احزاب و تشکل‌ها

عارف: چاره ای جز تشکیل احزاب فراگیر نداریم
تهران-ایرنا- رئیس فراکسیون امید مجلس قائم به شخص بودن را یکی از چالش های اصلی کارکرد حزبی در کشور دانست و گفت: اگر در کشور چند حزب فراگیر داشتیم ضرورتی به تشکیل جبهه هایی همچون «شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان» احساس نمی شد البته در آِینده چاره ای جز تشکیل احزاب فراگیر نداریم.
جنگ اقتصادی آخرین حربه آمریکا برای مقابله با ایران نیست
یاسوج- ایرنا- استاد دانشگاه تهران و پژوهشگر حوزه انقلاب اسلامی گفت: جنگ اقتصادی آخرین حربه آمریکا برای مقابله با کشور و ملت ایران نیست و از روش ها، ابزارها و نبردهای دیگر نیز استفاده می کند.
حذف تشکیلات موازی بهره وری دستگاه ها را افزایش می دهد
تهران - ایرنا - دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی گفت: ایجاد تشکیلات منسجم و حذف سیستم های موازی، علاوه بر کاهش هزینه تقویت و بهره وری بیشتری را به دنبال خواهد داشت.
موازی کاری ضربات جبران ناپذیری بر اعتماد مردم وارد می کند
تهران - ایرنا - عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: ایجاد تشکیلات جدید و موازی کاری باعث کاهش کارآمدی نظام سیاسی شده و ضربات جبران ناپذیری را بر اعتماد مردم وارد می کند.
موازی کاری با دولت نتیجه ای جز اتلاف هزینه و نیرو ندارد
تهران - ایرنا - دبیرکل مجمع جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: قوه مجریه براساس قانون سکاندار امور اجرایی کشور است و هر گونه موازی کاری و ایجاد تشکیلات موازی نتیجه ای جز اتلاف منابع و نیروی انسانی ندارد.
همه گروه ها باید دولت را در اجرای وظایف کمک کنند
تهران - ایرنا - سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: امروز روز دعوا در کشور نیست و همه گروه ها و جناح ها باید دولت را برای انجام ماموریت و وظایف خود کمک کنند.
خانه احزاب آذربایجان شرقی فعالیت خود را آغاز کرد
تبریز - ایرنا - خانه احزاب آذربایجان شرقی با تصویب اساسنامه و انتخاب اعضای شورای اجرایی و بازرسان اصلی و علی البدل آغاز به کار کرد.
17 شهریور سرآغاز اضمحلال رژیم پهلوی بود
ایلام - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام گفت: رویداد 17 شهریور و کشتار مردم بیگناه و بی دفاع توسط ایادی حکومت پهلوی سرآغازی برای نابودی و اضمحلال ان رژیم دست نشانده و وابسته بود.
لطفا شفاف باشید
بوشهر- پایگاه خبری - تحلیلی اتحاد خبر مطلبی از اکبر صابری فعال سیاسی و مدیرمسئول هفته نامه اتحاد جنوب و پایگاه خبری تحلیلی اتحاد خبر ددر قالب نقدی به رای نیاوردن یک فوریت طرح شفافیت آرا نمایندگان مجلس با عنوان لطفا شفاف باشید را منتشر کرده است.
آینده کشور امیدوار کننده است
شاهرود - ایرنا - امام جمعه موقت شاهرود گفت : با توجه به برنامه ریزی های انجام شده و استفاده از امکانات بسیار زیاد کشور در عرصه های مختلف ، آینده کشور بسیار امیدوار کننده است.
زمینه کار احزاب و سمن ها برای مشارکت جمعی در یزد فراهم است
یزد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد گفت: سعی شد، موانع مشارکت پذیری را در استان رفع و فضا را برای فعالیت تشکلهای غیردولتی، احزاب و نهادهایی که می توانند مروج مشارکت جمعی باشند، فراهم کنیم و یزد به همین دلیل در ایجاد تشکل های غیردولتی در کشور پیشتاز است.
اسلام آباد به حمایت از برجام ادامه دهد
اسلام آباد - ایرنا -جمعی از کارشناسان سیاسی، دیپلمات های پیشین و مقامات ارشد پیشین نظامی پاکستان با اظهار ناخرسندی عمیق از اقدام آمریکا در خروج از برجام، از دولت این کشور خواستند به حمایت خود از توافقنامه هسته ای ایران ادامه دهد.
