اخبار از همه جا

مسکن مهر پروژه ای «پوپولیستی» بود
مشاور وزیر راه و شهرسازی گفت: «کسانی که دنبال سودجویی بیش از حد در ساخت واحدهای مسکونی‌مهر بودند، اصلا به فکر احساس مسوولیت نبودند و حالا مسوول هستند و در مقابل وجدان خود باید پاسخ دهند.»
روحانی در کرمانشاه از ماشین پیاده نشد؟
رئیس دفتر رئیس‌جمهور درباره برخی شایعات مربوط به سفر رئیس‌جمهور به استان کرمانشاه گفت: فیلم‌های سفر به استان کرمانشاه موجود است و مردم می‌توانند آنها را ببینند.
حکایت «ماهیگیر باتقوا» و سلفی با مصیبت‌زدگان
بنده‌خدایی در توئیتر سؤالی مطرح کرده بود با این مضمون که "کی‌میدونه کجا پتو میفروشن؟! میخوام برای کمک به زلزله‌زده‌ها پتو بخرم". ما که امیدواریم پرسش این هموطن از سر صدق و سادگی بوده باشد؛ اما اینگونه مطالب ذهن آدمیزاد را ناخودآگاه به سمت دیگری سوق می‌دهد.
اهدای یک روز حقوق کارمندان به زلزله‌زدگان
در پی وقوع زمین‌لرزه در استان کرمانشاه که منجر به فوت و مصدومیت عده کثیری از هموطنان این استان شد، کارکنان بانک کشاورزی هرمزگان در اقدامی خداپسندانه یک روز حقوق خود را به زلزله‌زدگان هدیه کردند.
بانک رفاه به کمک آسیب‌دیدگان زلزله غرب کشور شتافت
در پی بروز زمین‌لرزه استان‌های غربی کشور و درگذشت جمعی از هموطنان به‌ویژه در شهرها و روستاهای استان کرمانشاه، در اجرای دستور علی ربیعی وزیر کار و رفاه اجتماعی و مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، بانک رفاه نیز هم‌راستا با سایر سازمان‌ها، ارگان‌ها و نهادها در یک کار ستادی و با مشارکت خیرخواهانه و فعال مدیریت و کارکنان اقداماتی برای کمک به آسیب‌دیدگان انجام داد.
بیمه کوثر در کنار آسیب‌دیدگان غرب کشور
کارشناسان شرکت بیمه‌کوثر به‌صورت ۲۴ساعته آماده ارایه خدمات به آسیب‌دیدگان غرب کشور هستند.
محموله‌های اهدایی ایران‌کیش تقدیم زلزله‌زدگان شد
بنابر اعلام ایران‌کیش، پشت آن نگاه‌های مظلومانه پردرد، پشت آن خانه‌های تخریب شده روستایی، پشت آن حادثه تلخ و زلزله نامروت، در سادگی و غیرتشان که نیک بنگری اینجا پر از امید است. هنوز لبخند برلب دارند و به رسم میهمان‌نوازی چشمشان به تو که می‌افتد، دعوتت می‌کنند به چادری، یا خانه‌هایی با دیوارهای ترک‌خورده تا امشب را باهم بگذرانید در کنار کردهای باغیرت روستاهای زلزله‌زده استان کرمانشاه.
دیدار امام‌جمعه موقت استان سمنان با مدیرکل شعب استان بانک قوامین
امام‌جمعه موقت استان سمنان با مدیرکل استان بانک قوامین دیدار کرد.
روابط بانک سپه با بانک‌های آلمان در حال گسترش است
رییس اداره کل امور بین‌الملل بانک سپه ضمن رد ادعاهای صورت گرفته درخصوص تحریم بانک سپه از سوی آلمان گفت: ارتباط بانک سپه با آلمان با موافقت مسئولان دولتی بانک‌های آلمان رو به گسترش است و طی روز گذشته (جمعه ۲۶ آبان‌ماه) بالغ بر ۵۲ میلیون‌یورو عملکرد نقل‌وانتقال ارزی در این شعبه انجام شده است.
برپایی موکب بیمه رازی در مناطق زلزله‌زده
شرکت بیمه رازی با برپایی موکب‌العباس در محل سرپل‌ذهاب خدمت‌رسانی خود را به زلزله‌زدگان آغاز کرد.
