بورس‌،‌بانک و بیمه

مهلت جذب اعتبارات اسناد خزانه پیان تیرماه جاری است
یاسوج- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه وبویراحمد گفت: دستگاه های اجرای این استان تا پایان تیرماه امسال فرصت دارند اعتبارات اسناد خزانه اسلامی سال گذشته خود را جذب کنند.
ایران از گسترش روابط مالی با روسیه استقبال می‌کند
تهران- ایرنا- معاون بین الملل بانک مرکزی با بیان اینکه روسیه یکی از شرکای مطمئن ایران در همه زمینه‌هاست، گفت: کشورمان از گسترش روابط بانکی و مالی با کشور روسیه استقبال می‌کند.
تشویق مالیاتی برای ساخت مسکن کوچک ‌متراژ
تهران- ایرنا- معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی بر ضرورت اجتناب از شتاب‌زدگی در ارائه طرح های ساماندهی بازار مسکن تاکید کرد و گفت: سیاست ها و مشوق های مالیاتی برای ساخت مسکن کوچک متراژ تدوین می شود.
صندوق امید آذربایجان غربی در 247 طرح اشتغال زایی مشارکت کرد
ارومیه- ایرنا- مدیر صندوق کارآفرینی امید آذربایجان غربی با اشاره به اعطای تسهیلات 247 طرح اشتغال زایی روستایی در استان گفت: برای اجرای این تعداد طرح، 34 میلیارد و 70 میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است.
226پروژه نیمه تمام خراسان شمالی امسال تکمیل می شود
بجنورد -ایرنا - سرپرست سازمان مدیریت و برنامه و بودجه خراسان شمالی گفت: 226 پروژه نیمه تمام استان با تامین اعتبار سه هزار و 350 میلیارد ریال امسال تکمیل و به بهره برداری می رسد.
سیاست‌های پولی برای تقویت روحیه کارآفرینی مناسب نیست
تهران- ایرنا- رییس پارک علم و فناوری همدان با اشاره به اهمیت به اقتصاد دانش بنیان به عنوان مبنای اقتصاد مقاومتی گفت: سیاست‌های پولی در کشور برای تقویت روحیه کارآفرینی و نوگرایی مناسب نیست و باید برای حل این مشکل کار کارشناسی شود.
پنج شهر کردستان هوشمند می شود
سنندج - ایرنا - رئیس امور شعب بانک مسکن کردستان گفت: این بانک طرح شهر هوشمند را با همکاری دستگاه های اجرای در پنج شهر این استان اجرا می کند.
55 کارخانه راکد کهگیلویه و بویراحمد به چرخه تولید بازگشت
یاسوج- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال 1395 زمان شروع به کار ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان تاکنون 55 واحد راکد صنعتی به چرخه تولید بازگشته‌اند که میزان اشتغال احیا شده آنها بیش از 300 نفر بوده است.
983 میلیون سهم در بورس زنجان معامله شد
زنجان – ایرنا – مدیر بورس منطقه ای زنجان گفت: در سه ماه اول سالجاری 983 میلیون سهم به ارزش 2 هزار و 351 میلیارد ریال در بورس این استان خرید و فروش شد.
میز ویژه کاشان در بانک ملی ایران ایجاد می شود
کاشان- ایرنا- مدیرعامل بانک ملی ایران از ایجاد میز ویژه کاشان با اعطای 50 میلیارد ریال در تهران برای تولیدکنندگان بدون نیاز به طی فرآیندهای اداری در مرکز استان اصفهان خبر داد.
200 هزار میلیارد ریال برای طرح رونق تولید اختصاص یافت
کاشان- ایرنا- معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزیر امور اقتصادی و دارایی از تخصیص 200 هزار میلیارد ریال برای طرح رونق تولید در سال جاری به رغم برخی محدودیت ها خبر داد.
شکایت بانک ملی البرز ازدریافت کننده بیش ازیک میلیون یورو
کرج- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی البرز گفت: بانک ملی این استان علیه یکی از دریافت کنندگان ارز دولتی شکایت ارائه کرده است.
