امامی‌فر: شکست برابر استقلال دور از انتظار بود

17:54 ۹ روز و ۱۶ ساعت پیش برترین ها 97 0
         امامی‌فر: شکست برابر استقلال دور از انتظار بود

مربی تیم فوتبال سپیدرود گفت: باخت امروز یک اتفاق دور از انتظار بود، هیچکدام از اعضای کادر فنی، بازیکنان و عوامل تیم نمی‌خواستند این اتفاق بیفتد.

برترین ها

 خبرگزاری فارس: علیرضا امامی‌فر، مربی سپیدرود در نشست خبری بعد از بازی با استقلال گفت: باخت امروز یک اتفاق دور از انتظار بود، هیچکدام از اعضای کادر فنی، بازیکنان و عوامل تیم نمی‌خواستند این اتفاق بیفتد. چیزی که ما متوجه شدیم این است که نقاط ضعفی مشاهده شده و امیدواریم در تعطیلات این مشکلات حل شود.

وی افزود: استقلال با چنین توانی، با این مهره‌ها و این بازیکنان باید در کورس قهرمانی باشد. دیدید که تغییرات زیادی در تیم ما رخ داده و فکر نمی‌کردیم بازی به این شکل پیش برود. مد نظر کریمی تلاش و تلاش است و در این 50 روز تعطیلی تیمی را روانه مسابقات می‌کنیم که به شکلی بازی کند که در شخصیت سپیدرود باشد.

         امامی‌فر: شکست برابر استقلال دور از انتظار بود

امامی‌فر ادامه داد: ما در رختکن صحبت‌هایی را با بازیکنان انجام دادیم که نام بازیکنان مهم نیست بلکه نام سپیدرود مهم است.در لیگی که خیلی پرتلاطم است تیم‌های خوبی مثل پیکان 6 بازی پیاپی می‌بازند و تیم‌هایی که از آنها امتیاز کسر می‌شود در سطح چندان پایینی نیستند. امروز بازیکنان ما درس بزرگی گرفتند چون همانطور که از روز اول گفتم ما تا آخر لیگ کار بسیار دشواری داریم.

ساده‌ترین کار یک حفظ توپ است که ما در تمرین مرتب روی آن تأکید می‌کنیم ولی امروز نتوانستیم آن را انجام دهیم البته وظیفه ما این است که آنالیز کاملی نسبت به شرایط داشته باشیم و به دنبال جذب بازیکن بوده و امیدوار هستم مسائل مالی هم به ما کمک کند که بتوانیم بازیکن جذب کنیم.

 یکی از خبرنگاران واکنش تندی نسبت به حضور یکی از اعضای کادر فنی سپیدرود در این تیم داشت و از امامی‌فر خواست تا اجازه حضور یکسری لیدر در کادر فنی این تیم را ندهند که امامی‌فر واکنشی به این موضوع نداشت.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت:‌ امروز علی کریمی بعد از بازی بازیکنان را در زمین نگه داشت و خطاب به آنها گفت که اگر واقعاً توانشان این است پس نباید انتظار دیگری از او داشته باشند.بازیکنان باید تلاش بیشتری انجام دهند تا بتوانند مقابل تیمی مثل استقلال دوام بیاورند. در نیم‌فصل دوم شاید بازی‌ها 4 و 5 روزه برگزار شوند پس در آن صورت بازیکنان چگونه می‌خواهند تحمل کنند، تمام بازیکنان باید تفکرشان را عوض کنند.

مربی سپیدرود در خصوص عدم استفاده از مهرداد بایرامی در بازی گفت: هر بازی شرایط خودش را دارد اینکه مهرداد بایرامی بازی کند یا نه، به درد سپیدرود نمی‌خورد و اینکه تمرکز بازیکنان از بین می‌رود می‌تواند دلایل زیادی داشته باشد. ما باید مشکلات را پیدا و آنها را حل کنیم.

امامی‌فر در خصوص اینکه آیا اختلاف تیمش با استقلال 5 گل بود، گفت: اصلاً من همان اول هم گفتم اختلاف ما 5 گل نبود و واقعاً انتظار نداشتیم تیم ما 5 گل دریافت کند. استقلال شانس‌های زیادی داشت ولی اختلاف این عدد نبود. تمرکز بازیکنان ما باید بیشتر از این‌ها می‌شد چون آنها اشتباهات فردی می‌کردند که چندان زیاد نبود ولی اشتباهات فردی ما خیلی تأثیرگذار بود، شما دیدید که تعویض آخر استقلال تبریزی بود و این نشان می‌دهد آنها چه شرایط خوبی داشتند.

وی در خصوص داوری نیز گفت:‌ به نظر من داوری مشکلی نداشت.

به گزارش فارس‌، خبرنگاری در خصوص نتیجه امروز از کلمه افتضاح برای سپیدرود استفاده کرد که امامی‌فر پاسخ داد: درست نیست از کلمه افتضاح استفاده کنیم من از چنین ادبیاتی نه استفاده می‌کنم و نه ما نگاه‌مان در فوتبال به این شکل است، شما اگر طرفدار پیکان بودید از چه کلمه‌ای برای آنها استفاده می‌کردید که 6 بازی پشت هم باخته‌اند؟‌این تیم مربیان خوب و تحصیل‌کرده‌ای دارد ولی بازی‌های پشت هم را واگذار کرده است حالا شما ببینید سپیدرود در 5 بازی آخر چند امتیاز گرفته است.

