سرپرست اداره کل امور فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو منصوب شد

02:00 ۹ روز و ۱۱ ساعت پیش باشگاه خبرنگاران جوان 184 0
 سرپرست اداره کل امور فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو منصوب شد

باشگاه خبرنگاران جوان

به گزارش  حوزه بهداشت و درمان   گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان ؛  غلامرضا اصغری، معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو طی حکمی ، عبدالعظیم بهفر را به عنوان سرپرست اداره کل امور فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو منصوب کرد.
متن این حکم به شرح ذیل است: جناب آقای دکتر عبدالعظیم بهفر سلام علیکم احتراما در اجرای نمودار سازمانی مصوب سازمان که به شماره 1609754 مورخ 12 دی ماه 96 مورد تایید امور ساختارهای سازمانی سازمان اداری استخدامی کشور قرار گرفته و نظر به تعهد، تجربه و سوابق جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان " سرپرست اداره کل امور فرآورده های آرایشی و بهداشتی " منصوب می شوید.
در بخش دیگری از این حکم آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری و استفاده بهینه از امکانات و ظرفیت های موجود و تعامل و ارتباط موثر و مستمر با دست اندرکاران، کارشناسان و صاحبنظران مجرب و رعایت مقررات و ضوابط مربوطه در راستای اجرای هر چه بهتر وظایف محوله و تسهیل و تسریع در امور اجرائی و نظارتی با محوریت و برنامه ارتقاء کیفیت و حمایت تولیدات داخل در چارچوب سیاست های اقتصاد مقاومتی موفق باشید.
دکتر غلامرضا اصغری معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو انتصاب سرپرست اداره کل امور فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو


گروه های زیر مجموعه علمی پزشکی

دانشگاه و كنكور
دانشگاه و كنكور
فن آوری
فن آوری
بهداشت و درمان
بهداشت و درمان
آموزش و پرورش
آموزش و پرورش
کلينيک
کلينيک

پر بازدید ترین اخبار امروز

رایزنی‌های فشرده تهران برای حل بحران جدید در کردستان سوریه
طرح واشنگتن برای ایجاد یک نیروی مرزی در منطقه کردنشین سوریه که مقدمات ایجاد یک منطقه خودمختار را در شمال شرق این کشور دنبال می‌کند سبب بروز تنش شدید در روابط ترکیه با آمریکا و مداخله نظامی آنکارا در شمال سوریه شده است.
مدل موی عجیب و تیپ متفاوت بازیگر محبوب-عکس
اکران خصوصی فیلم "پل خواب" در پردیس چارسو با حضور بازیگران این فیلم برگزار شد.
حمله به دومین زن دوچرخه سوار در دی‌ماه
«متین معززی» قهرمان اسکیت سرعت زنان ایران در حال دوچرخه سواری بود که یک موتورسوار، خودش را به او رسانده و با لگد پرتش کرده است.
وعده وزیر نیرو برای توسعه برق‌رسانی به عشایر
در حال حاضر ۳۰۳۷ سیستم قابل حمل خورشیدی برای تامین برق عشایر در اختیار آن ها قرار گرفته که طبق وعده‌های وزیر نیرو قرار شده در ماه های آتی حدود ۸۲۰۰ سیستم دیگر نیز در اختیارشان قرار گیرد.
جشن تولدی که هنرمندان برای آقای بازیگر می گیرند
سی امین نشست صمیمانه هنرمندان به مناسبت زادروز مسعود رایگان در قالب برنامه «تولد ماه» در موزه امام علی (ع) برگزار می شود.
سلامت روانی پیش شرط زندگی زناشویی سالم
ضرورت توجه جدی مسئولان به محیط زیست و هوای سالم در کشور
سرپرست اداره کل روابط عمومی سازمان بیمه سلامت منصوب شد
آیا احتمال زلزله ۷ ریشتری گسل شمال تهران دو برابر شده است؟
اقتصاد ايران يک پنجم درآمد يک شركت فضاى مجازى در دنياست/ پول نفت و منابع طبيعى كفاف حقوق كاركنان دولت را نمى‌دهد/در فضاى مجازى هنوز درگير اين هستيم كه كانالى اخلاق جوانان را خراب مى‌كند
هزینه خسارت‌های جانی و مالی ۸ درصد تولید ناخالص ملی است/ فوت روزانه 3 نفر در اثر ایمن نبودن کارگاه‌ها
نبود ارتباط پزشکی و مهندسی؛ عامل وابستگی کشور به تجهیزات پزشکی خارجی
وجود نگاه تبعیض آمیز در جامعه پرستاری
تولد روزانه ۲۰ کودک کم شنوا در کشور/ اقدامات پس از تشخیص کم شنوایی، ضامن موفقیت کودکان کم شنوا
فعالیت 80 سازمان مردم نهاد در عرصه سلامت کشور