احزاب و تشکل‌ها

پیگیری مطالبات جامعه از سوی احزاب سیاسی ضعیف است
قزوین - ایرنا - مدیرکل سیاسی استانداری قزوین پیگیری مطالبات جامعه از سوی احزاب سیاسی را ضعیف دانست و گفت: رویکرد جدید دفتر سیاسی مبتنی بر ایجاد سازوکاری برای حضور و تعامل بیشتر با فعالان سیاسی و احزاب باید باشد تا جایی که آنان احساس کنند دفتر سیاسی خانه آنها است.
محور خطبه های نماز جمعه استان سمنان
سمنان - ایرنا - خطیبان جمعه شهرستان های میامی و دامغان با تاکید بر پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی ، یکپارچگی مردم را عامل پیروزی بر مشکلات خواندند.
نقاط ضعف پوشش داده شود
شاهرود - ایرنا - امام جمعه موقت شاهرود گفت: برغم اینکه نظام جمهوری اسلامی از قدرت بالایی در بسیاری از امور دارد، با این همه برخی نقاظ ضعف وجود دارند که بایستی پوشش داده شوند
«نواصولگرایی» ترکیبی تازه، ضرورتی کهنه
تهران- ایرنا- مانیفست نواصولگرایی که این روزها بخشی از اصولگرایان در پی تبیین و نهادینه سازی آن در ادبیات سیاسی ایران هستند، مرامنامه ای است که در پی اصلاح جریان اصولگرایی و بازگرداندن این جریان به صدر اقبال عمومی جامعه با تغییر گفتمان و شیوه های سیاست ورزی است.
تشکل های دانشجویی به مسائل ورود موثر کنند
بوشهر- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: تشکل‌های دانشجویی باید برای رسیدن اهداف و برنامه‌های طراحی‌ شده به مسائل مختلف ورود اثرگذار داشته باشد.
رئیس جدید حزب ندای ایرانیان شعبه گیلان انتخاب شد
رشت - ایرنا - با برگزاری جلسه شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان شعبه استان گیلان، سهیل سجودی ضیابری به عنوان رئیس جدید این حزب انتخاب شد.
فصل شفافیت فعالیت احزاب
تهران- ایرنا - شفافیت در میزان و نحوه پرداخت یارانه احزاب و نظارت بر هزینه کرد آن در تشکل های سیاسی می تواند به شفاف تر شدن جایگاه و فعالیت احزاب در کشور کمک کند.
مرامنامه نواصولگرایان رونمایی شد
تهران-ایرنا- مرامنامه (مانیفست) نواصولگرایی در نشست خبری دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی در مجموعه شهدای انقلاب اسلامی تهران رونمایی شد.
اعتراضات صنفی؛ رویدادی که بحران جلوه می دهند
تهران-ایرنا- اعتراضات صنفی گرچه در مناطق مختلف جهان، موضوعی عادی و رویدادی مرسوم است اما این رویداد زمانی که در جغرافیای ایران روی دهد، می تواند بهانه اجماع رسانه ای و سیاسی بیگانگان علیه کشور و دست افزاری برای صدور انواع بیانیه ها و مجوز انواع دخالت ها و جنجال ها باشد.
جلایی پور: ایران از پیچ ترامپ رد خواهد شد
تهران - ایرنا - «حمیدرضا جلایی‌پور » استاد جامعه شناسی دانشگاه تهران می گوید: ایران از پیچ ترامپ رد خواهد شد و اگر حاکمیت بتواند به پیمان مشترکی با جامعه در چند مولفه دست یابد و به مردم امید دهد، در نتیجه این همدلی جامعه ایران به سمت توسعه‌ای همه جانبه و پایدار خواهد رفت.
روحانی در افشای چهره پلید ترامپ وسیاست خارجی آمریکا موفق بود
تهران-ایرنا- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: انصافا رییس جمهوری در نیویورک در افشای چهره پلید ترامپ و سیاست خارجی آمریکا موفق بود و جهان را برابر این واقعیت قرار داد که رویکرد جدید این کشور منجر به جنگ جهانی سوم می شود و چیزی جز خونریزی و ویرانی در انتظار بشریت نیست.