وی تأکید کرد:‌ خواهش من این است که تیم را با فصل قبل قیاس نکنید بلکه با همین تیم امسال قیاس کنید، فولاد را ببینید که چقدر هزینه کرده و افشین قطبی را با مربیان خارجی آورده است ما برای گرفتن بازیکن دچار مشکل هستیم و اگر 4 بازیکن جذب کنیم 1.5 میلیارد هزینه آنها است بماند که تیم بودجه‌هایی مثل هتل‌،رفت و آمد و این مسائل را دارد.

مربی سپیدرود در خصوص عملکرد ضعیف نورمحمدی گفت: شما می‌دانید مدافعان وسط سپیدرود چه بازیکنانی هستند؟ اگر او را تعویض می‌کردیم چه بازیکنی می‌آوردیم؟ به نظر من نورمحمدی فوق‌العاده کار کرد و اصلا به بازیکنان استقلال فضای خالی نداد، اگر تمرکز تیمی ما از بین رفته ربطی به یک شخص خاص ندارد از شما هم می‌خواهم لطفا اسم بازیکنی را نیاورید، باخت مربوط به کل تیم است و نه یک بازیکن.

وی در خصوص وضعیت کوروش ملکی نیز گفت:‌ باید ببینیم شرایط چگونه است و پزشک تیم چه می‌گوید.

امامی‌فر در خصوص حضور مالک جدید برای سپیدرود و انتقاداتی که به وی می‌شود، گفت: سپیدرود مالکی نیاورده بلکه دوستان ما آمده‌اند به تیم شهر پدری‌شان کمک کنند شما می‌دانید آنها چه هزینه‌هایی کرده‌اند؟ اصلاً‌ چند تیم خصوصی در ایران داریم حالا که یک نفر آمده و در حال خصوصی‌سازی است باید او را آزرده‌خاطر کرد؟

شما کدام تیم را در ایران سراغ دارید که ابتدای فصل دو مدیرعامل، دو سرمربی و یا دوسری بازیکن داشته باشد؟ شما فکر می‌کنید سپیدرود با تیم ششم جدول چند امتیاز اختلاف دارد فقط کافی است دو بازی ببریم.

وی در پایان در خصوص اینکه چرا سپیدرود در خانه می‌بازد اما در بیرون از خانه می‌برد و مساوی می‌کند، گفت: این اتفاقی است که خودمان هم آن را در جلسه فنی مطرح کرده‌ایم و باید در موردش به جمع‌بندی برسیم که چرا چنین اتفاقی می‌افتد.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