بازدید مسئولان بانک ایران‌زمین از مناطق زلزله‌زده غرب کشور
در پی جان‌باختن تعدادی از هموطنان در حادثه زمین‌لرزه استان‌های غرب کشور، معاون عملیات بانکی و مصطفی یزدانجو مدیر امور شعب استان‌های بانک ایران‌زمین در سفری به این استان‌ها پیام تسلیت مدیرعامل و هیات‌مدیره این بانک را به هموطنان استان‌های کرمانشاه و ایلام و کردستان رساندند.
هشدار بانک ملی ایران نسبت به شگردهای جدید کلاهبرداران
بانک ملی ایران در راستای حفظ منافع مشتریان، نسبت به شگردهای جدید کلاهبرداران هشدار داد.
گسترش کمک‌های بانک‌ پاسارگاد به مجروحان و خسارت‌دیدگان
پس از استقرار بیمارستان‌ صحرایی و چادرهای امدادی بانک‌ پاسارگاد و همچنین ارسال تعداد ۱۰ هزار تخته پتو و یکصد چادر امدادی به مناطق زلزله‌زده، بانک‌ پاسارگاد خدمات پزشکی و ارسال کمک‌های خود به این مناطق را گسترش داد.
عبور کمک‌های نقدی کارکنان بانک کشاورزی به زلزله‌زدگان از مرز ۵ میلیارد ریال
کارکنان بانک کشاورزی تاکنون بیش از پنج میلیارد ریال وجه نقد برای کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور به شماره‌حسابی که به همین منظور افتتاح شده است، واریز کرده‌اند.
۱۰ نکته یک خطی از زلزله کرمانشاه
مهم‌ترین درسی که از زلزله کرمانشاه گرفتیم این است: ما درس نمی‌گیریم. صرفاً تکرار می‌کنیم.
بازسازی مراکز درمانی در مناطق زلزله‌زده توسط بانک قرض‌الحسنه مهر ایران
بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود در حوزه سلامت، بهداشت و درمان به منظور بهبود شاخص‌های بهداشتی در مناطق زلزله‌زده غرب کشور، به مشارکت در بازسازی مراکز درمانی استان کرمانشاه اقدام کرد.
تسهیلات حمایتی بانک ملی ایران برای خوداشتغالی و مشاغل خانگی
بانک ملی ایران از ابتدای امسال تا پایان مهرماه، بالغ بر ۲۲ هزار و ۴۳۸ فقره تسهیلات خوداشتغالی و مشاغل خانگی با معرفی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان‌های حمایتی پرداخت کرده است.
بازدید نماینده ویژه رهبری از بیمارستان‌ صحرایی پاسارگاد در مناطق زلزله‌زده
وحید حقانیان نماینده دفتر مقام معظم رهبری از بیمارستان‌ صحرایی بانک پاسارگاد در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه بازدید به عمل آورد.
پول نداری، سقف روی سرت خراب می‌شود
همه ما در خانه‌هایی زندگی می‌کنیم که ممکن است تازه ساز یا با قدمت باشند. مسلماً هیچ کدام‌مان هم دوست نداریم خانه محل سکونت‌مان بر اثر زلزله ویران شود و آسیبی به خانواده‌مان برسد. اما وقتی پای مقاوم‌سازی به میان می‌آید، می‌بینیم که فقط اسمی از آن شنیده‌ایم.
نگاهی به زندگی ستارخان سردارمشروطه در سالمرگش
«چراغ قویون (چراغ بگذارید)؛ کاسیبلار گلسینلر (فقرا بیایند)؛ قویمایین نامرده موحتاج اولسونلار (نگذارید محتاج نامردان شوند)، یوخسولارین قارنین دویورون (شکم فقرا را سیر کنید)، آجیلیغی سوندورون (تلخی‌ها را از بین ببرید)، تبریزی ساتمایین (تبریز را نفروشید)... یاشاسین ایران یاشاسین مشروطه (زنده‌باد ایران زنده‌باد مشروطه)...»
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه اخبار از همه جا

