حفظ احیا صنعت نظر قطعی مدیریت ارشد استان مرکزی است

14:14 ۶۵ روز و ۲۰ ساعت پیش ایرنا 125 0
حفظ احیا صنعت نظر قطعی مدیریت ارشد استان مرکزی است

اراک - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: حفظ شرکت احیا صنعت از جمله واحدهای صنعتی زیر مجموعه واگن پارس اراک نظر قطعی مدیریت ارشد این استان است.

ایرنا

به گزارش ایرنا، «سعید فرخی» روز پنجشنبه در کارگروه امور اقتصادی و تولیدی استان مرکزی در محل استانداری این استان، افزود: مدیریت ارشد استان و نمایندگان مردم اراک در مجلس شورای اسلامی از ماه ها قبل رایزنی و نامه نگاری های خود را در خصوص حل مشکلات صنفی کارکنان شرکت احیا صنعت آغاز کرده اند و همچنان نیز این فرآیند ادامه دارد.
وی ادامه داد: احیا صنعت به عنوان یکی از بازوان قدرتمند شرکت واگن پارس اراک فعالیت می کند و مدیریت استان کارکنان این شرکت با واگن پارس را در یک سطح می بیند و با همه تلاش خود در جهت حفظ این واحد صنعتی تلاش می کند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی بیان کرد: شرکت واگن پارس اراک در شرایط کنونی با حساسیت بسیار بالایی به فعالیت خود ادامه می دهد و برای حفظ جایگاه صنعتی این واحد تولیدی باید شرکت احیا صنعت حفظ شود.
وی اظهار داشت: اعضای شورای کارگری احیا صنعت و واگن پارس اراک باید شرایط را کنترل کرده و اخبار پیگیری های مشکلات احیا صنعت به کارگران این واحد منتقل شود.
فرخی گفت: معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی و حتی شخص استاندار همواره در دسترس هستند و مسئولان شرکت احیا صنعت و یا اعضای شوراهای کارگری این واحد تولیدی می توانند از روند جریان پیگیری های مشکلات احیا صنعت اطلاع پیدا کنند.
وی بیان کرد: در شرایطی که دشمنان و معاندان نظام مقدس اسلامی به دنبال ضربه زدن به پایه های انقلاب اسلامی هستند تجمعات کارگری در شرایطی که مدیریت استان به دنبال پیگیری مشکلات این قشر از جامعه است می تواند مشکلات بیشتری را به وجود آورد و در راه رفع مشکلات این واحد صنعتی خلل وارد کند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی افزود: جامعه کارگری همواره از حمایت های مدیریت ارشد استان مرکزی برخوردار بوده و مشکلات این قشر پیگیری می شود.
فرخی بیان کرد: تامین نهاده های کشاورزی در استان مرکزی به کندی انجام می شود و با توجه به اینکه با توجه به اینکه این استان یکی از تولیدکنندگان عمده انواع محصولات کشاورزی است از شرکت رجا انتظار می رود چند واگن برای حمل و نقل نهاده های کشاورزی به استان مرکزی اختصاص دهد.
شرکت احیا صنعت یکی از واحدهای زیر مجموعه واگن پارس اراک است که کار تعمیر واگن و لوکوموتیو را انجام می دهد.
3017/3075


گروه های زیر مجموعه اقتصادی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

ادامه حملات سعودی ها به مردم یمن
ائتلاف متجاوز سعودی به بمباران محله‌های مسکونی الحدیده یمن ادامه داده و در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰۰ بمب و گلوله به طرف آنجا شلیک کرده است.
جوی آرام در اکثر مناطق کشور
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی روند فعالیت سامانه بارشی را در مناطق مختلف کشور تشریح کرد.
استعفا در وزارت صنعت در اعتراض به 2 انتصاب جدید
معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت در اعتراض به انتصابات جدید وزیر صنعت استعفا داد.
تفاوت کولبر با قاچاقچی چیست؟
افرادی که در نیمه‌های شب در دره‌ها و ارتفاعات تردد غیرمجاز داشته و حتی با مرزبانان درگیر شده و تیراندازی می‌کنند، کولبر نیستند.
پایتختی که خواب ندارد
تهران- ایرنا- چه بخواهیم، چه نخواهیم، خوب باشد یا بد، شب بیداری به بخشی از زندگی برخی شهروندان پایتخت تبدیل شده است؛ موضوعی که سبب شده تهران را نیز بیدار نگه دارد و برنامه ریزان حوزه مدیریت شهری هم برای آن به فکر ایده پردازی و اجرای طرح های مختلف باشند.
اتاق تعاون: فعالیت شرکت‎های تعاونی سهام عدالت ادامه دارد
رئیس اتاق تعاون ایران درباره فعالیت شرکت های تعاونی سهام عدالت گفت: شرکت های تعاونی سهام عدالت کماکان به فعالیت خود ادامه می دهند، تا نسبت به موضوع چگونگی تعیین تکلیف سهام عدالت تصمیم گیری شود.
هزاران نفر در اعتراض به قوانین ضدمهاجرتی ایتالیا تظاهرات کردند
هزاران نفر روز شنبه در شهر «رم» در اعتراض به قوانین ضدمهاجرتی جدید ایتالیا تظاهرات کردند.
تاثیر«مشق شب» بر یادگیری دانش‌آموز و ایراد موسسات کنکور
یک استاد دانشگاه گفت: تمرین یا مشق باعث عمیق تر شدن یادگیری دانش‌آموز و دیرتر فراموش کردن مطالب می‌شود.
20 میلیارد ریال به بوم گردی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت
یاسوج - ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت که مبلغ 20 میلیارد ریال تسهیلات با سود مناسب برای ایجاد و توسعه مراکز بوم گردی در این استان اختصاص یافته است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

جدیدترین پستی که «آزاده نامداری» منتشر کرد- عکس
آزاده نامداری با انتشار عکس زیر صفحه شخصی خود را به روز کرد.
شغل عجیب «فریبرز عرب نیا» در کانادا- عکس
واکنش فریبرز عرب نیا به انتقادات روزهای اخیر رسانه‌ها درخصوص اقامت و زندگی وی در کانادا: راننده بیماران هستم!
ادامه حملات سعودی ها به مردم یمن
ائتلاف متجاوز سعودی به بمباران محله‌های مسکونی الحدیده یمن ادامه داده و در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰۰ بمب و گلوله به طرف آنجا شلیک کرده است.
جوی آرام در اکثر مناطق کشور
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی روند فعالیت سامانه بارشی را در مناطق مختلف کشور تشریح کرد.
سرعت رشد مسکن در آذرماه کم شد
رعایت الزامات قانون کار، ضامن کاهش حوادث کارگری
رعایت الزامات قانون کار، ضامن کاهش حوادث و سوانح کارگری
وضع معیشت بازنشستگان از کارگران هم بدتر است!
محرومیت رانندگان مسافربری بجنوردی از مسافر به‌علت تکمیل نشدن کنار گذر شمالی
سربازان بوشهر آموزش های مهارتی را فراگرفتند
سیرجان رتبه نخست ایجاد اشتغال کشور را دارد
اشتغال مطالبه جوانان بیکار رفسنجان از مس سرچشمه
تولید هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ در چین کلید خورد
دوره رونق مسکن تکمیل شده است