احزاب و تشکل‌ها

دیدگاه فعالان سیاسی خراسان رضوی در مورد استانی شدن انتخابات
مشهد - ایرنا - برخی فعالان سیاسی و حزبی خراسان رضوی اجرای «طرح استانی شدن انتخابات» به همراه تصویب «لایحه جامع انتخابات» را در مجلس شورای اسلامی موجب تقویت قدرت و نقش احزاب در انتخابات می دانند اما بر رفع کمبودهای آنها تاکید دارند.
هزینه‌‌های انتخاباتی نامزدهای انتخابات شفاف می‌شود
تهران-ایرناپلاس- لایحه جامع انتخابات برای اولین بار به هزینه‌‌های انتخاباتی نامزدها پرداخته و آنان را موظف به شفاف‌سازی چگونگی تأمین هزینه‌های انتخاباتی خود کرده است. مواد 124، 125، 126، 127، 128 و 129 این لایحه، مصادیق منابع قانونی و غیرقانونی تأمین هزینه‌های انتخاباتی را مشخص کرده‌اند.
لایحه جامع انتخابات و سامان بخشی به قوانین و مقررات پراکنده
قزوین – ایرنا – لایحه جامع انتخابات که توسط دولت به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده به اعتقاد کارشناسان موجب سامان بخشیدن به قوانین و مقررات پراکنده در عرصه انتخابات و حذف تفاوت‏های غیرضروری در فرآیندهای برگزاری آن می شود.
دیدگاه رییس خانه احزاب راجع مسائل مختلف گلستان
گرگان - ایرنا - به اعتقاد عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی و رییس خانه احزاب گلستان؛ فقدان شخصیت های محوری و با نفوذ گلستانی در مناصب حساس کشور یک چالش و از موانع مهم در رفع نیازها و کمبودهای استان برای توسعه پایدار است.
پیام راهپیمایی22 بهمن ایستادگی مسئولان در برابر استکبار جهانی است
تهران- ایرن- امام جمعه شهرستان قرچک گفت:پیام راهپیمایی با شکوه 22 بهمن مردم ایران اسلامی، ایستادگی مسئولان در برابر استکبار جهانی است.
مردم در راهپیمایی 22بهمن نشان دادند فریب دشمن را نخورده اند
تهران- ایرنا- امام جمعه رباط کریم گفت: نقطه تقابل راهپیمایی 22 بهمن، بحران اقتصادی مملکت است، مردم با حضورشان نشان دادند که فریب دشمن را نخورده اند و تنها راه، سازش با آمریکا نیست.
متوسل شدن به آمریکا برای رفع مشکلات خیانت به خون شهیدان است
تهران- ایرنا- امام جمعه موقت ورامین گفت: تفکری که تصور می کند کلید حل مشکلات اقتصادی کشوردر دست آمریکا و اروپاست در اصل به خون شهیدان و انقلاب اسلامی خیانت می کند.
مردم با وجود گله مندی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند
تهران- ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مردم ایران اسلامی با وجود گله مندی از رفتار برخی از مسئولان در راهپمایی بهمن شرکت کردند تا به جهانیان ثابت نمایند هیچگاه از پشتیبانی نظام دست نمی کشند.
انتقام شهدای مرزبان سپاه پاسداران گرفته شود
تهران-ایرنا- امام جمعه بخش لواسانات با اشاره به شهادت مرزبانان سپاه پاسداران گفت: باید به سرعت انتقام شهدای این جنایت دردناک گرفته شود.
سرنوشت ایران اسلامی دردهه پنجم انقلاب در دست جوانان است
تهران- ایرنا- امام جمعه شهر پردیس گفت: مقام معظم رهبری، جوانان را آینده سازان ایران اسلامی در دهه پنجم انقلاب میدانند.
توصیه های رهبر معظم انقلاب باید اجرایی شود
