رژیم اشغالگر قدس مبدا تمامی فسادها است

16:00 ۲۸۷ روز و ۹ ساعت پیش ایسنا 516 0
رژیم اشغالگر قدس مبدا تمامی فسادها است

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رژیم اشغالگر قدس مبداء تمامی فسادها است که اجازه نمی‌دهد اسلام و حرکت اسلامی در منطقه غرب آسیا موفق باشد و حاکمیتی داشته باشد.

ایسنا

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی در اجتماع عظیم مردم حاضر در راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرکرد، اظهار کرد: نعمت بی‌بدیل و بی‌نظیر ولایت که همان ولایت‌فقیه به عنوان هدیه الهی است از نعمت‌های انقلاب محسوب می‌شود که ۴۰ سال انقلاب را رو به جلو پیش برده است و نظام ولایی، نظام حاکمیت خداست. 
وی افزود: امروزه استقامت، درک، شعور و احساس دینی مردم همراه با روحیه جهادی، استکبار را به عصانیت کشانده است. 
حاجی‌صادقی گفت: اگر استکبار دنیا را گرفتار شک و شبهه و تهاجم فرهنگی کند امت ولایی ما بر اصول و باور خود اعتقاد دارد. 
وی با اشاره به اینکه مردم با احساس و تکلیف خود و دعوت رهبری در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند، تصریح کرد: امروزه خدمت‌گزاری به مردم بزرگترین عبادت است که مسئولان در هر جایگاهی که قرار دارند مشمول خدمت هستند و بدانند نوکری برای مردم افتخار است. 
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: صهیونیسم‌ها و اقلیت نژادپرستی از میان یهودیان نه تنها در زمان ما بلکه در تمام زمان‌ها مبدا تمام فسادها، تباهی‌ها و ظلم‌ها بودند. 
وی گفت: استکبار بداند کسی که خدا مهر ذلت بر او بزند ذلیل تاریخ، قرآن و ذلیل دستگاه الهی است. 
حاجی‌صادقی با اشاره به اینکه در زمان پیامبر نیز بزرگترین دشمن پیامبر بودند و انواع جنگ‌ها و فتنه‌ها را به پا کردند، تاکید کرد: در این دوران رژیم صهیونیستی اشغالگر قدس مبدا تمام فسادها است که اجازه نمی‌دهد اسلام و حرکت اسلامی در منطقه غرب آسیا موفق باشد و حاکمیتی داشته باشد. 
وی گفت: رژیم اشغالگر قدس از بدو شکل‌گیری که با انقلاب اسلامی آغاز شد دوران شکوفایی و پیشروی دزدان و قاتلان اسلام بوده که این دوران با آواره کردن فلسطینی‌ها و کشتار مردم فلسطین به صورت دسته‌جمعی مشاهده می‌شود. 
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان شعار نیل تا فرات را دادند و گفتند آمده‌ایم تا تمام منطقه را بگیریم، اگر انقلاب نشده بود دشمن با سرعتی که در حال پیشروی بود به کسی رحم نمی‌کرد که با پیروزی انقلاب اسلامی که امام راحل آزادی قدس و فلسطین را مهم‌ترین مساله جهان اسلام می‌دانستند جریان رژیم اشغالگر آغاز شد که سیر نزولی پیدا کرد و بیداری ملت‌ها مقابل رژیم اشغالگر شکل گرفت. 