بازار
بازار
از همه جا
از همه جا

آخرین اخبار

موج‌ سواری در عکس روز نشنال جئوگرافیک
عکس روز نشنال جئوگرافیک موج‌سواری را نشان می‌دهد که از دهانه یک غار در ساحل پیها (Piha) که شناخته شده‌ترین ساحل تفریحات آبی در این کشور است وارد آب‌های اقیانوس می‌شود.
گونه‌های جانوری در معرض انقراض
در گزارش زیر با تصاویر برخی از گونه‌های جانوری آشنا می‌شوید که به دلایل مختلف از جمله تغییرات آب و هوایی، شکار بی رویه و از بین رفتن جنگل‌ها در معرض انقراض قرار گرفته‌اند.
پنجاه کانکس، کمک وزیر ورزش و جوانان به مناطق زلزله زده
سلطانی فر در حاشیه بازدید از روستای زلزله زده دهجامی شهرستان کرند غرب از تامین پنجاه کانکس برای مردم آسیب دیده از زلزله اخیر کشور توسط وزارت ورزش و جوانان خبر داد.
اسپالتی: علاقه ای به حضور در تیم ملی ایتالیا ندارم
سرمربی اینتر با بیان اینکه علاقه ای به حضور در تیم ملی ایتالیا ندارد، عنوان کرد بهتر است آنچلوتی سرمربی ایتالیا شود.
رئال رسما برای جذب بلوتی دست به کار شد
رئیس باشگاه تورینو از مذاکره رئال برای جذب مهاجم این تیم سخن به میان آورد.
جودو گرندپری هلند- محجوب به یک چهارم رسید، صفویه حذف شد
در آخرین روز از رقابت های جودوی گرند پری هلند، جواد محجوب در سنگین وزن با شکست حریفی از آلمان به یک‌چهارم نهایی رسید و رامین صفویه در وزن ۱۰۰- کیلوگرم با شکست در همان دور نخست حذف شد.
سرمربی سپیدرود : به ۳ امتیاز بازی با ذوب آهن نیاز داریم
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت می گوید با توجه به شرایط پیچیده جدول مسابقات، تیمش نیاز زیادی به کسب امتیاز کامل دیدار با ذوب آهن دارد.
همه مصاف‌های شمس و شمسایی
دو مربی مطرح لیگ برتر فوتسال در حالی فردا رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت که پیش از این در سه بازی این اتفاق تکرار شده است.
دایی:‌ مصدومیت‌های زیاد کارمان مقابل نفت را سخت می‌کند
سرمربی تیم فوتبال سایپا می‌گوید با توجه به اینکه چند بازیکن مصدوم دارند فردا مقابل نفت کار سختی خواهند داشت.
برانکو: بازی بسیار سختی مقابل پدیده خواهیم داشت- مشکلی با مسلمان نداریم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به مهاجری به خاطر اینکه تیمش را با لیاقت کامل در بالای جدول نگه داشته تبریک گفت و معتقد است فردا بازی سختی مقابل پدیده خواهند داشت.

پر بازدید ترین اخبار امروز

17 شاهزاده شکنجه شده سعودی راهی بیمارستان شدند
تارنمای خبری «میدل ایست آی» آمریکا جمعه شب با اعلام این که 17 شاهزاده بازداشت شده سعودی بستری شده اند، گزارش کرد: «متعب» پسر ملک عبدالله پادشاه پیشین عربستان به همراه پنج شاهزاده دیگر، 24 ساعت پس از بازداشت و بر اثر شکنجه و ضرب و شتم راهی بیمارستان شده است.
راه اندازی هشتگ ضد آل سعوددر توییتر
در پی اقدامات مخرب رژیم حاکم عربستان در منطقه، هشتگ «ضدآل سعود» در شبکه اجتماعی توییتر در میان ده ترند نخست جهانی قرار گرفت.
درباره جهانگیری دروغ می‌گویند
آقای باهنر! لاریجانی و ناطق دیگر اصولگرا نیستند
نظر یک حقوقدان درباره ساختمان‌هایی که آوار شدند
گفت و گو با زنی که ۱۶ ساعت زیر آوار بود
موگابه، داستان رو به پایان یک رهبر انقلابی
شورای نگهبان هم صلاحیت دارد، هم اختیار
کاخ صدام پس از داعش+ تصاویر
چند پرده از جادوگری‌های عجیب در فوتبال ایران
پول نداری، سقف روی سرت خراب می‌شود
زلزله و اشک آقای مربی