45 میلیون و 283 هزار سهم در تالار بورس کیش معامله شد
کیش - ایرنا – تعداد 45 میلیون و 283 هزار سهم به ارزش 54 میلیارد و 666 میلیون ریال امروز چهارشنبه در تالار بورس اوراق بهادار کیش خرید و فروش شد.
مازندرانی های این هفته کمتر بورس بازی کردند
ساری - ایرنا - هفته جاری 74 میلیون و 487 هزار و 576 سهم به ارزش بیش از 302 میلیارد ریال در بورس منطقه ای مازندران معامله شد که به لحاظ ارزشی نسبت به هفته قبل بیش از 10 درصد کاهش دارد.
منابع مالی برای سرمایه گذاران متنوع شود
بجنورد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی بر تنوع منابع مالی برای سرمایه گذاران تاکید کرد و گفت: تولید کننده ها تنها به دریافت تسهیلات از بانک ها متکی نباشند بلکه باید از راه های دیگر نظیر صندوق ها تامین اعتبار کنند.
ورود پول های سرگردان به بورس، به سود بخش مولد اقتصاد است
تهران- ایرنا- مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس با بیان اینکه جهش بورس کاملا واقعی و به دنبال رشد صنایع و سهام بزرگ رخ داده است، گفت: با ورود سرمایه های سرگردان جامعه به بازار سرمایه، این نقدینگی به بخش مولد اقتصاد کمک خواهد کرد.
106 میلیاردریال جریمه بیمه کارفرمایان زنجانی بخشیده می شود
زنجان - ایرنا - مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: در نتیجه اجرای طرح بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان در این استان، حدود 106 میلیارد ریال از بدهی متقاضیان بخشیده می شود.
سلطان سکه پایتخت بازداشت شد
تهران- ایرنا- فرمانده پلیس تهران بزرگ از بازداشت فردی معروف به سلطان سکه در تهران خبر داد و گفت: دو گروه معروف و بزرگ در بازار سکه را طی روزهای اخیر تحت پیگرد قرار دادیم که یکی از آنها به سلطان سکه شهرت دارد.
سلطان سکه پایتخت بازداشت شد
تهران-ایرنا- فرمانده پلیس تهران بزرگ از بازداشت فردی معروف به سلطان سکه در تهران خبر داد و گفت: دو گروه معروف و بزرگ در بازار سکه را طی روزهای اخیر تحت پیگرد قرار دادیم که یکی از آنها به سلطان سکه شهرت دارد.
ارزی که به جای خودکفایی در تایرسازی صرف واردات شد
تهران- ایرنا- فهرست دریافت کنندگان ارز رسمی شامل شرکت های مختلف مرتبط و غیرمرتبطی است که برای واردات انواع تایر، ارز دریافت کرده اند اما از نگاه فعالان این صنعت، با تخصیص این منابع مالی به صنعت داخلی و افزایش ظرفیت ها، زمینه خودکفایی فراهم می شد.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه اقتصادی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

آیا حریم خصوصی به کلی مرده است؟
​به کار گیری فناوری «ریکوگنیشن» به شکل دلهره آوری از آینده ای تیره و تار حکایت دارد. این نرم افزار برای شناسایی تا ۱۰۰ چهره در یک تصویر یا ویدئو طراحی شده و می تواند احساسات و هیجانات و اعمال سوژه ها را نیز شناسایی کنند.
برادرانی که در شهادت از یکدیگر سبقت گرفتند
سال ۶۱ شهید علی‌اکبر خانی با بردارش شهید محمدرضا خانی به این نتیجه می‌رسند که محمدرضا بماند، علی اکبر به جبهه اعزام شود؛ لذا علی‌اکبر برای خداحافظی با اقوام به یزد می‌رود؛ اما وقتی برمی‌گردد، می‌بیند که محمدرضا زودتر از او به جبهه اعزام شده است.
نادر طالب زاده:‌ تصور حل شدن مسائل با «قدم زدن» ساده‌انگاری بود
نادر طالب‌زاده می‌گوید رسانه‌ در ایران انقلابی عمل نمی‌کند.
