احزاب و تشکل‌ها

رئیس اتاق اصناف: دشمن در اخلال بازار شکست می خورد
بجنورد- ایرنا- رئیس اتاق اصناف کشور با اشاره به اینکه پای پول سلفی ها و صهیونیسم در اتفاقات اخیر بازار تهران در میان است گفت: به قطع دشمن در اهداف خود در اقتصاد ایران و اخلال بازار با شکست روبه رو می شود.
دشمنان در حال سوء استفاده از وضعیت اقتصادی کشور هستند
یاسوج- ایرنا- رئیس پیشین شورای اسلامی شهر تهران گفت: دشمنان به شدت در حال سوء استفاده از وضعیت نه چندان مطلوب اقتصادی کشور هستند و هدف اصلی آنان نیز ناامید کردن ملت ایران است.
دستگاه های نظارتی با اخلال گران بازار برخورد کنند
بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی با اشاره به برخی مشکلات پیش آمده در بازار سطح کشور گفت: دستگاه های نظارتی باید در این زمینه همراه اتاق اصناف باشند و با اخلال گران برخورد کنند.
آشتی ملی برای عبور از چالش های امروز
تهران-ایرنا-بی ثباتی و نامتعادلی بازار و سیاسی کاری ها به اقتصاد محدود نیست بلکه سناریویی برای آسیب رساندن به کلیت نظام و کشور است؛ این مساله نه با فرافکنی و مقصریابی که با آشتی و انسجام آحاد جامعه حل می شود.
شاخه جوانان احزاب چپ و راست، بی پرده با استاندار تهران
تهران ـ ایرنا ـ پرشور و پرحرارت، البته بی پرده صحبت می کردند؛ این خصلت جوانان است که وقتی یک مدیر دولتی را گیر می آورند تقاضا دارند همه مشکلات را یکجا مطرح کنند تا شاید افاقه ای شود.
تاجزاده:باید در گفتمان اصلاحات تجدید نظر شود
تهران - یک فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید می کند به دلیل تغییراتی که در جامعه، منطقه و جهان به وقوع پیوسته است حتی رییس دولت اصلاحات نیز باید تجدید نظرهایی در گفتمان خود و به روز رسانی آن داشته باشد.
چگونه امام(ره)برای پایان کار مهمترین حزب کشور به تصمیم رسید
سه دهه بعد از توقف فعالیت حزب جمهوری اسلامی و شهادت دبیر کل آن، مسیح مهاجری از دلایل شروع و پایان این حزب می گوید.
وقت تسویه حساب های سیاسی نیست
تهران - ایرنا- در پس پرده هجمه به دولت منتخب مردم، فشارهای داخلی و جنجال آفرینی های سیاسی گوی سبقت را از فشارهای ایران ستیزان خارجی ستانده است. نسخه هایی که این روزها از سوی عده ای برای اداره کشور و دولت پیچیده می شود، ملغمه ای از فانتزی های انتخاباتی و انتقام جویی های سیاسی است.
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس سخنران مراسم هفتم تیر ایلام است
ایلام - ایرنا - سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام از برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای فاجعه هفتم تیر ( شهید بهشتی و 72 تن از یاران انقلاب ) در مرکز این استان خبر داد و گفت: نماینده ولی فقیه در سپاه قدس سخنران ویژه این مراسم است.
پارلمان اصلاحات نهاد فرادستی یا زیرمجموعه شورای سیاست گذاری؟
تهران-ایرنا-انتقادها از عملکرد شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان مدتی است برخی شخصیت های این جریان سیاسی را به فکر تشکیل مجموعه ای با نام «پارلمان اصلاحات» انداخته است، آنها خواهان تشکیل نهادی فراحزبی برای تعیین خط مشی اصلاح طلبان هستند.
بحثی درمورد ریاست عارف نداریم
تهران-ایرنا- مسئول روابط عمومی حزب کارگزاران سازندگی با بیان این که بحثی در شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان درمورد ریاست محمد رضا عارف نداریم، گفت: تاکید اصلی ما اصلاح روندها است که با تشکیل پارلمان اصلاحات می توان این روند را اصلاح کرد.
کسانی روی شاخه نشسته اند و بُن می برند
تهران- ایرنا- دبیرکل حزب سبز گفت: صحنه سیاسی کشور در دست جریان هایی است که نه قواعد بازی را بلندند و نه اصول اخلاقی را در رقابت های سیاسی رعایت می کنند، روی شاخه نشسته اند بُن می برند.
