دولت

آشنا: رویکرد دولت در بحث تحریم ها واقع بینانه است
تهران-ایرنا- مشاور رئیس جمهور و رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری با تاکید بر این که رویکرد دولت در بحث‌ تحریم ها، صادقانه و واقع بینانه است گفت: نمی گوییم تحریم مشکلی برای کشور ایجاد نکرده اما مشکلات پیش آمده را بدور از هرگونه بزرگنمائی، یأس آفرینی، به زبان ساده و صادقانه با مردم درمیان می‌گذاریم.
استاندار تهران: برخی مدیران کل به وزارتخانه ها چسبیده اند
تهران- ایرنا- استاندار تهران گفت: متاسفانه مدیران کل با چسبندگی به وزارتخانه ها، موارد حیاتی و اهم استان را مغفول می‌گذارند.
توسعه دهنده ماهواره پیام امیرکبیر:از فردا ساخت ماهوره بعدی را شروع می کنیم
تهران- ایرنا- تیم سازنده ماهواره‌ پیام امیرکبیر در نامه ای به رئیس جمهوری اعلام کرد، با افتخار آماده است از فردا و با تجدید قوای دوباره، با همه توان در چارچوب نیازمندی‌های کشور شروع به طراحی و ساخت ماهواره بعدی باهدف ارائه‌ خدمات مورد نیاز مردم کند.
قدردانی دفتر رییس جمهور از استقبال صمیمی مردم گلستان از دولت
گرگان - ایرنا - دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران در پیامی با قدردانی از استقبال صمیمانه و پرشور مردم استان سرسبز گلستان از کاروان دولت تدبیر و امید، تصریح کرد: دولت تدبیر و امید مصمم است با بهره ‏گیری از ظرفیت ‏های موجود و به ثمر رساندن به‏ موقع طرح‏ های زیر ساختی، ضمن پاسخ‏ گویی به مطالبات به‏ حق مردم شریف منطقه، افق ‏های جدیدی برای توسعه پایدار این استان زیبا بگشاید تا بزودی در جایگاه شایسته خود قرار گیرد.
مشارکت مردم در مدیریت کشور از دستاوردهای انقلاب است
سنندج - ایرنا - فرماندار کامیاران گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی، برگزاری انتخابات متعدد و مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خویش و مدیریت کشور است.
قدردانی نماینده ولی فقیه و استاندار گلستان از رییس جمهور
گرگان - ایرنا - سیدکاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان و سیدمناف هاشمی استاندار از حضور و استقبال مردم در جریان سفر رییس جمهوری به این استان شمالی با صدور پیام مشترکی تقدیر کردند.
رویکرد فعالیت اقتصادی گلستان بر محور صنعت است
گرگان - ایرنا - استاندار گلستان گفت: در گذشته رویکرد فعالیت اقتصادی استان بر مبنای کشاورزی بود اما در سال های اخیر جهت دهی حرکت استان توسعه بخش صنعت است.
قدردانی دفتر رییس جمهوری از استقبال صمیمی مردم استان گلستان
تهران - ایرنا - دفتر رییس جمهوری در پیامی با قدردانی از استقبال صمیمانه و پرشور مردم استان سرسبز گلستان از کاروان دولت تدبیر و امید، تصریح کرد: دولت مصمم است با بهره ‏گیری از ظرفیت‏های موجود و به ثمر رساندن به‏ موقع طرح‏های زیر ساختی، ضمن پاسخ‏گویی به مطالبات به‏ حق مردم شریف منطقه، افق ‏های جدیدی برای توسعه پایدار این استان زیبا بگشاید تا بزودی در جایگاه شایسته خود قرار گیرد.
سیاست ترجیحی استفاده از نیروهای بومی هرمزگان پیگیری می شود
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان گفت: برای ما همه، بومی و غیر بومی از حقوق برابر برخوردار است اما به دلیل شرایط خاص کشور سیاست ترجیحی استفاده از نیروهای ماندگار و بومی دراستان پیگیری می شود.
