اردوی تیم های ملی ترامپولین تا بازی های آسیایی ادامه دارد

07:33 ۹۷ روز و ۱۱ ساعت پیش ایرنا 265 0
اردوی تیم های ملی ترامپولین تا بازی های آسیایی ادامه دارد

قزوین-ایرنا-اردوی آمادگی تیم های ملی ترامپولین جوانان و بزرگسالان کشور که به میزبانی شهر الوند در استان قزوین دنبال می شود تا آغاز بازی های آسیایی جاکارتا ادامه خواهد داشت.

ایرنا

به گزارش ایرنا، ترامپولین یکی از رشته‌های ورزش ژیمناستیک است که مسابقات آن بر روی وسیله‌ای به نام ترامپولین انجام می‌شود.
تیم های ملی جوانان و بزرگسالان ترامپولین ایران خود را برای حضوری قوی در بازی های آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی و انتخابی المپیک جوانان آماده می کنند.
این اردو از 22 اردیبهشت ماه جاری در سالن امام علی (ع) شهر الوند آغاز و به مدت 2 هفته دیگر نیز ادامه خواهد داشت.

**شرایط جسمی و ذهنی ملی پوشان خوب است
سرمربی تیم های ملی ترامپولین جوانان و بزرگسالان در این رابطه به خبرنگار ایرنا گفت: سالن های ترامپولین استاندارد در کشور بسیار کم بوده و میزبانی قزوین از این اردو با داشتن 2 دستگاه ترامپولین استاندارد که بی نظیر هم هستند، جای تقدیر دارد.
ناصر خضری افزود: هم اکنون ملی پوشان در شرایط خوب جسمانی و ذهنی قرار داشته و امیدواریم با انجام اردوهای فشرده آنها را به سطح آمادگی کامل تری برسانیم.
وی ادامه داد: امکانات ارائه شده در استان قزوین نسبت به سایر استان های کشور بهتر بوده و مشکل خاصی در زمینه مسایل رفاهی و فنی مشاهده نمی شود.
به گفته خضری، ملی پوشان در این اردوی آمادگی تمرینات خود را زیر نظر سه مربی به نام های ماهان باژرنگ،مهدی نیرومند و مهدی علیزاده پیگیری کرده تا با آمادگی کامل به رقابت های انتخابی المپیک آرژانتین و قهرمانی آسیا در فیلیپین اعزام شوند.

**قزوین میزبان سومین مرحله اردوی آمادگی تیم های ملی ترامپولین است
یکی از مربیان ترامپولین حاضر در اردوی آمادگی تیم های ملی گفت: در حال حاضر سومین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم های ملی جوانان و بزرگسالان را به میزبانی قزوین و الوند پشت سر می گذاریم.
ماهان باژرنگ با اشاره به برگزاری اردوی آمادگی تیم های ملی ترامپولین در شهرهای کرمان و تهران، ادامه داد: مراحل چهارم و پنجم آمادگی این تیم ها در شهرهای قزوین و کیش پیگیری خواهد شد.
وی اضافه کرد: ملی پوشان حاضر در شهر الوند خود را برای بازی های آسیایی که اواخر اردیبهشت ماه برگزار می شود، آماده می کنند.
این مسئول ورزشی در پایان افزود: ملی پوشانان ترامپولین هم اکنون از آمادگی خوبی برخوردار بوده و امیدواریم این روند رو به رشد آنان در مراحل بعدی اردوها نیز ادامه یابد.

**ملی پوشان از امکانات اردوی قزوین رضایت دارند
یکی از ملی پوشان حاضر به خبرنگار ایرنا گفت: اردوهای تیم ملی نسبت به دوره های قبل بهتر شده و تجهیزات و امکانات پیشرفته تری را شاهدیم که این مساله در میزان افزایش آمادگی جسمانی ورزشکاران نقش موثری دارد.
رضا رفیع با اظهار رضایت از اردوی آمادگی الوند، گفت: امیدوارم با ادامه روند رو به رشد ملی پوشان در اردوها، تا قبل از مسابقات به مرز آمادگی ایده آل مربیان تیم برسیم.

