احزاب و تشکل‌ها

جهت گیری دولت بر توسعه فضای مجازی متمرکز است
یاسوج- ایرنا- معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: جهت گیری دولت و مسئولان اجرایی کشور بر توسعه فضای مجازی متمرکز است و هیچگاه با فیلترینگ و محدود کردن آن موافق نیستند.
چالش های جریان اصلاحات در ایران
تهران-ایرنا: برخی بر این باورند اصلاح طلبان باید از قدرت برحذر بمانند تا بتواند برنامه های خود را عملی کنند؟ از سویی مدتی است بحثی مطرح شده با نام اصلاح طلبان فرصت طلب. گروه تحلیل ایرنا چالشهای این جریان سیاسی در گفت وگو با سعید شریعتی عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران بررسی شده است.
خروج از برجام برای آمریکا هزینه دارد
تهران - ایرنا - دبیرکل حزب سبز ایران گفت: آمریکایی ها هزینه سیاسی و اقتصادی گزافی برای خروج از برجام پرداخت می کنند.
خروج آمریکا از برجام، فعالیت هسته ای ایران را گسترش می دهد
تهران- ایرنا- دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین گفت: در صورت خروج آمریکا از برجام، ایران فعالیت های هسته ای را گسترش می دهد و این همان چیزی است که رژیم صهیونیستی و آمریکا به شدت از آن وحشت دارند.
25 حزب جدید فعالیت خود را در ایلام آغاز کردند
ایلام - ایرنا - معاون سیاسی ، امنیتی استاندار ایلام گفت: از ابتدای شکل گیری دولت تدبیر و امید 25 حزب جدید فعالیت خود را در این استان آغاز کرده اند.
تولید سانتریفیوژها درصورت خروج آمریکا از برجام افزایش می یابد
تهران-ایرنا- عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: جمهوری اسلامی ایران در صورت خروج آمریکا از برجام، تولید سانتریفیوژها را برای ادامه فعالیت صلح آمیز هسته ای افزایش می دهد.
همایش خانه احزاب 7 تیر برگزار می شود
تهران - ایرنا - دبیر اجرایی خانه احزاب ایران و عضو کمیسیون ماده ١٠ احزاب گفت: همایش خانه احزاب ایران، 7تیر با موضوع بررسی عوامل تاثیرگذار در شیوه فعالیت احزاب ایران برگزار می شود.
سیاسی شدن عمده ترین آفت سمن ها است
تربت - ایرنا - دبیر گروه مردم نهاد (سمن) جهادگران دیار خورشید تربت حیدریه گفت: با وجودی که غیرسیاسی بود و غیرانتفاعی بودن عمده ترین شرط تشکیل سمن ها است، اما در عمل شاهد هستیم فعالیت گروه های مردم نهاد به سوی سیاسی شدن کشیده می شوند و این یک آفت بزرگ برای این گروه ها است.
احسان شریعتی: پدرم از منظر تاریخی به مسایل دینی می نگریست
تهران- ایرنا- احسان شریعتی با بیان اینکه پدرش از منظر تاریخی به مسایل دینی می نگریست، گفت: به عقیده دکتر شریعتی، اراده خداوند از آستین خلق بیرون می آید.
عارف: شوراها محل فعالیت سیاسی نیست
شهرری - ایرنا - نماینده مردم تهران، ری و تجریش در مجلس شورای اسلامی گفت: فعالیت سیاسی محترم است اما شوراهای اسلامی شهر و روستا محل انجام کار سیاسی، حزب بازی و برخورد حزبی نیست.
7درصد بانوان خراسان شمالی عضو شورای شهر هستند
بجنورد- ایرنا- مدیرکل امور شهری استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه حضور بانوان استان در شورای اسلامی شهرها کمرنگ است، گفت: بانوان فقط 7 درصد از 118 کرسی شورای اسلامی در 22 شهر را در اختیار دارند.