خرازی: در صورت خروج ایران از برجام، اروپا ضرر می‌کند
تهران-ایرنا- رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با تاکید بر اینکه باید مذاکرات جدی‌تری میان ایران و کشورهای کلیدی اروپا برای بررسی آینده روابط شکل بگیرد، هشدار داد که خروج ایران از برجام و نتایج آن بر امنیت منطقه و اروپا، به نفع دولت‌های اروپایی نخواهد بود.
رییس جمهوری گرگان را به مقصد تهران ترک کرد
گرگان - ایرنا - دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در پایان سفر دو روزه به گلستان، دقایقی پیش با بدرقه مسوولان ارشد استان در فرودگاه بین المللی گرگان این شهر را به مقصد تهران ترک کرد.
رییس جمهوری گرگان را به مقصد تهران ترک کرد
گرگان -ایرنا - دکتر حسن روحانی رییس جمهور در پایان سفر 2روزه به گلستان، دقایقی قبل با بدرقه مسوولان ارشد استان از طریق فرودگاه بین المللی گرگان این شهر را به مقصد تهران ترک کرد.
2894 میلیارد تومان برای 63 مصوبه در گلستان اختصاص یافت
گرگان - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: برای اجرای 63 طرح پیش بینی شده در سفر استانی رییس جمهوری به گلستان، دو هزار و 894 میلیارد تومان تعهد شده است.
اختصاص 2800 میلیارد تومان برای اجرای 63 مصوبه در گلستان
گرگان - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: برای اجرای 63 طرح پیش بینی شده در سفر استانی رییس جمهوری به گلستان، دو هزار و 894 میلیارد تومان تعهد شده است.
دستاوردهای انقلاب در عرصه های مختلف تحسین برانگیز است
شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در تمامی عرصه ها و علوم مختلف تحسین برانگیز و قابل مقایسه با دوران طاغوت نیست.
دبیر هیئت دولت از ایسنا بازدید کرد
دبیر هیئت دولت ضمن حضور در ایسنا از این خبرگزاری بازدید کرد.
20هزارمیلیارد تومان تفاهم نامه برای توسعه گلستان امضا شد
گرگان - ایرنا - رییس جمهوری با اشاره به ظرفیت های بکر گلستان گفت: در این سفر 20 هزار میلیارد تومان تفاهم نامه میان بانک ها برای توسعه همه جانبه این استان امضا شد.
روحانی:20هزارمیلیارد تومان تفاهم نامه برای توسعه گلستان امضا شد
گرگان - ایرنا - رییس جمهوری در پایان سفر دو روزه خود به استان گلستان در نشست خبری با اشاره به ظرفیت های بکر استان گلستان گفت: در این سفر 20 هزار میلیارد تومان تفاهم نامه میان بانک ها برای توسعه همه جانبه این استان امضا شد.
شرایط برای استانی شدن انتخابات فراهم نشده است
اصفهان- ایرنا- رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان استان اصفهان گفت: شرایط برای استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی هنوز فراهم نشد و برگزاری آن به شیوه کوجود در شرایط فعلی مناسب نیست.
روحانی: ترسی از تحریم نداریم
گرگان - ایرنا - رییس جمهوری گفت: کشور در شرایط عادی و طبیعی نیست، اما از تحریم نمی ترسیم، عقب نشینی نمی کنیم و از اهداف خود دست برنمی داریم.
>> > 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

گعده‌های حاشیه‌ جلسه‌ علنی امروز مجلس
جلسه‌ی علنی امروز مجلس، حاشیه‌هایی را در پی داشت.
اَبَرماه امشب مهمان آسمان ایران می‌شود
امشب آسمان ایران مهمان دو پدیده زیبای خسوف و اولین اَبَرماه بهمن خواهد بود که قسمتی از این پدیده نیز در اصفهان قابل مشاهده است.
زیباکلام: مردم صدا و سیما را قبول ندارند
صادق زیباکلام در مورد پخش مستند وزارت اطلاعات درباره اسماعیل بخشی از تلویزیون در توئیتی نوشت: «مشکل اساسی صدا وسیما آنست که هنوز متوجه نشده سالهاست مردم میان روایت آن تشکیلات با درآمدهای چند هزار میلیاردی اش(۴۰۰۰میلیارد تومان بودجه پیشنهادی آن در سال۹۸است) ازیکسو و روایت بانو سپیده قلیان و آقای اسماعیل بخشی بادرامدهایی که ماههاست نگرفته اند از سویی دیگر،دومی را قبول دارند.»