** 14 ورزشکار در اردوی قزوین حضور دارند
دبیر هیات ژیمناستیک استان قزوین نیز در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: شورای فنی فدراسیون ژیمناستیک کشور شهر الوند را برای میزبانی سومین اردوی آمادگی تیم های ملی ترامپولین انتخاب کرده است.
کامران داودی افزود: اردوی تیم ملی ژیمناستیک کشور که قرار بود از 25 فروردین در سالن امام علی شهر الوند آغاز شود به دلیل برگزاری اردوی ترامپولین، به لرستان منتقل شد.
این مسئول ورزشی با اشاره به اردوی آمادگی ترامپولین بزرگسالان کشور در قزوین، اضافه کرد: این اردو از 22 فروردین تا پنجم اردیبهشت ماه در سالن ورزشی امام علی (ع) شهر الوند با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان،شهرداری الوند و هیات ژیمناستیک استان ادامه خواهد داشت.
به گفته داودی،از میان 14 ورزشکار حاضر در اردوی آمادگی تیم ملی ترامپولین، رضا رفیع از قزوین با تشخیص مربیان تیم های ملی حضور یافته است.
دبیر هیات ژیمناستیک استان قزوین اضافه کرد: در 2 بازدید انجام شده امکانات رفاهی، اسکان و تغذیه ارائه شده در اردوی الوند مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت رضایت ملی پوشان را به همراه داشته است.
وی خاطر نشان کرد: قزوین در سال گذشته 2 کلاس داوری درجه سه بانوان، مربیگری درجه سه ترامپولین و 2 اردوی ژیمناستیک هنری را میزبانی کرد و از این نظر سال خوبی را پشت سر گذاشت.
داودی، رشته ژیمناستیک در قزوین را دارای هفت زیرشاخه دانست و گفت: ورزشکاران شاخص این رشته در رقابت های مختلف کشوری حضوری فعال داشته و از این نظر هیات استان از عملکرد قابل قبولی نیز برخوردار بوده است.
سال گذشته پنج هزار و 300 ژیمناستیک کار قزوینی بیمه ورزشی دریافت کردند که از این تعداد سه هزار و 300 نفر مرد و مابقی نیز بانوان بودند.
شهر الوند مرکز شهرستان البرز در 14 کیلومتری شرق قزوین واقع شده است.
6101/8054


گروه های زیر مجموعه ورزشی

توپ و تور
توپ و تور

آخرین اخبار

برگزاری نشست هم‌اندیشی اقتصادهنر با موضوع نقش تجارت آثار هنری در اقتصاد مقاومتی
چهارمین دوره از نمایشگاه حراج ملی - فردا دوشنبه اول مردادماه -۱۳۹۷ در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن افتتاح می‌شود.
چگونه بحران ٣٠ و ٤٠سالگی را پشت‌سر بگذاریم
«بحران ٣٠سالگی؟! چیز جدیدی است؟ دوران ما این چیزها مُد نبود.» نایلون خریدهایش را زمین می‌گذارد تا نفسی تازه کند. با ٤٩سال، مادر سه فرزند است. «بحران ٣٠سالگی‌ام با افسردگی پس از زایمانم یکی شد. ٣٠‌سال داشتم که فرزند آخرم را به دنیا آوردم.» اینها را با خنده می‌گوید و دوباره نایلون‌ها را در دستانش جاگیر می‌کند و راه می‌افتد.
چه کسانی از تحریم ایران سود می‌برند
کشورهای متعددی ممکن است از اجرای تحریم‌های آمریکا بر ایران، بخصوص تحریم‌های نفتی، سود ببرند. در این میان، روسیه، عربستان و چین با چشم‌انداز مثبت و ایران و ترکیه با یک چشم‌انداز نامساعد روبرو خواهند شد.
نبود زنجیره تولید چالش اصلی حوزه کشاورزی است
خرم آباد - ایرنا - معاون اقتصادی رئیس جمهوری گفت: نبود زنجیره تولید در بخش کشاورزی از مشکلات و چالش های اصلی صادرات محصولات به خارج از کشور است.
معاون وزیر صنعت:مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر همسان شود
بوشهر- ایرنا - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت:در راستای حمایت از کالاهای ایرانی تشدید سیاست های مقابله ای با سودجویان در مبارزه با قاچاق کالا باید همسان و به تراز مبارزه با مواد مخدر برسد.
تبریز بهترین نقطه جهان برای رصد ماه گرفتگی قرن است
تبریز- ایرنا- استاد برجسته نجوم دانشگاه تبریز اعلام کرد: تبریز بهترین و طلایی‌ ترین نقطه عرض جغرافیایی در جهان برای رصد طولانی‌ ترین ماه گرفتگی قرن حاضر در روز پنجم مردادماه است.
چراغ ها را بر باد بیاویزیم - عیسی پاشاپور*
آستارا- ایرنا- کاهش بارش و توان نیروگاه های برق آبی، ذهن را به جستجوی منابع دیگر انرژی وا می دارد و در این راستا نباید از توان بادی سرزمین پهناورمان برای تولید الکتریسیته و رفع بخشی از خاموشی های مناطق دوردست و کوهستانی غفلت کرد.
شهر تازه آباد 20 بار لرزید
کرمانشاه - ایرنا - مسئول شبکه لرزه نگاری استان کرمانشاه گفت: از ساعت 14:45 دقیقه تا 16:15 دقیقه امروز (یکشنبه) شهر تازه آباد مرکز شهرستان ثلاث باباجانی 20 بار لرزیده است.
ایران مجموعه قدرتمند تحقیقاتی در عرصه جهانی ایجاد می کند
کرج - ایرنا - معاون وزیر جهاد کشاورزی و سرپرست سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی گفت که این سازمان تحقیقاتی به دنبال تقویت موسساتی علمی نظیر رازی و ایجاد مجموعه ای قدرتمند علمی در سطح جهانی است.
تدابیر روس ها برای مقابله با گرمای تابستان
مسکو - ایرنا - پایتخت روسیه هر چند دوره طولانی در سرمای شدید بسر می برد، ولی در تابستان حرارت بالا را تجربه می کند که گاهی اوقات از 30 درجه سانتیگراد بالای صفر هم فراتر می رود و این وضعیت برای روس ها طاقت فرسا است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

