رژیم اشغالگر قدس مبدا تمامی فسادها است

16:00 ۱۷ روز و ۴ ساعت پیش ایسنا 275 0
رژیم اشغالگر قدس مبدا تمامی فسادها است

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رژیم اشغالگر قدس مبداء تمامی فسادها است که اجازه نمی‌دهد اسلام و حرکت اسلامی در منطقه غرب آسیا موفق باشد و حاکمیتی داشته باشد.

ایسنا

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی در اجتماع عظیم مردم حاضر در راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرکرد، اظهار کرد: نعمت بی‌بدیل و بی‌نظیر ولایت که همان ولایت‌فقیه به عنوان هدیه الهی است از نعمت‌های انقلاب محسوب می‌شود که ۴۰ سال انقلاب را رو به جلو پیش برده است و نظام ولایی، نظام حاکمیت خداست. 
وی افزود: امروزه استقامت، درک، شعور و احساس دینی مردم همراه با روحیه جهادی، استکبار را به عصانیت کشانده است. 
حاجی‌صادقی گفت: اگر استکبار دنیا را گرفتار شک و شبهه و تهاجم فرهنگی کند امت ولایی ما بر اصول و باور خود اعتقاد دارد. 
وی با اشاره به اینکه مردم با احساس و تکلیف خود و دعوت رهبری در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند، تصریح کرد: امروزه خدمت‌گزاری به مردم بزرگترین عبادت است که مسئولان در هر جایگاهی که قرار دارند مشمول خدمت هستند و بدانند نوکری برای مردم افتخار است. 
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: صهیونیسم‌ها و اقلیت نژادپرستی از میان یهودیان نه تنها در زمان ما بلکه در تمام زمان‌ها مبدا تمام فسادها، تباهی‌ها و ظلم‌ها بودند. 
وی گفت: استکبار بداند کسی که خدا مهر ذلت بر او بزند ذلیل تاریخ، قرآن و ذلیل دستگاه الهی است. 
حاجی‌صادقی با اشاره به اینکه در زمان پیامبر نیز بزرگترین دشمن پیامبر بودند و انواع جنگ‌ها و فتنه‌ها را به پا کردند، تاکید کرد: در این دوران رژیم صهیونیستی اشغالگر قدس مبدا تمام فسادها است که اجازه نمی‌دهد اسلام و حرکت اسلامی در منطقه غرب آسیا موفق باشد و حاکمیتی داشته باشد. 
وی گفت: رژیم اشغالگر قدس از بدو شکل‌گیری که با انقلاب اسلامی آغاز شد دوران شکوفایی و پیشروی دزدان و قاتلان اسلام بوده که این دوران با آواره کردن فلسطینی‌ها و کشتار مردم فلسطین به صورت دسته‌جمعی مشاهده می‌شود. 
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان شعار نیل تا فرات را دادند و گفتند آمده‌ایم تا تمام منطقه را بگیریم، اگر انقلاب نشده بود دشمن با سرعتی که در حال پیشروی بود به کسی رحم نمی‌کرد که با پیروزی انقلاب اسلامی که امام راحل آزادی قدس و فلسطین را مهم‌ترین مساله جهان اسلام می‌دانستند جریان رژیم اشغالگر آغاز شد که سیر نزولی پیدا کرد و بیداری ملت‌ها مقابل رژیم اشغالگر شکل گرفت. 
