احزاب و تشکل‌ها

امام جمعه فاروج: حرکت در مسیر ولایت، نظام را سربلند می کند
بجنورد- ایرنا- امام جمعه فاروج گفت: حرکت در مسیر ولایت، نظام را سربلند می کند و امروز مسئولان و خدمتگزاران قوای سه گانه، نیروهای مسلح، فعالان فرهنگی و اجتماعی زیر سایه این نظام ولایی هستند.
حضور حماسی مردم ایوان در راهپیمایی 22 بهمن
ایلام - ایرنا - مردم همیشه در صحنه ایوان همزمان با سراسر کشور با حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بار دیگر اقتدار، عزت وسربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان کشاندند.
روزی برای ایران با دریادلان شهر بندرعباس
بندرعباس- ایرنا- 22 بهمن ماه سال 57 روزی تاریخی برای ایران است که دریادلان شهر بندرعباس درسال 97 در کنار آبهای نیلگون خلیج فارس این روز را به یادماندنی تر کردند.
برگ زرین دیگری بر اوراق ایران سرافراز افزوده شد
تهران- ایرنا- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور پیامی به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کرد: ملت ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، برگ زرین و زیبنده دیگری بر اوراق سراسر صلابت و اقتدار ام القرای جهان اسلام ایران سرافراز افزودند.
22 بهمن مصداق عزت واقتدار ایران اسلامی است
شاهرود- ایرنا - امام جمعه میامی گفت: حضور حماسی مردم در یوم الله 22 بهمن نماد عزت واقتدار ایران اسلامی در برابر تهدیدها و تحریم های دشمنان است .
پیام انقلاب فراگیری حکومت اسلامی است
شاهرود -ایرنا - امام جمعه موقت کاشان با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: پیام جهانی انقلاب فراگیری حکومت اسلامی در جهان است.
مردم میامی اقتدار نظام اسلامی  را به نمایش گذاشتند
شاهرود - ایرنا- مردم انقلابی شهرستان میامی با شرکت گسترده در راهپیمایی 22 بهمن نمایشی دلپذیر از اقتدار نظام اسلامی را به جهانیان نشان دادند.
مردم با وجود مشکلات حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن داشتند
بجنورد- ایرنا- امام جمعه شیروان گفت: مردم با وجود مشکلات اقتصادی حضور گستره در راهپیمایی 22 بهمن داشتند و یکبار دیگر وفاداری خود را به نظام نشان دادند.
نوای استکبار ستیزی مردم شاهرود زیر بارش رحمت الهی
شاهرود- ایرنا- مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان شاهرود هم زمان با دیگر هموطنان خود و زیر بارش رحمت الهی، چهلمین سال پیروزی انقلاب اسامی ایران را جشن گرفتند.
مردم بجنورد حماسه 22 بهمن را تجدید کردند
بجنورد - ایرنا - مردم بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی روز 22 بهمن با شرکت پرشور در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، حماسه ای ماندگار آفریدند.
مردم انقلاب را از خود دانسته و حافظ آن هستند
بجنورد - ایرنا - نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری گفت: این مردم ثابت کردند که انقلاب را از آن خود دانسته و حافظ اصلی آن هستند و از دستاوردهای انقلاب به عنوان امانت شهیدان، پاسداری می کنند.
دهه پنجم انقلاب دوره ایجاد تمدن نوین اسلامی است
تهران- ایرنا- رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: چهل سال از عمر انقلاب را با همه مشکلات به خوبی پشت سر گذاشته ایم و امیدواریم دهه پنجم انقلاب زمان رفع همه مشکلات و ایجاد تمدن نوین اسلامی و دولت کریمه باشد.
مردم جاسک میثاق دوباره با انقلاب بستند
بندرعباس - ایرنا - مردم جاسک هرمزگان با حضور پرشور خود در آیین راهپیمایی 22 بهمن یک باردیگر بر حمایت از انقلاب اسلامی، آرمان های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری تاکید کردند.
حضور مردم در 22 بهمن امسال تحسین برانگیز است
بجنورد- ایرنا- رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان شمالی گفت: حضور مردم در 22 بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تحسین برانگیز بود و مردم با تمام وجود به حمایت از آرمانهای انقلاب به میدان آمدند.
22 بهمن قیام دوباره مردم علیه استکبار جهانی است
شهرکرد- ایرنا- فرماندار شهرستان اردل با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب گفت: حماسه 22 بهمن قیام دوباره مردم ایران علیه استکبار جهانی و امریکاست.
حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمن را نا امید کرد
شهرکرد- ایرنا- فرماندار شهرستان لردگان گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب ، باعث ناامیدی دشمنان شد.
خراسان شمالی شور انقلاب را به تماشا گذاشت
بجنورد- ایرنا- مردم خراسان شمالی، دیار رنگین کمان فرهنگ ها و قومیت ها، امروز همصدا و همدوش با سایر مردم ایران با حضور در مراسم راهپیمایی 22 بهمن، بار دیگر حماسه آفریدند.
غیرت بختیاری ها در دفاع از ارزش های انقلاب بر کسی پوشیده نیست
شهرکرد- ایرنا- فرماندار شهرستان کوهرنگ با اشاره به حضور گسترده مردم این شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: غیرت و مردانگی بختیاری در دفاع از ارزش های نظام بر کسی پوشیده نیست.
محمدرضا خاتمی: مردم همیشه به انقلاب و نظام وفادار بوده اند
تهران- ایرنا- نایب رییس مجلس ششم در حاشیه راهپیمایی بیست و دوم بهمن 97 گفت: مردم در همه راهپیمایی های 22 بهمن نشان دادند که به اصل انقلاب و نظام وفادار هستند.
چهره های سیاسی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب چه گفتند
تهران- ایرنا- آیین بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی امسال نیز همچون سال های گذشته شاهد حضور چهره های سیاسی دوشادوش اقشار مختلف مردم بود که بر تداوم وحدت، همدلی و یکپارچگی ملت ایران برای مقابله با دشمنان تاکید داشتند.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

