بورس‌،‌بانک و بیمه

تمامی آمار اشتغال در استانها واقعی است
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل امور استانهای وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: تمامی آمار اشتغال در سطح استان ها واقعی است و در سامانه به ثبت می رسد.
تسهیلات به مثابه مفر رهایی از بیکاری
ایلام- ایرنا - با شدت گرفتن بیکاری جوانان دانش آموخته و همچنین تاثیرگذاری بسیاری مولفه های دیگر نظیر مهاجرت و آسیب ها و ...دولت بر آن شد تا با پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی، اشتغال فراگیر و اشتغال خانگی راهی برای حل این مسایل بیابد.
نوسان ارزی دامن الکامپ را گرفت
تهران- ایرنا- سامانه ارزی محصولات و خدمات فناوری کشور امروز راه افتاد تا برخی مشکلات فعالان عرصه مانند حاضران در بیست و چهارمین نمایشگاه الکترونیک و کامپیوتر (الکامپ) را حل کند؛ امری که به گفته مدیر اجرایی این رویداد، حضور کمرنگ شرکت های سخت افزاری در نمایشگاه را رقم زده است.
مالیات خراسان شمالی 220 میلیارد ریال به شهرداریها پرداخت
بجنورد- ایرنا- مدیرکل امور مالیاتی خراسان شمالی گفت: 220 میلیارد ریال از درآمدهای مالیات بر ارزش افزوده استان در چهارماه نخست امسال به حساب شهرداریها و دهیاریهای استان واریز شده است.
صندوق جسورانه سرمایه گذاری حامی جدید در حوزه معادن است
تهران- ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: صندوق جسورانه سرمایه گذاری به عنوان حامی جدید ایده ها در حوزه معدن و صنایع معدنی است که با کمک سازمان بورس ایجاد و راه اندازی شد.
برق پنج ساختمان مرکزی بانک ها قطع شد
تهران- ایرنا- شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد: برق ساختمان مرکزی پنج بانک و 25 ساختمان اداری در پایتخت به علت رعایت نکردن الگوی مصرف و بخشنامه استانداری مبنی بر مدیریت و کاهش مصرف انرژی، قطع شد.
بیمه زنان خانه دار در گیلان استقبال شد
رشت - ایرنا - مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با اشاره به استقبال از بیمه زنان خانه دار در این استان گفت: زنان علاقمند برای تحت پوشش قرار گرفتن این نوع بیمه، می توانند در زیر گروه مشاغل آزاد در زمره بیمه زنان خانه دار قرار گیرند.
بیشترین طرح اشتغال مربوط به شهرستان بیرجند است
بیرجند - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: بیشترین طرح اشتغال برای پرداخت تسهیلات مربوط به شهرستان بیرجند و بیشترین رقم پرداختی مربوط به شهرستان بشرویه بوده است.
297 میلیارد تومان طرح به بانک های خراسان جنوبی معرفی شد
بیرجند - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی گفت: 448 میلیارد تومان طرح کشاورزی در سامانه کارا به کارگروه استانی ارسال و 297 میلیارد تومان به بانک های عامل معرفی شده است.
درودیان: استقلال بانک مرکزی در شرایط کنونی آدرس‌دهی غلط است
تهران – ایرنا – امام جمعه موقت تهران در خطبه‌ دوم نماز جمعه 22 تیر 97 عدم استقلال بانک مرکزی را دلیل مشکلات اقتصادی و تورم خواند؛ اما نگاه کارشناسان در این زمینه چیست؟
تسهیلات کم بهره به دفترهای مسافرتی هرمزگان پرداخت می شود
بندرعباس - ایرنا - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان گفت: امسال تسهیلات کم بهره به دفترهای خدمات مسافرتی با داشتن بیشترین تور گردشگری در این استان پرداخت می شود.
مردم برای سرمایه گذاری مطلع و راهنمایی شوند
بیرجند - ایرنا - رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی گفت: سند توسعه استان در حوزه های مختلف سال های قبل مشخص شده اما هنوز کسی نیست مردم را برای سرمایه گذاری در حوزه های تاثیرگذار راهنمایی کند.