ربیعی: همه می خواهند دیگران را مقصر جلوه دهند
تهران- ایرنا- وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: «همیشه موجودی موهوم داریم که آن را مسئول وضع خراب می دانیم»؛ همه می خواهند کس دیگری را مقصر جلوه دهند؛ همه باید برای بازگشت اعتماد مسئولیت پذیر باشیم؛ اینکه بگوییم وضع خراب است، کافی نیست.»
کواکبیان: نهادهای انتصابی هم باید پاسخگو باشند
تهران- ایرنا- دبیرکل حزب مردم سالاری گفت: «نامه‌ای تدارک دیده‌ایم که خدمت رهبر معظم انقلاب بدهیم و از ایشان تقاضا کنیم برای بازنگری در قانون و شکل‌گیری جمهوریت سوم اقدام کنند. نهادهای انتخاباتی در نظام باید برجستگی و نهادهای انتصابی هم باید پاسخگویی داشته باشند.»
باهنر: مشکلات با سوال و جواب حل نمی شود
تهران - ایرنا - دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه انتظار حل مشکلات مملکت با سوال و جواب بیجا است، گفت: برخی تذکرات نمایندگان به تریبون عمومی نیاز ندارد و در جلسات غیرعلنی می شود این مسائل را مطرح کرد.
اعضای شورای مرکزی خانه احزاب گلستان مشخص شدند
گرگان - ایرنا - اولین مجمع عمومی خانه احزاب استان گلستان برگزار و اعضای شورای مرکزی این تشکل سیاسی استانی مشخص شدند.
اعضای شورای مرکزی خانه احزاب گلستان مشخص شدند
گرگان - ایرنا - اولین مجمع عمومی خانه احزاب استان گلستان برگزار و اعضای شورای مرکزی این تشکل سیاسی استانی مشخص شدند.
مصوبه تسهیل ورود دانشجویان در خارج از کشور تبعیض آمیز است
تهران-ایرنا- رییس هیات مدیره سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مصوبه اخیر این وزارتخانه در زمینه تسهیل ورود دانشجویان ایرانی در خارج از کشور را تبعیض آمیز دانست.
احزاب ایران فرصتی برای قدرت نمایی پیدا نکرده اند
گرگان – ایرنا – رییس خانه احزاب ایران گفت: احزاب ایران فرصتی برای قدرت نمایی و اجرای برنامه ها و سیاست های خود در کشور پیدا نکرده اند و به همین دلیل از قدرت کافی برای تاثیرگذاری در کشور برخوردار نیستند.
انتخابات خانه احزاب اواخر آبان برگزار می شود
تهران-ایرنا-دبیر اجرایی خانه احزاب با اشاره به پایان رسیدن مهلت قانونی این تشکل، افزود: با توجه به مهلت سه ماهه تشکلهای سیاسی برای تطبیق با قانون جدید، مجمع عمومی خانه احزاب آخر آبان برگزار می شود.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

با «ترین»‌های باورنکردنی زمین آشنا شوید
زمین در مقایسه با سیاره‌های دیگر از نظر آب و هوایی و جغرافیایی نسبتا معتدل است. با این حال مکان‌های شگفت انگیز و باورنکردنی زیادی هم دارد. بسیاری از این مکان‌ها غیرقابل سکونت هستند یا دسترسی به آن‌ها بسیار دشوار است.
لوگو‌های ترکیبی دیدنی که به طرز هوشمندانه ای طراحی شده اند
رندی سمیکس Rendy Cemix طراح اندونزیایی با ترکیب کردن دو تصویر مختلف با هم لوگوهای ترکیبی زیبایی خلق می کند، در ادامه تعدادی از این لوگوهای دیدنی خلق شده توسط این هنرمند را مشاهده می نمایید.
اُکالا راهی بوفه مدارس شد
والدین شاغل دیگر نگران تغذیه مناسب کودکانشان در مدارس نباشند، سوپرمارکت آنلاین اُکالا برنامه‌های ویژه‌ای را در نظر گرفته است.
دفاع‌مقدس؛ تبلور پایداری، رشادت و حماسه تاریخ‌ساز ملت ایران
بانک انصار به مناسبت هفته دفاع مقدس بیانه‌ای منتشر کرد.
قبل از سفر حتما بخوانید
با وب‌سایت و اپلیکیشن امید پرواز یک خرید و سفر آسان، مطمئن و ارزان را تجربه کنید.
چطور بهترین مانتو اداری را انتخاب کنیم؟
آیا حضور در محیط کار نیازمند پوشش خاصی است و یا می‌توانیم با همان مدل مانتوهایی که به میهمانی یا سینما می‌رویم به محل کار هم برویم؟ در ادامه درباره اینکه چطور بهترین مانتو اداری را انتخاب کنیم، توضیحاتی آمده است.
