بود

مربی تیم فوتبال سپیدرود گفت: باخت امروز یک اتفاق دور از انتظار بود، هیچکدام از اعضای کادر فنی، بازیکنان و عوامل تیم نمی‌خواستند این اتفاق بیفتد.

برترین ها

 خبرگزاری فارس: علیرضا امامی‌فر، مربی سپیدرود در نشست خبری بعد از بازی با استقلال گفت: باخت امروز یک اتفاق دور از انتظار بود، هیچکدام از اعضای کادر فنی، بازیکنان و عوامل تیم نمی‌خواستند این اتفاق بیفتد. چیزی که ما متوجه شدیم این است که نقاط ضعفی مشاهده شده و امیدواریم در تعطیلات این مشکلات حل شود.

وی افزود: استقلال با چنین توانی، با این مهره‌ها و این بازیکنان باید در کورس قهرمانی باشد. دیدید که تغییرات زیادی در تیم ما رخ داده و فکر نمی‌کردیم بازی به این شکل پیش برود. مد نظر کریمی تلاش و تلاش است و در این 50 روز تعطیلی تیمی را روانه مسابقات می‌کنیم که به شکلی بازی کند که در شخصیت سپیدرود باشد.

         امامی‌فر: شکست برابر استقلال دور از انتظار بود

امامی‌فر ادامه داد: ما در رختکن صحبت‌هایی را با بازیکنان انجام دادیم که نام بازیکنان مهم نیست بلکه نام سپیدرود مهم است.در لیگی که خیلی پرتلاطم است تیم‌های خوبی مثل پیکان 6 بازی پیاپی می‌بازند و تیم‌هایی که از آنها امتیاز کسر می‌شود در سطح چندان پایینی نیستند. امروز بازیکنان ما درس بزرگی گرفتند چون همانطور که از روز اول گفتم ما تا آخر لیگ کار بسیار دشواری داریم.

ساده‌ترین کار یک حفظ توپ است که ما در تمرین مرتب روی آن تأکید می‌کنیم ولی امروز نتوانستیم آن را انجام دهیم البته وظیفه ما این است که آنالیز کاملی نسبت به شرایط داشته باشیم و به دنبال جذب بازیکن بوده و امیدوار هستم مسائل مالی هم به ما کمک کند که بتوانیم بازیکن جذب کنیم.

 یکی از خبرنگاران واکنش تندی نسبت به حضور یکی از اعضای کادر فنی سپیدرود در این تیم داشت و از امامی‌فر خواست تا اجازه حضور یکسری لیدر در کادر فنی این تیم را ندهند که امامی‌فر واکنشی به این موضوع نداشت.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت:‌ امروز علی کریمی بعد از بازی بازیکنان را در زمین نگه داشت و خطاب به آنها گفت که اگر واقعاً توانشان این است پس نباید انتظار دیگری از او داشته باشند.بازیکنان باید تلاش بیشتری انجام دهند تا بتوانند مقابل تیمی مثل استقلال دوام بیاورند. در نیم‌فصل دوم شاید بازی‌ها 4 و 5 روزه برگزار شوند پس در آن صورت بازیکنان چگونه می‌خواهند تحمل کنند، تمام بازیکنان باید تفکرشان را عوض کنند.

مربی سپیدرود در خصوص عدم استفاده از مهرداد بایرامی در بازی گفت: هر بازی شرایط خودش را دارد اینکه مهرداد بایرامی بازی کند یا نه، به درد سپیدرود نمی‌خورد و اینکه تمرکز بازیکنان از بین می‌رود می‌تواند دلایل زیادی داشته باشد. ما باید مشکلات را پیدا و آنها را حل کنیم.

امامی‌فر در خصوص اینکه آیا اختلاف تیمش با استقلال 5 گل بود، گفت: اصلاً من همان اول هم گفتم اختلاف ما 5 گل نبود و واقعاً انتظار نداشتیم تیم ما 5 گل دریافت کند. استقلال شانس‌های زیادی داشت ولی اختلاف این عدد نبود. تمرکز بازیکنان ما باید بیشتر از این‌ها می‌شد چون آنها اشتباهات فردی می‌کردند که چندان زیاد نبود ولی اشتباهات فردی ما خیلی تأثیرگذار بود، شما دیدید که تعویض آخر استقلال تبریزی بود و این نشان می‌دهد آنها چه شرایط خوبی داشتند.

وی در خصوص داوری نیز گفت:‌ به نظر من داوری مشکلی نداشت.

