دولت

وحدت و همدلی ملت، صدای تهدید دشمنان را پایین می آورد
گنبدکاووس - ایرنا - وزیر اطلاعات با تاکید بر ضرورت تقویت وحدت و همدلی بیشتر بین مردم و مسئولان درنظام جمهوری اسلامی، خاطرنشان کرد: وحدت و همدلی در داخل کشور، صدای تهدید دشمنان را پایین می آورد.
وحدت و همدلی ملت، صدای تهدید دشمنان را پایین می آورد
گنبدکاووس - ایرنا - وزیر اطلاعات با تاکید بر ضرورت تقویت وحدت و همدلی بیشتر بین مردم و مسئولان درنظام جمهوری اسلامی، خاطرنشان کرد: وحدت و همدلی در داخل کشور، صدای تهدید دشمنان را پایین می آورد.
دولت برای رفع مشکلات جامعه با تمام توان تلاش می کند
گرگان - ایرنا - نماینده ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت: دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات جامعه از جمله بیکاری و اشتغال جوانان، تمام توان خود را به کار گرفته است.
آیت الله جوادی آملی: بخش دولتی باید کوچک شود
قم - ایرنا - آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید گفت: دولت باید با کوچک سازی خود، کارها را به دست مردم واگذار و به وظیفه نظارتی خود عمل کند.
نظر دولت در طرح استانی شدن انتخابات لحاظ شده است
تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر عدم مغایرت طرح استانی شدن با لایحه جامع انتخابات، گفت: نمایندگان نظر دولت و کمیته تخصصی را در طرح استانی شدن انتخابات لحاظ کردند.
دولت از انتقاد سازنده و راهگشا صمیمانه استقبال می‌کند
رئیس دفتر رئیس‌جمهور ضرورت حفظ و تقویت وحدت و همدلی در داخل کشور را مورد تأکید قرار داد و گفت: در شرایط فعلی که آمریکا از هر وسیله ای برای ناامید کردن مردم نسبت به آینده انقلاب و کشور استفاده می کند، همه وظیفه داریم که با وحدت کلمه با توطئه ها مقابله کنیم.
مشاور رییس جمهور: اعتبار غرب به برجام گره خورده است
گرگان - ایرنا - مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به اینکه اعتبار و آبروی غرب در گرو برجام است، گفت: اروپا برای برای حفظ و اعتبارش در جامعه بین الملل به دنبال حفظ برجام است.
حفظ و تقویت وحدت و همدلی ضروری است
گرگان - ایرنا - رییس دفتر رییس جمهور حفظ و تقویت وحدت و همدلی در داخل کشور را ضروری دانست و گفت: در شرایط کنونی که آمریکا از هر وسیله ای برای ناامید کردن مردم نسبت به آینده انقلاب و کشور استفاده می کند، همه وظیفه داریم با وحدت کلمه با توطئه ها مقابله کنیم.
واعظی: حفظ و تقویت وحدت و همدلی در کشور ضروری است
تهران - ایرنا- رییس دفتر رییس جمهوری حفظ و تقویت وحدت و همدلی در داخل کشور را ضروری دانست و گفت: در شرایط فعلی که آمریکا از هر وسیله ای برای ناامید کردن مردم نسبت به آینده انقلاب و کشور استفاده می کند، همه وظیفه داریم که با وحدت کلمه با توطئه ها مقابله کنیم.
گرگانی ها از رییس جمهوری استقبال کردند
گرگان - ایرنا - دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه پس از سخنرانی در جمع مردم گنبدکاووس، وارد گرگان مرکز استان گلستان شد و مورد استقبال پرشور مردم این شهرستان قرار گرفت.
گرگانی ها از رییس جمهوری استقبال کردند
گرگان - ایرنا- دکتر حسن روحانی رییس جمهوری روز دوشنبه پس از سخنرانی در جمع مردم گنبدکاووس، وارد گرگان مرکز استان گلستان شد و مورد استقبال پرشور مردم این شهرستان قرار گرفت.
