احزاب و تشکل‌ها

جلایی پور: ایران از پیچ ترامپ رد خواهد شد
تهران - ایرنا - «حمیدرضا جلایی‌پور » استاد جامعه شناسی دانشگاه تهران می گوید: ایران از پیچ ترامپ رد خواهد شد و اگر حاکمیت بتواند به پیمان مشترکی با جامعه در چند مولفه دست یابد و به مردم امید دهد، در نتیجه این همدلی جامعه ایران به سمت توسعه‌ای همه جانبه و پایدار خواهد رفت.
روحانی در افشای چهره پلید ترامپ وسیاست خارجی آمریکا موفق بود
تهران-ایرنا- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: انصافا رییس جمهوری در نیویورک در افشای چهره پلید ترامپ و سیاست خارجی آمریکا موفق بود و جهان را برابر این واقعیت قرار داد که رویکرد جدید این کشور منجر به جنگ جهانی سوم می شود و چیزی جز خونریزی و ویرانی در انتظار بشریت نیست.
شورای شهر ساری تحقیق و تفحص از شهرداری را خواستار شد
ساری- ایرنا- رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ساری خواستار تشکیل گروه تحقیق و تفحص برای بررسی عملکرد شهرداری این شهر در بعضی زمینه ها شد.
تصویب FATF موضوع کف خیابانی نیست
تهران-ایرناپلاس-یک فعال سیاسی اصولگرا با تأکید بر اینکه نباید با نگاه جناحی به مخالفت و یا موافقت با لایحه FATFپرداخت می‎گوید که اگر قانون مبارزه با پولشویی اعمال شود،بسیاری از مفاسد اقتصادی و زمینه‎های آن شناسایی و همچنین فضای امنی برای فعالیت سرمایه‎گذاران خارجی، فراهم می‌شود.
طرح «جمهوریت سوم» تا 22 بهمن ارائه می شود
تهران-ایرنا- حزب مردم سالاری با انتشار قطعنامه هفدهمین کنگره سراسری این حزب اعلام کرد: طرح پیشنهادی دبیرکل این تشکل سیاسی با عنوان «جمهوریت سوم» حداکثر تا پیش از 22 بهمن امسال یا نشست فصلی این حزب، نهایی و در نامه ای به محضر رهبر معظم انقلاب تقدیم می شود.
درهیچ انتخاباتی شرکت نمی کنم
تهران-ایرنا- رییس سابق شورای شهر تهران و نایب رییس جمنا می گوید : قصد نامزدی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از شهرستان ساوه را ندارد و در هیچ انتخاباتی دیگر شرکت نمی کنم.
بازداشت حاجتی و نگرانی از تضعیف نهاد شورا و جوانگرایی
تهران - ایرنا - بازداشت «مهدی حاجتی» عضو شورا و رییس کمیسیون حقوق شهروندی شورای شهر شیراز تحلیل های مختلفی در فضای مجازی به دنبال داشته؛ نگرانی از تضعیف نهاد شورا و جوان گرایی در کشور از جمله این تحلیل هاست.
کنگره حزب اعتماد ملی برگزار شد
تهران-ایرنا - کنگره حزب اعتماد ملی با شرکت بیش از 500 تن از اعضا، نمایندگان کمیسیون ماده 10 احزاب و وزارت کشور و بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.
نگرانیم که بازداشت «حاجتی» موجب تضعیف نهاد شورا شود
تهران - ایرنا - فعال سیاسی اصلاح طلب معتقد است بهتر بود « مهدی حاجتی» عضو بازداشتی شورای شهر شیراز در نگارش آن مطلب دقت بیشتری داشت و جای «دوست» از عبارت «شهروند» استفاده می کرد ولی درعین حال نگران است بازداشت او به تضعیف نهاد شورا منجر شود.
موقعیت ژئوپولیتیک آبادان از دلایل تهاجم عراق به ایران بود
همدان- ایرنا- یک فرمانده سپاه گفت: موقعیت ژئوپولیتیک شهر آبادان و دسترسی بسیار مناسب این منطقه به منابع آبی خلیج فارس از دلایل مهم تهاجم عراق به ایران و شکل گیری هشت سال دوران دفاع مقدس بود.
مواضع خوب رییس جمهوری عزت مردم ایران را نشان داد
