احزاب و تشکل‌ها

جریان های سیاسی بیش از گذشته با یکدیگر گفت و گو کنند
تهران-ایرنا- مجمع فرهنگیان ایران اسلامی در بیانیه ای از احزاب و جریان‌های سیاسی خواست بیش از گذشته با یکدیگر به گفت وگو بپردازند و پیرامون ضرورت‌ها و الزامات منافع و امنیت ملی به وفاق جمعی برسند.
استاندار زنجان: امروز زمان تسویه حساب‌های سیاسی نیست
زنجان - ایرنا - استاندار زنجان بر ضرورت وحدت و همدلی میان جناح‌های سیاسی داخلی در شرایط حساس کنونی تاکید کرد و گفت: امروز روز تسویه حساب‌های سیاسی و دعواهای جناحی نیست.
همبستگی راه مقابله با دشمنان است
شاهرود- ایرنا- امام جمعه شاهرود گفت: همبستگی گروه ها و سلیقه های مختلف درون نظام راه مقابله با توطئه ها و جنگ اقتصادی آمریکاست.
مسائل کشور باید برای مردم شفاف شود
تهران- ایرنا- نماینده اتحادیه دانشجویان دفتر تحکیم وحدت با تاکید بر اینکه در نظارت همگانی باید مردم را به صحنه آورد زیرا در جمهوری اسلامی محرمانه نداریم، گفت: باید مسائل کشور برای مردم شفاف شود؛ این مساله نیازمند برنامه ریزی جدی برای ایجاد سامانه فراگیر شفافیت است.
رابطه دولت با اصلاح طلبان در وضعیت اتحاد - انتقاد است
تهران- ایرنا- یک فعال اصلاح طلب، رابطه دولت با اصلاح طلبان را در وضعیت «اتحاد - انتقاد» دانست و گفت: این اتحاد تا زمانی که مصالح عمومی کشور تامین می شود باید حفظ شود.
ضرورت ظهور جریان سوم سیاسی
بوشهر - روزنامه پیام عسلویه در مصاحبه با سرهنگ حمید خردمدل جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر نوشته است: تفکری که امروز در جریان است همان تفکر ابتدای انقلاب است و نیاز است تا یک جریان سوم و خارج از مجموعه اصولگرایی و اصلاح طلبی کار را دست گرفته و وارد عمل شود.
مبارز با فساد عزم ملی می خواهد
تهران-ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت با تاکید براینکه مبارزه با فساد نیازمند عزم ملی است، گفت: یک سوی آن مطالبه فراگیر مبارزه با فساد است و سوی دیگر، نقش ارکان دیگر حاکمیت اعم از انتخابی و انتصابی و تعیین تکلیف حاکمیت با دولت پنهان است که در برابر دولت منتخب مقاومت می کند.
خانه احزاب همدان گشایش یافت
همدان - ایرنا- خانه احزاب همدان در آیینی با حضور رئیس خانه احزاب ایران، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان و جمعی از فعالان سیاسی این استان ظهر امروز (چهارشنبه) راه اندازی شد.
خانه احزاب همدان گشایش یافت
همدان- ایرنا- خانه احزاب همدان در آیینی با حضور رئیس خانه احزاب ایران، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان و جمعی از فعالان سیاسی این استان ظهر امروز (چهارشنبه) راه اندازی شد.
فضای صمیمیت در خانه احزاب حاکم است
همدان- ایرنا- رئیس خانه احزاب ایران با بیان اینکه در گذشته گفت وگوی بین احزاب در مواردی بسیار تند و تلخ می شد، گفت: امروز در خانه احزاب وضعیت به طور کامل متفاوت است و جناح ها کنار هم نشسته و با صمیمیت کار را پیگیری کرده و با همدلی سعی بر سامان دادن به فضای سیاسی کشور دارند.
فضای صمیمیت در خانه احزاب حاکم است
همدان- ایرنا- رئیس خانه احزاب ایران با بیان اینکه در گذشته گفت وگوی بین احزاب در مواردی بسیار تند و تلخ می شد، گفت: امروز در خانه احزاب وضعیت به طور کامل متفاوت است و جناح ها کنار هم نشسته و با صمیمیت کار را پیگیری کرده و با همدلی سعی بر سامان دادن به فضای سیاسی کشور دارند.
