بورس‌،‌بانک و بیمه

126 هزار خانوار روستایی آذربایجان غربی اماکن خود را بیمه کردند
ارومیه- ایرنا- معاون امور دهیاری ها و شوراهای دفتر امور روستایی استانداری آذربایجان غربی گفت: 125 هزار خانوار روستایی استان، اماکن روستایی خود را بیمه کرده اند.
تامین و انتقال ارز در صندوق ضمانت صادرات ایران مجاز شد
تهران- ایرنا- صندوق ضمانت صادرات ایران از صدور مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای تامین و انتقال ارز با هدف پرداخت هزینه های بیمه اتکایی بیمه گران خارجی و همچنین خسارت بیمه نامه های صادرکنندگان خبر داد.
اعطای وام با وثیقه گذاری بیمه نامه صندوق فعالیت های معدنی
تهران- ایرنا- صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی و بانک سینا تفاهم کردند با بیمه نامه اعتباری صندوق به عنوان وثیقه، تسهیلات به فعالیت های معدنی داده شود.
4000 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر پرداخت شد
خمین - ایرنا - مدیر عامل بانک توسعه تعاون کشور گفت: امسال چهار هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی با رویکرد تثبیت اشتغال پایدار روستایی توسط این بانک عامل پرداخت شد.
4000 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر پرداخت شد
خمین - ایرنا - مدیر عامل بانک توسعه تعاون کشور گفت: امسال چهارهزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی با رویکرد تثبیت اشتغال پایدار روستایی توسط این بانک عامل پرداخت شد.
حفظ واحدهای تولیدی اولویت وزارت صنعت است
سنندج - ایرنا - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرک های صنعتی کشور گفت: این سازمان حفظ واحدهای تولیدی موجود کشور را در اولویت برنامه های خود قرار داده است.
105 میلیارد تومان تسهیلات به کسب و کارهای نوپا پرداخت شد
تهران-ایرنا- دبیر کارگروه وام وجوه اداره شده وزارت ارتباطات گفت:105 میلیارد تومان وام وجوه اداره شده از سال 1394 که کار بررسی تقاضا هاآغاز شد و تاکنون به کسب و کار های نوپا پرداخت شده که از این تعداد 225 پرونده در تهران و 140 پرونده به استان‌ها مربوط می شود. ​ ​
واردکنندگان خودرو 120 میلیون یورو ارز دولتی گرفتند
تهران- ایرنا- بانک مرکزی دومین فهرست دریافت کنندگان ارز دولتی را منتشر کرد که براساس شرکت های واردکننده خوردو 120 میلیون و 845 هزار و 84 یورو ارز دریافت کرده اند.
سود تسهیلات صنایع کوچک هشت درصد کم می شود
سنندج - ایرنا - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرک های صنعتی کشور گفت: با استفاده از منابع این وزارتخانه در بانک مرکزی، سود بانکی بخشی از تسهیلات مورد نیاز صنایع کوچک در کشور حدود هشت درصد کم می شود.
بانک ها واحدهای تولیدی سمنان حمایت کنند
سمنان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان گفت: بانک برای افزایش اشتغال و حمایت از کالای ایرانی از واحدهای تولیدی استان حمایت کنند.
شایعه ارز مسافرتی را مخالفان سفر مردم به خارج راه انداخته‌اند
تهران- ایرنا- رئیس انجمن صنفی دفاتر خدماتِ مسافرت هوایی و جهانگردی ایران می گوید: کسانی شایعات مربوط به ارز مسافرتی آژانس های گردشگری را به طور گسترده در جامعه دامن زده اند که مخالف سفر مردم به خارج از کشور هستند.
شهردار بجنورد: موانع بانکی دغدغه جذب سرمایه خارجی است
بجنورد- ایرنا- شهردار بجنورد با اشاره به حضور سرمایه گذاران پنج کشور خارجی در این شهر گفت: اکنون یکی از موانع مهم در سرمایه گذاری خارجی، مباحث بانکی است.