شیعیانی که با شفاعت فاطمه معصومه ( ع) بهشتی می‌شوند
حضرت معصومه(س)،فرزند حضرت موسی بن جعفر(ع) و خواهر بزرگوار امام رضا (ع) از امامزادگانی که از مقام والایی برخوردار هستند، است.
قابلیت جدید حذف دستی فالوورهای مزاحم از اینستاگرام
قابلیتی که مدت‌هاست از آن حرف زده می‌شود، وارد فاز اجرایی شده است.
در جستجوی «مسیح» در حرم شاهچراغ
خادم حرم شاهچراغ(ع) می گوید: یکی از القاب احمد بن موسی «امین ولایت» است زیرا با وجود مراجعه مردم برای امامت، ایشان حق امامت را ادا، امام رضا(ع) را به عنوان امام هشتم معرفی و با ثامن الائمه(ع) بیعت کردند.
تک‌تابعیتی، نه دو‌تابعیتی!
اینکه سفیر جدید ایران در فنلاند دوتابعیتی است یا نه، علی‌رغم اهمیت آن، موضوع این وجیزه نیست. در این نوشته روی سخن با کسانی است که از کنار پدیده «دوتابعیتی‌ها» به آسانی عبور می‌کنند و اصرار دارند آن را کم ‌اهمیت قلمداد کنند! بخوانید!
پنج چیزی که انسان در لحظه مرگش می‌بینید؟
همه ما مطالبی را از سختی و ترسناک بودن زمان جان دادن شنیده ایم و اینکه هر فردی توان مقابله با آن را ندارد.
جنبه برخی بازیکنان استقلال خیلی کم است
پیشکسوت باشگاه استقلال مدعی است وینفرد شفر از احساسات هواداران سوءاستفاده می‌کند.
مقاوم شدن صفحه گوشی در برابر 15 بار افتادن متوالی
شرکت "کورنینگ"(Corning) آخرین فناوری خود برای حفاظت از صفحه نمایش موبایل را با نام "Gorilla Glass ۶" معرفی کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

خواراکی‌هایی که صبح بمب انرژی شما هستند
انواع مختلفی از دانه‌های خوراکی وجود دارند که می‌توانند با خستگی صبحگاهی مقابله کنند. این مواد غذایی کالری کمی دارند و سرشار از مواد مغذی هستند که به حفظ و تقویت سلامت بدن کمک می‌کنند.
شهیدی که در مرقد امام حسین (ع) جواز شهادت گرفت
بجنورد - ایرنا - مرتضی زرهرن شهید مدافع حرم شیروان که قبل از اعزام به سوریه به زیارت امام حسین (ع) و عتبات عالیات مشرف شد و مجوز شهادتش را برای دفاع از حرم آل الله از سرور و سالار شهیدان گرفت.
پدر و مادر بی‌رحمی که برای معروف‌شدن پسرشان را کشتند!+ عکس
پدر و مادر بی رحمی در نیوجرسی برای معروف شدن و لاکچری نشان دادن خود، پسر ۴ ماهشان را خفه و با سلفی گرفتن از جسد وی خود را در فضاهای مجازی معروف کردند.
مظنه اجاره‌بهای آپارتمان نوساز در تهران
آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت معاملات انجام شده رهن آپارتمان نوساز در مناطق شهری تهران طی تیر ماه 97 است.
شکست ٤ گله حریف استقلال در آسیا
تیم فوتبال السد با نتیجه ٤-١ برابر دویسبورگ شکست خورد.
استاندار: بیکاری در کردستان پارسال 1.5 درصد کاهش یافت
10 میلیون سهم در بورس سمنان معامله شد
همت ویژه دولت برای تسهیل و رفع موانع تولید در کردستان
فرماندار تنکابن از بانکها انتقاد کرد
تسهیلات اشتغال به روستاییان اعطا می شود
3151 واحد صنفی آسیب دیده زلزله تسهیلات دریافت می کنند
پرداخت مطالبات رانندگان باری خراسان شمالی پیگیری می شود
112هزار گنبدی زیرپوشش خدمات تامین اجتماعی هستند
طرح های آبخیزداری 300 میلیون دلار اعتبار دارد
26 میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون در قزوین پرداخت شد