فوتبال و فوتسال
فوتبال و فوتسال

آخرین اخبار

برنامه تب‌تاب تلویزیون، بیزینس است یا چالش؟
درباره برنامه «تب تاب» که اولین قسمت آن چهارشنبه هفته پیش روی آنتن رفت و تنها تفاوت اصلی‌اش با دیگر تاک شو‌ها قرار گرفتن مجری و مهمان در ارتفاع پنج متری است!
پرهزینه‌ترین سریال‌های تاریخ تلویزیون
شاید بسیاری فکر کنند که گمانه زنی در مورد پرهزینه‌ترین سریال‌های تاریخ تلویزیون کار ساده‌ای است. اما برخی از سریال‌هایی که در فهرست ادامه مطلب آمده و جزو پرهزینه‌ترین سریال‌های بوده اند شما را شگفت زده خواهند کرد.
شستن دست‌ها در این زمان‌ها واجب است
از کوچکی به ما یاد دادند که بعد از دستشویی دست هایمان را بشوییم، اما این تنها زمانی نیست که باید از آب و صابون استفاده کنیم. بسیاری از مکان‌ها و اشیا هستند که پر از میکروب اند و می‌توانند منجر به بیماری شوند. در ادامه برخی از آلوده‌ترین چیز‌هایی را که پس از لمس آن‌ها باید دست هایتان را آب و صابون بشوید، برایتان آورده ایم.
پاک کردن آرایش صورت با پاک کننده‌های طبیعی
خانم‌ها باید دقت کنند علاوه بر تهیه وسایل آرایشی استاندارد، باید از روش‌های مناسب و بدون ضرر برای پاک کردن آرایش صورت استفاده شود.
طرز تهیه سالاد پرتقال و انار
مزیت درست کردن سالاد این است که زمان کمتری برایش صرف می کنید و همچنین برای سلامتی خود نیز ارزش زیادی قائل شده اید. شاید خوردن سالاد های تکراری برایتان خسته کننده شده باشد پس با ما باشید تا با طرز تهیه یک نوع سالاد متفاوت و خوش طعم آشنا شوید که به راحتی تهیه می شود.
چهره‌های سال ۲۰۱۸ مجله «تایم» را بیشتر بشناسید
مجله تایم امسال هم طبق روال معمول سالیان اخیر، دست به انتخاب چهره سال زد. این هفته نامه خبری آمریکایی (که نسخه‌های مخصوص آسیا، جنوب اقیانوس آرام، آمریکای لاتین و ... هم دارد) امسال نه یک فرد، بلکه افرادی را شایسته عنوان خبر ساز‌ترین و تاثیر گذارترین افراد سال ۲۰۱۸ انتخاب کرده است.
حسن کردمیهن؛ از دیوار سفارت تا افتتاح رستوران
دی ماه سه‌سال قبل بود که عده‌ای خودسر به سفارت عربستان حمله کردند. از دیوار سفارت بالا رفتند. تعدادی از آن‌ها وارد ساختمان سفارت شده، پرچم عربستان را به زیر کشیده و پس از تخریب اموال داخل ساختمان بنای داخلی سفارت را تخریب کردند. این حمله پس از اعدام شیخ نمر، روحانی مخالف دولت عربستان انجام شد و همان زمان بود که نام حسن کردمیهن به میان آمد.
آقایان با همسرتان صمیمی‌تر شوید!
هر مردی باید اهمیت صمیمیت عاطفی با همسرش را بداند. اگر رابطه‌تان دچار کمبود صمیمت روحی و عاطفی باشد لطمه خواهید خورد. رسیدن به صمیمیت عاطفی نیازمند تمرین و توجه است. اگر احساس نزدیکی عاطفی به همسرتان را از دست بدهید خیلی سخت‌تر از این خواهد بود که برای حفظ و تداوم آن در بلند مدت تلاش و تمرین کنید.
پیشکسوتان خواهان خرید سهام پرسپولیس شده‌اند
یک بار دیگر و در حالی که روزهای پرالتهابی را در فوتبال باشگاهی و ملی پشت سر می‌گذاریم بحث خصوصی شدن تیم‌های استقلال و پرسپولیس بر سر زبان‌ها افتاد تا باز هم این شائبه به وجود بیاید که وزارت ورزش و جوانان با سوار شدن بر موج احساسات هواداران میلیونی این دو باشگاه، قصد تغییر افکار عمومی را دارد.
دین‌محمدی: خدا را شکر نیومایر و گرو رفتند
پیشکسوت شناخته‌شده تیم فوتبال استقلال تهران بعد از مدت‌ها به ورزشگاه آزادی رفت تا بازی این تیم را مقابل پدیده از نزدیک تماشا کند، اما به دلیل کیفیت بد بازی، بین دو نیمه ورزشگاه را ترک کرد!

پر بازدید ترین اخبار امروز

خواص میوه پاپایا (خربزه درختی) چیست؟
پاپایا یک میوه استوایی فوق ‌العاده سالم است که خواص بسیاری دارد.
پرهزینه‌ترین سریال‌های تاریخ تلویزیون
شاید بسیاری فکر کنند که گمانه زنی در مورد پرهزینه‌ترین سریال‌های تاریخ تلویزیون کار ساده‌ای است. اما برخی از سریال‌هایی که در فهرست ادامه مطلب آمده و جزو پرهزینه‌ترین سریال‌های بوده اند شما را شگفت زده خواهند کرد.
نهیب وزیر دفاع به آمریکا و غرب
وزیر دفاع خطاب به آمریکا و کشورهای غربی گفت: امروز شما ده‌ها میلیارد دلار تسلیحات به کشور‌های منطقه می‌فروشید و بعد به ما می‌گویید که چرا موشک دارید؟! همه برای دفاع از خودشان باید تجهیز شوند.
حسینی نه ضمانت می‌گیرد، نه مجوز جدایی!
سیدحسین حسینی بی میل نیست که درنیم فصل به تیم دیگری برود اما باشگاه استقلال این دروازه بان را به هیچ تیمی نمی دهد وحتی به او اعلام کرده به جای این کارها تلاش کند به ترکیب اصلی برگردد.
فرزندان روسای جمهور آسیای مرکزی چه می‌کنند؟
سورانبای جین‌بیک‌اف، رئیس‌جمهور قرقیزستان با ۲ فرزند کمترین، و امامعلی رحمان با ۹ فرزند رکورددار بزرگ ترین خانواده در میان روسای جمهور آسیای مرکزی هستند.
پیشکسوتان خواهان خرید سهام پرسپولیس شده‌اند
دین‌محمدی: خدا را شکر نیومایر و گرو رفتند
جنگ پرسپولیس و الغرافه بر سر آقای خیریت!
وضعیت سخت حسین حسینی در استقلال
نقل و انتقالات استقلال در غیاب شفر
زمان حضور ترابی در پرسپولیس مشخص شد
حرکت نردبانی استقلال در نیم فصل اول
طارمی در بین ۱۰ گلزن برتر فوتبال قطر در ۲۰۱۸
حاج رضایی: نادیده گرفتن لیگ، بی‌انصافی است- قطبی، کریمی و نکونام لیگ را جذاب‌تر کرده‌اند
آ.اس رم تا رتبه ششم سری «آ» بالا آمد