احزاب و تشکل‌ها

غلامی: دانشجوی بازداشتی اخراجی نداریم
تهران - ایرنا - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در باره برخی اخبار منتشره مبنی بر اخراج دانشجویان بازداشتی حوادث سال گذشته گفت: گزارشی مبنی بر اخراج دانشجویان بازداشتی به وزارت علوم ارجاع نشده است.
رسیدگی به پرونده های مهم و دانه درشت در راه است
قم - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب کل کشور با تاکید بر اینکه دستگاه قضایی با همه مقدورات و امکانات مالی و نیروی انسانی خود در برخورد با فساد و مفسدان در عرصه است و کوتاه نخواهد آمد گفت: رسیدگی به پرونده های مهم تر و با دانه درشت ها و مبالغ خیلی کلان در راه است.
رییس شورای اسلامی استان کرمان به رییس جمهوری نامه نوشت
کرمان-ایرنا- رییس شورای اسلامی استان کرمان به نمایندگی از شورای های اسلامی شهرها و روستاهای این استان طی نامه ای از رییس جمهوری خواستار تعیین استاندار برای استان کرمان شد.
اصلاحات در مسیر اصلاح
تهران - ایرنا- آینده سیاسی جریان اصلاحات در مقطع کنونی، خواسته یا ناخواسته با عملکرد اصلاح طلبان در شورای عالی سیاستگذاری پیوند خورده است. با چنین گزاره ای و با توجه به مجموعه انتقادات ازعملکرد این شورا آغاز اصلاح در ساختار و ساز و کار آن بیش از هر زمان دیگری ضروری به نظر می رسد.
نهاد نمایندگی رهبری مسئله دانشجویان بازداشتی را پیگیری می کند
تهران - ایرنا - رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها از ورود این نهاد به مسئله دانشجویان بازداشتی خبر داد و گفت: با پیگیری های انجام شده بخش قابل توجهی از پرونده های دانشجویی با حسن نظر مدیران ارشد و میانی دستگاه قضائی به شکل مناسبی در حال حل شدن می باشد.
ساختار شورای عالی سیاست گذاری دموکراتیک‌تر شود
تهران-ایرناپلاس- یک عضو حزب توسعه ملی ایران در تشریح جزئیاتی از جلسه دیشب اعضای شورای‌ عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با رئیس دولت اصلاحات گفت: در این جلسه ایشان تأکید کردند که شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان باید ساختار دموکراتیک‌تری به خود گیرد.
توصیه به برکناری یا استعفا روسای قوا دلخواه دشمن است
تهران-ایرنا- جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در بیانیه ای تاکید کرد: توصیه های سیاسی به استعفاء یا برکناری روسای قوا جز بر هم زدن وضع موجود، تشدید نابسامانی ها و انحراف از مسیر و روال عقلانی، قانونی و اخلاقی ثمری نداشته و حرکت در مدار دلخواه دشمن ارزیابی می شود.
31 حزب و تشکل سیاسی در گلستان فعال است
گرگان - ایرنا - مدیرکل دفتر سیاسی استانداری گلستان گفت: 31 حزب و تشکیل سیاسی در استان دارای پایگاه و جایگاه ثابت بوده و دولت ازهمه توان و ظرفیت برای حمایت از فعالیت این گروه ها در چارچوب قانون استفاده خواهد کرد.
قیام 17 شهریور نقطه عطف مبازره ملت ایران علیه رژیم پهلوی است
ایلام - ایرنا - سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام گفت: قیام مردم در 17 شهریور یکی از نقاط عطف مبارزات ملت مسلمان ایران علیه رژیم ستمشاهی پهلوی است.
تسویه حساب سیاسی علیه دولت عادلانه نیست
تهران - ایرنا - دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت : شاید اشکالات متعددی به دولت وارد باشد اما امروز اگر کسی بخواهد فرار رو به جلو و تسویه حساب سیاسی کند، کارعادلانه ای نکرده است.
استاندار خراسان شمالی: حزب و پارلمان همزاد یکدیگر هستند
بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی با بیان این که حزب و پارلمان در واقع همزاد یکدیگرند، گفت: وجود حزب برای جامعه از نان شب نیز مهم تر است.
چمران: شرایط اقتصادی ایران بحرانی نیست
بوشهر- ایرنا- عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب (جمنا) گفت: با وجود پمپاژهای زیاد ناامیدی رسانه های استکباری علیه جمهوری اسلامی، اما ایران در شرایط بحرانی نیست و اقتصاد آن بخوبی قابلیت ساماندهی دارد.
