احزاب و تشکل‌ها

بیانیه سازمان ها، احزاب و تشکل های سیاسی به مناسب 9 دی
تهران - ایرنا - احزاب و تشکل های سیاسی روز شنبه با صدور بیانیه هایی، حماسه 9 دی را گرامی داشته و خلق آن را نشان ازیک ویژگی بزرگ ملت ایران اسلامی دارد و آن هم بصیرت دانستند.
رفتار فتنه گران همچون داعش بود
شاهرود-ایرنا- فرمانده اسبق سپاه ناحیه شمال غرب تهران گفت: رفتار فتنه گران در سال 88 و توهین آنان به مقدسات چنان بود که می توان ادعا کرد ما در آن سال حضور داعش را در کشور احساس کردیم.
تکرار حوادث ناگوار سبب افت شدید اعتماد عمومی می شود
تهران- ایرنا - حزب ندای ایرانیان در بیانیه ای با ابراز تاسف از حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان دانشگاه آزاد، تاکید کرد: بی توجهی و تکرار حوادث ناگوار مشابه، سبب افت شدید اعتماد عمومی و هدر رفت سرمایه‌های اجتماعی می شود.
9 دی حاصل ژرفای بصیرت و آگاهی مردم است
سنندج - ایرنا - هیات اندیشه ورز سازمان بسیج کارمندان و جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان در بیانیه هایی جداگانه حماسه 9 دی را گرامی داشتند.
مدل ایده‌آل فعال دانشجویی
تهران- ایرناپلاس- بخش پنجم و نهایی میزگرد سه دهه فعالیت دانشجویی با حضور طیف‌های مختلف انجمن‌های اسلامی در دهه هفتاد و هشتاد به موضوع بررسی حدود و ثغور و ماهیت فعالیت دانشجویی می‌پردازد. امیرحسین بلالی، مجتبی بیات و سیدمحی‌الدین فاضلیان در این میزگرد حضور داشتند.
چالش های اصولگرایی؛ از هسته تا پوسته
تهران- ایرنا- جناح راست که در دهه هفتاد خورشیدی به دلیل مقتضیات سیاسی و همزمان با گسترش گفتمان اصلاحات، نام خود را به اصولگرایی تغییر داد، از نگاه برخی تحلیلگران این بار ناگزیر است برای افزایش توان درک مسائل جامعه و کنشگری موثر در آن، بنیان های اندیشه ای و ساختار تشکیلاتی خود را مورد بازبینی قرار دهد.
صادرات غیرنفتی و تولید هدفگذاری بودجه سال آینده است
قم-ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه سال آینده هدفگذاری بر مساله صادرات غیر نفتی ، بحث تولید، صنعت ساختمان و کمک به یارانه مردم و فقراست که اگر مشکل تولید حل شود به طور قطع مسئله اشتغال و بیکاری نیز مرتفع خواهد شد.
نظارت اجتماعی و فرهنگ دخالت مدنی امری حیاتی است
تهران-ایرنا- مجمع نیروهای خط امام در پی حوادث تلخ جان باختن دختران خردسال زاهدان و دانشجویان دانشگاه آزاد، در بیانیه ای ضمن ابراز همدردی با خانواده های جان باختگان، نوشت: بخش بزرگی از آنچه امروز جامعه را آزده خاطر و مصیبت زده می کند، بحران مدیریت و کارآمدی در برخی دستگاه‌های مسئول است.
فتنه 88 یک براندازانه از سوی دشمنان قسم خورده نظام بود
ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: فتنه سال 88 یک حرکت براندازانه از سوی دشمنان قسم خورده بود تا فرصت پیش آماده و البته از قبل طراحی شده برای ساقط کردن نظام انقلاب اسلامی استفاده کنند.
9 دی نمایش قدرت مردم ایران است
سمنان - ایرنا - امام جمعه دامغان گفت: مردم ایران با حضور خود در آیین های 9 دی ، انسجام و قدرت ملی خود را برای جهانیان به نمایش می گذارند.
