جدیدترین رنکینگ المپیکی تکواندوکاران اعلام شد

13:08 ۲۲۳ روز و ۷ ساعت پیش تسنیم 452 0
جدیدترین رنکینگ المپیکی تکواندوکاران اعلام شد

فدراسیون جهانی تکواندو، رنکینگ ورزشکاران این رشته در ماه دسامبر را اعلام کرد.

تسنیم

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سایت رسمی فدراسیون جهانی رنکینگ المپیکی تکواندوکاران در ماه دسامبر را اعلام کرد. امتیازات این رده‌بندی تا پایان مسابقات ماه نوامبر محاسبه شده است.
در این رنکینگ امتیازات ماه دسامبر سال 2014 به طور کل از جدول رده‌بندی حذف و از امتیازات ماه‌های دیگر از این سال 75 درصد کم شده است. امتیازات 2015، 50 درصد (ماه دسامبر 75 درصد)، امتیازات 2016، 25 درصد (ماه دسامبر 50 درصد) کاهش پیدا کرده و از امتیازات ماه دسامبر سال 2017 نیز 25 درصد کسر شده است.
ملی‌پوشان تکواندوی کشورمان در گروه مردان در فینال مسابقات گرندپری شرکت کرده بودند، اما در گروه زنان نمایندگان ایران پس از تورنمنت کره جنوبی در هیچ رویدادی شرکت نکردند. امتیازات بازی‌های آسیایی نیز هنوز محاسبه نشده است.
در رده‌بندی اعلام شده، آرمین هادی‌پور، نماینده وزن 58- کیلوگرم کشورمان با 305 امتیاز در رده چهارم قرار دارد. فرزان عاشورزاده، دیگر تکواندوکار کشورمان در این وزن نیز با 268/12 امتیاز در رده هفتم جای گرفت.
براساس این گزارش، در وزن 68- کیلوگرم ابوالفضل یعقوبی با 180/57 امتیاز در رده پانزدهم قرار دارد و میرهاشم حسینی، دیگر نماینده این وزن با کسب 154/34 امتیاز رده نوزدهم را به خود اختصاص داده است.
علی اشکوریان و محمدعلی خسروی نیز در وزن 80- کیلوگرم با 160 امتیاز رده بیستم جدول را به خود اختصاص داده‌اند و مهدی خدابخشی با 151/61 امتیاز همچنان در رده بیست‌وچهارم قرار دارد.
سجاد مردانی، تکواندوکار وزن 80+ کیلوگرم نیز در فینال گرندپری 2018 مدال برنز را کسب کرد و با 296/59 امتیاز همچنان در رده پنجم قرار دارد، اما در گروه زنان ناهید کیانی در وزن 49- کیلوگرم با 96/90 امتیاز رده چهل‌و‌سوم را به نام خود ثبت کرده و مبینا نژاد، دیگر نماینده تکواندوی ایران در این وزن با 80 امتیاز در جایگاه پنجاه‌و‌هشتم قرار گرفته است.
کیمیا علیزاده، نماینده وزن 67- کیلوگرم با 82/42 امتیاز جایگاه چهل‌و‌چهارم را در اختیار دارد و ملیکا میرحسینی، دیگر نماینده کشورمان در این وزن با 46/27 امتیاز و در جایگاه شصت‌وهفتم قرار دارد.
در سنگین وزن نیز زهرا پوراسماعیل با 84/71 امتیاز رده سی‌و‌هفتم را به خود اختصاص داده و اکرم خدابنده نیز با 63/40 امتیاز در رده پنجاه‌و‌سوم جای گرفت. کیمیا همتی دیگر نماینده این وزن نیز که مدال نقره المپیک جوانان را کسب کرد با 60 امتیاز در رده 57 قرار گرفته است.
تکواندوی ارتش‌های جهان| هت‌تریک قهرمانی ایران با نشان برنز تیران ولی‌پور مهدی بی‌باک: باید کادر فنی تیم ملی تکواندو با حضور یک مربی آنالیزور تقویت شود/ مشکلات روحی و روانی بازیکنان را قبول ندارم   ***رنکینگ المپیکی وزن 58- کیلوگرم: 1- تای هون کیم از کره‌جنوبی 580/04 امتیاز 2- جیسوس تورتوسا از اسپانیا با 387/41 امتیاز 3- میخاییل آرتامونف از روسیه 339/78 امتیاز 4- آرمین هادی‌پور از ایران با 299/03 امتیاز ...
7- فرزان عاشورزاده از ایران با 268/12 امتیاز ...
57- محمد کاظمی از ایران 68/25 امتیاز وزن 68- کیلوگرم: 1- دای هون لی از کره جنوبی 643/27 امتیاز 2- جوآد آچاب از بلژیک 354/56 امتیاز 3- الکسی دنسینکو  از روسیه 339/56 امتیاز ...
15- ابوالفضل یعقوبی از ایران با 180/57 امتیاز ...
19- میرهاشم حسینی از ایران با 154/34 امتیاز ...
35- سروش احمدی از ایران با 108/06 امتیاز ...
54- امیرمحمد بخشی از ایران با 82/70 امتیاز وزن 80- کیلوگرم: 1- ماکسیم خراماتکوف از روسیه با 514/88 امتیاز 2- چیک سی سه از ساحل عاج با 464/47 امتیاز 3- میلاد بیگی از آذربایجان با 365/45 امتیاز ...
20- محمدعلی خسروی از ایران با 160 امتیاز 20- علی اشکوریان از ایران با 160 امتیاز ...
24- مهدی خدابخشی از ایران با 151/61 امتیاز ...
51- احمد محمدی از ایران با 87/94 امتیاز وزن 80+ کیلوگرم: 1- ولادیسلاو لارین از روسیه با 620/37 امتیاز 2- کیو دون این از کره‌جنوبی با 466/81 امتیاز 3- رادیک ایسایف از آذربایجان با 329/69 امتیاز 4- عبدل ایسوفو از نیجر با 310/42 امتیاز 5- سجاد مردانی از ایران با 296/59 امتیاز ...
24- سعید رجبی از ایران 124/75 امتیاز انتهای پیام/