فرآیند معدوم کردن محموله گوشت هواپیمای 707 را کنترل می کنیم
تهران - ایرنا – رییس جهاد کشاورزی استان البرز گفت: فرآیند معدوم کردن محموله گوشت هواپیمای 707 را از ابتدا تا زمان دفن به صورت کامل کنترل و دنبال می کنیم.
اقوام شرق گلستان در استقبال از رییس جمهوری سنگ تمام گذاشتند
گنبدکاووس - ایرنا - اقشار مختلف مردم شیعه و اهل سنت شرق گلستان بویژه مردم گنبدکاووس با حضور پرشور و گسترده خود در سخنرانی مرمی رییس جمهوری، نشان دادند مردمانی مهمان نواز هستند و در استقبال از کاروان دولت تدبیر و امید سنگ تمام گذاشتند.
دریافت کنندگان ۱۲ میلیون دلار و ۷ میلیون روپیه ارز دولتی محکوم شدند
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از رسیدگی به ۳ پرونده تخلف ارزی خبر داد.
تعیین اعتبار 60 هزار میلیارد تومانی برای توسعه اشتغال
دبیر هیات دولت با اشاره به تاکید دولت بر ایجاد فرصت‌های شغلی جدید گفت: 60 هزار میلیارد تومان برای توسعه اشتغال در نظر گرفته شده است.
نواقص میز خدمت در دستگاه های اجرایی آذربایجان غربی رفع شود
ارومیه - ایرنا - سرپرست دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان غربی، رفع نواقص میز خدمت دستگاه های اجرایی استان را خواستار شد و گفت: بخشنامه های ابلاغی بر اولویت و اصالت ارایه خدمات به صورت الکترونیکی تاکید دارد.
معاونت سیاسی، کرسی بی‌وفای وزارت کشور
تهران-ایرناپلاس- معاونت سیاسی وزارت کشور در پنجمین سال دولت تدبیر و امید، در انتظار پنجمین مدیر است؛ معاونت مهمی که تأثیر مستقیمی بر تحولات و رویداد‌های سیاسی کشور دارد، هنوز نتوانسته ثبات را تجربه کند و در انتظار تصمیم وزیر کشور است.
دستورالعمل تدوین، اجرا و تفریغ بودجه شهرداری ها ابلاغ شد
تهران - ایرنا - معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از ابلاغ دستورالعمل «طرز تهیه و تدوین، اجرا و تفریغ بودجه شهرداری» از سوی وزیر کشور به استانداران به منظور اجرا در شهرداری‌های سراسر کشور خبر داد.
شاخص مهم لایحه بودجه پایداری آن در برابر تحریم هاست
بجنورد- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: دولت در لایحه بودجه سال 98، توجه ویژه ای به پایداری اقتصاد در برابر تحریم ها داشته و این امر یکی از شاخصه های مهم این لایحه است.
پرهیز از بخشی نگری موجب توجه به مناطق محروم می شود
تهران-ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: باید با پرهیز از بخشی نگری به دولت کمک کرد هنگام تدوین بودجه توجه کافی به مناطق محروم داشته باشد تا توسعه متوازن و عدالت محور در کشور ایجاد شود.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

توضیح درباره قیمت‌های جدید محصولات سایپا
شرکت خودروسازی سایپا توضیحاتی در خصوص قیمت جدید محصولات این شرکت ارائه کرد.
افزایش حق مسکن کارگران فردا نهایی می‌شود
معاون امور روابط کار وزیر کار گفت: افزایش حق مسکن در نشست دوشنبه شورای عالی کار، به عنوان یک مزیت جنبی مزد، نهایی می‌شود.
طرح مجلس برای اختصاص بنزین به ازای هر ایرانی
سخنگوی کمیسیون انرژی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی درباره جزئیات طرح نمایندگان درباره اختصاص بنزین به ازای هر ایرانی توضیحاتی داد.
تحقیق و تفحص از بانک شهر تصویب شد
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از تصویب تفحص از بانک شهر در کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد.