تیتر مشترک، صدای واحد نشریات دانشجویی علیه احکام همکلاسی‌ها
تهران- ایرنا-امروز «نه به امنیتی سازی دانشگاه»، صدای مشترک نشریات دانشجویی دانشگاه تهران بود.
آمریکا حتی یک روزنه امید نگذاشته است
تهران- ایرنا - دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: آمریکا حتی یک روزنه امید برای اعتماد باقی نگذاشته است، در این وضعیت چه استدلالی وجود دارد که برخی به نام ایرانی در پی مذاکره با ترامپ هستند.
موافقان و مخالفان مذاکره با آمریکا گفت وگو کنند
تهران - ایرنا - عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان پیشنهاد کرد: موافقان و مخالفان نامه مذاکره با آمریکا به جای این که با اصل گفت وگو موافقت یا مخالفت کنند نسبت آن را به بحث بگذارند و درباره این که چه میزان هم راستا با منافع ملی است، مذاکره کنند.
صف معترضان به احکام قضایی دانشجویان، از استادان تا بسیجیان
تهران - ایرنا - همه طیف‌های دانشجویی، استادان دانشگاه و حتی مسئولان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برای حمایت از دانشجویان بازداشتی وارد میدان شده‌اند.
160 محکوم امنیتی در کردستان مورد عفو قرار گرفتند
سنندج - ایرنا - رئیس کل دادگستری کردستان گفت: پرونده 160 محکوم امنیتی در سال گذشته در شورای عفو استان مطرح و با موافقت رهبر معظم انقلاب مورد عفو قرار گرفتند.
دشمنان قسم خورده نظام قابل اعتماد نیستند
تهران - ایرنا- امام جمعه شهرستان قرچک با اشاره به بدعهدی آمریکا در موضوع برجام گفت : مسئولان نباید به دشمنان قسم خورده نظام که بدخواهی آنان به همگان ثابت شده اعتماد کنند.
پیشنهاد دهندگان مذاکره با آمریکا نفوذی دشمن هستند
تهران-ایرنا- امام جمعه موقت ورامین گفت : کسانی که با وجود بدعهدی های آمریکا در موضوع برجام ، بار دیگر پیشنهاد مذاکره با آمریکا را می دهند نفوذی دشمن و احمق هستند.
ایستادگی دستگاه قضا در برابر فساد موجب هجمه به آن شده است
تهران-ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین گفت : ایستادگی دستگاه قضا در برابر فساد موجب هجمه به آن شده است.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

بهترین خودرو‌های برقی ۲۰۱۸
سال‌هاست موضوع پایان یافتن ذخایر سوخت‌های فسیلی به‌عنوان سرنوشت محتوم این نوع سوخت در جهان مطرح شده است. جدا از این‌که هشدار‌های زیادی نیز مبنی بر آلودگی هوا به دلیل استفاده روزافزون از خودرو‌هایی که با این‌گونه سوخت‌ها به حرکت درمی‌آیند مطرح می‌شود، محققان برای جایگزینی منبع انرژی پاک و پایان‌ناپذیر تلاش‌های زیادی را از مدت‌ها پیش در دستور کار خود قرار داده‌اند.
تاریخچه شبکه‌های اجتماعی از آغاز تاکنون
این روز‌ها شبکه‌های اجتماعی نقش مهمی در زندگی و فرهنگ ملت‌های مختلف ایفا می‌کنند و نفوذ شبکه‌های اجتماعی در میان مردم به اندازه‌ای شده است که زندگی بدون شبکه‌های اجتماعی عملاً ممکن نیست.
ابتلا به کبد چرب با مصرف نوشابه‌های انرژی‌زا
در شرایطی که متخصصان نسبت به تبعات مصرف نوشیدنی‌های انرژی‌زا هشدار داده و عنوان می‌کنند که این نوشابه‌ها تاثیری در افزایش نیرو وتمرکز ندارند، اما طی چند سال اخیر شاهد مصرف رو به رشد این نوشیدنی‌ها بویژه در جوانان و ورزشکاران هستیم.
اختلالات خواب پیش نشانه ریسک ابتلا به ام اس
دانشمندان دریافته اند بیماری ام اس حداقل ۵ سال قبل از تشخیص با وجود اختلالات سیستم عصبی نظیر درد یا مشکلات خواب قابل شناسایی است.
