احزاب و تشکل‌ها

انتقاد اصلاح طلبان از نحوه برخورد با دستگاه دیپلماسی
تهران - ایرنا - شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان در هشتمین جلسه دور جدید این شورا از نحوه برخورد برخی جریان ها و رسانه ها با دستگاه دیپلماسی کشور انتقاد کرد.
مهمترین دستاورد انقلاب رسیدن به مفهوم استقلال بود
تهران – ایرنا – دبیر کل حزب وحدت و همکاری ملی، گفت: مهمترین شعار مردم قبل از پیروزی انقلاب اسلامی؛ استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی و مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی نیز رسیدن به مفهوم استقلال بود.
مردم از ما عدالت همه جانبه می‌خواهند
تهران – ایرنا – عضو شورای مرکزی مجمع نیرو‌های خط امام(ره) گفت: مردم از ما نماز اول وقت نمی خواهند آنها از ما عدالت همه جانبه می‌خواهند، عدالت در توزیع ثروت، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، عدالت در روابط بین الملل، آزادی های شخصی و اجتماعی از وظایف حکومت اسلامی است.
حوزه فرهنگ نیازمند اقدام های کاربردی است
بوشهر-ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: در راستای تحقق آرمان های انقلاب باید در حوزه فرهنگ این استان از رویکرد نظری فاصله گرفته و به سمت اقدام های اجرایی و کاربردی قدم برداشته شود.
امام جمعه فاروج: توطئه دشمن کمرنگ کردن یاد شهداست
بجنورد- ایرنا- امام جمعه فاروج گفت: توطئه دشمن، کمرنگ کردن یاد شهدا است و برای مقابله با آن ضروری است فرهنگ و ارزش های شهدا را در مدارس گسترش یابد.
فرماندار شیروان: خدمات انقلاب در محرومیت زدایی بی نظیر است
بجنورد- ایرنا- فرماندار شیروان گفت: دستاوردهای انقلاب در محرومیت‌زدایی بی نظیر است و امیدواریم با عزم عمومی برخی مشکلات هم در سایه انقلاب و نظام برطرف شود.
انقلاب داری به عملیاتی کردن شعارهاست
اهواز - ایرنا - معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان با بیان اینکه انقلاب داری به شعار دادن نیست بلکه عملیاتی کردن شعارها حرکت انقلابی است گفت: خدمت به مردم در تمامی عرصه ها باید جهادی باشد.
زنان همپای مردان در پیروزی نهضت اسلامی نقش آفرینی کردند
تهران - ایرنا - شورای عالی احزاب زنان اصلاح‌طلب با صدور بیانیه ای به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکید کرد: زنان ایرانی همپای مردان، در زندان‌ها و شکنجه‌گاه‌های رژیم پهلوی، مقاومت ستودنی از خود بر جای گذاشتند. هرچند که حتی در موزه‌هایی که پس از سقوط نظام شاهنشاهی ساخته شدند، رنج و مبارزه زنان در این راه، نادیده گرفته شد.
کنعانی مقدم: انقلاب اسلامی وارد دوره کارآمدی شده است
تهران- ایرنا- فعال سیاسی اصولگرا گفت: انقلاب اسلامی ایران دوره بلوغ را در این 40 سال پشت سر گذاشته و وارد دوره کارآمدی شده است.
«مردم ناباوری» مهم ترین آسیب و تهدید انقلاب اسلامی است
تهران-ایرنا- سال ها حضور مداوم در عرصه سیاست داخلی و دیپلماسی ایران، صادق خرازی سفیر پیشین ایران در فرانسه و دبیرکل حزب ندای ایرانیان را آن اندازه صاحب تجربه کرده است تا در آستانه 40سالگی انقلاب، تندروی ها در سیاست خارجی و رفتارهای برخی مسوولان در داخل را آفت انقلاب و نظام بداند.