معاملات بورس البرز 24 درصد رشد یافت
کرج - ایرنا- کارشناس امورسهام داران بورس اوراق بهادار استان البرز گفت: 322 میلیون و 983 هزارو 929 سهم، هفته گذشته در این تالار داد و ستد شد که نسبت به هفته ماقبل 24 درصد افزایش یافت.
آذری جهرمی: تخصیص های بعدی ارز دولتی به گوشی همراه بعید است
تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بعید می دانم ارز 4200 تومانی برای تامین گوشی همراه در آینده اختصاص داده شود.
سه میلیون و 589 هزار سهم در تالار بورس کیش معامله شد
کیش - ایرنا – تعداد سه میلیون و 589 هزار سهم به ارزش 37 میلیارد و 911 میلیون ریال امروز دوشنبه در تالار بورس اوراق بهادار کیش خرید و فروش شد.
کم کاری بانک های خوزستان در طرح های اشتغالزایی پیگیری می شود
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان با ابراز گلایه از آنچه که عملکرد ضعیف بانک ها در طرح های اشتغالزایی این استان خواند گفت: باید موضوع همکاری نکردن بانک های خوزستان در پروژه های ایجاد اشتغال، با مدیران عامل این بانک ها در تهران مطرح شود تا این مشکل در استان حل شود.
1678 طرح اشتغال فراگیر به بانک ملی معرفی شد
کاشان- ایرنا- مدیر امور اعتباری بانک ملی ایران گفت: یکهزار و 678 طرح اشتغال فراگیر از ابتدای سالجاری تاکنون برای دریافت تسهیلات به این بانک معرفی شده است.
قیمت سکه وارد کانال سه میلیون تومانی شد
تهران- ایرنا- قیمت سکه تمام بهار آزادی امروز (دوشنبه) رکورد جدیدی ثبت کرد و با 200 هزار ریال افزایش، به 30 میلیون و 170 هزار ریال رسید.
1678 طرح اشتغال فراگیر به بانک ملی  معرفی شد
کاشان- ایرنا- مدیر امور اعتباری بانک ملی ایران گفت: یکهزار و 678 طرح اشتغال فراگیر از ابتدای سالجاری تاکنون برای دریافت تسهیلات به این بانک معرفی شده است.
ضریب ریسک سرمایه گذاری در خراسان شمالی صفر است
بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی با تاکید بر اینکه شرایط و فرصت ها برای حضور سرمایه گذاران در این استان مناسب است گفت: بر اساس برنامه ریزی های مصوب، ضریب ریسک سرمایه گذاری در این دیار صفر است.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه اقتصادی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

آیا حریم خصوصی به کلی مرده است؟
​به کار گیری فناوری «ریکوگنیشن» به شکل دلهره آوری از آینده ای تیره و تار حکایت دارد. این نرم افزار برای شناسایی تا ۱۰۰ چهره در یک تصویر یا ویدئو طراحی شده و می تواند احساسات و هیجانات و اعمال سوژه ها را نیز شناسایی کنند.
برادرانی که در شهادت از یکدیگر سبقت گرفتند
سال ۶۱ شهید علی‌اکبر خانی با بردارش شهید محمدرضا خانی به این نتیجه می‌رسند که محمدرضا بماند، علی اکبر به جبهه اعزام شود؛ لذا علی‌اکبر برای خداحافظی با اقوام به یزد می‌رود؛ اما وقتی برمی‌گردد، می‌بیند که محمدرضا زودتر از او به جبهه اعزام شده است.
نادر طالب زاده:‌ تصور حل شدن مسائل با «قدم زدن» ساده‌انگاری بود
نادر طالب‌زاده می‌گوید رسانه‌ در ایران انقلابی عمل نمی‌کند.
شیعیانی که با شفاعت فاطمه معصومه ( ع) بهشتی می‌شوند
حضرت معصومه(س)،فرزند حضرت موسی بن جعفر(ع) و خواهر بزرگوار امام رضا (ع) از امامزادگانی که از مقام والایی برخوردار هستند، است.
