دولت

ظریف: بازگرداندن تحریم ها علیه ایران به معنای خروج از برجام است
تهران- ایرنا- وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه بازگرداندن تحریم های آمریکا علیه ایران به معنای خروج از برجام است، به پیامدهای این خروج اشاره کرد و گفت که خروج متقابل از برجام و احتمالا از پیمان منع گسترش هسته ای از گزینه های ایران است.
علوی: تولیدکنندگان سرداران اقتصادی کشور هستند
مراغه - ایرنا - وزیر اطلاعات گفت: سرمایه گذاران و تولید کنندگان سرداران اقتصاد کشور هستند و دولت با محترم شمردن آنها، به دنبال رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در کشور است.
دبیر کل سازمان ملل متحد از برجام حمایت کرد
نیویورک- ایرنا- دبیرکل سازمان ملل متحد در دیدار با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران از برجام حمایت کرد و خواستار پایبندی همه طرف ها به تعهدات خود در این توافقنامه شد.
روحانی: اکثر مشکلات کشور ریشه مالی دارد
تبریز- ایرنا- رییس جمهوری با بیان اینکه اکثر مشکلات کشور ریشه مالی و کمبود سرمایه دارد، گفت: گله های مردم حق است اما منابع و امکانات برای حل مشکلات موجود محدود است و ما در حال حاضر توان پاسخگویی به تمام خواسته ها را نداریم.
درخواست پزشکیان از رییس جمهور:

اصل ۱۵ قانون اساسی برای همه اجرا شود
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اصل ۱۵ قانون اساسی برای همه اجرا شود تا بهانه دست تجزیه طلبان و اختلاف افکنان ندهیم.
افتتاح 2828 پروژه ی ارتباطی-مخابراتی و فناوری اطلاعات در آذربایجان شرقی
همزمان با دومین سفر استانی دولت تدبیر و امید به آذربایجان شرقی 2828 پروژه ارتباطی _ مخابراتی با سرمایه گذاری 397 میلیارد تومانی از طریق ویدیو کنفرانس توسط رئیس جمهور افتتاح شد.
گله های مردم حق است؛ توان پاسخ به همه خواسته ها را نداریم
تبریز- ایرنا- رییس جمهوری با بیان اینکه اکثر مشکلات کشور ریشه مالی و کمبود سرمایه دارد، گفت: گله های مردم حق است اما منابع و امکانات برای حل مشکلات موجود محدود است و ما در حال حاضر توان پاسخگویی به تمام خواسته ها را نداریم.
کرباسیان: تک نرخی شدن ارز راه قاچاق را بسته است
تهران- ایرنا- وزیر اقتصاد و دارایی در حمایت از تک نرخی شدن دلار گفت: این کار راه قاچاق کالا را به کشور بسته است.
امیری: اتحاد مسئولان پیامدهای مثبتی در عرصه بین المللی دارد
تبریز- ایرنا- معاون پارلمانی رئیس جمهوری با بیان اینکه اتحاد و همدلی مسئولان کشوری و سران سه قوه، پیامدهای مثبتی در عرصه بین المللی برای ایران دارد، گفت: دولت دوازدهم برای افزایش همدلی و همکاری با قوه قضاییه و مقننه در راستای خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.
امیری: اتحاد مسوولان پیامد های مثبتی در عرصه بین المللی دارد
تبریز- ایرنا- معاون پارلمانی رئیس جمهوری با بیان اینکه اتحاد و همدلی مسوولان کشوری و سران سه قوه، پیامدهای مثبتی در عرصه بین المللی برای ایران دارد، گفت: دولت دوازدهم برای افزایش همدلی و همکاری با قوه قضاییه و مقننه در راستای خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.
دولت برای خدمت رسانی به مردم بی وقفه تلاش می کند
تبریز - ایرنا - معاون پارلمانی رییس جمهوری با بیان اینکه دولت برای خدمت رسانی به مردم بی وقفه تلاش می کند، گفت: دولت می کوشد رفاه اجتماعی و سطح معیشتی مردم را ارتقا بخشد و شهروندان جامعه در همه نقاط کشور از خدمات دریافتی احساس رضایت داشته باشند.
تلاش دولت برای خدمات رسانی به مردم بی وقفه است
تبریز - ایرنا - معاون پارلمانی رییس جمهوری با بیان اینکه دولت برای خدمت رسانی به مردم بی وقفه تلاش می کند، گفت: دولت می کوشد رفاه اجتماعی و سطح معیشتی مردم را ارتقا بخشد و شهروندان جامعه در همه نقاط کشور از خدمات دریافتی احساس رضایت داشته باشند.
علوی: دولت لحظه ای در رفع مشکلات مردم درنگ نکرده است
مراغه - ایرنا - وزیر اطلاعات با اشاره به تلاش دولت در خدمت به مردم گفت: دولت تدبیر و امید با وجود کاهش قیمت نفت، مشکلات اقتصادی و تحریم ها، لحظه ای در رفع مشکلات مردم درنگ نکرده است.
روحانی: هزینه زیرپا گذاشتن برجام برای آمریکا بسیار بالاست
تبریز - ایرنا - رییس جمهوری گفت: ما در این پنج سال هزینه دشمن را بالا بردیم و اگر برجام به هم بخورد، برنامه داریم؛ اگر آمریکا برجام را زیرپا بگذارد بالاترین هزینه را در جهان پرداخت خواهد کرد.
استاندار اصفهان: کم کاری مدیران، خیانت به مردم است
اصفهان-ایرنا-استاندار اصفهان گفت: کم کاری مدیران، خیانت به مردم است و این برای بنده به عنوان مدیر عالی استان قابل تحمل نیست.
روحانی: کار دولت این است که موانع را از پیش پای مردم بردارد
رییس‌جمهور گفت: یکی از کارهای دولت این است که موانع را از پیش پای مردم بردارد و به آنها کمک کند چرا که مردم همه کاره این کشور هستند.
۳۳ طرح توسعه‌ای در آذربایجان شرقی با اعتباری حدود ۳ هزار میلیارد تومان افتتاح شد
رئیس‌ جمهور در جلسه توسعه و برگزیدگان استان آذربایجان شرقی ۳۳ طرح و پروژه را در حوزه‌های صنعت، کشاورزی، بهداشت و درمان، عمران و شهرسازی و خدماتی به طور همزمان در شهرستان‌های مختلف استان افتتاح و دستور آغاز عملیات اجرایی تعدادی از این پروژه‌ها را صادر کرد.
بهره‌برداری از مرکز سوانح و سوختگی بیمارستان سینا تبریز با حضور  رییس جمهور
مرکز ۶۴ تختخوابی سوانح و سوختگی بیمارستان سینا تبریز با حضور رئیس جمهور افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
مردم آذربایجان در دفاع از نظام کارنامه درخشانی دارند
مراغه - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان گفت: مردم آذربایجان همواره حماسه ساز بوده و در همه صحنه ها به خصوص در دفاع از کیان میهن و نظام جمهوری اسلامی کارنامه درخشان و ارزشمندی دارند.
استاندار: مردم آذربایجان شرقی در بزنگاه ها حماسه ساز بودند
تبریز- ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از حضور حماسی مردم استان در آیین استقبال از رییس جمهوری و با بیان اینکه مردم استان همواره حماسه ساز بوده اند، گفت: این حضور و همراهی مردم موجب یاس و ناامیدی ترامپ و همفکرانش است.
>> > ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