40 سال مردم سالاری در سایه انقلاب اسلامی
تبریز - ایرنا - انقلاب اسلامی ایران با شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» به پیروزی رسید و مهم‌ترین دستاورد آن، فروپاشی نظام سلطنتی و دیکتاتوری طاغوت و برقراری حاکمیت ملی با استقرار نظام مردم‌سالاری دینی و همچنین استقرار قانون اساسی است.
آمریکا با لغو برجام آبروی خود را برد
قم- ایرنا- دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه آمریکا با لغو قرارداد برجام آبروی ملت و دولت خود را برد، خطاب به آنها اظهار داشت: در دنیا کسی شما را قبول ندارد، و حیثیتی نیز برایتان باقی نمانده است.
حقیقی ترین انقلاب یکصدسال اخیر متعلق به ایران است
تهران- ایرنا- عضو حزب موتلفه اسلامی می گوید: انقلاب اسلامی ایران به دلیل تحولات عمیقی که ایجاد کرد و همچنین حضور همگانی مردم در فرایند پیروزی انقلاب، حقیقی ترین انقلاب یکصد سال اخیر بود .
امام جمعه بجنورد: انقلاب اسلامی به کشور عزت و اقتدار بخشید
بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: انقلاب اسلامی به کشور عزت، رستگاری و هیبت و اقتدار بخشید که اکنون در چهل سالگی انقلاب شاهد این عطیه های الهی هستیم.
استاندار: به فشارهای سیاسی اعتنایی ندارم
شماره جدید روزنامه ولایت در مطلبی با عنوان «به فشارهای سیاسی اعتنایی ندارم» به سخنان استاندار قزوین در خصوص عزل و نصب ها و تغییرات مدیریتی پرداخته است.
انقلاب با بصیرت و همراهی مردم به راه خود ادامه می دهد
قزوین – ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین گفت:انقلاب با بصیرت و همراهی مردم به راه خود ادامه داده و در سایه عنایات خداوند متعال همه مشکلات را از پیش رو بر می ‌دارد.
افتخار به قبیله مطلوب اما افراط در آن مذموم است
یاسوج - ایرنا- سید قادر لاهوتی از فعالان سیاسی و فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد معتقد است که افتخار به قوم، اصل، نسب و قبیله همواره از منظر اسلام، شرع، عقل و حتی علم مطلوب بوده اما در عین حال افراط و هضم شدن ارزش ها در آن امری مطرود و مذموم است.
تقاضای تشکیل خانه احزاب البرز به وزارت کشور ارسال شد
کرج - ایرنا - معاون مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز گفت: تقاضای تشکیل خانه احزاب این استان به وزارت کشور ارسال شد.
فعالیت های حزبی کمرنگ شده است
اردبیل - ایرنا - رییس شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان اردبیل گفت: برغم گشایش فضای سیاسی در دولت روحانی انگیزه فعالان سیاسی یرای فعالیت های حزبی کمرنگ شده است.
مسئولان کشور در انتقال مدیریت به نسل جوان تلاش کنند
تهران - ایرنا - عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: مسئولان کمک کنند که مدیریت کشور از نسل اول به نسل های بعدی منتقل شده و کارها به مرور به جوانان سپرده شود.
>> > ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