علت حضور امامزادگان در ایران چیست؟
یک استاد حوزه و اخلاق با بیان اینکه در دوران آخر زمان مردم فقط به ظواهر شریعت و دین نگاه می‌کنند و ظواهر شریعت مثل همین نماز، عبادات و یا زیارت حرمین مختلف است گفت: البته این ظواهر مقدس است، اما به تنهایی ما را به سر منزل اصلی نمی‌رساند، اینکه این ظواهر به حقایق نزدیک و متصل شود عواملی نیاز است، عبادات ظاهری در نتیجه باید به طهارت حقیقی برسد.
فتاح: «خط فقر» باید تعریف جدیدی داشته باشد
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه شرایط چند ماه اخیر مثل گرانی و تورم مقداری محاسبات را بهم زده است، گفت: باید سازمان برنامه و بودجه، وزارت رفاه و مجلس تعریف جدیدی از «خط فقر» داشته باشند.
خوشبختی به کودکان هندی آموزش داده می‌شود
به علت افزایش افسردگی در هند مسولین را واداشت تا دروسی در خصوص خوشبختی به کودکان هندی در سر فصل جدید درس هایشان اضافه کنند.
کره شمالی در راس شاخص جهانی بردگی مدرن
براساس گزارش سالانه شاخص جهانی بردگی، کره شمالی با زندگی کردن یک نفر از هر ۱۰ نفر در شرایط بردگی، در بالاترین رده در کشور‌های جهان قرار گرفته است.
علل ورشکستگی آبی در کشور چیست؟
در این روز‌ها که محدودیت‌های آب و قطعی وقت و بی‌وقت آن بیشتر شده است، بیش از هر زمان دیگری وجود بحران آب را در ایران درک می‌کنیم. در این شرایط یک متخصص مدیریت منابع آب اعتقاد دارد مشکل آب ایران از مرحله بحران گذشته و دچار ورشکستگی شده است.
حال سد‌های پایتخت خوب نیست
بارندگی اردیبهشت‌ماه سبب شد وضعیت آب در تهران از حالت بحرانی و جیره‌بندی خارج شود، اما وضعیت آب خوب نیست که اگر وضعیت به همین منوال ادامه داشته باشد سال آینده شرایط سختی خواهیم داشت.

پر بازدید ترین اخبار امروز

خواراکی‌هایی که صبح بمب انرژی شما هستند
انواع مختلفی از دانه‌های خوراکی وجود دارند که می‌توانند با خستگی صبحگاهی مقابله کنند. این مواد غذایی کالری کمی دارند و سرشار از مواد مغذی هستند که به حفظ و تقویت سلامت بدن کمک می‌کنند.
پدر و مادر بی‌رحمی که برای معروف‌شدن پسرشان را کشتند!+ عکس
پدر و مادر بی رحمی در نیوجرسی برای معروف شدن و لاکچری نشان دادن خود، پسر ۴ ماهشان را خفه و با سلفی گرفتن از جسد وی خود را در فضاهای مجازی معروف کردند.
شکست ٤ گله حریف استقلال در آسیا
تیم فوتبال السد با نتیجه ٤-١ برابر دویسبورگ شکست خورد.
مشکل عجیب یورگن کلوپ با جوردن هندرسون
یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، فاش کرد که جوردن هندرسون، کاپیتان تیمش، را متقاعد کرده که زودتر از موعد مقرر، از تعطیلات برنگردد.
وزیر کار: بنده وزیر بیکاران هم هستم
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با بیان اینکه کارگران انقلابی‌ترین قشر جمهوری اسلامی هستند گفت: اجازه نمی‌دهیم تحریم به زندگی مردم آسیب برساند، من وزیر کار هستم و باید از کارگران حمایت کنم بنده وزیر بیکاران هم هستم.
دبیر کل حزب بیداری اسلامی انتخاب شد
استان مرکزی صاحب خانه احزاب می شود
شهردار جدید نوشهرانتخاب شد
اتحاد ملی رمز عبور از شرایط حاد اقتصادی است
رسانه ها زیبایی های نظام را نیز در کنار اشکالات مطرح کنند
آیت الله خاتمی امام جمعه این هفته تهران است
اصلاح طلبان در انتخابات آینده مجلس حضور جدی خواهند داشت
اصلاح طلبان در انتخابات آینده مجلس حضور جدی خواهند داشت
ناامیدی دانشجویان معترض  به احکام قضایی بازداشتی‌ها
مبارزه با فساد نیازمند اراده ملی است