شاهرود-ایرنا- امام جمعه شاهرود گفت: نامه بسیار مهم مقام معظم رهبری به جوانان و هفت توصیه ایشان نقشه راهی است که باید توسط مردم و مسئولان اجرایی شود.
مسئولان نباید بیش از این به دولت پاکستان مجال دهند
شهرری- ایرنا - امام جمعه موقت شهرری شهادت جمعی از مرزبانان کشور بدست جنایتکاران و مزدوران گروه های تکفیری ساکن در کشور پاکستان اشاره کرد و گفت: مسئولان نباید بیش از این به دولت پاکستان و مزدوران آمریکایی و سعودی مجال دهند.
اقتدار نظام جمهوری اسلامی در جهان بی نظیر است
شاهرود -ایرنا-امام جمعه میامی بااشاره به حضور باشکوه مردم درراهپیمایی 22بهمن گفت : اقتدار نظام جمهوری اسلامی و ایستادگی مردم درمقابل دشمنان بی نظیر است .
حضور همیشه در صحنه ملت ایران، ضامن عزت و استقلال کشور است
تهران- ایرنا- امام جمعه دماوند ضمن تقدیر و تشکر از حضور پرشور و شعور ملت ایران و مردم شهرستان دماوند در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: حضور همیشه در صحنه ملت ایران، ضامن عزت و استقلال کشور است چرا که این ملت هیچگاه زیر بار ننگ نخواهد رفت و تن به ذلت نخواهد داد.
کینه توزی دشمنان با پاسخ دندان شکن مردم ایران مواجه می شود
تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان ورامین گفت: کینه توزی های دشمنان نظام در اعمال تحریم و ترور نیروهای سپاه در سیستان و بلوچستان با پاسخ دندان شکن مردم ایران روبرو می شود.
تعیین سهمیه ویژه برای زنان در فهرست های انتخاباتی
تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت کشور در تشریح لایحه جامع انتخابات با اشاره به ماده 26 این لایحه گفت: احزاب برای استفاده از امکان موضوع این ماده باید حداقل یک ششم از فهرست نامزدهای معرفی شده خود در سراسر کشور را به زنان اختصاص دهند.
نیازمند نوسازی انقلابی هستیم
کرمان - ایرنا - مسئول مرکز اندیشه و همفکری راهبردی سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز بعد از 40 سال حرکت پر افتخار و با فراز و نشیب های مختلف، نیازمند نوسازی انقلابی و تسریع در ساختن دولت و جامعه اسلامی هستیم.
آرمین: لازمه بازگشت امید به کارآمدی نظام، تغییر نگاه کلان به اداره کشور است
تهران- ایرناپلاس-محسن آرمین را برخی هنوز عضو سازمان غیرفعال مجاهدین انقلاب اسلامی می‌شناسند و نویسنده «عصر ما»؛ فردی که رشته مطالعاتی‌اش علوم قرآنی است.او راه بازگشت امید به کارآمدی نظام را شکل گیری دولت منسجم و مقتدر می‌داند و لازمه آن را تغییر نگاه کلان به اداره کشور می‌شمارد.
سیزدهمین جلسه شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران برگزار می شود
تهران - ایرنا - سیزدهمین جلسه شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران فردا برگزار می شود ، در این نشست قرار است دبیرکل، قائم مقام، سخنگو و مسئول دفتر سیاسی (حاما) طبق اساسنامه سالانه انتخاب شوند.
میزگرد بررسی لایحه جامع انتخابات در ایرنا قزوین برگزار شد
قزوین – ایرنا - میزگرد بررسی لایحه جامع انتخابات روز پنجشنبه با حضور چند تن از اعضای احزاب فعال استان در خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) مرکز قزوین برگزار شد.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