وی بیان کرد: مقاومت‌های ۳۳ روزه، ۲۲ روزه و مقاومت‌های بعدی نشان داده که رژیم اشغالگر قدرتمند نیست بلکه قدرت ایمان است که می‌تواند این رژیم را شکست دهد. 
حاجی‌صادقی با اشاره به اینکه امروز شما سنگ در دست فلسطینی‌ها را تبدیل به موشک کرده‌اید، تصریح کرد: این موشک‌ها از گنبدها و موانع اسراییل می‌گذرد و او را نابود می‌کند، اگر امروزه کسی به شما آسیبی وارد کند قطعا مقاومت فرصت نمی‌دهد و آن‌ها را نابود می‌کند. 
وی تاکید کرد: امروزه دشمنی که شعار نیل تا فرات را می‌دهد در کشورهای اروپایی به راه افتاده و التماس می‌کند مراقب باشید ایران قصد نابودی ما را دارد و انتقال پایتخت رژیم اشغالگر قدس به بیت‌المقدس از دید آن‌ها به این معناست که اجازه ندهند عصر موجودیت خود از بین رود، امروزه این شعارها و حماسه روز قدس آن‌ها را به ذلت خواهد کشاند. 
وی با اشاره به اغتشاشات سال گذشته در کشور، تصریح کرد: آل سعود قصد داشت جنگ در منطقه را به داخل ایران بیاورد و داعشی که تربیت یافته آل سعود بود در ایران بجنگند که تمام برنامه‌ریزی‌های آن‌ها سرکوب شد که این کارها نشان از افتخارات انقلاب اسلامی است. 
حاجی‌صادقی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها ذلیل‌تر از همه هستند، تاکید کرد: حضور ما در سوریه و عراق حضور در سنگر اسلام و خط مقدم دفاع از انقلاب است. 
وی با اشاره به موفقیت انقلاب طی ۴۰ سال، گفت: خوشبختانه موفقیت‌های انقلاب موجب شده دشمن روز به روز عقب‌نشینی‌ کند و با شکست مواجه شود که امروزه نقشه خطرناک دشمن این است که قصد دارند مسلمانان را به جان اسلام بیندازند. 
حاجی‌صادقی با اشاره به اینکه کشور در برابر فتنه‌ها سابقه درخشان و افتخار بزرگی را کسب کرده است، تصریح کرد: دشمن به این نقطه رسیده که بر مردم فشار وارد کند و فتنه‌ها را به پا کند تا مردم انقلاب را از بین ببرند. 
وی با اشاره به اینکه یکی از فتنه‌های دشمن فشار اقتصادی است که مردم خسته شوند و از اسلام و انقلاب دست بکشند، تاکید کرد: مسئولان باید بدانند که مشکلات اقتصادی با چشم داشتن به آمریکا و کشورهای اروپایی حل نمی‌شود بلکه باید با لبیک گفتن به رهبری و باور به اقتصاد مقاومتی به مردم تکیه کنند تا مشکلات اقتصادی حل شوند. 
 حاجی‌صادقی گفت: نقشه امروز دشمن برای انقلاب اسلامی مانند نقشه یهودیان در صدر اسلام است که یهودیان، مسلمانان را قاتل اسلام ناب و فرزندان پیامبر(ص) کردند. 
وی گفت: آخرین فتنه دشمن نفاق و دورویی است که ممکن است مردم و امت ما را گرفتار این فتنه کند تا مردم را نسبت به ارزش‌های انقلاب دچار تردید کنند که در این میان برخی از افراد برای ملت دلسوزتر از رهبری می‌شوند که باید مراقبت کرد.


گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

تو را به خدا دست از «گلستان» بردارید!
در این روزهایی که خالق «روزی طبیعت» را سخاوت‌مندانه به گلستانیان ارزانی داشته است، مسئولین جاده صاف کن خصولتی‌ها در آشوراده شده‌اند تا گلستان ایران را بیابان کنند. حرفی برای گفتن ندارم. تنها با این جمله عیدتان را تبریک می‌گویم که گلستان کردن ایران پیشکشتان، تو را به خدا دست از گلستان بردارید تا نسل‌های آینده معنای واژه "گلستان" را گم نکنند.
سیل در گالیکش حدود 500 میلیارد ریال خسارت وارد کرد
گنبدکاوس - ایرنا - فرماندار گالیکش گفت: به دنبال بارش های شدید چند روز اخیر در حوزه شهرستان گالیکش در شرق استان گلستان و وقوع سیل، حدود 500 میلیارد ریال خسارت به بخش های مختلف این شهرستان وارد شد.
جشن نوروزگاه در هرمزگان آغاز شد
بندرعباس - ایرنا - جشن نوروزگاه با برپایی آیینی شاد در معبد هندوهای شهر بندرعباس و به صورت همزمان در شهرستان ها و 11 روستای هدف گردشگری هرمزگان آغاز شد.
مدیریت بحران هرمزگان نسبت به وقوع سیلاب هشدار داد
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان نسبت به احتمال وقوع رگبار باران و رعد و برق، آب گرفتگی معابر عمومی و جاری شدن سیل و طغیان رودخانه های فصلی در روزهای شنبه سوم فروردین تا سه شنبه ششم فروردین هشدار داد.
صعود سه شمشیرباز ایران به جدول اصلی جام‌جهانی مجارستان
سه شمشیرباز ایران موفق شدند از جدول مقدماتی جام‌جهانی مجارستان، به جدول اصلی صعود کنند.
کیخا در جام‌جهانی ژیمناستیک قطر چهارم شد
سعیدرضا کیخا مقام چهارم مسابقات ژیمناستیک جام‌جهانی قطر را بدست آورد.
تصادف با خودرو گشت ارشاد 2 کشته برجا گذاشت
همدان- ایرنا- رییس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه پژو پارس با فلوکس واگن گشت ارشاد در جاده فرعی همدان - مریانج 2 تن فوت و پنج تن دیگر به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.
اردونشنیان تیم ملی والیبال نوجوانان معرفی شدند
اسامی بازیکنان دعوت‌شده به اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران اعلام شد.
امام جمعه گرگان از رییس جمهور برای سیل زدگان گلستان استمداد کرد
گرگان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان با ارسال نامه ای به رییس جمهوری خواستار رسیدگی بیشتر و فوری به آسیب دیدگان ناشی از سیل روزهای اخیر این استان شد و نوشت: آقای دکتر روحانی بدون مقدمه می گویم؛ استان گلستان بویژه ترکمن صحرا را دریابید.
صعود نوشاد و حذف نیما از مسابقات پینگ‌پنگ عمان
نیما عالمیان از مسابقات تنیس روی میز عمان حذف شد اما نوشاد عالمیان توانست به مرحله یک‌هشتم نهایی صعود کند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

اگر چهارشنبه سوری مستلزم ضرر یا موجب ترویج اعتقادات باطل باشد، جایز نیست
تهران - ایرنا - رهبر معظم انقلاب در پاسخ به استفتائی درباره چهارشنبه سوری فرمودند: 'چهارشنبه‌ سوری هیچ مبنای شرعی ندارد و اگر مستلزم ضرر و فساد یا موجب ترویج اعتقادات باطل باشد، جایز نیست.'
سیل در گلستان جان دو نفر را گرفت
گرگان - ایرنا - وقوع سیلاب و تخریب چند ساختمان در شرق استان گلستان دو کشته و چند مصدوم بر جای گذاشت.
چوپان مانه و سملقانی در ارتفاعات برفگیر گم شد
بجنورد - ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: یک چوپان در ارتفاعات جیرانسو در شهرستان مانه و سملقان گم شده است که امدادگران برای یافتن وی به محل اعزام شده اند.
سانحه رانندگی در قزوین 3 کشته بر جای گذاشت
قزوین - ایرنا - فرمانده پلیس راه قزوین گفت: در پی وقوع یک فقره تصادف در مسیر بویین زهرا-دانسفهان 3 تن جان باختند و یک نفر نیز مصدوم شد.
مهاجم حادثه لندن فریاد «همه مسلمانان باید بمیرند» سر داده بود
یک روزنامه انگلیسی در گزارشی اعلام کرد: مهاجم حادثه شنبه لندن، فریاد «همه مسلمانان باید بمیرند» سر داده بود.
چهار مرزبان ایرانی ربوده‌شده وارد تهران شدند-تلاش برای آزادی سایر مرزبانان ادامه دارد
نیروهای نظامی با تکیه بر اقتدار خود امنیت را بر کشور حاکم کرده‌اند
آزادی برخی مرزبانان ربوده‌شده در آینده‌ای نزدیک
مردم خوزستان وحدت، همدلی و مقاومت را در دفاع مقدس معنا کردند
مهمترین رویدادهای سال ۹۷
دیدار بشار اسد با رؤسای ستاد کل نیروهای مسلح ایران و عراق
ایران در عملیات ارتش ترکیه علیه گروه پ.ک‌.ک دخالتی ندارد
با همه توان جلوی صید ترال در خلیج‌فارس را می‌گیریم
وزیر دفاع: باید برای رسیدن به اوج قله های دفاعی در سال آینده برنامه ریزی کنیم
سرلشکر باقری عازم سوریه شد