دولت
دولت

آخرین اخبار

ارتباطات اپراتور رایتل در مناطق سیل‌زده شمال کشور برقرار است
روابط عمومی شرکت رایتل با صدور اطلاعیه‌ای از برقراری ارتباط شبکه تلفن همراه رایتل در مناطق سیل‌زده شمال کشور خبر داد و اعلام کرد: تیم خدمات فنی اپراتور رایتل پس از حادثه اخیر سیل در استان‌های گلستان و مازندران در این مناطق مستقر شده و با تلاش شبانه‌روزی موفق به راه‌اندازی یکی از سایت‌های رایتل در این منطقه شد.
وزیر کشور: خطر طغیان رودخانه و سیل در گلستان از بین رفت
گرگان - ایرنا - وزیر کشور گفت که وضعیت کلی مناطق سیل زده گلستان در شرایطی است که خطر و تهدید ناشی از طغیان رودخانه ها و سیل کاملا از بین رفته است اما سطح آبگرفتگی ها به علت شیب زمین­ بسیار بالاست.
معاون اول رئیس جمهوری وارد مازندران شد
ساری - ایرنا - اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری شنبه شب برای بازدید از مناطق سیل زده مازندران از طریق فرودگاه دشت ناز ساری وارد این استان شد.
ائتلاف سعودی صنعا را بمباران کرد
تهران- ایرنا- جنگنده های ائتلاف متجاوزان به سرکردگی عربستان، صنعا پایتخت یمن را بمباران کردند.
قطر شهرک آموزش نظامی احداث می کند
تهران- ایرنا- قطر به منظور تقویت بنیه دفاعی خود، در نظر دارد یک شهرک آموزش نظامی برای کادرسازی ارتش این کشور تاسیس کند.
اسپوتنیک:21 شهروند سوری در حمله شیمیایی تروریست ها  مسموم شدند
تهران- ایرنا- خبرگزاری اسپوتنبک گزارش داد که در حملات تروریستی روز شنبه به حماه 21 شهروند سوری دچار مسمومیت شیمیایی شدند.
یمن با موشک مزدوران سعودی را هدف قرار داد
تهران- ایرنا- یگان موشکی یمن با موشک تجمع مزدوران سعودی را در استان مارب واقع در مرکز کشور هدف قرار داد.
دهداری به لهجه آبادانی گفت من نیرو دارم؛ میگم بزننت ببو گلابی بیای!
از نخستین دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس در شهرآورد تهران، معدود بازیکنانی در قید حیات هستند و مابقی دار فانی را وداع گفتند و یا فرسنگ‌ها دورتر از ایران زندگی می‌کنند.
سوریه برگ دیگری از حمایت آمریکا و صهیونیست ها به تروریست ها رو کرد
دمشق- ایرنا-ارتش سوریه در پاکسازی مناطق حمص ، درعا و دمشق تجهیزات ارتباطی ماهواره ای ، سلاح های آمریکایی ، آثار باستانی و 358 کیلو گرم حشیش کشف کرد.
چه کسی مانع از برد پرسپولیس در اولین داربی تهران شد؟- خاطرات داربی سوخت و هوا رفت
حمید جاسمیان خاطرات جالبی از نخستین داربی تهران دارد و می‌گوید عواملی مانع از پیروزی پرسپولیس بر تاج شده است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

