دولت

مقام وزارت خارجه: خوراک آماده دام مشمول تحریم نمی شود
تهران- ایران- سرپرست اداره تسهیل بخش خصوصی و جلب همکاری ایرانیان وزارت امورخارجه اعلام کرد تجارت خوراک دام، طیور و آبزیان مشمول تحریم ها علیه ایران نمی شود و این رویه، مستثناست.
معاون رئیس‌جمهوری: کارآفرینی به ارزش تبدیل شود
رشت - ایرنا - معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری با تاکید بر ضرورت توجه به نوآوری و کارآفرینی گفت: کارآفرینی بایستی به یک ارزش تبدیل شود.
معاون علمی رئیس‌جمهوری: کارآفرینی به ارزش تبدیل شود
رشت - ایرنا - معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری با تاکید بر ضرورت توجه به نوآوری و کارآفرینی گفت: کارآفرینی بایستی به یک ارزش تبدیل شود.
حاکمیت باید مانع ساخت و ساز در مناطق پرخطر شود
تهران - ایرنا - معاون وزیر و رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: حاکمیت باید مانع از ساخت و ساز و ایجاد شهرهای جدید در مناطق پرخطر شود.
نقش آیت‌الله یزدی در شناساندن آیت‌الله شبیری به نسل جوان
مشاور فرهنگی رییس جمهور به نامه اخیر رئیس م شورای عالی جامعه مدرسین خطاب به یکی از مراجع تقلید واکنش نشان داد.
دموکراسی امروز عراق یک نمونه برای کشورهای منطقه است
معاون اول رییس‌جمهور از دموکراسی امروز در عراق بعنوان یک نمونه برای کشورهای منطقه یاد کرد و گفت: دولت و مردم ایران برای عبور از مسائل و چالش‌ها همواره در کنار دولت و ملت عراق بوده و خواهند بود.
رای بالای مجلس پشتوانه خوبی برای دولت است
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رای محکم و قابل اتکایی به وزیران پیشنهادی دولت داده شد، گفت: رای بالای نمایندگان می تواند پشتوانه ای برای ادامه پرقدرت کار دولت باشد.
قاسمی: ظریف فردا به استانبول می رود
تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: وزیر امور خارجه در صدر هیاتی فردا - دوشنبه - به استانبول سفر می‌کند.
لاهوتی: اعضای تیم اقتصادی دولت روحیه پذیرش مسئولیت دارند
تهران - ایرنا - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس پذیرش مسئولیت توسط چهار وزیر اقتصادی را نوعی ایثار دانست و گفت: در شرایط بحرانی مدیریت کردن بسیار دشوار است و این نشان داد که آنها روحیه پذیرش این مسئولیت را دارند.
استاندار خوزستان و نماینده دولت عراق در مرزشلمچه دیدار کردند
شلمچه - ایرنا - دیدار مرزی استاندار خوزستان و نماینده دولت عراق در مرز شلمچه به‌ منظور بررسی روند بازگشت زائران اربعین حسینی روز یکشنبه در شلمچه عراق برگزار شد.
750 هزار زائر اربعین از مرزهای شلمچه و چذابه گذر کردند
آبادان - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: از ابتدای ماه صفر تاکنون 750 هزار زائر اربعین از 2 گذرگاه مرزی شلمچه و چذابه در استان خوزستان به عتبات عالیات اعزام شدند.
عتف و مرکز تحول ریاست جمهوری تفاهمنامه همکاری امضا کردند
تهران - ایرنا - موافقت‌نامه همکاری میان دبیرخانه شورای عالی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف)و مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری به امضا رسید.
جهانگیری:ایران در عبور از چالش‌ها در کنار دولت و ملت عراق است
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری در تماس تلفنی با نخست وزیر عراق از دموکراسی امروز در عراق به عنوان یک نمونه برای کشور‌های منطقه یاد کرد و گفت: دولت و مردم ایران برای عبور از مسائل و چالش‌ها همواره در کنار دولت و ملت این کشور بوده و خواهند بود.