مجلس
مجلس

آخرین اخبار

چه کسی مقصر بازار پر نوسان امروز است؟
در آخرین اظهارات منتشر شده از طرف رئیس محترم دولت، عملکرد دولت نهم و دهم، رسانه‌ها و فضای روانی عامل وضع موجود بازار شناخته شده و هنوز هم بر سیاست‌های خود اصرار می‌ورزند.
دیدار دانمارک و استرالیا به روایت آمار
آمار نشان می‌دهد دیدار تیم‌های دانمارک و استرالیا نزدیک و پایاپای بوده است.
سقوط یک هواپیمای شناسایی اماراتی در سواحل جیزان عربستان
یک هواپیمای شناسایی اماراتی به همراه دو خلبان آن در سواحل جیزان عربستان سقوط کرد.
واکنش زنگنه به احتمال افت صادرات نفت ایران
وزیر نفت گفت: تلاش آمریکا برای اعمال فشار بر ایران، مهم‌ترین عامل رشد قیمت نفت در هفته‌های اخیر بوده است و آن‌ها بزودی به ناکارآمدی روش‌های خود پی می‌برند.
ترامپ می خواهد بخشی از ظرفیت های اقتصادی از دست رفته آمریکا را احیا کند
ساسان شاه ویسی تحلیلگر مسائل مسائل اقتصادی به قدس آنلاین گفت: به نظر می رسد سیاست های جدیدترامپ تنها دوران گذار را تحت پوشش قرار می دهد تا بتواند از طریق این اقدامات بخش بزرگی از اقتصاد از دست رفته امریکا را ترمیم کند.
چهار گزینه برای استاندار جدید کرمان به  وزارت کشور پیشنهاد شده است
کرمان- ایرنا- رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به اینکه استعفای استاندار این استان برای دولت و همچنین مجمع غافلگیر کننده بود گفت : چهار گزینه برای انتخاب استاندار جدید به وزارت کشور پیشنهاد شده است.
درس تاریخ ظریف برای پامپئو
وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار نسخه انگلیسی یادداشت خود در پاسخ به همتای آمریکایی‌اش، این مطلب را به مثابه درس تاریخ برای کسانی دانست که نمی‌خواهند از گذشته عبرت گیرند.
جاسوس عالی رتبه
... فرقی نمی‌کند! چه اسرائیلی‌ها راست بگویند و وزیر سابق شان برای ایران جاسوسی کرده باشد و چه بازی خبری - اطلاعاتی به راه انداخته باشند و بخواهند به جهانیان بگویند ایرانی‌ها دارند در همه کشورهای جهان جاسوس استخدام می‌کنند. در هر حال هر دو سرِ ماجرا انگار به ضررشان تمام می‌شود و به قول برخی از شبکه‌های خبری این ماجرا نشان از قدرت اطلاعاتی ایران دارد.
استاد مشهور برنامه اخلاق در خانواده دار فانی را وداع گفت
حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعلی‌اکبر حسینی استاد اخلاق مشهور دار فانی را وداع گفت.
برترین بازیکن دیدار تیم‌های دانمارک - استرالیا
کریستین اریکسن به عنوان برترین بازیکن دیدار دانمارک - استرالیا در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ انتخاب شد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

ابتکار در ورزشگاه آزادی بازی ایران و اسپانیا را دید
تهران - ایرنا - معاون امور زنان ریاست جمهوری برای دیدن بازی ایران اسپانیا ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی را انتخاب کرد تا در جمع شهروندان تهرانی این بازی را به تماشا بنشیند.
واکنش سعید عزت اللهی به باخت مقابل اسپانیا
سعید عزت‌اللهی پس از شکست یک بر صفر برابر اسپانیا گفت: بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم و حتی می‌توانستیم به پیروزی هم دست پیدا کنیم، اما متأسفانه تا حدودی بدشانس بودیم.
شادی مردم تهران برای شکست غیرتمندانه مقابل اسپانیا
تهران - ایرنا - تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار خود در جام جهانی 2018 روسیه در یک بازی خوب و غیرتمندانه با گل به خودی، مقابل اسپانیا قهرمان جهان شکست خورد تا مردم به پاس حمایت از تیم ملی ساعاتی در خیابان ها شادی کنند.
ابوریحان مثال دانش‌طلبی در تاریخ علم است
رئیس فرهنگستان علوم در چهارمین دوره تجلیل از پژوهشگران جوان برجسته علوم‌پایه کشور که امروز 31 خرداد در فرهنگستان علوم برگزار شد، ابوریحان بیرونی را مثال دانش‌طلبی دانست و گفت: گرامیداشت وی روز مناسبی برای تجلیل از دانشمندان است.
مسئول بمب گذاری گروه تروریستی تحریرالشام کشته شد
دمشق- ایرنا- 'ابواحمد شروخ' مسئول یگان بمب گذاری گروه تروریستی تحریرالشام (جبهه النصره سابق) در غرب حلب به هلاکت رسید.
وزیرکشور: امنیت خوبی در مرزهای خراسان شمالی حاکم است
تحقق شاخص های اقتصاد مقاومتی راهبرد کنونی دولت است
پایانه جدید فرودگاه بجنورد افتتاح شد
میز خدمت از اول تیر در استانداری مازندران مستقر می شود
وزیر کشور وارد خراسان شمالی شد
دولت تسهیلات ویژه برای توسعه مناطق محروم در نظر گرفته است
دولت تسهیلات ویژه برای توسعه مناطق محروم در نظر گرفته است
نارضایتی مردم از دستگاه های دولتی نشاط را از جامعه می گیرد
حضور خانواده‌ها در ورزشگاه با دستور رئیس‌جمهور
منتقدان و معترضان نباید سوژه امنیت کشور باشند-مردمی مایوس از آینده ممکن است پرخاشگری کنند