9 پیش‌بینی جسورانه و عجیب از جام‌جهانی روسیه!

11:56 ۱۰ روز و ۷ ساعت پیش افکار نیوز 88 0
9 پیش‌بینی جسورانه و عجیب از جام‌جهانی روسیه!

سایت معتبر فورفورتو، طی مقاله‌ای 9 پیشبینی را در رابطه با جام جهانی روسیه ارائه کرده است.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز،سایت معتبر فورفورتو، طی مقاله‌ای 9 پیشبینی را در رابطه با جام جهانیروسیه ارائه کرده است که با هم به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.
1- اسپانیا، قهرمان جام جهانی 2018!درست است که اخراج مربی تیم ملی، آن هم تنها دو روز پیش از شروع اولین مسابقه شما در مهمترین رویداد فوتبالی جهان، کار چندان درستی نیست اما این اتفاق افتاده است و حالا لاروخا، باید با اخراج یولین لوپتگی و روی کار آمدن فرناندو هیرو، کنار بیاید و خود را برای یک جام جهانی خوب آماده کند.
نکاتی جالبی در رابطه با لاروخا وجود دارد. آن‌ها تعدادی بازیکن جوان و فوق‌العاده در اختیار دارند و با اتکا به قدرت بازیکنان باتجربه‌شان، می‌توانند امیدوار به این باشند که یک جام جهانی دیگر و آخرین جام جهانی ممکن را به آندرس اینیستا تقدیم کنند. ایاگو آسپاس، دیگو کاستا و رودریگو در خط حمله عملکرد خوبی دارند و تمامی ستاره‌های لاروخا، به دنبال قهرمانی هستند و این امر، چندان ناممکن هم نیست!
2-بلژیک؛ یک پای فینال!گزینه‌های بسیار معقول‌تر دیگری همانند فرانسه، آلمانو برزیلبرای رسیدن به فینال وجود دارد اما پیشبینی کردن هیچ یک از سه تیم مذکور برای رسیدن به فینال، چندان پیشبینی جسورانه‌ای محسوب نمی‌شود و اگر این کار را انجام دهیم، با عنوان مقاله حاضر، هیچ شباهتی ندارد. ما همه ساله منتظر اجرای نمایش‌های جذابی توسط
بلژیکبودیم اما امسال با همیشه فرق دارد.هازارد، دی‌بروین، مرتنز، لوکاکو و باتشوایی، در اوج قرار دارند و می‌توانند
تیم ملیکشورشان را به سوی مراحل بالاتر هدایت کنند.
اما در این زمینه سوالاتی نیز وجود دارد که جواب آن‌ها تاثیر بسیار زیادی در به حقیقت پیوستن این پیشبینی دارد: آیا غیبت ناینگولان احساس خواهد شد؟ آیا خط دفاعی بلژیک از پس این وظیفه سخت بر خواهد آمد؟ 3-خامس به رئال بازخواهد گشت!به گفته خود خامس، قلباو همچنان در شهر مادرید قرار دارد. او هنگامی که درباره رئال‌مادرید و دوران بازی خود در آنجا صحبت می‌کند؛ احساسی می‌شود. از سوی دیگر، خامس در
بازیبرگشت رئال‌مادرید مقابل بایرن مونیخدر دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرماناناروپا، پس از زدن گل به تیم سابقش، خوشحالی پس از گل را انجام نداد و در هنگام مصدومیت مارکو آسنسیو، توپ را بیرون زد!کلمبیا به احتمال بسیار بالا، نمی‌تواند از مرحله 1/16 بالاتر برود اما خامس، کار خود را برای تیم ملی کشورش انجام خواهد داد. نکته‌ای که سبب می‌شود احتمال بازگشت خامس بالاتر رود، این است که زین‌الدین زیدان از سمت سرمربیگری رئال‌مادرید کناره‌گیری کرده است و فلورنتینو پرز، مشتاق بازگشت خامس خواهد بود؛ البته که او برای انجام این عمل، نیاز به تلاش بسیاری دارد زیرا توپ در
زمینباواریایی‌ها قرار دارد! 4-برزیل باز هم ناکام خواهد ماند اما نیمار، کفشطلای جام جهانی را ازآن خود خواهد کرد!به نظر می‌رسد که برزیل در مرحله 1/8 نهایی باید به مصاف بلژیک برود و بر اساس دومین پیشبینی جسورانه ما، برزیل باید مغلوب شیاطین‌سرخ شود. برزیلی‌ها زیر نظر تیته، نمایش‌های بسیار خوبی را ارائه داده‌اند و به نظر می‌رسد که حداقل در چهار دیدار ابتدایی خود، به راحتی بتوانند از سد رقبا عبور کنند. از زمانی که نیمار از بند مصدومیت رهایی یافته است؛ نشان داده‌است که او همچنان یک بازیکن غیرقابل مهار است و به نظر می‌رسد که نیمار در همان چهار بازی ابتدایی، می‌تواند با زدن گل‌های بسیار، خود را به کسب کفش طلای جام بیست و یکم، نزدیک کند.