سوءاستفاده از سامانه «همتا» برای قاچاق موبایل
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی از صدور حکم ۱۴ میلیاردی برای فرد سوءاستفاده کننده از سامانه همتا برای ریجستری گوشی تلفن همراه خبر داد.
توکلی: ادغام و انحلال دانشگاه‌ها متوقف شود
رئیس هیات مدیره سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای خطاب به رئیس مجلس و نمایندگان خواستار جلوگیری از دادن حق ادغام و انحلال دانشگاه های موفق و معتبر کشور، توسط دولت شد.
عرضه سه مدل جدید از گوشی گالکسی اس 10 +عکس
شرکت سامسونگ قصد دارد ماه آینده گوشی‌های تازه ای روانه بازار کند و بر اساس اطلاعات منتشر شده، سه مدل متفاوت از گوشی گالکسی اس 10 نیز در راه است.
صالحی: مگر بولتون حرف راست هم می‌زند؟
علی‌اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران درباره اظهارات جان بولتون مبنی بر اینکه ایران اطلاعات غلط به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌دهد، گفت: مگر آقای بولتون حرف راست هم می‌زند؟
ترکیب تیم‌ملی مقابل عمان اعلام شد
ترکیب تیم‌ملی فوتبال ایران مقابل عمان اعلام شد.
جان کری: ترامپ، آمریکا را منزوی کرد
«جان کری» وزیر امور خارجه سابق آمریکا گفت که «دونالد ترامپ» ، ایالات متحده را منزوی کرده و ما را در ارتباط با نهادهای شکل گرفته از زمان جنگ جهانی دوم برای برقراری اتحاد در جهان، به قهقهرا برده است.
پیروزی استقلال با درخشش تبریزی
شاگردان وینفرد شفر در بازی تدارکاتی امروز مقابل نایب قهرمان برزیل به برتری دست پیدا کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

پیشکسوتان در بدرقه پیکر سلیم نیساری
مراسم تشییع پیکر سلیم نیساری آغاز شد.
سرودهایی در رثای ام الشهدا:ˮتا فاطمه زنده‌ست علی خانه‌نشین نیستˮ
مجموعه اشعار آیینی ویژه شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها منتشر شد.
معاندها از راه سینما وارد نمی‌شوند
ایرج تقی پور گفت:کسانی که معاند هستند از راه سینما وارد نمی شوند. با سینما هیچ جای دنیا نه می شود انقلاب کرد و نه می شود جلوی انقلابی را گرفت.
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان قزوین منصوب شد
قزوین - ایرنا - علیرضا خزائلی روز یکشنبه با صدور حکمی از سوی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی به عنوان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین منصوب شد.
اجرای پایلوت طرح پیشگیری اولیه از اعتیاد در مناطق آسیب خیز ۴ استان
معاون توسعه، پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه قصد داریم طرح‌های پیشگیری را با هماهنگی خیریه‌ها و موسسات مردم نهاد در مناطق آسیب خیز پیش ببریم بر ضرورت ورود خیرین به حیطه پیشگیری تاکید کرد.
خجسته: از دولت انتظار داشتیم که در بودجه 98 معیشت مردم را شفاف ببیند
سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها از رایزنی برای تغییر بودجه اجتناب کنند
دستگاه ها از رایزنی های دوباره برای تغییر بودجه اجتناب کنند
خطاب و عتاب استاندار به مدیرکل غایب در جلسه
لایحه پالرمو به کمیسیون های مجمع تشخیص ارجاع شد
فرماندار: تعطیلی ادارات سیروان صحت ندارد
واعظی در مراسم ترحیم اعتمادیان مجاهد انقلابی حضور یافت
روحانی درگذشت پدر شهیدان کریمی هویه را تسلیت گفت
وزارت کشور دخالتی در تعیین محل اقامت اجباری محکومان ندارد
ایران خواهان روابط دوستانه با همه کشورهای همسایه و منطقه است