روایت نقویان از دلیل قیام امام‌حسین (ع)
«امام حسین(ع) با روشنگری، اطلاع رسانی، معرفت افزایی و بصیرت دادن می خواستند مردم را روشن کنند چون وقتی مردم بیدار و آگاه شدن از دو حال خارج نیست، یا یک ملتی هستند که این ظلم را می پذیرند و معتقدند که به طور کلی شاه، خلیفه و… ظالم هستند و جزء پذیرش کاری نمی توان کرد یا اینکه نمی پذیرند و در مقابل ظلمی که به آنها می شود قیام، انقلاب، شورش، تحصن و اعتصاب می‌کنند و بالاخره حق خود را می‌گیرند.»
وضعیت نامشخص قایقرانی- دو بازنشسته و احتمال ثبت‌نام مجدد برای انتخابات
در حالی که نزدیک به دو ماه از پایان دوره چهار ساله ریاست غلامرضا امینی در فدراسیون قایقرانی می‌گذرد اما وزارت ورزش هنوز تکلیف این فدراسیون را مشخص نکرده و شنیده شده قرار است دوباره از نامزدهای ریاست این رشته ثبت نام شود.
اعزام دو ملی‌پوش گلف ایران به مسابقات قهرمانی آسیا-اقیانوسیه
دو ملی پوش گلف ایران به مسابقات آسیا - اقیانوسیه دعوت شدند.
نماینده اتحادیه جهانی کشتی: فکر نمی‌کردم کشتی کلاسیک بانوان به این سرعت رشد کند
نماینده اتحادیه جهانی کشتی با ابراز خوشحالی از برگزاری اولین تورنمنت بین المللی کشتی کلاسیک بانوان، از تلاش فدراسیون ایران در راه رشد و گسترش این رشته تشکر کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

علائم عجیبی که خبر از یک بیماری جدی می‌دهند
بیشتر اوقات توده‌ها، برآمدگیها، جوش‌ها، کهیر‌ها و نقطه‌های قرمز بی‌خطرند، اما گاهی می‌توانند علامت یک مشکل جدی باشند. در این مطلب برای‌تان می‌گوییم چگونه این تفاوت را تشخیص دهید.
اخلاق حرفه‌ای در مسلخ سو‌گیری‌ رسانه‌های غربی
تهران- ایرنا- پوشش خبری حادثه روز شنبه در اهواز، لکه ننگی بر کارنامه فعالیت رسانه‌هایی بود که با ادعای اخلاق حرفه‌ای، گلوله‌باران بیگناهان را صرفاً یک درگیری‌ مسلحانه جلوه داده و برخی تا آنجا پیش رفتند که با تریبون دادن به تروریست‌ها، در تلاش برای تطهیر آن‌ها برآمدند.
زمین لرزه مازندران تاکنون خسارتی در پی نداشت
ساری - ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران حدود یک ساعت پس از وقوع زمین لرزه 4.7 ریشتری در مناطقی از این استان اعلام کرد که تاکنون هیچ گزارشی از خسارت احتمالی به این اداره کل گزارش نشده است.
پوشک بچه، موضوع سخنرانی در شب عاشورا!
گرانی پوشک انقدر مورد توجه قرار گرفت که حتی به یکی از موضوعات سخنرانی حجت الاسلام پناهیان در شب‌های ماه محرم تبدیل شد.
زمین‌لرزه مازندران تاکنون خسارت و تلفاتی نداشت
مدیرکل مدیریت بحران استان مازندران گفت: زمین‌لرزه مازندران تاکنون خسارت و تلفاتی نداشت.
استاندار خراسان شمالی: ملت در مسیر انقلاب ثابت قدم است
ملت پاسخ دندان شکنی به حمله تروریستی اهواز خواهند داد
پوپولیسم؛ مانع توسعه پایدار
روابط ایران و اروپا در گرو رفتار این اتحادیه با برجام است
نگاه سکولار به نظام خیانت به انقلاب اسلامی است
فرهنگ دفاع مقدس را به جوانان منتقل کنید
با تآسی از امام حسین(ع) می توان مشکلات را ریشه ای حل کرد
دشمن در جنگ نرم علیه ایران اعتقادات را هدف قرار داده است
امام جمعه بجنورد: بازاریان انصاف داشته باشند
امام جمعه دماوند: رمز موفقیت ملت ایران مقاومت و وحدت است