برای کسب قهرمانی جام‌جهانی، شما نیاز به یک خط دفاعی قوی و مقتدر دارید. تیته و مردانش با وجود آمار خوب دفاعی و 16 کلین‌شیت در 21 بازی، همچنان در خط دفاعی ضعف‌های عمده‌ای دارند که می‌تواند منجر به حذف آن‌ها در مقابل بلژیک شود. مصدومیت دنی‌آلوز و معلوم نبودن جانشین وی، رهاسازی فضاها توسط مارسلو در هنگام حملات و نبودن میراندا و تیاگوسیلوا در فرم فوق‌العاده خود، موجب می‌شود تا خط دفاع سلسائو آسیب‌پذیر باشد.
5- دیگوکاستا جایگاه فیکس خود را خیلی زود از دست خواهد داد!فوتبال شناور اسپانیاو بازیکنانی که با هم هماهنگی خوبی دارند و شیوه بازیشان و هماهنگی‌ آن‌ها فوق‌العاده است، سبب هر چه قدرتمندتر شدن ماتادور‌ها شده است اما در این میان، یک بازیکن چندان هماهنگی با دیگر بازیکنان ندارد و آن، دیگو کاستا، ستاره اتلتیکو مادرید اسپانیاست. کاستا، آمار فوق‌العاده‌ای دارد و این مسئله، کنار گذاشتن او را بسیار دشوار می‌کند.
اما فرناندو هیرو، در قبال ناهماهنگی بازیکنانش تاب و تحمل نخواهد آورد؛ به خصوص که بازی اول آن‌ها مقابل پرتغال، بسیار بازی مهمی است و تعیین‌کننده سختی و آسانی صعود و البته سرگروه این گروه است. شاید هیرو بخواهد از آسنسیو در پست شماره 9 کاذب بهره بگیرد و یا از رودریگو و آسپاس در پست کاستا استفاده کند.
6-آلمان تا پیش از جدال مقابل انگلستان، هیچ گلی را دریافت نخواهد کرد!آلمان، تیم سایبورگ‌هاست! آلمان‌ها در طول تاریخ جام‌جهانی، دومین تیم برتر از نظر تفاضل گل هستند و از این لحاظ، آمار فوق‌العاده‌ای دارند. ژرمن‌ها با توجه به قدرت خط دفاعی و دروازبان خود، به احتمال بسیار فراوان مقابل سوئد،
مکزیکو کره‌جنوبی و در مقابل تیم دوم گروه E نیز گلی را دریافت نخواهند کرد. ( تیم دوم گروه E، احتمالا سوییس یا
صربستانخواهد بود.)
این آمار فوق‌العاده در گل نخوردن، احتمالا در بازی مقابل انگلستان شکسته خواهد شد. زمانی که ژرمن‌ها به مصاف بهترین
انگلیسچندسال گذشته می‌روند و خط دفاعی این تیم، آزمون سختی را مقابل هری‌کین، ماشین گلزنی سه‌شیر‌ها پس خواهند داد اما به نظر می‌رسد پس از پایان بازی، این آلمان‌ها هستند که به مرحله بعدی خواهند رسید! 7-حذف انگلستان در مرحله 1/8 نهایی یک شکست بزرگ نخواهد بود!در هر دوره معمولی از جام‌های جهانی، حذف انگلستان در مرحله 1/8 نهایی، یک فاجعه بزرگ برای فوتبالانگلستان محسوب می‌شد زیرا سه شیر‌ها همواره از استعدادها و بازیکنان بسیار خوبی بهره‌مند بوده‌اند. اما امسال دیگر چنین نخواهد بود. انگلستان تیم خوبی را در اختیار دارد؛ آن‌ها شاید کمی بلغزند و اجازه صدرنشینی گروه را به بلژیک بدهند اما بازی‌های خوب و منظمی را به نمایش خواهند گذاشت و در نهایت، در یک جدال نزدیک مقابل مدافع
عنوان قهرمانیحذف خواهند شد!سیستم 2-5-3 گرت ساوتگیت، نظم و هماهنگی بسیار خوبی را در جمع سه‌شیر‌ها به وجود می‌آورد که همین عامل می‌تواند برای هر تیمی خطرناک باشد.