گروه های زیر مجموعه ورزشی

دنیای ورزش
دنیای ورزش

آخرین اخبار

چگونه امر به معروف در امر حجاب انجام دهیم؟
امر به معروف و نهی از منکر جایگاهی کلیدی در زیست تمام جوامع بشری دارد. اهمیت این اصل تا بدانجاست که می‌توان گفت: اگر این اصل تعریف نشده بود، ما هیچ وقت در هیچ دین و آیین و قوم و ملتی، قهرمان نداشتیم.
پیکر آیت‌الله حقانی در حرم حضرت معصومه (س) به خاک سپرده شد
آیت‌الله حسین حقانی پس از تحمل یک دوره بیماری دارفانی را وداع گفت و صبح امروز پنجشنبه ۲۷ تیرماه تشییع و در جوار حرم حضرت معصومه (س) به خاک سپرده شد.
جدیدترین جزئیات از تاک شو مهران مدیری
اگرچه تاکنون شایعات زیادی برای پخش «دورهمی» مطرح شده بود اما روز گذشته خبری از کار جدید مهران مدیری به نام «شب نشینی» منتشر شد.
نیما شاهرخ شاهی و متفاوت‌ترین نقشش- عکس
نیما شاهرخ شاهی عکس زیر را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.
سالگرد ازدواج محسن کیایی- عکس
محسن کیایی عکس زیر را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.
هلاکت شرور مسلح در فنوج
ظهر روز گذشته مامورین پلیس فنوج در استان سیستان و بلوچستان برابر دستور مقام قضایی برای دستگیری متهمی که باعث شرارت های مختلف اعم از تیراندازی در سطح شهر بود اقدام می کند.
چگونگی حمل اصولی دوچرخه با خودرو
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت چگونگی حمل اصولی دوچرخه با خودرو را تشریح کرد.
خواسته ملت یمن در مورد امارات
«علی القحوم» از رهبران جنبش انصار الله یمن تأکید کرد که حضور نظامیان متجاوز امارات عربی متحده، خطری برای یمن است.
آرژانتین حزب‌الله را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داد
کشور آرژانتین در اقدامی عجولانه حزب‌الله را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داد.
مذاکره‌کننده‌های انگلیسی مثل احمق‌ها دور خودشان می‌چرخند
«فرانس تیمرمنس» معاون کمیسیون اروپا، گفت فکر می‌کرده است که مذاکره‌کنندگان انگلیسی بسیار باهوش هستند، اما بعدا متوجه شده آن‌ها هیچ برنامه‌ای ندارند و «مانند احمق‌ها دور خودشان می‌چرخند.»

پر بازدید ترین اخبار امروز

تمهیدات شهرداری تهران برای برگزاری مراسم اربعین حسینی
مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری و رئیس ستاد اربعین شهرداری تهران به همراه هیأتی برای بررسی و حل مشکلات مربوط به اربعین به عراق سفر کرد.
برخورد پلیس با برگزار کنندگان عروسی‌های مختلط
معاون نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: با برگزار کنندگان عروسی‌ها مختلط در تهران برخورد جدی داریم چراکه بارها جلسات توجیهی برای این افراد برگزار کردیم.
سردار آزمون در لیست خرید تیم ایتالیایی
رسانه های روسی اعلام کردند تیم لاتزیو ایتالیا علاقه‌مندی دوباره خود را برای جذب سردار آزمون، مهاجم ایرانی تیم زنیت سن‌پترزبورگ ابراز کرده ست.
پیکر آیت‌الله حقانی در حرم حضرت معصومه (س) به خاک سپرده شد
آیت‌الله حسین حقانی پس از تحمل یک دوره بیماری دارفانی را وداع گفت و صبح امروز پنجشنبه ۲۷ تیرماه تشییع و در جوار حرم حضرت معصومه (س) به خاک سپرده شد.
جدیدترین جزئیات از تاک شو مهران مدیری
اگرچه تاکنون شایعات زیادی برای پخش «دورهمی» مطرح شده بود اما روز گذشته خبری از کار جدید مهران مدیری به نام «شب نشینی» منتشر شد.
داورزنی: اگر کشتی بخواهد به اوج خود بازگردد باید از همه ظرفیت‌ها استفاده کند
دبیر: قرار نیست با کسی تسویه حساب کنم- شهرت ام‌الفساد است
مغانلو: از دعوت به تیم ملی شوکه شدم- اکثر تیم‌های لیگ برتری به من پیشنهاد دادند
فوتبال جهان| یری مینا: کی‌روش به من اعتماد به نفس داد
پالمر: بوتاس شانسی برای رقابت با همیلتون ندارد
علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی شد
فوتبال جهان| دلورنتیس: نمی‌دانم چرا رئال مادرید خامس را به بایرن قرض داد و به ما نمی‌دهد
محمدخانی: از کنار گذاشته شدن سروش رفیعی تعجب می‌کنم- مگر برانکو بیکار است که اَلکی شکایت کند؟!
تغییر محل برگزاری بازی الاتحاد عربستان - ذوب‌آهن
والیبال جوانان جهان| جدال ایران با قهرمان آفریقا در روز نخست