وضعیت آل کثیر امروز مشخص می‌شود

09:33 ۲۱ روز و ۲۳ ساعت پیش برترین ها 367 0

مهاجم تیم فوتبال نفت تهران درخواست جدایی از این باشگاه را داده که امروز پاسخ استعلام و درخواست او از سوی فدراسیون فوتبال صادر می‌شود.

برترین ها

خبرگزاری فارس: عیسی آل‌کثیر یکی از بازیکنان تیم نفت تهران است که خواهان جدایی از این باشگاه است اما هنوز وضعیت او برای ماندن یا رفتن از سوی سازمان لیگ مشخص نشده است.
فریبرز محمودزاده رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در مورد وضعیت این بازیکن به خبرنگار فارس گفت:  هر بازیکنی که خواهان فسخ یکطرفه قراردادش با باشگاه است باید با سازمان لیگ مکاتبه انجام بدهد. ما هم درخواست کتبی او را بلافاصله به کمیته تعیین وضعیت بازیکنان در فدراسیون فوتبال ارسال می‌کنیم و در نهایت این کمیته است که اعلام می‌کند بازیکن می‌تواند به صورت یکطرفه قراردادش را فسخ کند یا نه.
وی افزود: عیسی آل‌کثیر هم در نامه‌ای به کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ درخواست فسخ یکطرفه را داشته که ما در مورد این بازیکن نیز با کمیته تعیین وضعیت مکاتبه کرده‌ایم و قرار است امروز (سه‌شنبه) پاسخ استعلام فسخ یکطرفه آل‌کثیر به ما اعلام شود.خوشبختانه کمیته تعیین وضعیت بدون فوت وقت در همه این موارد همکاری لازم را انجام داده است. بنابراین امروز مشخص می‌شود که آل‌کثیر می‌تواند از باشگاه نفت جدا شود و قراردادش را یکطرفه فسخ کند یا خیر.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

فیلم‌های ورزشی
فیلم‌های ورزشی
فوتبال و فوتسال
فوتبال و فوتسال
عمومی
عمومی
ورزش بانوان
ورزش بانوان
کیوسک
کیوسک
علم ورزش
علم ورزش
کشتی و رزمی
کشتی و رزمی
دنیای ورزش
دنیای ورزش
توپ و تور
توپ و تور
پایه و آبی
پایه و آبی
سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

پر بازدید ترین اخبار امروز

ماشین حساب مرگ!
یک سیستم هوش مصنوعی جدید که توسط دانشگاه استنفورد ساخته شده است، می‌تواند زمان مرگ بیماران مبتلا به مریضی سخت را با 90 درصد دقت پیش‌بینی کرده و به بهبود مراقبت از زندگی بیماران کمک کند.
تمام بازی های پرسپولیس با طارمی 3 بر صفر- پیشخوان ورزشی
روزنامه های ورزشی امروز به صحبت های جنجالی طارمی پرداختند.
صعود سویا در جام حذفی اسپانیا- اتلتیکو مادرید حذف شد
تیم فوتبال سویا در رقابتهای جام حذفی اسپانیا با شکست اتلتیکو مادرید به مرحله بعدی صعود کرد.
واکنش مادر ˮالناز شاکردوستˮ به خبر ضربه مغزی شدن دخترش
حادثه سر فیلمبرداری ایجاد شد و ضربه کوچکی به کمر الناز شاکردوست وارد آمد و ضربه‌ای به سر وی وارد نشده است.