8- آرژانتیندر دور گروهی حذف خواهد شد!این اتفاق، می‌تواند شوک‌آمیز‌ترین اتفاق جام باشد. آرژانتینی‌ها با وجود داشتن خط حمله آتشین، در
مقدماتی جام جهانینیز با مشکل گلزنی روبرو بودند و همچنان مشکلات بسیاری را در خط دفاعی و هافبک دارند و مصدومیت رومرو و نرسیدن وی به جام جهانی، در خط دروازه نیز مشکلاتعجیبی را برای آلبی‌سلسته به وجود خواهد آورد.
کرواسی با قدرت بسیار زیادی به روسیهخواهد آمد؛ ایسلندبه دنبال شگفتی‌سازی است و نیجریه، در ماه نوامبر سال گذشته موفق به پیروزی 4-2 در یک بازی دوستانه مقابل مردانسامپائولی شد تا آرژانتین، کار سختی را داشته باشد.
لیونل مسیدر فرم بسیار خوبی قرار دارد اما این فرم نیز برای نجات آلبی‌سلسته کافی نخواهد بود! 9-ایسلند باز هم دست به شگفتی‌سازی خواهد زد!بزرگترین سود از ضعف آرژانتین در جام جهانی، به مردان سرزمین یخی خواهد رسید که به دنبال ادامه فرم خوب خود از یورو 2016 تاکنون هستند. این اتفاق می‌تواند یک موفقیت بزرگ برای ایسلندی‌ها باشد. ایسلندی‌ها در
یورو2016 با شکست انگلستان، شگفتی‌ساز شدند و در مرحله مقدماتی جام جهانینیز بالاتر از کرواسی، ترکیهو اوکراین راهی جام جهانی شدند تا نشان دهند که پیشرفت آن‌ها، اتفاقی نبوده است.
مردان هیمیر هالگریمسون، در روی ضربات کاشته و سانتر‌ها و کرنر‌ها، بسیار خطرناک هستند و می‌توانند برای هر حریفی دردسر ساز شوند؛ از سوی دیگر این تیم بسیار مستحکم است و سخت می‌توان دفاع این تیم را دور زد. آرون گانرسون، هافبک تیم ملی ایسلند درباره حذف انگلستان در جام جهانی قبلی می‌گوید:
(( همه می‌گویند که انگلستان چقدر در یورو 2016 افتضاح کرد اما یک بار دیگر بازی را از ابتدا مشاهده کنید. نگاه کنید که ما چقدر آماده هستیم. ما دوندگی بسیار بالایی داریم، فضاها را به خوبی
پوششمی‌دهیم، خوب دفاع می‌کنیم و خوب موقعیت خلق می‌کنیم. سخنی که ایدور گودیانسن پس از پیروزی به ما گفت، کاملا درست بود. او گفت که ما برای هر رقیبی، حریف بسیار ترسناکی خواهیم بود!
 


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

سامانه پیشخوان مجوزها در28 استان کشور راه اندازی شده است
زاهدان- ایرنا - معاون اقتصادی وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه سامانه پیشخوان مجوزها از سال گذشته تاکنون در 28 استان کشور راه اندازی شده است گفت: بقیه استان ها نیز تا پایان تابستان امسال به این سامانه مجهز خواهند شد.
زلزله 4.2 ریشتری زنگی آباد کرمان خسارت نداشت
کرمان - ایرنا - سرپرست مدیریت بحران استانداری کرمان گفت : زلزله 4.2 ریشتری عصر امروز (یکشنبه ) در شهر زنگی آباد این استان خسارتی نداشت .
پاساژ علاءالدین نیمه تعطیل شد
تهران- ایرنا- برخی کسبه پاساژ علاءالدین که به فروش تلفن همراه و متعلقات آن اشتغال دارند، عصر امروز - یکشنبه - در اعتراضی صنفی، مغازه های خود را بستند.