اولویت تسهیلات اشتغال با مناطق روستایی و عشایری است
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی با اعلام اینکه پرداخت تسهیلات اشتغال در مناطق روستایی و عشایری در اولویت است گفت: فرمانداران، بخشداران و دهیاران پیوسته در ارتباط با این تسهیلات اطلاعات لازم را در اختیار جوامع روستایی قرار دهند.
شعبه تامین اجتماعی مه ولات به بهره برداری رسید
تربت حیدریه - ایرنا - همزمان با هفته تأمین اجتماعی با حضور معاون فرهنگی ، اجتماعی و مشاور مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی ، مدیر کل تامین استان ،نماینده مردم تربت حیدریه ، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی ومسئولان مه ولات ، شعبه تأمین اجتماعی در این شهرستان افتتاح شد.
4 میلیون و 389 هزار سهم در تالار بورس کیش معامله شد
کیش- ایرنا - تعداد 3 میلیون و 389 هزار سهم به ارزش 13 میلیارد و 652 میلیون ریال امروز شنبه در تالار بورس اوراق بهادار کیش خرید و فروش شد.
فرار بیمه ای چالش اصلی تامین اجتماعی خراسان شمالی است
بجنورد- ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی با بیان اینکه فرار بیمه ای به عنوان بزرگ ترین چالش این استان است گفت: میانگین ضریب پوشش بیمه ای کشور 42 درصد و در استان 38 درصد است.
تسهیلات 60 طرح اشتغال در خراسان جنوبی پرداخت شد
بیرجند - ایرنا - مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی گفت: از زمان ابلاغ تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری 19 میلیارد و 900 میلیون تومان تسهیلات برای 60 طرح اشتغال در استان پرداخت شده است.
بازگشت شاخص بورس به کانال 108 هزار واحدی
تهران- ایرنا- شاخص بورس امروز (شنبه) 588 پله کاهش یافت و به 108 هزار و 916 واحد رسید.
هند با تاسیس بانک ایرانی موافقت کرد
تهران - ایرنا - روزنامه هندی 'ایندیَن اکسپرس' روز شنبه گزارش داد که وزیر دارایی این کشور بانک مرکزی هند را مجاز دانست تا قبل از آعاز تحریم های آمریکا علیه ایران، با تاسیس یک شعبه از بانک ایرانی پاسارگاد در این کشور و بطور مشخص در بمبئی موافقت کند.
54 میلیون سهم در بورس همدان معامله شد
همدان-ایرنا- مدیر بورس منطقه ای همدان گفت: 54 میلیون و 820 هزار و 618 سهم هفته گذشته در تالار بورس همدان معامله شد.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه اقتصادی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

آیا حریم خصوصی به کلی مرده است؟
​به کار گیری فناوری «ریکوگنیشن» به شکل دلهره آوری از آینده ای تیره و تار حکایت دارد. این نرم افزار برای شناسایی تا ۱۰۰ چهره در یک تصویر یا ویدئو طراحی شده و می تواند احساسات و هیجانات و اعمال سوژه ها را نیز شناسایی کنند.
برادرانی که در شهادت از یکدیگر سبقت گرفتند
سال ۶۱ شهید علی‌اکبر خانی با بردارش شهید محمدرضا خانی به این نتیجه می‌رسند که محمدرضا بماند، علی اکبر به جبهه اعزام شود؛ لذا علی‌اکبر برای خداحافظی با اقوام به یزد می‌رود؛ اما وقتی برمی‌گردد، می‌بیند که محمدرضا زودتر از او به جبهه اعزام شده است.
نادر طالب زاده:‌ تصور حل شدن مسائل با «قدم زدن» ساده‌انگاری بود
نادر طالب‌زاده می‌گوید رسانه‌ در ایران انقلابی عمل نمی‌کند.
شیعیانی که با شفاعت فاطمه معصومه ( ع) بهشتی می‌شوند
حضرت معصومه(س)،فرزند حضرت موسی بن جعفر(ع) و خواهر بزرگوار امام رضا (ع) از امامزادگانی که از مقام والایی برخوردار هستند، است.
