سایر حوزه‌ها

اصلاندوز تا شهرستان شدن یک گام فاصله دارد
اردبیل - ایرنا- مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اردبیل از ارسال طرح ایجاد شهرستان اصلاندوز جهت تایید و تصویب نهایی به هیات دولت خبر داد.
نیروهای کارآمد در میز خدمت به کار گرفته شوند
بیرجند -ایرنا- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی گفت: پیرو بخشنامه نهاد ریاست جمهوری، میز خدمت حضوری باید در تمام دستگاه های اجرایی مستقر و نیروهای کارآمدی در این بخش به کار گرفته شود.
رویکردها و فعالیتهای فرهنگی نباید خنثی باشند
مشهد- ایرنا- مشاور وزیر و مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی گفت: رویکردها و فعالیتهای فرهنگی در کشور نباید خنثی یا تحت تأثیر فرهنگ بیگانه باشند بلکه می بایست استقلال و اهداف ملی جمهوری اسلامی ایران را تقویت کنند.
فرمانداراردستان :اختلافهای قومی سبب توسعه نیافتگی است
کاشان - ایرنا - فرماندار اردستان گفت: علت عقب ماندگی و توسعه نیافتن این شهرستان وجود اختلافهای قومی، محلی، سیاسی و جناحی است.
تفرقه افکنی تنها امید دشمن برای ضربه به نظام است
قم - ایرنا - جانشین مرکز راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر آمادگی کامل نیروهای مسلح برای دفاع از میهن گفت: امروز تنها امید دشمن برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی، تفرقه افکنی است.
این گل به خودی!
روزنامه معین چاپ استان گیلان در شماره شنبه دوم تیرماه، مطلبی در قسمت سرمقاله با عنوان این گل به خودی! به قلم یونس رنجکش منتشر کرده است.
رسانه های چین: ایران با دولت آمریکا مذاکره نمی کند
پکن - ایرنا - رسانه های چین گزارش کردند «ایران نمی تواند به آمریکا که توافق هسته ای و بسیاری از توافقات بین المللی را زیر پا گذاشته است برای مذاکره دوباره اعتماد کند».
مسئولان مانع انتقال غیرقانونی شهروندان خارجی در مهریز شوند
یزد - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مهریز گفت: انتقال غیرقانونی اتباع بیگانه توسط برخی افراد در این شهرستان به امنیت منطقه آسیب رسانده و باید مردم و مسوولان برای مقابله با این پدیده اجتماعی اقدام کنند.
مدیران برای رفع مشکل مردم تلاش کنند
یزد - ایرنا - نماینده شهرستان های تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در برخی عرصه ها با چالش هایی روبرو هستیم، گفت: امید ما مدیران توانمند کشور هستند که می توانند با تلاش شبانه روزی خود مشکل مردم را رفع کنند.
کواکبیان: رسیدن به توسعه سیاسی با فعالیت احزاب فراهم می شود
مشهد- ایرنا- نماینده مردم تهران، شمیرانات و ری در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم فعالیت احزاب برای رسیدن به توسعه سیاسی گفت: بدون فعالیت احزاب به توسعه سیاسی نمی ‌رسیم.
خانواده متهمان حادثه ایرانشهر هرچه سریعتر آنان را تحویل دهند
زاهدان - ایرنا - امام جمعه و مدیر حوزه علمیه دارالعلوم اهل سنت زاهدان از خانواده متهمان حادثه ایرانشهر خواست هر چه سریعتر 2 متهم فراری را برای پاسخگویی به مراجع قانونی تحویل دهند.
امام جمعه هندیجان استعفا داد
اهواز– ایرنا – امام جمعه هندیجان در پایان نماز جمعه امروز ضمن اعلام خبر استعفای خود به دلیل 'مشکلات شخصی' ، با مردم این شهرستان خداحافظی کرد.