گزارشی از حضور کاروان‌های زیر سایه خورشید در ۲۰۰۰ نقطه در سه قاره جهان
در دهه کرامت که از ولادت حضرت معصومه (س) هم‌زمان با اولین روز ماه ذی‌قعده آغاز می‌شود و تا یازدهم این ماه و با ولادت حضرت رضا (ع) ادامه می‌یابد، دل‌های همه عاشقان و دلدادگان به کریمان اهل‌بیت (ع) غرق در شادی سرور می‌شود.
نفس خودروسازان به شماره افتاد-پیشخوان
روزنامه های اقتصادی امروز یکشنبه 31 تیر 97 را در اینجا مشاهده کنید.
حریق گسترده در ساختمان ۲۰ طبقه شهرک راه آهن
تهران- معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران از وقوع حریق گسترده در ساختمان ۲۰ طبقه شهرک راه آهن خبر داد.
دنا پلاس ۳ میلیون تومان گران شد-قیمت خودرو در31 تیر 97
گزارش امروز قیمت خودرو نشان از نوسان افزایش۲ تا ۳ میلیون تومانی قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک و دنا پلاس دارد.
جاده ورودی شهر برازجان بوشهر بازگشایی شد
بوشهر- ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دشتستان گفت:جاده ورودی شهر برازجان مرکز شهرستان دشتستان که توسط شماری از شهروندان دراعتراض به ادامه کم آبی برای مدت 30دقیقه بسته شده بود با همکاری مردم بازگشایی و آمد و شد در این محور در حال انجام است.
جذب توریسم ورزشی با تجهیز پیست های اسکی میسر می شود
پنج خانه ورزش روستایی در چابهار افتتاح شد
رقابت های قهرمانی تنیس روی میز سیستان و بلوچستان برگزار شد
تیم منتخب دوومیدانی ایران در بلاروس صاحب 7 مدال شد
دونده قمی باز هم رکورد ایران را ارتقا داد
جدال «عشق» و «فقر امکانات» در سالن های ورزشی
گلستان میزبان تنیس ساحلی قهرمانی کشور است
رکوردار دو صد متر ایران از صعود به فینال باز ماند
قهرمان پرتاب وزنه آسیا: از مصدومیت دوباره هراس دارم
مسابقات شنای جام اردبیل در تقویم فدراسیون ثبت شد