قابلیت جدید حذف دستی فالوورهای مزاحم از اینستاگرام
قابلیتی که مدت‌هاست از آن حرف زده می‌شود، وارد فاز اجرایی شده است.
در جستجوی «مسیح» در حرم شاهچراغ
خادم حرم شاهچراغ(ع) می گوید: یکی از القاب احمد بن موسی «امین ولایت» است زیرا با وجود مراجعه مردم برای امامت، ایشان حق امامت را ادا، امام رضا(ع) را به عنوان امام هشتم معرفی و با ثامن الائمه(ع) بیعت کردند.
تک‌تابعیتی، نه دو‌تابعیتی!
اینکه سفیر جدید ایران در فنلاند دوتابعیتی است یا نه، علی‌رغم اهمیت آن، موضوع این وجیزه نیست. در این نوشته روی سخن با کسانی است که از کنار پدیده «دوتابعیتی‌ها» به آسانی عبور می‌کنند و اصرار دارند آن را کم ‌اهمیت قلمداد کنند! بخوانید!
پنج چیزی که انسان در لحظه مرگش می‌بینید؟
همه ما مطالبی را از سختی و ترسناک بودن زمان جان دادن شنیده ایم و اینکه هر فردی توان مقابله با آن را ندارد.
جنبه برخی بازیکنان استقلال خیلی کم است
پیشکسوت باشگاه استقلال مدعی است وینفرد شفر از احساسات هواداران سوءاستفاده می‌کند.
مقاوم شدن صفحه گوشی در برابر 15 بار افتادن متوالی
شرکت "کورنینگ"(Corning) آخرین فناوری خود برای حفاظت از صفحه نمایش موبایل را با نام "Gorilla Glass ۶" معرفی کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

خواراکی‌هایی که صبح بمب انرژی شما هستند
انواع مختلفی از دانه‌های خوراکی وجود دارند که می‌توانند با خستگی صبحگاهی مقابله کنند. این مواد غذایی کالری کمی دارند و سرشار از مواد مغذی هستند که به حفظ و تقویت سلامت بدن کمک می‌کنند.
شهیدی که در مرقد امام حسین (ع) جواز شهادت گرفت
بجنورد - ایرنا - مرتضی زرهرن شهید مدافع حرم شیروان که قبل از اعزام به سوریه به زیارت امام حسین (ع) و عتبات عالیات مشرف شد و مجوز شهادتش را برای دفاع از حرم آل الله از سرور و سالار شهیدان گرفت.
پدر و مادر بی‌رحمی که برای معروف‌شدن پسرشان را کشتند!+ عکس
پدر و مادر بی رحمی در نیوجرسی برای معروف شدن و لاکچری نشان دادن خود، پسر ۴ ماهشان را خفه و با سلفی گرفتن از جسد وی خود را در فضاهای مجازی معروف کردند.
مظنه اجاره‌بهای آپارتمان نوساز در تهران
آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت معاملات انجام شده رهن آپارتمان نوساز در مناطق شهری تهران طی تیر ماه 97 است.
شکست ٤ گله حریف استقلال در آسیا
تیم فوتبال السد با نتیجه ٤-١ برابر دویسبورگ شکست خورد.
استاندار: بیکاری در کردستان پارسال 1.5 درصد کاهش یافت
10 میلیون سهم در بورس سمنان معامله شد
همت ویژه دولت برای تسهیل و رفع موانع تولید در کردستان
فرماندار تنکابن از بانکها انتقاد کرد
تسهیلات اشتغال به روستاییان اعطا می شود
3151 واحد صنفی آسیب دیده زلزله تسهیلات دریافت می کنند
پرداخت مطالبات رانندگان باری خراسان شمالی پیگیری می شود
112هزار گنبدی زیرپوشش خدمات تامین اجتماعی هستند
طرح های آبخیزداری 300 میلیون دلار اعتبار دارد
26 میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون در قزوین پرداخت شد