وحدت قویترین سلاح در مقابل تهدیدات آمریکا و صهیونیست است
زاهدان- ایرنا- امامان جمعه اهل سنت برخی شهرهای سیستان و بلوچستان بر وحدت و همبستگی مسلمانان تاکید کرده و آن را قویترین سلاح در مقابل تهدیدات دشمنان به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی دانستند.
امام جمعه فردوس: مجری امر به معروف باشیم
بیرجند- ایرنا- امام جمعه فردوس با بیان اینکه اصلاح جامعه در گرو اجرای امر به معروف و نهی از منکر است، گفت: اگر بخواهیم کار خدایی انجام دهیم باید مجری امر به معروف و نهی از منکر باشیم.
آمریکا دشمن آزادی و حامی ظالمان است
زاهدان - ایرنا - امامان جمعه برخی شهرستانهای سیستان و بلوچستان در خطبه های نمازجمعه این هفته آمریکا را دشمن اصلی و قدیمی ملت ایران و حامی ظالمان دانسته و بر اتحاد مسلمانان در مقابل دشمنان اسلام تاکید کردند.
امامان جمعه اصفهان بر حفظ وحدت تاکید کردند
اصفهان - ایرنا - امامان جمعه شهرهای اصفهان بر حفظ وحدت در جامعه به منظور خنثی کردن توطئه های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی دشمنان علیه کشورمان تاکید کردند.
محور سخنان ائمه جمعه شهرهای مهریز ، بهاباد و ندوشن
یزد - ایرنا - مذاکره با آمریکای عهدشکن فایده ای ندارد، قوه قضاییه نقش موثری در تامین امنیت جامعه دارد، وضعیت نمایندگی ندوشن در مجلس شورای اسلامی مشخص شود از جمله محور سخنان ائمه جمعه شهرهای مهریز، بهاباد و ندوشن است .
مقاومت مردم یمن در مقابل متجاوزان تحسین برانگیز است
زاهدان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: مقاومت مردم یمن در مقابل جنایات متجاوزان برای تصرف بندر الحدیده بسیار قابل تحسین است.
ملت ایران هیچ گاه با دشمنان کنار نخواهد آمد
قم ـ ایرنا ـ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: ملت غیور ایران اسلامی هیچ گاه با دشمنان کنار نخواهد آمد و همواره در برابر توطئه های مستکبران خواهد ایستاد.
فروش سلاح هدف غربی ها از راه اندازی جنگ در خاورمیانه است
یاسوج- ایرنا- امام جمعه موقت یاسوج گفت: فروش سلاح و تجهیزات نظامی تولیدی هدف اصلی غربی ها از راه اندازی جنگ در منطقه خاورمیانه و کشورهای اسلامی از جمله عراق، سوریه و یمن است.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها

آخرین اخبار

دستیابی به ظرفیت 190 هزار سو قابل تحقق است
کاشان-ایرنا- وزیر اطلاعات در بازدید از مجتمع هسته ای نطنز گفت: دستیابی به ظرفیت 190 هزار سو غنی سازی مورد نظر رهبر معظم انقلاب قابل تحقق است.
بانوان کبدی کار ایران به دنبال قهرمانی در جاکارتا
ارومیه- ایرنا- سرمربی هندی تیم ملی کبدی بانوان با اشاره به پیش رو بودن بازی های آسیایی 2018، گفت: بانوان کبدی کار ایران به دنبال قهرمانی در جاکارتا هستند.
طرح آمایش اتباع خارجی در استان تهران آغاز شد
تهران ـ ایرنا ـ مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری تهران گفت: اجرای طرح آمایش 13 ویژه اتباع افغانستانی و 12 ویژه اتباع عراقی در 49 دفتر خدماتی استان تهران آغاز شد.
کار سختی برای تکرار قهرمانی بسکتبال آسیا داریم
رشت - ایرنا - سرپرست تیم ملی بسکتال جوانان گفت: کار سختی برای تکرار و دفاع از عنوان قهرمانی خود در آسیا داریم.