تلفات جنگ نرم بیشتر است
شاهرود- ایرنا- امام جمعه موقت شاهرود گفت: جنگ نرم درازمدت بوده و تلفاتی که وارد می کند بیشتر از جنگ سخت است.
افزایش احزاب بیانگر بلوغ سیاسی ملت ایران است
اراک - ایرنا - معاون اجرایی حزب پیشروی اصلاحات کشور گفت: افزایش احزاب و انجمن های سیاسی در سال های اخیر بیانگر بلوغ سیاسی ملت ایران است.
افزایش احزاب بیانگر بلوغ سیاسی ملت ایران است
اراک - ایرنا - معاون اجرایی حزب پیشروی اصلاحات کشور گفت: افزایش احزاب و انجمن های سیاسی در سال های اخیر بیانگر بلوغ سیاسی ملت ایران است.
استانی شدن انتخابات رقابت ها را برنامه محور می کند
تهران- ایرنا - دبیرکل حزب اراده ملت ایران گفت: استانی شدن انتخابات، رقابت داوطلبان را برنامه محور کرده و احزاب می توانند نقش موثرتری در ترکیب و حفظ کرسی های مجلس شورای اسلامی داشته باشند.
نخبگان و جریان‌های سیاسی برای حل مشکلات همکاری کنند
یزد - ایرنا - فعال سیاسی با اشاره به اینکه دشمنی استکبار جهانی با تحریم‌ها، فشار اقتصادی و روانی علیه نظام جمهوری اسلامی همچنان ادامه دارد، از نخبگان و جریان‌های سیاسی کشور دعوت کرد تا با همدلی و همکاری هم برای حل مشکلات در کنار مسئولان قرار گیرند و برای رفع چالش ها تلاش کنند.
نخبگان و جریان‌های سیاسی برای حل مشکل کشور همکاری کنند
یزد - ایرنا - فعال سیاسی با اشاره به اینکه دشمنی استکبار جهانی با تحریم‌ها، فشار اقتصادی و روانی علیه نظام جمهوری اسلامی همچنان ادامه دارد، از نخبگان و جریان‌های سیاسی کشور دعوت کرد که با همدلی و همکاری هم برای حل مشکلات در کنار مسئولان قرار گیرند و برای رفع چالش ها تلاش کنند.
پیگیری جدی فوت دانشجویان موجب التیام خانواده‌ها خواهد شد
تهران- ایرنا- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه مراسم یادبود دانشجویان فوت شده دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پیگیری جدی این موضوع از سوی قوه قضائیه یکی از کارهایی است که باعث التیام آلام خانواده‌های جانباختگان می‌شود.
مجمع عمومی احزاب و تبعات تاخیر برگزاری
تهران-ایرنا- بیش از دو سال از ابلاغ قانون جدید فعالیت احزاب و تشکل های سیاسی می گذرد؛ قانونی که احزاب باید اساسنامه خود را بر اساس آن تطبیق داده و مجمع عمومی و سالیانه برگزار کنند.
9 دی نماد بصیرت ملت ایران است
کرج-ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: نهم دیماه نقطه عطفی در تاریخ پیروزی انقلاب اسلامی است که به نماد و نشان بصیرت ملت ایران تبدیل شده است.
بخشداران با جامع نگری برای حل مشکلات بخش تلاش کنند
قزوین – ایرنا – سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت:بخشداران باید با جامع نگری برای حل مشکلات و مسایل فرهنگی، اجتماعی و سیاسی بخش تلاش کنند.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

رزمایش قطع اینترنت در ایران
یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده درگاه پرداخت اینترنتی خبر از اجرای رزمایش قطع اینترنت در کشور و نسبت به قطع برخی سرویس‌های مبتنی بر کارت بانکی هشدار داد.
اروپا، اکسیژن و آب از ماه استخراج می‌کند
سازمان فضایی اروپا قصد دارد تا ۲۰۲۵ میلادی حفاری را در ماه آغاز و اکسیژن و آب استخراج کند.