التزام به حفظ انسجام، راه غلبه بر جنگ روانی دشمنان
زنجان - ایرنا - انسجام و پرهیز از اختلافات جناحی، شفاف سازی و مبارزه با فساد اقتصادی، امید آفرینی و ارتقای اعتماد عمومی از مولفه هایی بودند که نمایندگان احزاب سیاسی برای عبور از مشکلات کنونی در میزگرد ایرنا بر آن ها تاکید کردند.
خانه احزاب محلی برای تمرین دمکراسی
همدان- ایرنا- راه اندازی خانه احزاب می تواند نوید بخش ایجاد محلی برای تمرین دمکراسی بین احزاب و تشکل های سیاسی غیرهمسو با تفکرات مختلف برای پیشبرد اهداف و سیاست های حاکمیت باشد؛ اتفاق میمونی که امروز چهارشنبه سوم مرداد در همدان رخ می دهد.
ایران همیشه آمریکا را ناکام گذاشته است
مشهد - ایرنا - دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: آمریکایی ها در 40 سال گذشته اگر کاری با ایران نکرده اند، نتوانسته اند نه این که نخواسته اند، خواسته اند اما نتوانسته اند.
ایران همیشه آمریکا را ناکام گذاشته است
مشهد- ایرنا- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: آمریکایی ها در 40 سال گذشته اگر کاری با ایران نکرده اند، نتوانسته اند نه این که نخواسته اند، خواسته اند اما نتوانسته اند.
باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین ماند
تهران- ایرنا- محمدرضا باهنر به اتفاق آرای اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین باردیگر به عنوان دبیرکل این تشکل سیاسی انتخاب شد.
جمعیت اصلاح طلبان خراسان جنوبی فراگیری گسترده دارد
بیرجند - ایرنا - عضو هیات موسس جمعیت اصلاح طلبان خراسان جنوبی گفت: فراگیری این حزب در سطح استان و گسترده است و دفاع از حقوق مردم مهمترین میثاق ماست.
استاندار: خانه احزاب همدان هفته جاری راه اندازی می شود
همدان - ایرنا- استاندار همدان گفت: خانه احزاب این استان هفته جاری با حضور مسئولان ملی گشایش می یابد.
خانه احزاب استان مرکزی آغاز به کار کرد
اراک - ایرنا - دفتر خانه احزاب استان مرکزی روز یکشنبه با حضور نائب رئیس خانه احزاب ایران و معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری مرکزی در اراک آغاز به کار کرد.
احزاب پل ارتباطی شهروندان و حاکمیت هستند
اراک - ایرنا - نائب رئیس اول خانه احزاب ایران گفت: احزاب و جریان های شناسنامه دار سیاسی پل ارتباطی شهروندان و حاکمیت هستند و بی توجهی به این تشکل ها، نادیده گرفتن حقوق عمومی جامعه است.
>> > ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

بیماری سخت دروازه‌بان اسبق استقلال
دروازه‌بان اسبق استقلال در سکوت خبری پیگیر درمان بیماری‌اش شده و بی‌سر و صدا مراحل شیمی‌درمانی و پرتودرمانی را پشت سر گذاشته و حالا منتظر نتیجه معاینات جدید است.
موراتا: اتلتیکو در لالیگا و CL برای قهرمانی می‌جنگد
آلوارو موراتا، مهاجم اتلتیکو مادرید می‌گوید این تیم تا لحظه آخر پا پس نخواهد کشید و چه در لالیگا و چه در لیگ قهرمانان اروپا با تمام قوا برای قهرمانی تلاش خواهد کرد.
یک رکورد جدید برای لیونل مسی
مهاجم بارسلونا برای یازدهمین فصل پیاپی حداقل ۳۰ گل در یک فصل به ثمر رساند.
ابهام بزرگ پیش روی برانکو و پرسپولیس
در شرایطی مجوز حضور مهدی ترابی در رقابت پرسپولیس و پدیده شهرخودرو در چارچوب جام حذفی صادر شده که این بازیکن یک بار دیگر هم در این مرحله از جام حذفی امسال به میدان رفته‌ است.