دولت
دولت

آخرین اخبار

ارتباطات اپراتور رایتل در مناطق سیل‌زده شمال کشور برقرار است
روابط عمومی شرکت رایتل با صدور اطلاعیه‌ای از برقراری ارتباط شبکه تلفن همراه رایتل در مناطق سیل‌زده شمال کشور خبر داد و اعلام کرد: تیم خدمات فنی اپراتور رایتل پس از حادثه اخیر سیل در استان‌های گلستان و مازندران در این مناطق مستقر شده و با تلاش شبانه‌روزی موفق به راه‌اندازی یکی از سایت‌های رایتل در این منطقه شد.
وزیر کشور: خطر طغیان رودخانه و سیل در گلستان از بین رفت
گرگان - ایرنا - وزیر کشور گفت که وضعیت کلی مناطق سیل زده گلستان در شرایطی است که خطر و تهدید ناشی از طغیان رودخانه ها و سیل کاملا از بین رفته است اما سطح آبگرفتگی ها به علت شیب زمین­ بسیار بالاست.
معاون اول رئیس جمهوری وارد مازندران شد
ساری - ایرنا - اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری شنبه شب برای بازدید از مناطق سیل زده مازندران از طریق فرودگاه دشت ناز ساری وارد این استان شد.
ائتلاف سعودی صنعا را بمباران کرد
تهران- ایرنا- جنگنده های ائتلاف متجاوزان به سرکردگی عربستان، صنعا پایتخت یمن را بمباران کردند.
قطر شهرک آموزش نظامی احداث می کند
تهران- ایرنا- قطر به منظور تقویت بنیه دفاعی خود، در نظر دارد یک شهرک آموزش نظامی برای کادرسازی ارتش این کشور تاسیس کند.
اسپوتنیک:21 شهروند سوری در حمله شیمیایی تروریست ها  مسموم شدند
تهران- ایرنا- خبرگزاری اسپوتنبک گزارش داد که در حملات تروریستی روز شنبه به حماه 21 شهروند سوری دچار مسمومیت شیمیایی شدند.
یمن با موشک مزدوران سعودی را هدف قرار داد
تهران- ایرنا- یگان موشکی یمن با موشک تجمع مزدوران سعودی را در استان مارب واقع در مرکز کشور هدف قرار داد.
دهداری به لهجه آبادانی گفت من نیرو دارم؛ میگم بزننت ببو گلابی بیای!
از نخستین دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس در شهرآورد تهران، معدود بازیکنانی در قید حیات هستند و مابقی دار فانی را وداع گفتند و یا فرسنگ‌ها دورتر از ایران زندگی می‌کنند.
سوریه برگ دیگری از حمایت آمریکا و صهیونیست ها به تروریست ها رو کرد
دمشق- ایرنا-ارتش سوریه در پاکسازی مناطق حمص ، درعا و دمشق تجهیزات ارتباطی ماهواره ای ، سلاح های آمریکایی ، آثار باستانی و 358 کیلو گرم حشیش کشف کرد.
چه کسی مانع از برد پرسپولیس در اولین داربی تهران شد؟- خاطرات داربی سوخت و هوا رفت
حمید جاسمیان خاطرات جالبی از نخستین داربی تهران دارد و می‌گوید عواملی مانع از پیروزی پرسپولیس بر تاج شده است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

شهر در محاصره آب +عکس
وقوع سیلاب در شهرستان آق قلا سبب شده که بیشتر مناطق شهر آق قلا در ۱۵ کیلومتری مرکز استان گلستان به زیر آب برود.
استانداری که بر سر مزار مادر رفته بود، از خارج از کشور سر درآورد- افشاگری درباره غیبت «مناف هاشمی» بعد از چند روز
پس از برملا شدن حضور استاندار گلستان درخارج از کشور ابعاد تازه‌ای از ماجرای غیبت مناف هاشمی در بحران سیل این استان افشا شد.
ارتباطات اپراتور رایتل در مناطق سیل‌زده شمال کشور برقرار است
روابط عمومی شرکت رایتل با صدور اطلاعیه‌ای از برقراری ارتباط شبکه تلفن همراه رایتل در مناطق سیل‌زده شمال کشور خبر داد و اعلام کرد: تیم خدمات فنی اپراتور رایتل پس از حادثه اخیر سیل در استان‌های گلستان و مازندران در این مناطق مستقر شده و با تلاش شبانه‌روزی موفق به راه‌اندازی یکی از سایت‌های رایتل در این منطقه شد.
وزیر کشور: خطر طغیان رودخانه و سیل در گلستان از بین رفت
گرگان - ایرنا - وزیر کشور گفت که وضعیت کلی مناطق سیل زده گلستان در شرایطی است که خطر و تهدید ناشی از طغیان رودخانه ها و سیل کاملا از بین رفته است اما سطح آبگرفتگی ها به علت شیب زمین­ بسیار بالاست.
معاون اول رئیس جمهوری وارد مازندران شد
ساری - ایرنا - اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری شنبه شب برای بازدید از مناطق سیل زده مازندران از طریق فرودگاه دشت ناز ساری وارد این استان شد.
800 نفر از پرسنل ارتش در حال امدادرسانی به مردم هستند
تبدیل تهدید به فرصت موجب گشایش درکارها می شود
آیا پارلمان اصلاح طلبان نهادی انتخاباتی خواهد بود
کلید حل مشکلات اقتصادی کشور رونق تولید است
تامین و مصرف آب نیازمند تدبیر است
موانع بیرونی باعث شد عملکرد مجلس دهم مطابق انتظار مردم نباشد
احزاب در ایران شالوده فکری مشخصی ندارند
«نو اصولگرایی» علیه اصولگرایی
توسعه روابط با همسایگان بر اساس احترام متقابل تقویت شود
حداقل حقوق کارگران در سال 98 تعیین شد