به گزارش فارس‌، خبرنگاری در خصوص نتیجه امروز از کلمه افتضاح برای سپیدرود استفاده کرد که امامی‌فر پاسخ داد: درست نیست از کلمه افتضاح استفاده کنیم من از چنین ادبیاتی نه استفاده می‌کنم و نه ما نگاه‌مان در فوتبال به این شکل است، شما اگر طرفدار پیکان بودید از چه کلمه‌ای برای آنها استفاده می‌کردید که 6 بازی پشت هم باخته‌اند؟‌این تیم مربیان خوب و تحصیل‌کرده‌ای دارد ولی بازی‌های پشت هم را واگذار کرده است حالا شما ببینید سپیدرود در 5 بازی آخر چند امتیاز گرفته است.

وی تأکید کرد:‌ خواهش من این است که تیم را با فصل قبل قیاس نکنید بلکه با همین تیم امسال قیاس کنید، فولاد را ببینید که چقدر هزینه کرده و افشین قطبی را با مربیان خارجی آورده است ما برای گرفتن بازیکن دچار مشکل هستیم و اگر 4 بازیکن جذب کنیم 1.5 میلیارد هزینه آنها است بماند که تیم بودجه‌هایی مثل هتل‌،رفت و آمد و این مسائل را دارد.

مربی سپیدرود در خصوص عملکرد ضعیف نورمحمدی گفت: شما می‌دانید مدافعان وسط سپیدرود چه بازیکنانی هستند؟ اگر او را تعویض می‌کردیم چه بازیکنی می‌آوردیم؟ به نظر من نورمحمدی فوق‌العاده کار کرد و اصلا به بازیکنان استقلال فضای خالی نداد، اگر تمرکز تیمی ما از بین رفته ربطی به یک شخص خاص ندارد از شما هم می‌خواهم لطفا اسم بازیکنی را نیاورید، باخت مربوط به کل تیم است و نه یک بازیکن.

وی در خصوص وضعیت کوروش ملکی نیز گفت:‌ باید ببینیم شرایط چگونه است و پزشک تیم چه می‌گوید.

امامی‌فر در خصوص حضور مالک جدید برای سپیدرود و انتقاداتی که به وی می‌شود، گفت: سپیدرود مالکی نیاورده بلکه دوستان ما آمده‌اند به تیم شهر پدری‌شان کمک کنند شما می‌دانید آنها چه هزینه‌هایی کرده‌اند؟ اصلاً‌ چند تیم خصوصی در ایران داریم حالا که یک نفر آمده و در حال خصوصی‌سازی است باید او را آزرده‌خاطر کرد؟

شما کدام تیم را در ایران سراغ دارید که ابتدای فصل دو مدیرعامل، دو سرمربی و یا دوسری بازیکن داشته باشد؟ شما فکر می‌کنید سپیدرود با تیم ششم جدول چند امتیاز اختلاف دارد فقط کافی است دو بازی ببریم.

وی در پایان در خصوص اینکه چرا سپیدرود در خانه می‌بازد اما در بیرون از خانه می‌برد و مساوی می‌کند، گفت: این اتفاقی است که خودمان هم آن را در جلسه فنی مطرح کرده‌ایم و باید در موردش به جمع‌بندی برسیم که چرا چنین اتفاقی می‌افتد.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