حاشیه های جلسه دفاع دکترای فریدون
تهران - ایرنا - جلسه دفاع از رساله دکتری «حسین فریدون» که قرار بود امروز در دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شود، به دلیل ' نامساعدبودن حال یکی از داوران' به زمانی دیگر موکول شد
مرامنامه نواصولگرایی تصویب شد
تهران - ایرنا - دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی از تصویب مرامنامه نواصولگرایی خبر داد و گفت: این مرامنامه موضوعاتی چون توجه به جوانان، اقتصادمردمی، نسبت جریان نواصولگرا با عدالت و نهادهای حاکمیتی را شامل می شود.
بی اطلاعی اعضای شورای اصلاحات از تغییرات
تهران-ایرنا-گمانه زنی ها درباره تغییرات پیش روی شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان با انتشار برخی اسامی به عنوان اعضای جدید ، وارد فاز تازه ای شده است. فازی که با بی اطلاعی اعضای شاخص و کنونی شورا از گمانه ها، برابهامات تغییرات افزوده می شود.
اختلافات مانع توسعه چهارمحال و بختیاری شده است
شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: گروه های مختلف استان از انسجام لازم برخوردار نیستند و با جزیره ای عمل کردن و دعواهای سیاسی و قومی روند توسعه یافتگی استان را با مانع مواجه کرده اند.
حضرتی بار دیگر مامور برگزاری کنگره حزب اعتماد ملی شد
تهران-ایرنا- رئیس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حزب اعتماد ملی گفت: الیاس حضرتی از سوی دبیرکل این حزب مامور برگزاری کنگره شده است.
حضورم در شورای عالی سیاست گذاری نادرست است
تهران- ایرنا- مصطفی معین فعال سیاسی اصلاح طلب حضور خود در شورای‌ عالی سیاست گذاری اصلاح‌طلبان را رد کرد و گفت: در جریان چنین دعوتی نیستم.
ترکیب جدید شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان در ابهام
تهران-ایرنا- «محسن صفایی فراهانی» و «عبدالله نوری» دو عضو شاخص جریان اصلاحات خبر برخی رسانه ها مبنی بر عضویت آنها در شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان را نادرست اعلام کردند.
مدیریت ولایت فقیه ایران را به امن ترین کشور تبدیل کرده است
تهران- ایرنا - امام جمعه موقت ورامین با بیان این که آزادی در تاریخ ایران فقط در دوره ولایت فقیه تحقق یافته است اظهار داشت: مدیریت ولایت فقیه ایران را در بحرانی ترین شرایط منطقه ، به امن ترین کشور تبدیل کرده است.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

با «ترین»‌های باورنکردنی زمین آشنا شوید
زمین در مقایسه با سیاره‌های دیگر از نظر آب و هوایی و جغرافیایی نسبتا معتدل است. با این حال مکان‌های شگفت انگیز و باورنکردنی زیادی هم دارد. بسیاری از این مکان‌ها غیرقابل سکونت هستند یا دسترسی به آن‌ها بسیار دشوار است.
لوگو‌های ترکیبی دیدنی که به طرز هوشمندانه ای طراحی شده اند
رندی سمیکس Rendy Cemix طراح اندونزیایی با ترکیب کردن دو تصویر مختلف با هم لوگوهای ترکیبی زیبایی خلق می کند، در ادامه تعدادی از این لوگوهای دیدنی خلق شده توسط این هنرمند را مشاهده می نمایید.
اُکالا راهی بوفه مدارس شد
والدین شاغل دیگر نگران تغذیه مناسب کودکانشان در مدارس نباشند، سوپرمارکت آنلاین اُکالا برنامه‌های ویژه‌ای را در نظر گرفته است.
دفاع‌مقدس؛ تبلور پایداری، رشادت و حماسه تاریخ‌ساز ملت ایران
بانک انصار به مناسبت هفته دفاع مقدس بیانه‌ای منتشر کرد.
قبل از سفر حتما بخوانید
با وب‌سایت و اپلیکیشن امید پرواز یک خرید و سفر آسان، مطمئن و ارزان را تجربه کنید.
چطور بهترین مانتو اداری را انتخاب کنیم؟
آیا حضور در محیط کار نیازمند پوشش خاصی است و یا می‌توانیم با همان مدل مانتوهایی که به میهمانی یا سینما می‌رویم به محل کار هم برویم؟ در ادامه درباره اینکه چطور بهترین مانتو اداری را انتخاب کنیم، توضیحاتی آمده است.