حسینی: هنوز پاداش جام جهانی را نگرفته‌ایم
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران گفت: متأسفانه ما هنوز پاداش جام جهانی را نگرفته‌ایم و سال گذشته تنها بخشی از آن را دریافت کردیم، البته بسیاری از پاداش‌های دیگرمان که مبلغ خاصی هم نیست نیز عقب‌افتاده است.
پیزارو، مسن‌ترین گلزن تاریخ بوندسلیگا شد
مهاجم با تجربه تیم وردربرمن با گلزنی در بازی شنبه شب برابر هرتابرلین به مسن‌ترین گلزن تاریخ بوندسلیگا تبدیل شد.
طباطبایی: استقلال مقابل تراکتور برنامه‌ای نداشت
هادی طباطبایی، دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد، این تیم در دیدار مقابل تراکتورسازی برنامه‌ای برای گلزنی‌ نداشته است.
تارتار: جلالی استاد من است و به او اهانت نمی‌کنم
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم نسبت به سوءتفاهم ایجاد شده برای هواداران نساجی مازندران توضیحاتی را ارائه کرد.
مهاجرانی: انتخاب سرمربی تیم ملی خیلی آسان است
حشمت مهاجرانی، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان می‌گوید که کسی از فدراسیون برای حضور در کمیته فنی با او صحبت نکرده است.
خلیلی: پرسپولیس چند هفته از داوری متضرر شد
سرپرست جدید تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: پرسپولیس در چند هفته از داوری متضرر شده است اما قطعا اشتباهات به دلیل عدم تمرکز و غیر عمد است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

محسن هاشمی: سخنان قالیباف غیرمنصفانه بود
رئیس شورای شهر تهران بااشاره به سخنان شب گذشته قالیباف یک برنامه تلویزیونی که بدهی شهرداری را تکذیب کرده و آن را یک دروغ بزرگ خوانده بود، گفت: بخشی از سخنان قالیباف در صدا و سیما غیرمنصفانه و ظلم به شهرداری و شورا بوده و می‌بایست صدا و سیما فرصت پاسخگویی به شورا و شهرداری بدهد و قالیباف نیز اظهارات خود را اصلاح کند.
بیماری سخت دروازه‌بان اسبق استقلال
دروازه‌بان اسبق استقلال در سکوت خبری پیگیر درمان بیماری‌اش شده و بی‌سر و صدا مراحل شیمی‌درمانی و پرتودرمانی را پشت سر گذاشته و حالا منتظر نتیجه معاینات جدید است.
ماجرای عجیب و جالب عالم بزرگی که  ۲۶ سال ریگ در دهان نگاه می‌داشت
سیدعلی‌آقاقاضی معروف به «علامه قاضی» در سال ۱۲۸۲ در تبریز به دنیا آمد و طول عمر با برکت ایشان ۸۴ سال بود.
منطق برنامه منطقه ای ایران
مدتی است یک حرکت هماهنگ داخلی و خارجی علیه برنامه منطقه ای ایران آغاز شده است. این نوشته کوششی است برای درک و تبیین منطق استراتژیک برنامه منطقه‌ای ایران از خلال نقد رویکردی که تلاش می‌کند بی‌آنکه درک درستی از این برنامه داشته باشد.
بادامچیان دبیر کل حزب موتلفه اسلامی شد
نماینده طوایف اهل سنت: انتقام خون شهیدان اصفهان را خواهیم گرفت
از سپاه پاسداران تا شهرداری تهران
در دهه پنجم انقلاب به انسجام ملی، وحدت و همدلی توجه شود
حکیمی پور دبیرکل حزب اراده ملت باقی ماند
دیدگاه فعالان سیاسی خراسان رضوی در مورد استانی شدن انتخابات
هزینه‌‌های انتخاباتی نامزدهای انتخابات شفاف می‌شود
لایحه جامع انتخابات و سامان بخشی به قوانین و مقررات پراکنده
دیدگاه رییس خانه احزاب راجع مسائل مختلف گلستان