شورای شهر ساری تحقیق و تفحص از شهرداری را خواستار شد
ساری- ایرنا- رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ساری خواستار تشکیل گروه تحقیق و تفحص برای بررسی عملکرد شهرداری این شهر در بعضی زمینه ها شد.
تصویب FATF موضوع کف خیابانی نیست
تهران-ایرناپلاس-یک فعال سیاسی اصولگرا با تأکید بر اینکه نباید با نگاه جناحی به مخالفت و یا موافقت با لایحه FATFپرداخت می‎گوید که اگر قانون مبارزه با پولشویی اعمال شود،بسیاری از مفاسد اقتصادی و زمینه‎های آن شناسایی و همچنین فضای امنی برای فعالیت سرمایه‎گذاران خارجی، فراهم می‌شود.
طرح «جمهوریت سوم» تا 22 بهمن ارائه می شود
تهران-ایرنا- حزب مردم سالاری با انتشار قطعنامه هفدهمین کنگره سراسری این حزب اعلام کرد: طرح پیشنهادی دبیرکل این تشکل سیاسی با عنوان «جمهوریت سوم» حداکثر تا پیش از 22 بهمن امسال یا نشست فصلی این حزب، نهایی و در نامه ای به محضر رهبر معظم انقلاب تقدیم می شود.
درهیچ انتخاباتی شرکت نمی کنم
تهران-ایرنا- رییس سابق شورای شهر تهران و نایب رییس جمنا می گوید : قصد نامزدی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از شهرستان ساوه را ندارد و در هیچ انتخاباتی دیگر شرکت نمی کنم.
بازداشت حاجتی و نگرانی از تضعیف نهاد شورا و جوانگرایی
تهران - ایرنا - بازداشت «مهدی حاجتی» عضو شورا و رییس کمیسیون حقوق شهروندی شورای شهر شیراز تحلیل های مختلفی در فضای مجازی به دنبال داشته؛ نگرانی از تضعیف نهاد شورا و جوان گرایی در کشور از جمله این تحلیل هاست.
کنگره حزب اعتماد ملی برگزار شد
تهران-ایرنا - کنگره حزب اعتماد ملی با شرکت بیش از 500 تن از اعضا، نمایندگان کمیسیون ماده 10 احزاب و وزارت کشور و بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.
نگرانیم که بازداشت «حاجتی» موجب تضعیف نهاد شورا شود
تهران - ایرنا - فعال سیاسی اصلاح طلب معتقد است بهتر بود « مهدی حاجتی» عضو بازداشتی شورای شهر شیراز در نگارش آن مطلب دقت بیشتری داشت و جای «دوست» از عبارت «شهروند» استفاده می کرد ولی درعین حال نگران است بازداشت او به تضعیف نهاد شورا منجر شود.
موقعیت ژئوپولیتیک آبادان از دلایل تهاجم عراق به ایران بود
همدان- ایرنا- یک فرمانده سپاه گفت: موقعیت ژئوپولیتیک شهر آبادان و دسترسی بسیار مناسب این منطقه به منابع آبی خلیج فارس از دلایل مهم تهاجم عراق به ایران و شکل گیری هشت سال دوران دفاع مقدس بود.
مواضع خوب رییس جمهوری عزت مردم ایران را نشان داد
شاهرود- ایرنا - امام جمعه شاهرود گفت: سفر رئیس جمهوری به نیویورک و مواضع خوب وی در مجمع عمومی سازمان ملل ، عزت و اقتدار ایران را به نمایش گذاشت .
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها

آخرین اخبار

زور کاله به پیکان نرسید
در هفته نهم لیگ برتر والیبال، تیم‌های پیام‌مشهد و پیکان تهران با پیروزی بر حریفان به رده‌های دوم و سوم صعود کردند.
مبارزه هالک ایرانی با ترسناک‌ترین مرد جهان
مارتین فورد برای مبارزه با سجاد قریبی اعلام آمادگی کرد.