استاندار با وعده توسعه راههای مازندران، خداحافظی کرد
ساری- ایرنا- محمد اسلامی استاندار سابق، پس از اخذ رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر راه و شهر سازی با صدور پیامی ضمن قدردانی از همراهی مردم مازندران با وعده توسعه زیر ساخت ها و راههای استان، خداحافظی کرد.
شهردار: فضای توسعه همدان توسط استاندار فراهم شده است
همدان-ایرنا- شهردار همدان گفت: فضای رشد، توسعه و پیشرفت همدان توسط محمدناصر نیکبخت استاندار دیار هگمتانه فراهم شده و وی در شاخص های پیگیری، برنامه ریزی، ارتباط با نمایندگان مجلس و وزارتخانه ها گام های بزرگی برداشته است..
نمایندگان مجلس همچنان پیگیر ادامه فعالیت شهردار پایتخت هستند
تهران- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: نمایندگان مجلس همچنان طرح استثنا کردن شهردار پایتخت از قانون منع به کارگیری بازنشستگان را دنبال می کنند.
مفتح: مجلس به تصمیم و انتخاب رییس جمهوری اعتماد کرد
تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: رای اعتماد به وزیران پیشنهادی برخاسته از درک شرایط جنگ اقتصادی از سوی مجلس است و نمایندگان با این اقدام به تصمیم و انتخاب رییس جمهوری اعتماد کردند.
فرهاد دژپسند به سمت ˮوزیر امور اقتصادی و داراییˮ منصوب شد
رییس‌ جمهور با استناد به اصول هشتاد و هفتم و یکصد و سی و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، فرهاد دژپسند را به سمت "وزیر امور اقتصادی و دارایی" منصوب کرد.
رضا رحمانی به سمت ˮوزیر صنعت، معدن و تجارتˮ منصوب شد
رییس‌ جمهور با استناد به اصول هشتاد و هفتم و یکصد و سی و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، رضا رحمانی را به سمت "وزیر صنعت، معدن و تجارت" منصوب کرد.
محمد شریعتمداری به سمت ˮوزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعیˮ منصوب شد
رییس‌ جمهور با استناد به اصول هشتاد و هفتم و یکصد و سی و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، محمد شریعتمداری را به سمت "وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی" منصوب کرد.
>> > ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

نقاشی ساختمان؛ قیمت
قیمت نقاشی ساختمان بنا بر درخواست مشتری و موارد مورد نظر او و بسته به نوع رنگ و زیرکار و متراژ و ... پس از بازدید رایگان توسط کارشناس نقاشی تعیین می‌شود. نقاشی ساختمان را با توجه به ظرافت کار می‌توان به درجه یک، درجه دو و درجه سه تقسیم کرد.
مهارت‌های ارتباط موثر؛ مهارت سوال پرسیدن
ارتباط موثر، رابطه‌ای است که در آن، طرف مقابل، پیام شما را با حداکثر دقت ممکن دریافت و درک کند. اکثر متخصصان ارتباطات بخش اصلی (و گاه تمام) مسئولیت ارتباط موثر را بر عهده‌ی ارسال کننده‌ی پیام می‌گذارند. البته این به معنای انکار اهمیت نقش دریافت‌کننده نیست، بلکه تاکیدی بر این امر است که فرستنده‌ی پیام‌ها، مسئولیت دارد از تمام توان خود برای افزایش اثربخشی ارتباط استفاده کند.
نیمار رکورد ریوالدو را پشت سر گذاشت
ستاره برزیلی پاری ‌سن‌ ژرمن با گلی که در دیدار برابر ستاره سرخ به ثمر رساند رکورد گلزنی ریوالدو را پشت سر گذاشت.
توخل: در سخت‌ترین گروه صدرنشین شدیم
سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن بسیار خوشحال است که تیمش توانسته از گروه مرگ به عنوان صدرنشین به دور بعد راه پیدا کند.