شهر در محاصره آب +عکس
وقوع سیلاب در شهرستان آق قلا سبب شده که بیشتر مناطق شهر آق قلا در ۱۵ کیلومتری مرکز استان گلستان به زیر آب برود.
استانداری که بر سر مزار مادر رفته بود، از خارج از کشور سر درآورد- افشاگری درباره غیبت «مناف هاشمی» بعد از چند روز
پس از برملا شدن حضور استاندار گلستان درخارج از کشور ابعاد تازه‌ای از ماجرای غیبت مناف هاشمی در بحران سیل این استان افشا شد.
ارتباطات اپراتور رایتل در مناطق سیل‌زده شمال کشور برقرار است
روابط عمومی شرکت رایتل با صدور اطلاعیه‌ای از برقراری ارتباط شبکه تلفن همراه رایتل در مناطق سیل‌زده شمال کشور خبر داد و اعلام کرد: تیم خدمات فنی اپراتور رایتل پس از حادثه اخیر سیل در استان‌های گلستان و مازندران در این مناطق مستقر شده و با تلاش شبانه‌روزی موفق به راه‌اندازی یکی از سایت‌های رایتل در این منطقه شد.
وزیر کشور: خطر طغیان رودخانه و سیل در گلستان از بین رفت
گرگان - ایرنا - وزیر کشور گفت که وضعیت کلی مناطق سیل زده گلستان در شرایطی است که خطر و تهدید ناشی از طغیان رودخانه ها و سیل کاملا از بین رفته است اما سطح آبگرفتگی ها به علت شیب زمین­ بسیار بالاست.
معاون اول رئیس جمهوری وارد مازندران شد
ساری - ایرنا - اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری شنبه شب برای بازدید از مناطق سیل زده مازندران از طریق فرودگاه دشت ناز ساری وارد این استان شد.
800 نفر از پرسنل ارتش در حال امدادرسانی به مردم هستند
تبدیل تهدید به فرصت موجب گشایش درکارها می شود
آیا پارلمان اصلاح طلبان نهادی انتخاباتی خواهد بود
کلید حل مشکلات اقتصادی کشور رونق تولید است
تامین و مصرف آب نیازمند تدبیر است
موانع بیرونی باعث شد عملکرد مجلس دهم مطابق انتظار مردم نباشد
احزاب در ایران شالوده فکری مشخصی ندارند
«نو اصولگرایی» علیه اصولگرایی
توسعه روابط با همسایگان بر اساس احترام متقابل تقویت شود
حداقل حقوق کارگران در سال 98 تعیین شد