رژیم اشغالگر قدس مبدا تمامی فسادها است

16:00 ۱۸۸ روز و ۱۳ ساعت پیش ایسنا 480 0
رژیم اشغالگر قدس مبدا تمامی فسادها است

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رژیم اشغالگر قدس مبداء تمامی فسادها است که اجازه نمی‌دهد اسلام و حرکت اسلامی در منطقه غرب آسیا موفق باشد و حاکمیتی داشته باشد.

ایسنا

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی در اجتماع عظیم مردم حاضر در راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرکرد، اظهار کرد: نعمت بی‌بدیل و بی‌نظیر ولایت که همان ولایت‌فقیه به عنوان هدیه الهی است از نعمت‌های انقلاب محسوب می‌شود که ۴۰ سال انقلاب را رو به جلو پیش برده است و نظام ولایی، نظام حاکمیت خداست. 
وی افزود: امروزه استقامت، درک، شعور و احساس دینی مردم همراه با روحیه جهادی، استکبار را به عصانیت کشانده است. 
حاجی‌صادقی گفت: اگر استکبار دنیا را گرفتار شک و شبهه و تهاجم فرهنگی کند امت ولایی ما بر اصول و باور خود اعتقاد دارد. 
وی با اشاره به اینکه مردم با احساس و تکلیف خود و دعوت رهبری در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند، تصریح کرد: امروزه خدمت‌گزاری به مردم بزرگترین عبادت است که مسئولان در هر جایگاهی که قرار دارند مشمول خدمت هستند و بدانند نوکری برای مردم افتخار است. 
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: صهیونیسم‌ها و اقلیت نژادپرستی از میان یهودیان نه تنها در زمان ما بلکه در تمام زمان‌ها مبدا تمام فسادها، تباهی‌ها و ظلم‌ها بودند. 
وی گفت: استکبار بداند کسی که خدا مهر ذلت بر او بزند ذلیل تاریخ، قرآن و ذلیل دستگاه الهی است. 
حاجی‌صادقی با اشاره به اینکه در زمان پیامبر نیز بزرگترین دشمن پیامبر بودند و انواع جنگ‌ها و فتنه‌ها را به پا کردند، تاکید کرد: در این دوران رژیم صهیونیستی اشغالگر قدس مبدا تمام فسادها است که اجازه نمی‌دهد اسلام و حرکت اسلامی در منطقه غرب آسیا موفق باشد و حاکمیتی داشته باشد. 
وی گفت: رژیم اشغالگر قدس از بدو شکل‌گیری که با انقلاب اسلامی آغاز شد دوران شکوفایی و پیشروی دزدان و قاتلان اسلام بوده که این دوران با آواره کردن فلسطینی‌ها و کشتار مردم فلسطین به صورت دسته‌جمعی مشاهده می‌شود. 
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان شعار نیل تا فرات را دادند و گفتند آمده‌ایم تا تمام منطقه را بگیریم، اگر انقلاب نشده بود دشمن با سرعتی که در حال پیشروی بود به کسی رحم نمی‌کرد که با پیروزی انقلاب اسلامی که امام راحل آزادی قدس و فلسطین را مهم‌ترین مساله جهان اسلام می‌دانستند جریان رژیم اشغالگر آغاز شد که سیر نزولی پیدا کرد و بیداری ملت‌ها مقابل رژیم اشغالگر شکل گرفت. 