حق امتیاز موبایل تاشوی موتورلا فاش شد
حق امتیاز اختراع جدیدی ثبت شده که به نظر می رسد به موبایل تاشوی Razr موتورلا تعلق دارد.
اسپاتیفای هم بلاک می‌کند
اسپاتیفای قابلیت جدیدی را به پلت‌فرم این اپلیکیشن افزوده است تا به کاربرانش اجازه دهد از خواننده‌هایی که مورد علاقه آنها نیستند، آهنگ جدیدی دریافت و مشاهده نکنند.
کاهش ۹۳ درصدی حملات صرع با ایمپلنت مغزی
دانشمندان به تازگی موفق به ساخت ایمپلنتی شدند که می‌تواند حملات صرع را در بیماران تا 93 درصد کاهش دهند.
رندر ویوو APEX ۲۰۱۹ به اینترنت راه پیدا کرد
چند روز دیگر به صورت رسمی از نسل جدید گوشی اپکس رونمایی می شود؛ با این حال به تازگی رندر ویوو APEX 2019 در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.
همکاری مشترک ایران و عراق در فناوری فضایی
وزرای ارتباطات ایران و عراق برای همکاری‌های مشترک در حوزه فناوری فضایی و فناوری اطلاعات مذاکره کردند.
راننده تاکسی زورگیر دستگیر شد
رئیس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد از دستگیری راننده تاکسی سارق که در یکی از شرکت های معروف تاکسی اینترنتی کار می کرد خبر داد.
دعوای دسته‌جمعی وسط مسابقه گاو بازی
در یک مسابقه گاو بازی، چند نفر باهم درگیر می‌شوند و گاو خشمگین هم پس از مدتی وارد این دعوا می شود.
انتقال گوشی‌های سرقتی به افغانستان
رئیس کلانتری ۱۳۰ نازی آباد از دستگیری سارق سابقه دار به اتهام ۱۵ فقره سرقت گوشی در جنوب تهران خبر داد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

ضرب و شتم دانش‌آموز افغان در مدرسه
معلمی یک دانش آموز افغانی را مورد ضرب و شتم و توهین قرار می دهد. اطلاعات بیشتری از این ویدئو در دسترس نیست.
شوخی سلطانی‌فر با مجتبی عابدینی
مراسم افتتاح موزه ورزش با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان و سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک روز گذشته (یکم بهمن) برگزار شد.
چرا کسانی که گربه دارند باید یک میز شیشه‌ای داشته باشند؟
عکس گربه‌هایی که روی میز‌های شیشه‌ای نشسته اند، مثل عکس‌های هوایی به شما اجازه می‌دهد دنیا را از زاویه جدیدی ببینید.
امیرکبیر؛ فرزند خلف، اما ناکام رویا‌های ضد استعماری
در هزاوه از بخش‌های فراهان در محله‌ای که امروز به محله میرزا تقی خان، نامی است، در سال ۱۲۲۲ هجری شمسی فرزندی پا به عرصه زندگی می‌گذارد که او را محمد تقی نام نهادند که یکی از درخشان‌ترین ستاره‌های شب ظلمانی ۲۰۰ ساله ایران می‌شود.
آمریکا، انگلیس و فرانسه در انسداد سیاسی و اجتماعی قرار دارند
انقلاب اسلامی کرامت انسانی ملت ایران را احیا کرد
زیباکلام: نقد مسئولان ضروری است، اما موسوی‌خوئینی‌ انتقام‌گیری کرد
از شکنجه تا واقعیت پشت پرده کارگر بازداشتی هفت تپه
شایسته نیست برای کنار گذاشتن پیرسالاران به مجلس متوسل شویم
مردم رضایت خوبی از عملکرد احزاب ندارند
احزاب باید فرهنگ مطالبه گری جامعه را تقویت کنند
کار احزاب احیای حیات سیاسی جامعه است
نقد بزرگان راهگشاست
بی انصافی به هاشمی از قبل انقلاب تاکنون ادامه دارد