آخرین قیمت سکه، طلا و ارز در آخرین روز دی ماه
امروز نرخ خرید دلار در بانک‌ها و معامله دلار در بازار آزاد نسبت به روز گذشته تغییر محسوسی نداشته و ثبات نسبی داشت. اما قیمت سکه طرح قدیم با اندکی کاهش نسبت به روز گذشته همراه بود.
قطعه‌سازان واردکننده قطعات شدند
نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخواردر مجلس شورای اسلامی گفت: تعدادی از شرکت‌های قطعه‌ساز داخلی، تحت عناوین مختلف با واردات قطعات، زمینه‌ساز اخراج و بیکاری موقت 260 هزار کارگر از صنایع خودروسازی و شرکت‌های زیرمجموعه این صنعت شدند.
گعده‌های حاشیه‌ جلسه‌ علنی امروز مجلس
جلسه‌ی علنی امروز مجلس، حاشیه‌هایی را در پی داشت.
اَبَرماه امشب مهمان آسمان ایران می‌شود
امشب آسمان ایران مهمان دو پدیده زیبای خسوف و اولین اَبَرماه بهمن خواهد بود که قسمتی از این پدیده نیز در اصفهان قابل مشاهده است.
زیباکلام: مردم صدا و سیما را قبول ندارند
صادق زیباکلام در مورد پخش مستند وزارت اطلاعات درباره اسماعیل بخشی از تلویزیون در توئیتی نوشت: «مشکل اساسی صدا وسیما آنست که هنوز متوجه نشده سالهاست مردم میان روایت آن تشکیلات با درآمدهای چند هزار میلیاردی اش(۴۰۰۰میلیارد تومان بودجه پیشنهادی آن در سال۹۸است) ازیکسو و روایت بانو سپیده قلیان و آقای اسماعیل بخشی بادرامدهایی که ماههاست نگرفته اند از سویی دیگر،دومی را قبول دارند.»
سوءاستفاده از سامانه «همتا» برای قاچاق موبایل
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی از صدور حکم ۱۴ میلیاردی برای فرد سوءاستفاده کننده از سامانه همتا برای ریجستری گوشی تلفن همراه خبر داد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

پیشکسوتان در بدرقه پیکر سلیم نیساری
مراسم تشییع پیکر سلیم نیساری آغاز شد.
سرودهایی در رثای ام الشهدا:ˮتا فاطمه زنده‌ست علی خانه‌نشین نیستˮ
مجموعه اشعار آیینی ویژه شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها منتشر شد.
معاندها از راه سینما وارد نمی‌شوند
ایرج تقی پور گفت:کسانی که معاند هستند از راه سینما وارد نمی شوند. با سینما هیچ جای دنیا نه می شود انقلاب کرد و نه می شود جلوی انقلابی را گرفت.
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان قزوین منصوب شد
قزوین - ایرنا - علیرضا خزائلی روز یکشنبه با صدور حکمی از سوی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی به عنوان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین منصوب شد.
اجرای پایلوت طرح پیشگیری اولیه از اعتیاد در مناطق آسیب خیز ۴ استان
معاون توسعه، پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه قصد داریم طرح‌های پیشگیری را با هماهنگی خیریه‌ها و موسسات مردم نهاد در مناطق آسیب خیز پیش ببریم بر ضرورت ورود خیرین به حیطه پیشگیری تاکید کرد.
خجسته: از دولت انتظار داشتیم که در بودجه 98 معیشت مردم را شفاف ببیند
سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها از رایزنی برای تغییر بودجه اجتناب کنند
دستگاه ها از رایزنی های دوباره برای تغییر بودجه اجتناب کنند
خطاب و عتاب استاندار به مدیرکل غایب در جلسه
لایحه پالرمو به کمیسیون های مجمع تشخیص ارجاع شد
فرماندار: تعطیلی ادارات سیروان صحت ندارد
واعظی در مراسم ترحیم اعتمادیان مجاهد انقلابی حضور یافت
روحانی درگذشت پدر شهیدان کریمی هویه را تسلیت گفت
وزارت کشور دخالتی در تعیین محل اقامت اجباری محکومان ندارد
ایران خواهان روابط دوستانه با همه کشورهای همسایه و منطقه است