روایت نقویان از دلیل قیام امام‌حسین (ع)
«امام حسین(ع) با روشنگری، اطلاع رسانی، معرفت افزایی و بصیرت دادن می خواستند مردم را روشن کنند چون وقتی مردم بیدار و آگاه شدن از دو حال خارج نیست، یا یک ملتی هستند که این ظلم را می پذیرند و معتقدند که به طور کلی شاه، خلیفه و… ظالم هستند و جزء پذیرش کاری نمی توان کرد یا اینکه نمی پذیرند و در مقابل ظلمی که به آنها می شود قیام، انقلاب، شورش، تحصن و اعتصاب می‌کنند و بالاخره حق خود را می‌گیرند.»
وضعیت نامشخص قایقرانی- دو بازنشسته و احتمال ثبت‌نام مجدد برای انتخابات
در حالی که نزدیک به دو ماه از پایان دوره چهار ساله ریاست غلامرضا امینی در فدراسیون قایقرانی می‌گذرد اما وزارت ورزش هنوز تکلیف این فدراسیون را مشخص نکرده و شنیده شده قرار است دوباره از نامزدهای ریاست این رشته ثبت نام شود.
اعزام دو ملی‌پوش گلف ایران به مسابقات قهرمانی آسیا-اقیانوسیه
دو ملی پوش گلف ایران به مسابقات آسیا - اقیانوسیه دعوت شدند.
نماینده اتحادیه جهانی کشتی: فکر نمی‌کردم کشتی کلاسیک بانوان به این سرعت رشد کند
نماینده اتحادیه جهانی کشتی با ابراز خوشحالی از برگزاری اولین تورنمنت بین المللی کشتی کلاسیک بانوان، از تلاش فدراسیون ایران در راه رشد و گسترش این رشته تشکر کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

علائم عجیبی که خبر از یک بیماری جدی می‌دهند
بیشتر اوقات توده‌ها، برآمدگیها، جوش‌ها، کهیر‌ها و نقطه‌های قرمز بی‌خطرند، اما گاهی می‌توانند علامت یک مشکل جدی باشند. در این مطلب برای‌تان می‌گوییم چگونه این تفاوت را تشخیص دهید.
اخلاق حرفه‌ای در مسلخ سو‌گیری‌ رسانه‌های غربی
تهران- ایرنا- پوشش خبری حادثه روز شنبه در اهواز، لکه ننگی بر کارنامه فعالیت رسانه‌هایی بود که با ادعای اخلاق حرفه‌ای، گلوله‌باران بیگناهان را صرفاً یک درگیری‌ مسلحانه جلوه داده و برخی تا آنجا پیش رفتند که با تریبون دادن به تروریست‌ها، در تلاش برای تطهیر آن‌ها برآمدند.
زمین لرزه مازندران تاکنون خسارتی در پی نداشت
ساری - ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران حدود یک ساعت پس از وقوع زمین لرزه 4.7 ریشتری در مناطقی از این استان اعلام کرد که تاکنون هیچ گزارشی از خسارت احتمالی به این اداره کل گزارش نشده است.
پوشک بچه، موضوع سخنرانی در شب عاشورا!
گرانی پوشک انقدر مورد توجه قرار گرفت که حتی به یکی از موضوعات سخنرانی حجت الاسلام پناهیان در شب‌های ماه محرم تبدیل شد.
زمین‌لرزه مازندران تاکنون خسارت و تلفاتی نداشت
مدیرکل مدیریت بحران استان مازندران گفت: زمین‌لرزه مازندران تاکنون خسارت و تلفاتی نداشت.
استاندار خراسان شمالی: ملت در مسیر انقلاب ثابت قدم است
ملت پاسخ دندان شکنی به حمله تروریستی اهواز خواهند داد
پوپولیسم؛ مانع توسعه پایدار
روابط ایران و اروپا در گرو رفتار این اتحادیه با برجام است
نگاه سکولار به نظام خیانت به انقلاب اسلامی است
فرهنگ دفاع مقدس را به جوانان منتقل کنید
با تآسی از امام حسین(ع) می توان مشکلات را ریشه ای حل کرد
دشمن در جنگ نرم علیه ایران اعتقادات را هدف قرار داده است
امام جمعه بجنورد: بازاریان انصاف داشته باشند
امام جمعه دماوند: رمز موفقیت ملت ایران مقاومت و وحدت است