احزاب و تشکل‌ها

خانه احزاب همدان گشایش یافت
همدان - ایرنا- خانه احزاب همدان در آیینی با حضور رئیس خانه احزاب ایران، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان و جمعی از فعالان سیاسی این استان ظهر امروز (چهارشنبه) راه اندازی شد.
خانه احزاب همدان گشایش یافت
همدان- ایرنا- خانه احزاب همدان در آیینی با حضور رئیس خانه احزاب ایران، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان و جمعی از فعالان سیاسی این استان ظهر امروز (چهارشنبه) راه اندازی شد.
فضای صمیمیت در خانه احزاب حاکم است
همدان- ایرنا- رئیس خانه احزاب ایران با بیان اینکه در گذشته گفت وگوی بین احزاب در مواردی بسیار تند و تلخ می شد، گفت: امروز در خانه احزاب وضعیت به طور کامل متفاوت است و جناح ها کنار هم نشسته و با صمیمیت کار را پیگیری کرده و با همدلی سعی بر سامان دادن به فضای سیاسی کشور دارند.
فضای صمیمیت در خانه احزاب حاکم است
همدان- ایرنا- رئیس خانه احزاب ایران با بیان اینکه در گذشته گفت وگوی بین احزاب در مواردی بسیار تند و تلخ می شد، گفت: امروز در خانه احزاب وضعیت به طور کامل متفاوت است و جناح ها کنار هم نشسته و با صمیمیت کار را پیگیری کرده و با همدلی سعی بر سامان دادن به فضای سیاسی کشور دارند.
التزام به حفظ انسجام، راه غلبه بر جنگ روانی دشمنان
زنجان - ایرنا - انسجام و پرهیز از اختلافات جناحی، شفاف سازی و مبارزه با فساد اقتصادی، امید آفرینی و ارتقای اعتماد عمومی از مولفه هایی بودند که نمایندگان احزاب سیاسی برای عبور از مشکلات کنونی در میزگرد ایرنا بر آن ها تاکید کردند.
خانه احزاب محلی برای تمرین دمکراسی
همدان- ایرنا- راه اندازی خانه احزاب می تواند نوید بخش ایجاد محلی برای تمرین دمکراسی بین احزاب و تشکل های سیاسی غیرهمسو با تفکرات مختلف برای پیشبرد اهداف و سیاست های حاکمیت باشد؛ اتفاق میمونی که امروز چهارشنبه سوم مرداد در همدان رخ می دهد.
ایران همیشه آمریکا را ناکام گذاشته است
مشهد - ایرنا - دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: آمریکایی ها در 40 سال گذشته اگر کاری با ایران نکرده اند، نتوانسته اند نه این که نخواسته اند، خواسته اند اما نتوانسته اند.
ایران همیشه آمریکا را ناکام گذاشته است
مشهد- ایرنا- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: آمریکایی ها در 40 سال گذشته اگر کاری با ایران نکرده اند، نتوانسته اند نه این که نخواسته اند، خواسته اند اما نتوانسته اند.
باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین ماند
تهران- ایرنا- محمدرضا باهنر به اتفاق آرای اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین باردیگر به عنوان دبیرکل این تشکل سیاسی انتخاب شد.
جمعیت اصلاح طلبان خراسان جنوبی فراگیری گسترده دارد
بیرجند - ایرنا - عضو هیات موسس جمعیت اصلاح طلبان خراسان جنوبی گفت: فراگیری این حزب در سطح استان و گسترده است و دفاع از حقوق مردم مهمترین میثاق ماست.
استاندار: خانه احزاب همدان هفته جاری راه اندازی می شود
همدان - ایرنا- استاندار همدان گفت: خانه احزاب این استان هفته جاری با حضور مسئولان ملی گشایش می یابد.
خانه احزاب استان مرکزی آغاز به کار کرد
اراک - ایرنا - دفتر خانه احزاب استان مرکزی روز یکشنبه با حضور نائب رئیس خانه احزاب ایران و معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری مرکزی در اراک آغاز به کار کرد.
احزاب پل ارتباطی شهروندان و حاکمیت هستند
اراک - ایرنا - نائب رئیس اول خانه احزاب ایران گفت: احزاب و جریان های شناسنامه دار سیاسی پل ارتباطی شهروندان و حاکمیت هستند و بی توجهی به این تشکل ها، نادیده گرفتن حقوق عمومی جامعه است.