گرو: استقلالی‌ها به پدر و مادرم فحش می‌دهند
الحاجی گرو، مهاجم نیجریه‌ای تیم فوتبال استقلال گفت: هواداران استقلال باید در هر شرایطی به بازیکن تیم‌شان انگیزه بدهند، نه اینکه به اعضای خانواده آن توهین کنند.
توضیح اینستاگرامی ساناک درباره جدایی از استقلال
ژیری ساناک مربی سابق استقلال که اخیراً از این تیم جدا شده و جدایی او با حاشیه‌هایی همراه بوده با انتشار یک پست اینستاگرامی خطاب به هواداران استقلال در مورد جدایی خود از این تیم توضیح داد.
تقدیر استقلالی‌ها از دین‌محمدی و سامره
باشگاه و کمیته پیشکسوتان استقلال قصد دارند پیش از بازی فردا از علی سامره و سیروس دین‌محمدی دو پیشکسوت این باشگاه تقدیر کنند.
بازیکن جدید پرسپولیس در تمرین سرخپوشان
بازیکن جدید پرسپولیس در تمرین امروز این تیم حاضر شد.
دانایی‌فرد از زبان مهاجرانی
سرمربی ایرج دانایی‌فرد در تیم‌ملی فوتبال درباره خصوصیات این پیشکسوت فقید صحبت کرد.
بیرانوند با پرسپولیس تمرین کرد
دروازه‌بان پرسپولیس در تمرین گروهی تیمش شرکت کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

ورزشکار پرورش اندام شهرستان فسا به قتل رسید
شیراز - ایرنا - آرمان نیک پی، قهرمان رشته پرورش اندام استان فارس سه شنبه شب در شهرستان فسا به قتل رسید.
چهره‌های مشهور و موفق و عادت‌های صبحگاهی شان
اغلب چهره‌های موفق دنیا ویژگی‌های مشترکی دارند. برای مثال، همه‌ی آن‌ها اتفاق نظر دارند که اولین کاری که هر روز صبح باید انجام دهید این است که قورباغه تان را قورت دهید!
شخصیت شناسی؛ قاه قاه می‌خندیـد یا ریز ریز؟!
چیزی که بیشتر افراد نمی‌دانند، این است که مدل خندیدن هر فرد می‌تواند به آدم‌های اطرافش چیز‌هایی را درباره او و شخصیتش بگوید. فرقی نمی‌کند که مدل خندیدن شما با صدای بلند مانند بمباران باشد یا مدل آرام مثل یک موش! همه این مدل‌های خنده، پیام‌هایی دارند که شما درباره شخصیت تان به دیگران می‌فرستید.
افزایش بودجه‌ توانبخشی پس از اعتراض معلولان
تهران - روزنامه مردم سالاری طی گزارشی در شماره روز چهارشنبه خود به بررسی اعتراض‌های جامعه‌ معلولان سراسر کشور، برای حمایت از معلولان و افزایش یک هزار و 100 میلیارد تومان به بودجه‌ بهزیستی پرداخته است.
«مردی به نام اوهه» مهمان جادوی صحنه
بهرام سروری‌نژاد کارگردان نمایش «مردی به نام اوهه» این هفته به رادیو فرهنگ می‌آید.
قیمت هر گوشت مرغ در بازار باید نزدیک 10 هزار تومان باشد
استانداران جدید، همسو با دولت هستند
نمی‌توانیم بگوییم شرایط عادی است
استیضاح وزیرعلوم در شرایط بحرانی کنونی به صلاح نیست
رحمانی فضلی:استانداران باید با سیاست های دولت همسو باشند
لیست سیاهی برای سخنرانان نشست های روز دانشجو نداریم
استانداران برای پیشبرد برنامه های توسعه تلاش مضاعف کنند
عزیزالله شهبازی استاندار البرز شد
استاندار تهران معرفی شد
رسانه ها از مدیران اجرایی مطالبه گری کنند