استاندار ایلام: طایفه گرایی از آسیب های جدی شوراهاست
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: طایفه گرایی یکی از جدی ترین آسیب های شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان عصاره و نماد مشارکت مردم در اداره مملکت است،
انسجام اصلاح طلبان در شورای شهر
عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران گفت: با خروج عبدالله نوری شورای شهر اول یکپارچگی و توان حل منازعات را از دست داد و اصلاح طلبان در شورای پنجم خطای مشابهی را مرتکب نخواهند شد.
دستاوردهای شوراهای اسلامی شهر و روستا قابل تقدیر است
بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی یکشنبه با صدور پیامی به مناسبت نهم اردیبهشت ماه روز ملی شوراها گفت: دستاوردهای شوراهای اسلامی شهر و روستا قابل تقدیر است و دولت تدبیر و امید تلاش کرده تا تدبیر امور مردم را به خود آنان واگذار کند.
ایران رکورددار حکومت های اسلامی است
همدان- ایرنا- حسن عباسی تحلیلگر مسائل سیاسی با بیان اینکه امسال رویای 40 سالگی انقلاب اسلامی ایران محقق شده است، گفت: ایران رکورددار حکومت های اسلامی بشمار می رود و در تاریخ اسلام هیچ حکومتی مانند انقلاب اسلامی تداوم نداشته است.
پمپاژکنندگان ناامیدی دستاوردی در انتخابات آتی نخواهند داشت
تهران- ایرنا- «مجید نصیرپور» فعال سیاسی عضو حزب اعتماد ملی، گفت: پمپاژکنندگان ناامیدی و دامن زنندگان مشکلات اجتماعی باید توجه داشته باشند که محصول نهایی آنها در انتخابات آتی دستاوردی برای آنها نخواهد داشت.
خرید کالای ایرانی خواب دشمنان را آشفته می کند
بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد با بیان اینکه دشمنان برای عقب ماندگی کشور در بخش اقتصادی تلاش زیادی انجام می دهند، گفت: باید با حمایت از کالای داخلی خواب آنان را آشفته کرد.
مسائل روز کشور را می توان با نگاه آیت الله جعفری پیگیری کرد
کرمان - ایرنا- مدیرمسئول روزنامه اطلاعات گفت: مسائل روز کشور را می توان با نگاه و مشی آیت الله سید یحیی جعفری امام جمعه پیشین کرمان و مشورت با ایشان پیگیری کرد.
آیت الله جعفری همواره محل رجوع مردم بوده اند
کرمان -ایرنا- سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی در آئین نکوداشت آیت الله سید یحیی جعفری امام جمعه و نماینده پیشین ولی فقیه در استان کرمان گفت : ایشان به دلیل صداقت و دفاع بدون ملاحظه کاری از حق ، همواره محل رجوع مردم بوده و دستگاه های اجرایی نیز به حمایت ایشان نیاز داشته اند.
آیت الله جعفری همواره محل رجوع مردم بوده اند
کرمان -ایرنا- سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی در آئین نکوداشت آیت الله سید یحیی جعفری امام جمعه و نماینده پیشین ولی فقیه در استان کرمان گفت : ایشان به دلیل صداقت و دفاع بدون ملاحظه کاری از حق ، همواره محل رجوع مردم بوده و دستگاه های اجرایی نیز به حمایت ایشان نیاز داشته اند.
>> > ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

عکس‌های ماکرو از بال پروانه‌ها
کریس پرانی از هنر عکاسی ماکرو برای نشان دادن زیبایی منحصر به فرد بال پروانه ها استفاده کرده است. او برای تهیه این عکس ها از آبجکتیو میکروسکوپ استفاده کرده و آن را به یک لنز ۲۰۰ میلی متری نصب کرده است. به گفته کریس هنگام عکاسی لنز دوربین نباید بیشتر از ۳ میکرون حرکت داشته باشد تا بتواند به ضخامت موضوع که حدود ۸ میلی متر است تمرکز کرده و عکس های زیبایی از بال پروانه ها فراهم کند.
یزدانی: خوش‌رنگ‌ترین مدال را می‌خواهم
نابغه کشتی ایران در مسابقات جهانی 2018 به دنبال دومین طلای متوالی خود خواهد بود؛ اگرچه معتقد است راه سختی پیش رو دارد.