آقاتهرانی: حفظ نظام از نماز شب واجب تر است
شهرکرد - ایرنا - نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و عضو جبهه پایداری گفت: حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران از نماز شب نیز برای افراد جامعه واجب تر است.
آقاتهرانی: حفظ نظام از نماز شب واجب تر است
شهرکرد - ایرنا - نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و عضو جبهه پایداری گفت: حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران از نماز شب نیز برای افراد جامعه واجب تر است.
رییس شورای شهر: بازگشت نیکنام عیدی نظام به مردم یزد است
یزد - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر یزد گفت: در آستانه میلاد مسعود امام رضا علیه السلام، بازگشت مجدد سپنتا نیکنام با رای قاطع مجمع تشخیص مصلحت نظام، عیدی نظام جمهوری اسلامی به مردم یزد است.
سپنتا نیکنام به شورای شهر یزد باز می گردد
تهران - ایرنا – عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام گفت: بر اساس مصوبه امروز این مجمع سپنتا نیکنام عضو شورای شهر می تواند در این شورا به فعالیت خود ادامه دهد.سپنتا نیکنام به شورای شهر یزد باز می گردد
تاسیس حزب در خراسان جنوبی 100 درصد رشد داشت
بیرجند - ایرنا - مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان جنوبی گفت: از آغاز به کار دولت تدبیر و امید تاکنون 31 حزب سیاسی در خراسان جنوبی پس از اخذ مجوزهای لازم ایجاد شد که نسبت به دولت قبل رشد 100 درصدی داشته ایم.
هرگام مثبت باهدف شفاف سازی مورد استقبال است
تهران -ایرنا- یک فعال سیاسی اصلاح طلب یکی از مشکلات کشور را فقدان شفافیت دانست و گفت: هرگام مثبتی که برای شفاف سازی برداشته شود باید از آن استقبال کرد و مورد تقدیر قرار گیرد.
میزبانی جشنواره «تموز» نشانگر آزادی اقلیت های دینی ایران است
ارومیه- ایرنا- کشیش کلیسای شرق آشور ارومیه گفت: برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی آشوریان جهان با عنوان جام «تموز» در ارومیه نشانگر آزادی و امنیت اقلیت های دینی در ایران اسلامی است.
>> > ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

با «ترین»‌های باورنکردنی زمین آشنا شوید
زمین در مقایسه با سیاره‌های دیگر از نظر آب و هوایی و جغرافیایی نسبتا معتدل است. با این حال مکان‌های شگفت انگیز و باورنکردنی زیادی هم دارد. بسیاری از این مکان‌ها غیرقابل سکونت هستند یا دسترسی به آن‌ها بسیار دشوار است.
لوگو‌های ترکیبی دیدنی که به طرز هوشمندانه ای طراحی شده اند
رندی سمیکس Rendy Cemix طراح اندونزیایی با ترکیب کردن دو تصویر مختلف با هم لوگوهای ترکیبی زیبایی خلق می کند، در ادامه تعدادی از این لوگوهای دیدنی خلق شده توسط این هنرمند را مشاهده می نمایید.
اُکالا راهی بوفه مدارس شد
والدین شاغل دیگر نگران تغذیه مناسب کودکانشان در مدارس نباشند، سوپرمارکت آنلاین اُکالا برنامه‌های ویژه‌ای را در نظر گرفته است.
دفاع‌مقدس؛ تبلور پایداری، رشادت و حماسه تاریخ‌ساز ملت ایران
بانک انصار به مناسبت هفته دفاع مقدس بیانه‌ای منتشر کرد.
قبل از سفر حتما بخوانید
با وب‌سایت و اپلیکیشن امید پرواز یک خرید و سفر آسان، مطمئن و ارزان را تجربه کنید.
چطور بهترین مانتو اداری را انتخاب کنیم؟
آیا حضور در محیط کار نیازمند پوشش خاصی است و یا می‌توانیم با همان مدل مانتوهایی که به میهمانی یا سینما می‌رویم به محل کار هم برویم؟ در ادامه درباره اینکه چطور بهترین مانتو اداری را انتخاب کنیم، توضیحاتی آمده است.