کارشناسان اتریشی از زیستگاه های حیات وحش گلستان دیدن کردند
گرگان – ایرنا - معاون و کارشناسان وزارت محیط زیست و توسعه پایدار کشور اتریش در قالب گروه 10 نفره ای به گلستان سفر کرده و از برخی زیستگاه های حیات وحش در نقاط مختلف این استان دیدن کردند.
یک واحد تولیدی در قزوین بازگشایی شد
قزوین-ایرنا- یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین قزوین روز دوشنبه با حضور معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت و رییس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران بازگشایی شد.
گزارش ایرنا از وضعیت بازار تهران
تهران - ایرنا - گروهی که گفته می شود از کسبه و بازاریان تهران هستند، امروز - دوشنبه - مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی در میدان بهارستان تجمع کرده و خواستار رفع برخی مشکلات صنفی و اقتصادی خود شدند.
نگاه فدراسیون کوهنوردی به المپیک 2024 پاریس است
زنجان - ایرنا - رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور گفت: نگاه این فدراسیون به بازی های المپیک 2024پاریس است و برای حضور توانمندتر در این بازی ها باید برنامه ریزی لازم صورت گیرد.
گازگرفتگی در فریمان چهار قربانی گرفت
مشهد - ایرنا - رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: چهار نفر بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن داخل چاه در یکی از روستاهای شهرستان فریمان جان باختند.
همراهان نیرومند ترامپ و آینده مبهم اتحادیه – حسین ضیایی*
کمتر کسی می پنداشت که جذابیت ایدئولوژی راستگرایانه ونژاد پرستانه دونالد ترامپ در امریکا بر پایه ساختن'أمریکای سفید'به این سرعت در درون کشورهای اروپایی همراهان وهواداران جدی و نیرومندی را حتی در درون هیات های حاکمه اتحادیه اروپایی پیدا کند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

خوشگذرانی خانم بازیگر در خارج از کشور
خاطره اسدی؛ بازیگر سینما و تلویزیون، که برای تماشای بازی های جام جهانی به روسیه رفته است، تصویر زیر را از سفر خود به این کشور منتشر کرد.
مصرف غیرقانونی جوش شیرین و جوهر قند در برخی نان‌های سنتی
عضو هیئت مدیره سندیکای خمیرمایه ایران گفت: در فرآیند تولید برخی نان های سنتی به صورت غیرقانونی از جوش شیرین و جوهر قند استفاده می شود.
عکس ˮممنوعهˮ بهاره افشاری پخش شد!
بهاره افشاری در سریال ویژه شبکه نمایش خانگی «ممنوعه» به ایفای نقش می‌پردازد.
خارج گردی ˮکمند امیرسلیمانیˮ با تیپی خاص-عکس
کمند امیرسلیمانی عکس زیر را در صفحه اش منتشر کرد.
تیپ کابویی بازیگر محبوب ˮپایتختˮ -عکس
مهران احمدی این پست را در اینستاگرامش منتشر کرد.
تلاش قوه قضاییه در پاسداری از حقوق مردم ارزشمند است
جنایت های آمریکا علیه ایران نیاز به بازخوانی بیشتر دارد
اخلاق سیاسی از ویژگی های برجسته شهید بهشتی بود
250 نمایشگاه از جنایات آمریکا در خراسان رضوی برپا می شود
42 حزب و تشکل سیاسی در قم فعالیت می کنند
استاندار خراسان رضوی بر استفاده از ایده های جوانان تاکید کرد
همگان با وحدت به فکر مقابله با دشمن باشند
طرح عملیاتی برای پاسخ به هر تهدید فرا منطقه ای داریم
75 آیین افشای حقوق بشر آمریکایی درآذربایجان غربی اجرا می شود
استاندار: دسترسی کارمندان به اینترنت محدود شود