جشنواره اقوام گامی برای حفظ هویت و اصالت - عبدالله رحمانی**
سنندج - ایرنا - برگزاری جشنواره سالانه فرهنگ و هنر اقوام ایرانی در سنندج گامی در راستای تعامل بیشتر و حفظ هویت اقوام مختلف در ایران است که در کشورهای منطقه خاورمیانه کمتر دیده می شود.
انفجار و ریزش ساختمانی در آلمان 25 مصدوم برجا گذاشت
تهران - ایرنا - پلیس آلمان اعلام کرد که 25 نفر بر اثر انفجار و ریزش ساختمانی در شهر ووپرتال در غرب این کشور مصدوم شدند.
دور دوم انتخابات محلی در ایتالیا آغاز شد
رم - ایرنا - دور دوم انتخابات محلی ایتالیا ساعاتی پیش آغاز شد.
انتخابات ریاست جمهوری و مجلس ترکیه پایان یافت
آنکارا- ایرنا- فرایند اخذ آرای مردمی انتخابات ریاست جمهوری و بیست و هفتمین دوره مجلس ملی ترکیه که از ساعت 8.00 صبح امروز آغاز شده بود، در ساعت 17 پایان یافت.
شلیک موشک صهیونیست ها به پهپاد در مرز سوریه ناموفق بود
تهران - ایرنا - رژیم صهیونیستی اعلام کرد، یک هواپیمای بدون سرنشین را که از خاک سوریه وارد جولان اشغالی شده با یک فروند موشک پاتریوت هدف قرار داد؛ اما این موشک به پهپاد مورد نظر اصابت نکرده است.
هاآرتص: طرح سازش ترامپ منطبق با دیدگاه های نتانیاهو است
بیروت-ایرنا-روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» با یک بررسی تطبیقی، نتیجه گرفت که آنچه در طرح پیشنهادی رئیس جمهوری آمریکا برای سازش فلسطینیان و رژیم صهیونیستی آمده، دقیقا منطبق با دیدگاه های نخست وزیر این رژیم است.
ناظر اروپایی، روند انتخابات ترکیه را رضایت بخش خواند
آنکارا- ایرنا- آندره گلور رییس و نماینده سازمان امنیت و همکاری اروپا روند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و مجلس ترکیه را رضایت بخش خواند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

سرمربی ایران تهدید شد؛ پایت را به پرتغال نگذار! - پیشخوان ورزشی
روزنامه های ورزشی امروز به حواشی قبل از بازی ایران و پرتغال در جام هانی روسیه پرداختند.
مهاجرت در بن بست اختلافات سران اروپا
تهران-ایرنا- مقام های ارشد اتحادیه اروپا امروز (یکشنبه) در حالی در بروکسل تشکیل جلسه می دهند که برعمق اختلافات شان در موضوع مهاجرت، افزوده شده است.
گزارش روزنامه خراسان شمالی از پولشویی
روزنامه خراسان شمالی روز یکشنبه در شماره 19848خود با عنوان 'پولشویی با صابون مصلحت؛ شبهه یا واقعیت؟' به وضعیت فعالیت های مجرمانه برخی افراد و کسب درآمدهای کثیف از راه این فعالیت ها و انجام اقدامات پولشویی پرداخته است.
با دفاع و ضد حمله می توان پرتغال را شکست داد
پاشازاده گفت: بعید می‌دانم علیرغم این که ما نیاز به پیروزی داریم کی روش تغییری در سبک بازی تیمش در این بازی بدهد. چرا که با همین شیوه دفاع و ضد حمله می توان پرتغال را شکست داد.
تیم ملی والیبال بلغارستان بر کره غلبه کرد
فیلم- خلاصه دیدار انگلیس ۶-۱ پاناما؛ هت‌تریک کین
جشنواره گل انگلیس مقابل پاناما با درخشش هری کین- پاناما و تونس حذف شدند +فیلم و جدول
بیرانوند در کنار رونالدو در تیم منتخب جام جهانی
فرانسوی‌ها آرژانتین را به کرواسی ترجیح می‌دهند
پاسخ به شایعات عدم حضور پویول در تلویزیون
میهمان ویژه بازی ایران و پرتغال
گزارشگر دیدار ایران و پرتغال مشخص شد
گل ایران به مراکش جزو گل‌های دقایق پایانی تمام کننده جام جهانی+عکس
رویارویی با کی‌روش بدترین حالت مبارزه برای پرتغالی‌ها