روایت نقویان از دلیل قیام امام‌حسین (ع)
«امام حسین(ع) با روشنگری، اطلاع رسانی، معرفت افزایی و بصیرت دادن می خواستند مردم را روشن کنند چون وقتی مردم بیدار و آگاه شدن از دو حال خارج نیست، یا یک ملتی هستند که این ظلم را می پذیرند و معتقدند که به طور کلی شاه، خلیفه و… ظالم هستند و جزء پذیرش کاری نمی توان کرد یا اینکه نمی پذیرند و در مقابل ظلمی که به آنها می شود قیام، انقلاب، شورش، تحصن و اعتصاب می‌کنند و بالاخره حق خود را می‌گیرند.»
وضعیت نامشخص قایقرانی- دو بازنشسته و احتمال ثبت‌نام مجدد برای انتخابات
در حالی که نزدیک به دو ماه از پایان دوره چهار ساله ریاست غلامرضا امینی در فدراسیون قایقرانی می‌گذرد اما وزارت ورزش هنوز تکلیف این فدراسیون را مشخص نکرده و شنیده شده قرار است دوباره از نامزدهای ریاست این رشته ثبت نام شود.
اعزام دو ملی‌پوش گلف ایران به مسابقات قهرمانی آسیا-اقیانوسیه
دو ملی پوش گلف ایران به مسابقات آسیا - اقیانوسیه دعوت شدند.
نماینده اتحادیه جهانی کشتی: فکر نمی‌کردم کشتی کلاسیک بانوان به این سرعت رشد کند
نماینده اتحادیه جهانی کشتی با ابراز خوشحالی از برگزاری اولین تورنمنت بین المللی کشتی کلاسیک بانوان، از تلاش فدراسیون ایران در راه رشد و گسترش این رشته تشکر کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

علائم عجیبی که خبر از یک بیماری جدی می‌دهند
بیشتر اوقات توده‌ها، برآمدگیها، جوش‌ها، کهیر‌ها و نقطه‌های قرمز بی‌خطرند، اما گاهی می‌توانند علامت یک مشکل جدی باشند. در این مطلب برای‌تان می‌گوییم چگونه این تفاوت را تشخیص دهید.
اخلاق حرفه‌ای در مسلخ سو‌گیری‌ رسانه‌های غربی
تهران- ایرنا- پوشش خبری حادثه روز شنبه در اهواز، لکه ننگی بر کارنامه فعالیت رسانه‌هایی بود که با ادعای اخلاق حرفه‌ای، گلوله‌باران بیگناهان را صرفاً یک درگیری‌ مسلحانه جلوه داده و برخی تا آنجا پیش رفتند که با تریبون دادن به تروریست‌ها، در تلاش برای تطهیر آن‌ها برآمدند.
زمین لرزه مازندران تاکنون خسارتی در پی نداشت
ساری - ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران حدود یک ساعت پس از وقوع زمین لرزه 4.7 ریشتری در مناطقی از این استان اعلام کرد که تاکنون هیچ گزارشی از خسارت احتمالی به این اداره کل گزارش نشده است.
پوشک بچه، موضوع سخنرانی در شب عاشورا!
گرانی پوشک انقدر مورد توجه قرار گرفت که حتی به یکی از موضوعات سخنرانی حجت الاسلام پناهیان در شب‌های ماه محرم تبدیل شد.
زمین‌لرزه مازندران تاکنون خسارت و تلفاتی نداشت
مدیرکل مدیریت بحران استان مازندران گفت: زمین‌لرزه مازندران تاکنون خسارت و تلفاتی نداشت.
استاندار خراسان شمالی: ملت در مسیر انقلاب ثابت قدم است
ملت پاسخ دندان شکنی به حمله تروریستی اهواز خواهند داد
پوپولیسم؛ مانع توسعه پایدار
روابط ایران و اروپا در گرو رفتار این اتحادیه با برجام است
نگاه سکولار به نظام خیانت به انقلاب اسلامی است
فرهنگ دفاع مقدس را به جوانان منتقل کنید
با تآسی از امام حسین(ع) می توان مشکلات را ریشه ای حل کرد
دشمن در جنگ نرم علیه ایران اعتقادات را هدف قرار داده است
امام جمعه بجنورد: بازاریان انصاف داشته باشند
امام جمعه دماوند: رمز موفقیت ملت ایران مقاومت و وحدت است