وی بیان کرد: مقاومت‌های ۳۳ روزه، ۲۲ روزه و مقاومت‌های بعدی نشان داده که رژیم اشغالگر قدرتمند نیست بلکه قدرت ایمان است که می‌تواند این رژیم را شکست دهد. 
حاجی‌صادقی با اشاره به اینکه امروز شما سنگ در دست فلسطینی‌ها را تبدیل به موشک کرده‌اید، تصریح کرد: این موشک‌ها از گنبدها و موانع اسراییل می‌گذرد و او را نابود می‌کند، اگر امروزه کسی به شما آسیبی وارد کند قطعا مقاومت فرصت نمی‌دهد و آن‌ها را نابود می‌کند. 
وی تاکید کرد: امروزه دشمنی که شعار نیل تا فرات را می‌دهد در کشورهای اروپایی به راه افتاده و التماس می‌کند مراقب باشید ایران قصد نابودی ما را دارد و انتقال پایتخت رژیم اشغالگر قدس به بیت‌المقدس از دید آن‌ها به این معناست که اجازه ندهند عصر موجودیت خود از بین رود، امروزه این شعارها و حماسه روز قدس آن‌ها را به ذلت خواهد کشاند. 
وی با اشاره به اغتشاشات سال گذشته در کشور، تصریح کرد: آل سعود قصد داشت جنگ در منطقه را به داخل ایران بیاورد و داعشی که تربیت یافته آل سعود بود در ایران بجنگند که تمام برنامه‌ریزی‌های آن‌ها سرکوب شد که این کارها نشان از افتخارات انقلاب اسلامی است. 
حاجی‌صادقی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها ذلیل‌تر از همه هستند، تاکید کرد: حضور ما در سوریه و عراق حضور در سنگر اسلام و خط مقدم دفاع از انقلاب است. 
وی با اشاره به موفقیت انقلاب طی ۴۰ سال، گفت: خوشبختانه موفقیت‌های انقلاب موجب شده دشمن روز به روز عقب‌نشینی‌ کند و با شکست مواجه شود که امروزه نقشه خطرناک دشمن این است که قصد دارند مسلمانان را به جان اسلام بیندازند. 
حاجی‌صادقی با اشاره به اینکه کشور در برابر فتنه‌ها سابقه درخشان و افتخار بزرگی را کسب کرده است، تصریح کرد: دشمن به این نقطه رسیده که بر مردم فشار وارد کند و فتنه‌ها را به پا کند تا مردم انقلاب را از بین ببرند. 
وی با اشاره به اینکه یکی از فتنه‌های دشمن فشار اقتصادی است که مردم خسته شوند و از اسلام و انقلاب دست بکشند، تاکید کرد: مسئولان باید بدانند که مشکلات اقتصادی با چشم داشتن به آمریکا و کشورهای اروپایی حل نمی‌شود بلکه باید با لبیک گفتن به رهبری و باور به اقتصاد مقاومتی به مردم تکیه کنند تا مشکلات اقتصادی حل شوند. 
 حاجی‌صادقی گفت: نقشه امروز دشمن برای انقلاب اسلامی مانند نقشه یهودیان در صدر اسلام است که یهودیان، مسلمانان را قاتل اسلام ناب و فرزندان پیامبر(ص) کردند. 
وی گفت: آخرین فتنه دشمن نفاق و دورویی است که ممکن است مردم و امت ما را گرفتار این فتنه کند تا مردم را نسبت به ارزش‌های انقلاب دچار تردید کنند که در این میان برخی از افراد برای ملت دلسوزتر از رهبری می‌شوند که باید مراقبت کرد.