فوتبال و فوتسال
فوتبال و فوتسال

آخرین اخبار

۲۰ معجزه ˮشادیˮ در بدن!
نتایج چندین مطالعه نشان داده‌اند افرادی که شادتر هستند، کمتر بیمار می‌شوند. احساس رضایت و خوشبختی می‌تواند سدی واقعی در برابر سرماخوردگی و آنفلوآنزا ایجاد کند.
رخت سیاه بر تن طبیعت
طبق آمار، هرساله نزدیک به ۱۵ هزار هکتار از طبیعت در آتش سوزی‌ها از بین می‌روند که می‌تواند نشان از تخریب هرچه بیشتر محیط زیست و از بین رفتن پوشش‌های گیاهی شود.
احمدی‌نژادی‌ها برای آمریکایی‌ها ارزش سرمایه‌گذاری ندارند
نوعی درماندگی سیاسی موجب شده تا اطرافیان احمدی‌نژاد تلاش کنند از هر امکانی برای خروج از این وضعیت استفاده کند و اقدامات اخیرشان هم در همین راستاست.
نشست تخصصی 'رسانه، دفاع مقدس و مقاومت' در خبرگزاری ایرنا برگزار شد
بندرعباس- ایرنا- نشست تخصصی 'رسانه، دفاع مقدس و مقاومت' کار مشترک خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) هرمزگان و خبرگزاری دفاع مقدس روز پنجشنبه به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر در خبرگزاری ایرنا مرکز هرمزگان برگزار شد.
سه هزار سری جهیزیه توسط ستاد فرمان امام (ره) توزیع می شود
مشهد - ایرنا - مدیر عامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) گفت: امسال سه هزار سری جهیزیه توسط این ستاد در کشور توزیع می شود که هزار سری آن با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی است.
وزیران خارجه روسیه و چین درباره برجام تبادل نظر کردند
مسکو - ایرنا - وزیران امور خارجه روسیه و چین که بارها از مواضع واشنگتن درخصوص برجام انتقاد و خواستار بازگشت به عقلانیت و پرهیز از یکجانبه گرایی آمریکا شده اند به تازگی ضمن دیدار و گفت وگو در خصوص توافق هسته ای با ایران تبادل نظر کردند.
فیلم بد رفتاری پلیس فرانسه با دانش آموزان، چالشی جدید برای مکرون
تهران - ایرنا - انتشار ویدئویی از بدرفتاری پلیس فرانسه با چند دانش آموز بازداشت شده، چالشی جدید را برای دولت «امانوئل مکرون» رقم زده است.
هشدار روسیه به آمریکا: خللی در اجرای برجام وارد نکنید
مسکو - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه آمریکا را از هر گونه مانعی در روند اجرای برجام برحذر داشت و گفت: آمریکا نباید در اجرای برجام خللی ایجاد کند.
دولت انگلیس ارائه طرح جدید برگزیت را به تعویق انداخت
لندن – ایرنا – یک سخنگوی دولت انگلیس روز پنجشنبه در سخنانی که از مقدمات استعفای «ترزا می» حکایت دارد، اعلام کرد که برنامه دولت برای ارائه طرح جدید چگونگی خروج این کشور از اتحادیه اروپا به تعویق افتاده است.
انفجار خودرو در غرب عراق کشته و زخمی بجا گذاشت
بغداد - ایرنا - انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در شهرستان القائم در غرب استان الانبار عراق چند کشته و زخمی بجا گذاشت.

پر بازدید ترین اخبار امروز

هند محموله مواد مخدر به ارزش 71 میلیون دلار کشف و ضبط کرد
دهلی نو- ایرنا - گارد ساحلی هند اعلام کرد که یک محموله بزرگ مواد مخدر به ارزش 71 میلیون دلار را از یک قایق پاکستانی در نزدیکی آب های ساحلی گجرات کشف و ضبط کرده است .
آب روی ماست را دور نریزید
آبی که در سطح روی ماست قرار می‌گیرد ماده‌ای پر خاصیت است که اغلب دور ریخته می‌شود.
دولت انگلیس ارائه طرح جدید برگزیت را به تعویق انداخت
لندن – ایرنا – یک سخنگوی دولت انگلیس روز پنجشنبه در سخنانی که از مقدمات استعفای «ترزا می» حکایت دارد، اعلام کرد که برنامه دولت برای ارائه طرح جدید چگونگی خروج این کشور از اتحادیه اروپا به تعویق افتاده است.
از رکورد تولید پلی اتیلن تا آغاز بازسازی 20 هزار خانه سیل زده
استان ها -ایرنا- رکورد تولید پلی اتیلن در پتروشیمی مهاباد، مهلت دادگاه به متهمان پدیده، تخصیص هزار میلیارد ریال به طرح های سفر رییس جمهوری، توسعه چابهار از اولویت های وزارت خارجه و آغاز بازسازی 20 هزار خانه سیل زده عناوین اخبار و گزارش هایی است که طی 24 ساعت گذشته بر روی خروجی اخبار استان های ایرنا منتشر شده است.
بالگرد ارتش در تهران از سقوط نجات یافت
تهران- ایرنا- سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری تهران اعلام کرد: بالگرد ارتش با مهارت خلبان از سقوط نجات یافت و به سلامت در یکی از تپه های روستاهای اطراف صبا شهر بر زمین نشست.
ترابی از ملی‌پوش سابق برزیل پیش افتاد
فیفا سه داور فوتبال همدان را در لیست بین المللی قرار داد
نصرتی: برای قضاوت ویلموتس باید صبر کرد
مسابقات فوتسال جام رمضان ارتش برگزار شد
مارادونا بازداشت شد
هنوز برای نقل و انتقالات پرسپولیس تصمیمی گرفته نشده است
گل ترابی به السد در جمع نامزدهای بهترین گل هفته آخر لیگ قهرمانان
کاش می‌توانستم تیرهای دروازه‌ام را از طلا بسازم
اسامی دستیاران ولیموتس در تیم ملی ایران مشخص شد
مدارس فوتبال همدان زیر ذره بین نهادهای نظارتی