انصاری تمرینات خود را آغاز کرد
مدافع مصدوم تیم پرسپولیس تمرینات خود را آغاز کرد.
آقای گل پرسپولیس افتخاراتش را به رخ کشید
علی علیپور با افتخاراتی که طی سالهای حضورش در پرسپولیس به دست آورد عکسی به یادگار گرفت.
آخرین وضعیت گرشاسبی و بشار رسن
مشاور باشگاه پرسپولیس وضعیت هافبک عراقی این تیم و همچنین مدیریت این باشگاه را تشریح کرد.
کاروان تیم امید به ایران بازگشت
کاروان تیم فوتبال امید بعد از برگزاری یک اردوی تدارکاتی در عمان به ایران بازگشت.
تمرین نوبت عصر استقلال لغو شد
مدافع ملی‌پوش تیم استقلال امروز در جلسه با امیرحسین فتحی شرکت کرد و به مشکلاتش پایان داد.
تراکتور با ۱۰+۲ بازیکن هجومی در تهران
تیم تراکتورسازی در لیست خود 12 بازیکن هجومی دارد و دست محمد تقوی برای چینش ترکیب بسیار باز است.
ناامیدی قطعی رونالدو از کسب توپ طلای ششم
کریستیانو رونالدو به احتمال فراوان جایی در بین سه نامزد نهایی توپ طلا نخواهد داشت.
«فریسات» سرمربی موقت فولادخوزستان شد
تداوم نتایج ضعیف تیم فوتبال فولادخوزستان در لیگ برتر باشگاه های ایران موجب تغییر مجدد در کادر فنی و انتخاب «عزیز فریسات» به عنوان سرمربی موقت این تیم شد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

تاج: ماندن ما در فدراسیون فوتبال طبق قانون است
مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید در صورتی که قانون اجازه ندهد، هیچ‌کس نمی‌تواند از راه غیر قانونی در فوتبال بماند و این فدراسیون باید قانونی اداره شود.
آمریکا با تحریم غذا و دارو مردم ایران را نشانه گرفته
رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: آمریکا با رویکرد خصمانه و تحریم های مختلف از جمله غذا و دارو مردم ایران اسلامی را برای ضربه زدن نشانه گرفته است.
سفارت ایران حمله تروریستی هتل اورانوس کابل را محکوم کرد
سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل، واقعه تروریستی هتل اورانوس در افغانستان را محکوم کرد.
بازگشایی بسته پیشنهادی قیمت خودرو در هیئت دولت- 246 روز تاخیر در شفاف‌سازی حقوق مدیران- جدال کارگران و کارفرمایان بر سر بقا
مطابق جدیدترین آمار از میزان تولید کالاهای منتخب صنعتی در شش ماهه نخست امسال شاهد افت تولید ۲۲ محصول صنعتی از میان ۳۱ کالا بوده‌است.
کار‌های عجیب و غریب و خنده دار حیوانات
اگر فکر می‌کنید که هیچ چیزی وجود ندارد که حیوان خانگیتان بتواند با آن شما را شگفت زده کند، به رفتارش بیشتر دقت کنید. آن‌ها به هم حقه می‌زنند، مثل انسان‌ها رفتار می‌کنند و با روش‌های خلاقانه احساساتشان را به ما نشان می‌دهند.
جهت گیری سیاسی در انتخابات خانه احزاب وجود ندارد
جزئیات دیدار اخیر نمایندگان احزاب اصلاح‌طلب با اسحاق جهانگیری
آخرین بازمانده گروه 53 نفر درگذشت
رفع تحریم های دارویی ایران در اجلاس OPCW مطرح می شود
معاون استانداری بوشهر:احزاب نقش مهمی در امید آفرینی دارند
شیعه و سنی با هرعامل ضد وحدت مقابله کنند
وحدت شیعه و سنی یک ضرورت است
هفته بسیج در شهرستان ابرکوه آغاز شد
اولویت نخست روحانیت حفظ ارزش‌های معنوی در جامعه است
مجمع عمومی حزب موتلفه 15 آذر برگزار می شود