قابلیت جدید حذف دستی فالوورهای مزاحم از اینستاگرام
قابلیتی که مدت‌هاست از آن حرف زده می‌شود، وارد فاز اجرایی شده است.
در جستجوی «مسیح» در حرم شاهچراغ
خادم حرم شاهچراغ(ع) می گوید: یکی از القاب احمد بن موسی «امین ولایت» است زیرا با وجود مراجعه مردم برای امامت، ایشان حق امامت را ادا، امام رضا(ع) را به عنوان امام هشتم معرفی و با ثامن الائمه(ع) بیعت کردند.
تک‌تابعیتی، نه دو‌تابعیتی!
اینکه سفیر جدید ایران در فنلاند دوتابعیتی است یا نه، علی‌رغم اهمیت آن، موضوع این وجیزه نیست. در این نوشته روی سخن با کسانی است که از کنار پدیده «دوتابعیتی‌ها» به آسانی عبور می‌کنند و اصرار دارند آن را کم ‌اهمیت قلمداد کنند! بخوانید!
پنج چیزی که انسان در لحظه مرگش می‌بینید؟
همه ما مطالبی را از سختی و ترسناک بودن زمان جان دادن شنیده ایم و اینکه هر فردی توان مقابله با آن را ندارد.
جنبه برخی بازیکنان استقلال خیلی کم است
پیشکسوت باشگاه استقلال مدعی است وینفرد شفر از احساسات هواداران سوءاستفاده می‌کند.
مقاوم شدن صفحه گوشی در برابر 15 بار افتادن متوالی
شرکت "کورنینگ"(Corning) آخرین فناوری خود برای حفاظت از صفحه نمایش موبایل را با نام "Gorilla Glass ۶" معرفی کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

خواراکی‌هایی که صبح بمب انرژی شما هستند
انواع مختلفی از دانه‌های خوراکی وجود دارند که می‌توانند با خستگی صبحگاهی مقابله کنند. این مواد غذایی کالری کمی دارند و سرشار از مواد مغذی هستند که به حفظ و تقویت سلامت بدن کمک می‌کنند.
شهیدی که در مرقد امام حسین (ع) جواز شهادت گرفت
بجنورد - ایرنا - مرتضی زرهرن شهید مدافع حرم شیروان که قبل از اعزام به سوریه به زیارت امام حسین (ع) و عتبات عالیات مشرف شد و مجوز شهادتش را برای دفاع از حرم آل الله از سرور و سالار شهیدان گرفت.
پدر و مادر بی‌رحمی که برای معروف‌شدن پسرشان را کشتند!+ عکس
پدر و مادر بی رحمی در نیوجرسی برای معروف شدن و لاکچری نشان دادن خود، پسر ۴ ماهشان را خفه و با سلفی گرفتن از جسد وی خود را در فضاهای مجازی معروف کردند.
مظنه اجاره‌بهای آپارتمان نوساز در تهران
آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت معاملات انجام شده رهن آپارتمان نوساز در مناطق شهری تهران طی تیر ماه 97 است.
شکست ٤ گله حریف استقلال در آسیا
تیم فوتبال السد با نتیجه ٤-١ برابر دویسبورگ شکست خورد.
استاندار: بیکاری در کردستان پارسال 1.5 درصد کاهش یافت
10 میلیون سهم در بورس سمنان معامله شد
همت ویژه دولت برای تسهیل و رفع موانع تولید در کردستان
فرماندار تنکابن از بانکها انتقاد کرد
تسهیلات اشتغال به روستاییان اعطا می شود
3151 واحد صنفی آسیب دیده زلزله تسهیلات دریافت می کنند
پرداخت مطالبات رانندگان باری خراسان شمالی پیگیری می شود
112هزار گنبدی زیرپوشش خدمات تامین اجتماعی هستند
طرح های آبخیزداری 300 میلیون دلار اعتبار دارد
26 میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون در قزوین پرداخت شد