شاهرود- ایرنا - امام جمعه شاهرود گفت: سفر رئیس جمهوری به نیویورک و مواضع خوب وی در مجمع عمومی سازمان ملل ، عزت و اقتدار ایران را به نمایش گذاشت .
خروج آمریکا از برجام تخلف از وظایف شورای امنیت بود
نیویورک- ایرنا- وزیر خارجه روسیه، تحریم های یکجانبه را عاملی برای آسیب رساندن به یکپارچگی و اعتبار شورای امنیت سازمان ملل متحد دانست و گفت: آمریکا بر اساس ادعاهای بی پایه از برجام خارج شد که این امر تخلف از وظایف شورای امنیت است.
منطق کلامی  رئیس جمهوری مبین تراز برجسته ایرانی اسلامی بود
ایلام - ایرنا - مشاور معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام گفت: سخنرانی رئیس جمهور ایران در مجمع عمومی سازمان ملل بیانگر گفتمان اخلاق مدارانه سران کشور با دنیا است و عمق و ادب حاکم بر کلام دکتر روحانی عزت و تراز برجسته ایران اسلامی را اثبات کرد.
مردم تهران به یاوه گویی های ترامپ پاسخ خواهند داد
تهران-ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت که مردم پایتخت فردا (6مهرماه ) بعداز نماز جمعه در تظاهراتی از دانشگاه تهران به سمت میدان انقلاب ضمن محکومیت عملیات تروریستی اهواز، به یاوه گویی های ترامپ پاسخ خواهند داد.
110 عضو حزب اعتماد ملی استعفا کردند
تهران - ایرنا - 110 عضو حزب اعتماد ملی در آستانه برگزاری کنگره روز جمعه - ششم مهرماه- این تشکل سیاسی استعفا کردند.
ادعا نمی کنیم حکومت پاکان را بنا کردیم
تهران - ایرنا- جواد منصوری از مبارزان انقلابی علیه رژیم پهلوی می گوید:من و هیچ کس دیگری ادعا نمی کنیم حکومت پاکان را تشکیل دادیم و اگر کسی هم چنین ادعایی کرد آنرا به پای ندانستن می گذاریم. اگر الان اختلاس وجود دارد ما از خودمان می دزدیم درحالی که درگذشته غیرازاینکه از هم می دزدیدند خارجی ها هم هر چه می خواستند می خوردند و مابقی را می بردند.
بهزاد نبوی: پرسابقه ترین عضو کابینه جنگ 9 ماه سابقه داشت
تهران - ایرنا - بهزاد نبوی معاون امور اجرایی شهید رجایی و وزیر صنایع سنگین دوران دفاع مقدس می گوید: زمانی که جنگ شروع شد، دولتی در ایران سرکار بود که اعضای آن تقریبا همه صفر کیلومتر بودند، پرسابقه ترین وزیر کابینه 9 ماه سابقه وزارت داشت و خودِ شهید رجایی فقط چند ماه وزیر آموزش و پرورش بود.
پاسخی کوبنده به طراحان و حامیان حمله تروریستی اهواز بدهیم
تهران- ایرنا- سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی (جمنا) حمله کور تروریستی در اهواز را نشانه بزدلی و ترس دشمنان مردم ایران دانست و گفت: درجلسه اخیر جمنا نیز بر این موضوع تاکید شد که ایران باید پاسخی کوبنده به طراحان و حامیان این جنایت بدهد.
شهردار اسفراین استعفا داد
بجنورد- ایرنا - مسلم نوری شهردار شهر 60 هزار نفری اسفراین در نامه ای به شورای اسلامی این شهر از سمت خود استعفا داد.
رو آوری دشمنان به حملات کور تروریستی نشانه عجز آنان است
تهران- ایرنا- حزب اعتدال و توسعه با محکوم کردن شدید حمله تروریستی اهواز، رو آوردن دشمنان به حملات کور تروریستی را نشانه عجز آنان در مقابله با همبستگی مردم فداکار و سرافراز ایران دانسته و بر لزوم هوشیاری مردم، مسئولان و فعالان سیاسی برای ناکام گذاشتن توطئه‌های بدخواهان تاکید کرد.
>> > ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