دولت
دولت

آخرین اخبار

ارتباطات اپراتور رایتل در مناطق سیل‌زده شمال کشور برقرار است
روابط عمومی شرکت رایتل با صدور اطلاعیه‌ای از برقراری ارتباط شبکه تلفن همراه رایتل در مناطق سیل‌زده شمال کشور خبر داد و اعلام کرد: تیم خدمات فنی اپراتور رایتل پس از حادثه اخیر سیل در استان‌های گلستان و مازندران در این مناطق مستقر شده و با تلاش شبانه‌روزی موفق به راه‌اندازی یکی از سایت‌های رایتل در این منطقه شد.
وزیر کشور: خطر طغیان رودخانه و سیل در گلستان از بین رفت
گرگان - ایرنا - وزیر کشور گفت که وضعیت کلی مناطق سیل زده گلستان در شرایطی است که خطر و تهدید ناشی از طغیان رودخانه ها و سیل کاملا از بین رفته است اما سطح آبگرفتگی ها به علت شیب زمین­ بسیار بالاست.
معاون اول رئیس جمهوری وارد مازندران شد
ساری - ایرنا - اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری شنبه شب برای بازدید از مناطق سیل زده مازندران از طریق فرودگاه دشت ناز ساری وارد این استان شد.
ائتلاف سعودی صنعا را بمباران کرد
تهران- ایرنا- جنگنده های ائتلاف متجاوزان به سرکردگی عربستان، صنعا پایتخت یمن را بمباران کردند.
قطر شهرک آموزش نظامی احداث می کند
تهران- ایرنا- قطر به منظور تقویت بنیه دفاعی خود، در نظر دارد یک شهرک آموزش نظامی برای کادرسازی ارتش این کشور تاسیس کند.
اسپوتنیک:21 شهروند سوری در حمله شیمیایی تروریست ها  مسموم شدند
تهران- ایرنا- خبرگزاری اسپوتنبک گزارش داد که در حملات تروریستی روز شنبه به حماه 21 شهروند سوری دچار مسمومیت شیمیایی شدند.
یمن با موشک مزدوران سعودی را هدف قرار داد
تهران- ایرنا- یگان موشکی یمن با موشک تجمع مزدوران سعودی را در استان مارب واقع در مرکز کشور هدف قرار داد.
دهداری به لهجه آبادانی گفت من نیرو دارم؛ میگم بزننت ببو گلابی بیای!
از نخستین دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس در شهرآورد تهران، معدود بازیکنانی در قید حیات هستند و مابقی دار فانی را وداع گفتند و یا فرسنگ‌ها دورتر از ایران زندگی می‌کنند.
سوریه برگ دیگری از حمایت آمریکا و صهیونیست ها به تروریست ها رو کرد
دمشق- ایرنا-ارتش سوریه در پاکسازی مناطق حمص ، درعا و دمشق تجهیزات ارتباطی ماهواره ای ، سلاح های آمریکایی ، آثار باستانی و 358 کیلو گرم حشیش کشف کرد.
چه کسی مانع از برد پرسپولیس در اولین داربی تهران شد؟- خاطرات داربی سوخت و هوا رفت
حمید جاسمیان خاطرات جالبی از نخستین داربی تهران دارد و می‌گوید عواملی مانع از پیروزی پرسپولیس بر تاج شده است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

شهر در محاصره آب +عکس
وقوع سیلاب در شهرستان آق قلا سبب شده که بیشتر مناطق شهر آق قلا در ۱۵ کیلومتری مرکز استان گلستان به زیر آب برود.
استانداری که بر سر مزار مادر رفته بود، از خارج از کشور سر درآورد- افشاگری درباره غیبت «مناف هاشمی» بعد از چند روز
پس از برملا شدن حضور استاندار گلستان درخارج از کشور ابعاد تازه‌ای از ماجرای غیبت مناف هاشمی در بحران سیل این استان افشا شد.
ارتباطات اپراتور رایتل در مناطق سیل‌زده شمال کشور برقرار است
روابط عمومی شرکت رایتل با صدور اطلاعیه‌ای از برقراری ارتباط شبکه تلفن همراه رایتل در مناطق سیل‌زده شمال کشور خبر داد و اعلام کرد: تیم خدمات فنی اپراتور رایتل پس از حادثه اخیر سیل در استان‌های گلستان و مازندران در این مناطق مستقر شده و با تلاش شبانه‌روزی موفق به راه‌اندازی یکی از سایت‌های رایتل در این منطقه شد.
وزیر کشور: خطر طغیان رودخانه و سیل در گلستان از بین رفت
گرگان - ایرنا - وزیر کشور گفت که وضعیت کلی مناطق سیل زده گلستان در شرایطی است که خطر و تهدید ناشی از طغیان رودخانه ها و سیل کاملا از بین رفته است اما سطح آبگرفتگی ها به علت شیب زمین­ بسیار بالاست.
معاون اول رئیس جمهوری وارد مازندران شد
ساری - ایرنا - اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری شنبه شب برای بازدید از مناطق سیل زده مازندران از طریق فرودگاه دشت ناز ساری وارد این استان شد.
800 نفر از پرسنل ارتش در حال امدادرسانی به مردم هستند
تبدیل تهدید به فرصت موجب گشایش درکارها می شود
آیا پارلمان اصلاح طلبان نهادی انتخاباتی خواهد بود
کلید حل مشکلات اقتصادی کشور رونق تولید است
تامین و مصرف آب نیازمند تدبیر است
موانع بیرونی باعث شد عملکرد مجلس دهم مطابق انتظار مردم نباشد
احزاب در ایران شالوده فکری مشخصی ندارند
«نو اصولگرایی» علیه اصولگرایی
توسعه روابط با همسایگان بر اساس احترام متقابل تقویت شود
حداقل حقوق کارگران در سال 98 تعیین شد