وی بیان کرد: مقاومت‌های ۳۳ روزه، ۲۲ روزه و مقاومت‌های بعدی نشان داده که رژیم اشغالگر قدرتمند نیست بلکه قدرت ایمان است که می‌تواند این رژیم را شکست دهد. 
حاجی‌صادقی با اشاره به اینکه امروز شما سنگ در دست فلسطینی‌ها را تبدیل به موشک کرده‌اید، تصریح کرد: این موشک‌ها از گنبدها و موانع اسراییل می‌گذرد و او را نابود می‌کند، اگر امروزه کسی به شما آسیبی وارد کند قطعا مقاومت فرصت نمی‌دهد و آن‌ها را نابود می‌کند. 
وی تاکید کرد: امروزه دشمنی که شعار نیل تا فرات را می‌دهد در کشورهای اروپایی به راه افتاده و التماس می‌کند مراقب باشید ایران قصد نابودی ما را دارد و انتقال پایتخت رژیم اشغالگر قدس به بیت‌المقدس از دید آن‌ها به این معناست که اجازه ندهند عصر موجودیت خود از بین رود، امروزه این شعارها و حماسه روز قدس آن‌ها را به ذلت خواهد کشاند. 
وی با اشاره به اغتشاشات سال گذشته در کشور، تصریح کرد: آل سعود قصد داشت جنگ در منطقه را به داخل ایران بیاورد و داعشی که تربیت یافته آل سعود بود در ایران بجنگند که تمام برنامه‌ریزی‌های آن‌ها سرکوب شد که این کارها نشان از افتخارات انقلاب اسلامی است. 
حاجی‌صادقی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها ذلیل‌تر از همه هستند، تاکید کرد: حضور ما در سوریه و عراق حضور در سنگر اسلام و خط مقدم دفاع از انقلاب است. 
وی با اشاره به موفقیت انقلاب طی ۴۰ سال، گفت: خوشبختانه موفقیت‌های انقلاب موجب شده دشمن روز به روز عقب‌نشینی‌ کند و با شکست مواجه شود که امروزه نقشه خطرناک دشمن این است که قصد دارند مسلمانان را به جان اسلام بیندازند. 
حاجی‌صادقی با اشاره به اینکه کشور در برابر فتنه‌ها سابقه درخشان و افتخار بزرگی را کسب کرده است، تصریح کرد: دشمن به این نقطه رسیده که بر مردم فشار وارد کند و فتنه‌ها را به پا کند تا مردم انقلاب را از بین ببرند. 
وی با اشاره به اینکه یکی از فتنه‌های دشمن فشار اقتصادی است که مردم خسته شوند و از اسلام و انقلاب دست بکشند، تاکید کرد: مسئولان باید بدانند که مشکلات اقتصادی با چشم داشتن به آمریکا و کشورهای اروپایی حل نمی‌شود بلکه باید با لبیک گفتن به رهبری و باور به اقتصاد مقاومتی به مردم تکیه کنند تا مشکلات اقتصادی حل شوند. 
 حاجی‌صادقی گفت: نقشه امروز دشمن برای انقلاب اسلامی مانند نقشه یهودیان در صدر اسلام است که یهودیان، مسلمانان را قاتل اسلام ناب و فرزندان پیامبر(ص) کردند. 
وی گفت: آخرین فتنه دشمن نفاق و دورویی است که ممکن است مردم و امت ما را گرفتار این فتنه کند تا مردم را نسبت به ارزش‌های انقلاب دچار تردید کنند که در این میان برخی از افراد برای ملت دلسوزتر از رهبری می‌شوند که باید مراقبت کرد.


گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

عربستان از پشت به اوپک خنجر زد
خبرگزاری «بلومبرگ» روز پنجشنبه در گزارشی اعلام کرد که صادرات نفت عربستان سعودی طی ماه آینده میلادی به شدت کاهش خواهد یافت.
پلیس فرانسه مظنون تیراندازی استراسبورگ را کشت
رسانه‌ها شامگاه پنجشنبه اعلام کردند که پلیس فرانسه فرد مظنون به تیراندازی اخیر استراسبورگ را کشته است.
دعوای توئیتری ضرغامی و آشنا بالا گرفت
مجادله ضرغامی و آشنا در توییتر بر سر فیلترینگ تلگرام بالا گرفت.
صربستان، دروازه‌ای برای مهاجرت ایرانیان به اروپا
۱۵۰ مهاجر از اوایل نوامبر به طور غیرقانونی برای رسیدن به بریتانیا اقدام کردند.
جعفرزاده: مرتبا نباید امامزاده تولید شود
نایب رییس فراکسیون مستقلین ولایی با اشاره به اینکه "دنبال شجره‌نامه امامزاده‌ها نبودن" به معنای افزایش تولید امامزاده در کشور است، می‌گوید پرونده کشف امامزاده را یک جایی باید بست.
آشنا: ایرانی بیدی نیست که با باد ترامپ بلرزد
حسام‌الدین آشنا در توییت جدید خود درباره بودجه سال آینده نوشت: انشالله بودجه سال آینده پیام واضحی به تحریم کنندگان خواهد داد که ایرانی بیدی نیست که با باد ترامپ بلرزد.
داعش، تیراندازی در استراسبورگ را به عهده گرفت
گروه تروریستی داعش مسئولیت تیراندازی سه‌شنبه شب در شهر استراسبورگ فرانسه را به عهده گرفت.
رایزنی با کشورهای همسایه برای حذف تعرفه‌های وارداتی
عضو هیات مدیره انجمن فولاد، رایزنی با کشورهای همسایه برای حذف تعرفه‌های وارداتی، تسهیل صادرات، حذف مالیات بر ارزش افزوده و تزریق مالی به پروژه‌های مهم را از جمله راهکارهای حمایت از تولید داخل اعلام کرد.
جزئیات پرداخت تسهیلات ارزی در ۹ بخش بزرگ اقتصادی
عملکرد صندوق توسعه ملی نشان از آن دارد که در بین بخش‌های اقتصادی حدود ۴۱.۵ درصد از مجموع مبلغ طرح‌های اعلام وصول شده مربوط به بخش بالادستی نفت و گاز با رقمی بیش از ۱۶.۸ میلیارد دلار برای ۱۱ طرح است. طرح‌ها و فعالیت‌های نیروگاهی نیز با مبلغی ۴.۸ میلیارد دلار در جایگاه دوم قرار دارد.
ضرورت تشکیل جلسه‌ رؤسای ۳ فراکسیون در مورد مرجع تشخیص فردی که جایگزین ندارد
نماینده مردم شیراز در مجلس در مورد مرجع تشخیص مسئوولان بازنشسته که جایگزین ندارند، گفت: تشخیص این‌که فردی در قانون جایگزین دارد یا ندارد، موکول به نشست رؤسای ۳ فراکسیون در مجلس است تا بررسی کنند که ورود به این موضوع باید چگونه باشد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

مقایسه حداقل دستمزد کارگران در کشورهای مختلف
در حالی که حداقل دستمزد کارگر ایرانی به ازای هر ساعت کار معادل ۶ هزار تومان است، حداقل دستمزد ساعتی در لوکزامبورگ ۱۱.۵ دلار معادل ۱۹ برابر حداقل دستمزد در ایران است.
ضرب‌الاجل 72 ساعته «عمران خان» برای ریشه‌یابی کمبود گاز
«عمران‌خان» نخست وزیر پاکستان از شرکت ملی گاز این کشور خواست ظرف مدت 72 ساعت علت کمبود انرژی در کشور را مشخص کند.
عربستان از پشت به اوپک خنجر زد
خبرگزاری «بلومبرگ» روز پنجشنبه در گزارشی اعلام کرد که صادرات نفت عربستان سعودی طی ماه آینده میلادی به شدت کاهش خواهد یافت.
پلیس فرانسه مظنون تیراندازی استراسبورگ را کشت
رسانه‌ها شامگاه پنجشنبه اعلام کردند که پلیس فرانسه فرد مظنون به تیراندازی اخیر استراسبورگ را کشته است.
دعوای توئیتری ضرغامی و آشنا بالا گرفت
مجادله ضرغامی و آشنا در توییتر بر سر فیلترینگ تلگرام بالا گرفت.
باید از ظرفیت نیروهای نخبه در کشور استفاده کرد
پیام تبریک سرلشکر جعفری به فرمانده دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج)
ولایت‌فقیه را به دانش‌آموزان بیاموزیم تا وظایف‌شان درباره ولی‌ امر و فرمانده را بدانند
۹۲ درصد صادرات کشور از مرزهای آبی انجام می‌شود
آیین‌نامه اجرایی نحوه برگزاری دوره‌های آموزشی حین خدمت ضابطان نظامی ابلاغ شد
تاکید سردار صفوی بر تعامل «موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت» و مراکز فرهنگی دفاع مقدس
روحیه انقلابی موجب پیشرفت و تعالی کشور است
غیب‌پرور: دانشجوی بسیجی ایران خواهد توانست تحریم‌های جنایتکارانه را دور بزند