گروه های زیر مجموعه سیاسی

سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها

آخرین اخبار

دستیابی به ظرفیت 190 هزار سو قابل تحقق است
کاشان-ایرنا- وزیر اطلاعات در بازدید از مجتمع هسته ای نطنز گفت: دستیابی به ظرفیت 190 هزار سو غنی سازی مورد نظر رهبر معظم انقلاب قابل تحقق است.
بانوان کبدی کار ایران به دنبال قهرمانی در جاکارتا
ارومیه- ایرنا- سرمربی هندی تیم ملی کبدی بانوان با اشاره به پیش رو بودن بازی های آسیایی 2018، گفت: بانوان کبدی کار ایران به دنبال قهرمانی در جاکارتا هستند.
طرح آمایش اتباع خارجی در استان تهران آغاز شد
تهران ـ ایرنا ـ مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری تهران گفت: اجرای طرح آمایش 13 ویژه اتباع افغانستانی و 12 ویژه اتباع عراقی در 49 دفتر خدماتی استان تهران آغاز شد.
کار سختی برای تکرار قهرمانی بسکتبال آسیا داریم
رشت - ایرنا - سرپرست تیم ملی بسکتال جوانان گفت: کار سختی برای تکرار و دفاع از عنوان قهرمانی خود در آسیا داریم.
کارشناسان اتریشی از زیستگاه های حیات وحش گلستان دیدن کردند
گرگان – ایرنا - معاون و کارشناسان وزارت محیط زیست و توسعه پایدار کشور اتریش در قالب گروه 10 نفره ای به گلستان سفر کرده و از برخی زیستگاه های حیات وحش در نقاط مختلف این استان دیدن کردند.
یک واحد تولیدی در قزوین بازگشایی شد
قزوین-ایرنا- یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین قزوین روز دوشنبه با حضور معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت و رییس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران بازگشایی شد.
گزارش ایرنا از وضعیت بازار تهران
تهران - ایرنا - گروهی که گفته می شود از کسبه و بازاریان تهران هستند، امروز - دوشنبه - مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی در میدان بهارستان تجمع کرده و خواستار رفع برخی مشکلات صنفی و اقتصادی خود شدند.
نگاه فدراسیون کوهنوردی به المپیک 2024 پاریس است
زنجان - ایرنا - رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور گفت: نگاه این فدراسیون به بازی های المپیک 2024پاریس است و برای حضور توانمندتر در این بازی ها باید برنامه ریزی لازم صورت گیرد.
گازگرفتگی در فریمان چهار قربانی گرفت
مشهد - ایرنا - رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: چهار نفر بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن داخل چاه در یکی از روستاهای شهرستان فریمان جان باختند.
همراهان نیرومند ترامپ و آینده مبهم اتحادیه – حسین ضیایی*
کمتر کسی می پنداشت که جذابیت ایدئولوژی راستگرایانه ونژاد پرستانه دونالد ترامپ در امریکا بر پایه ساختن'أمریکای سفید'به این سرعت در درون کشورهای اروپایی همراهان وهواداران جدی و نیرومندی را حتی در درون هیات های حاکمه اتحادیه اروپایی پیدا کند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

خوشگذرانی خانم بازیگر در خارج از کشور
خاطره اسدی؛ بازیگر سینما و تلویزیون، که برای تماشای بازی های جام جهانی به روسیه رفته است، تصویر زیر را از سفر خود به این کشور منتشر کرد.
مصرف غیرقانونی جوش شیرین و جوهر قند در برخی نان‌های سنتی
عضو هیئت مدیره سندیکای خمیرمایه ایران گفت: در فرآیند تولید برخی نان های سنتی به صورت غیرقانونی از جوش شیرین و جوهر قند استفاده می شود.
عکس ˮممنوعهˮ بهاره افشاری پخش شد!
بهاره افشاری در سریال ویژه شبکه نمایش خانگی «ممنوعه» به ایفای نقش می‌پردازد.
خارج گردی ˮکمند امیرسلیمانیˮ با تیپی خاص-عکس
کمند امیرسلیمانی عکس زیر را در صفحه اش منتشر کرد.
تیپ کابویی بازیگر محبوب ˮپایتختˮ -عکس
مهران احمدی این پست را در اینستاگرامش منتشر کرد.
همایش تعامل هوانیروز ارتش و سپاه برگزار می‌شود
آمادگی نیروی زمینی ارتش هراس در دل دشمن انداخته است
همکاری سپاه با وزارت نیرو در ترویج فرهنگ صحیح مصرف آب و برق
نفوذ ایران غیرقابل حذف است- دشمن ظرفیت‌های خود را برای جنگ از دست داده است
اجازه ‌نخواهیم داد ‌دشمنان ‌کارشان را پیش ببرند
⁠⁠⁠⁠⁠وزیر اطلاعات: امنیت حق مردم است
اجرایی‌شدن ماده ۵۸ قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور مورد بررسی قرار گرفت
خط تولید دیزل ملی افتتاح شد