شرکت‌های دانش‌بنیان مسیر آموزش اقتصاد مقاومتی

17:42 ۴ روز و ۱۱ ساعت پیش باشگاه خبرنگاران جوان 68 0
 شرکت‌های دانش‌بنیان مسیر آموزش اقتصاد مقاومتی

باشگاه خبرنگاران جوان

به گزارش  حوزه فن‌آوری‌های نوین   گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری در حاشیه بازدید از باغ کتاب تهران با بیان این‌که شهر تهران به عنوان یک شهر نوآور و خلاق دارای ظرفیت‌های بالقوه تحول آفرینی است، اظهار کرد: زمینه‌ها و ظرفیت‌های علمی کلان‌شهر تهران با جمعیت میلیونی جوان می‌تواند در تغییر جهت‌گیری و شیوه‌های آموزش نقشی مهم ایفا کند.
مسیر ورود بخش خصوصی به عرصه نوآوری‌های آموزش هموار شود ستاری، با اشاره به نقش استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه آموزش در تحقق اقتصاد دانش‎بنیان گفت: استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان توانمند و خلاقی که در حوزه آموزش فعال هستند، می‌توانند با تحول ساختار پیشین در آموزش پایه و ورود نوآوری و پویایی به این عرصه، راه را برای حرکت آموزش پایه به سوی اقتصاد دانش‌بنیان محقق کنند.
رئیس بنیاد ملی نخبگان، با اشاره به ضرورت ورود بخش خصوصی به عرصه نوآوری آموزشی گفت: آموزش از حوزه‌های مهم و راهبردی است که دولت صرفاً می‌تواند با حمایت و راهبری نقش خود را ایفا کند و باید مسیر ورود بخش خصوصی به این عرصه هموار شود.
در ادامه ستاری همراه با سید مجید حسینی مدیر باغ کتاب، پرویز کرمی دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان و اسماعیل قادری فر رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی از بخش‌های گوناگون مجموعه فرهنگی باغ کتاب دیدن کردند.
پایان پیام/ بازدید ستاری از باغ کتاب تهران


گروه های زیر مجموعه علمی پزشکی

دانشگاه و كنكور
دانشگاه و كنكور
خراسان شمالی جزو 5 استان گیرنده تصاویر ماهواره ای هواشناسی است
در استخدام دولتی به بن بست رسیده‌ایم/ ضرورت ورود جوانان به حوزه فرهنگ
همکاری سازمان نظام وظیفه و معاونت روستایی/ از استارت‌آپ‌های فعال در حوزه روستایی حمایت می‌کنیم/ نرخ رشد اقتصادی و اجتماعی مردم باید افزایش یابد
فناوری نانو در خدمت رساندن دارو به اندام هدف
توجه به کسب و کارهای نوپا هدف برگزاری همایش فناوری‌های فرهنگی/ دولت باید به کارکرد اقتصادی فرهنگ توجه کند
حمایت آموزش و پرورش خراسان شمالی از 3 طرح برتر استارت آپ ویکند
تولید نمونه اولیه ابرخازن‌های پوشیدنی توسط محققان ایرانی
زیباسازی فضای شهری با فناوری‌های دانش بنیان
مسیر پرچالش اقتصاد دیجیتال در ایران-عباس خاراباف*
انتشار فراخوان دریافت طرح‌های پژوهشی حفظ اکوسیستم خلیج فارس