تمرکز کی‌روش روی آماده سازی ایران
سایت AFC در یک گزارش به تمرکز سرمربی پرتغالی برای آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران در راه جام ملت های آسیا پرداخته است.
ترابی: گل زدن برای تیم ملی غرور انگیز است
مهدی ترابی، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: وقتی برای تیم ملی گل می‌زنم احساس غرور می‌کنم و امیدوارم در آینده بازیکن تاثیرگذاری برای تیم ملی باشم.
نصحیت آبیدال به ربیو؛ صبر کن
مدیر فنی باشگاه بارسلونا به ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن نصحیت کرد تا پایان قراردادش در این باشگاه بماند.
ال‌کلاسیکو آخرین فرصت لوپتگی
روزنامه اسپانیایی دیدار ال کلاسیکو را آخرین فرصت سرمربی رئال دانست تا توانایی خودش را ثابت کند.
کرار جاسم در جام ملت‌های آسیا بازی می‌کند
هافبک عراقی صنعت نفت آبادان به تیم ملی کشورش برای حضور در مسابقات جام ملت های آسیا 2019 فراخوانده می شود.
تیم قطری با تمام قوا آماده بازی با پرسپولیس
تمام بازیکنان ملی پوش السد به تمرینات تیمشان برگشتند تا خود را برای دیدار با پرسپولیس آماده کنند.
کی‌روش ایران را ترک کرد
سرمربی تیم ملی ایران را ترک کرد.
تمجید فاکس اسپورت از ۳ بازیکن ملی پوش ایران
سایت فاکس اسپورت 3 بازیکن ملی پوش کشورمان را استعدادهای دیروز تعبیر کرد که امروز به ستاره های تیم ملی تبدیل شدند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

ماجرای استوری‌های عجیب بازیکنان تیم ملی چیست؟
حواشی تیم امید گویی تمام شدنی نیست و هر روز خبرهای عجیب جدیدی از اردوی این تیم به گوش می‌رسد.
کنکور در شرایط فعلی به نفع کشور نیست
رئیس پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش با بیان اینکه کنکور جایی در سند تحول بنیادین ندارد و اگر زمینه اجرای کامل سند در مدارس فراهم شود در آینده نزدیک شاهد حذف کنکور خواهیم بود گفت: کنکور آموزش و پرورش را از رسیدن به اهداف متعالی‌اش باز می‌دارد.
ینی شفق: یکی از اعضای تیم ترور خاشقچی کشته شد
آنکارا- ایرنا- روزنامه ینی شفق ترکیه اعلام کرد : 'مشعل سعد البستانی' یکی از اعضای تیم 15 نفره ترور که برای قتل خاشقچی به استانبول اعزام شده بود، در جریان یک تصادف ساختگی کشته شد.
چرا گیلانی‌ها با دست غذا می‌خورند؟
مرسوم بوده که گیلانی‌ها غذا را در سکوت و با دست می‌خوردند و از قاشق چوبی فقط برای برداشتن خورش و ماست استفاده می‌کردند. البته هنوز هم در بسیاری از مناطق گیلان و رستوران‌های سنتی مردم ترجیح می‌دهند غذا را همچنان با دست بخورند.
سیاهگوش در چهارمحال و بختیاری ثبت ملی شد
گونه کمیاب سیاهگوش منطقه حفاظت شده شیدا توسط کمیته ملی ثبت، جمع‌آوری و ساماندهی گونه های حیات وحش ایران ثبت شد.
با سوابق مبارزاتی ام نان نخوردم
فراز و فرود شکل گیری قبل از انقلاب
اقامه نمازجمعه این هفته تهران به امامت آیت الله خاتمی
دولت هیچ بازار غیر رسمی ارز را به رسمیت نشناسد
شهردار ایوان استعفا داد
88 حزب و تشکل سیاسی در لرستان فعالیت می کنند
بهروز نعمتی به عنوان دبیر کل حزب رفاه ملت ایران انتخاب شد
متحد نبودن مانع نفوذ مسلمانان در نشست های بین المللی است
تروریست ها و به سنگ خوردن تیر تجزیه طلبی در خوزستان
سومین کنگره جمعیت زنان مسلمان نواندیش برگزار می شود