سیاست خارجی
سیاست خارجی

آخرین اخبار

از ˮکیانوش رستمیˮ غافل نیستیم- باید از ظرفیت ˮبهداد سلیمیˮ استفاده کرد
سرپرست فدراسیون وزنه برداری با اشاره به ادامه تمرینات انفرادی کیانوش رستمی، اعلام کرد: تمرینات این ملی‌پوش وزنه برداری را رصد می‌کنیم و از او غافل نیستیم.
رایزنی‌های پرهزینه رئیس فدراسیون بسکتبال!
در حالی سفرهای پرهزینه رئیس فدراسیون بسکتبال با عنوان رایزنی انجام می‌شود که این فدراسیون با مشکلات مالی مواجه است.
استکی سرمربی تیم ملی بوکس شد
با تصمیم رئیس فدراسیون بوکس، علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بزرگسالان شد.
پیشنهاد ۷۰۰ هزار یورویی برای علیپور رد شد
یک سایت بلژیکی خبر داد که پیشنهاد ۷۰۰ هزار یورویی تیم زولته وارگام برای جذب علی علیپور رد شد.
دستگیری کلاهبردار ۶ میلیاردی با وعده سرمایه‌گذاری
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری زنی که به بهانه خرید ارز و وعده سرمایه‌گذاری شش میلیارد تومان از مال باختگان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
عرضه داروهای مخدر ترک اعتیاد به داروخانه‌ها داده شد؟
سرپرست سازمان غذا و دارو درباره تصمیم این سازمان برای توزیع داروهای مخدر ترک اعتیاد در داروخانه‌ها توضیح داد.
۱۱ پیاده‌راه‌ معروف دنیا
در سراسر جهان مسئولان برخی از شهرها گام‌هایی را برای کاهش تردد خودروها در سطح معابر برداشته‌اند.
تراژدی ۲۹ ساله زلزله رودبار و درس‌هایش
۳۱ خرداد سال ۶۹ و دقایقی پس از ساعت ۲۴ بود که زمین روی دیگر خود را به ساکنانش نشان داد وبه یکباره چنان دچار لرزشی شد که ناگهان همه چیز رنگ خاکستری به خود گرفت.
چرا حجم اینترنت زود تمام می‌شود؟
اگرچه کم‌فروشی بسته‌های اینترنتی توسط برخی از شرکت‌های ارائه‌کننده خدمات اینترنتی به اثبات رسیده، اما دلایل مختلفی نیز وجود دارد که ممکن است به زود تمام شدن بسته‌های اینترنتی کاربران منجر شود.
آغاز بازسازی و ساخت خانه‌های آسیب‌دیده از سیل در خوزستان
مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان گفت: کار بازسازی و ساخت واحدهای مسکونی آسیب‌دیده از سیلاب در خوزستان در قالب تفاهم نامه بنیاد مسکن و بسیج سازندگی آغاز شده است و امیدواریم با تلاشی که از سوی مسولان و مردم انجام می‌شود این کار با سرعت هرچه تمام تر به اتمام برسد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

هزار و یک خاصیت گیاه آلوئه‌ورا-از مبارزه با سرطان تا تسکین بیماری‌های گوارشی
گیاه آلوئه‌ورا علاوه بر محافظت از پوست اثرات درمانی دیگری هم دارد که آنها را مرور و بررسی می‌کنیم.
عابدینی: حقم را از ˮگوˮ گرفتم-هم قسم شده ایم در قهرمانی جهان فینالیست شویم
ملی پوش سابر ایران گفت: سه سال بود به بازیکن کره‌ای می‌باختم از این رو تمام توانم را گذاشتم و او را شکست دادم در نیمه نهایی هم مصدومیت نگذاشت عملکرد خوبی مقابل نماینده چین داشته باشم.
پزشکیان: اجازه ندهیم بیگانگان، ما را به جان هم بیندازند
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز در برنامه‌های تلویزیونی شاهد دعوا و اختلاف در بسیاری از کشورهای اسلامی هستیم. اجازه ندهیم بیگانگان و کسانی که حتی کتاب دینی‌شان هم یکی نیست، ما را به جان هم بیاندازند.
سرمایه‌گذاری فرهنگی در کشورهای جهان اسلام قابل قبول نیست
رئیس برنامه توسعه صنایع دستی جهان اسلام تاکید کرد: سرمایه‌گذاری فرهنگی در کشورهای جهان اسلام قابل قبول نیست.
از ˮکیانوش رستمیˮ غافل نیستیم- باید از ظرفیت ˮبهداد سلیمیˮ استفاده کرد
سرپرست فدراسیون وزنه برداری با اشاره به ادامه تمرینات انفرادی کیانوش رستمی، اعلام کرد: تمرینات این ملی‌پوش وزنه برداری را رصد می‌کنیم و از او غافل نیستیم.