دولت

عراقچی: عزت، استقلال و اعتماد به نفس ملت ایران متاثر از انقلاب اسلامی است
نوشهر - ایرنا - معاون وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی گفت: عزت، غرور ملی، استقلال و اعتماد به نفس ملت ایران متاثر از دستاوردهای انقلاب اسلامی، پایمردی مردم، امام (ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است.
ادای دین مردم به انقلاب تعهد ما مسوولان را بیشتر می کند
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: مردم ما بار دیگر با حضور گسترده خود در این راهپیمایی، دین خود را به این نظام ادا کردند که این موضوع تعهد ما مسئولان را بیشتر می کند.
خودجوش‌ترین راهپیمایی 22بهمن در رشتخوار و تجدید پیمان با آرمان های جمهوری اسلامی
تربت حیدریه -ایرنا - مردم شهرستان رشتخوار در خراسان رضوی در راهپیمایی 22 بهمن امسال با حضور پر شور خود، یکی از خودجوش ترین راهپیمایی هایی پس از انقلاب را به منصه ظهور گذاشتند و با آرمان های انقلاب تجدید پیمان کردند.
استقلال مهمترین دستاورد جمهوری اسلامی است
تربت حیدریه - ایرنا - معاون فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه قم گفت: استقلال مردم ایران مهمترین و بارزترین دستاوردی جمهوری اسلامی است که نصیب کشور شده و ملتی که از ابتدا فریاد نه شرقی و نه غربی را سر داده امروز همچنان بر آرمان و اهداف خود پایبند است.
پخش ناامیدی و گرفتن امید بزرگترین خیانت است
ساری-ایرنا-وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه با گوش شنوا همه مسایل را می شنویم ، واقعیت ها را انکارنمی کنیم ، غم و درد و رنج مردم را می فهیم ، گفت: اما پخش نا امیدی و گرفتن امید بزرگترین خیانت به انقلاب و مردم است.
روحانی: برخی را از قطار انقلاب پیاده کردیم که می‌توانستیم پیاده نکنیم
رییس‌جمهور با تاکید بر حفظ وحدت و اتحاد ملی در آستانه ورود به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، گفت: برخی را از قطار انقلاب پیاده کردیم که می‌توانستیم پیاده نکنیم و اکنون باید همه را به این قطار دعوت کرد.
رییس‌جمهور: باید بیش از همیشه خودمان را برای خدمت به مردم آماده کنیم
رئیس جمهور با تقدیر از حضور باشکوه‌تر مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال در سراسر کشور، تصریح کرد: این حضور پرشور و باشکوه ،پاسخی به توطئه‌های جدید آمریکا علیه ملت ایران و تحرکات صهیونیست‌ها در منطقه و اعلام وحدت و یکپارچگی ایرانیان و عهد و پیمان با امام راحل برای ادامه راه و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.
آغاز سخنرانی رییس جمهوری در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
تهران - ایرنا - سخنرانی رییس جمهوری در مراسم بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در میدان آزادی آغاز شد.
معاون اول رئیس جمهوری: مردم پای نظام انقلاب اسلامی ایستاده اند
تهران - ایرنا - معاون اول رئیس جمهوری گفت: ملت ایران پای نظام انقلاب اسلامی ایستاده اند و با حضور پورشور خود در راهپیمایی 22 بهمن از نظام و آرمان هایی که امام راحل برای انقلاب ترسیم کرده است، دفاع می کنند.
راهپیمایان 22 بهمن در انتظار آغاز سخنرانی رییس جمهوری
تهران - ایرنا - انتهای راهپیمایی مردم تهران در روز پیروزی انقلاب اسلامی میدان آزادی تهران است و حالا که ساعت به 11 صبح یکشنبه (22 بهمن ماه ) رسیده، تعداد غیرقابل شمارشی از مردم در این میدان روی چمن ها و سکوها و نزدیک جایگاه ریاست جمهوری نشسته اند و منتظر آغاز سخنرانی وی هستند.
جمهوری اسلامی تنها نظام مستقل جهان است- ملت دست از انقلاب بر نمی دارد
بندرعباس - ایرنا - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: جمهوری اسلامی ایران تنها نظام مستقل در جهان است که بر پای خود ایستاده، مسئولانش آزادانه تصمیم گرفته و مردم نیز عاشقانه رهبر خود را تبعیت می کنند.
روحانی: حضور مردم پاسخ به توطئه‌های جدید آمریکا و تحرکات صهیونیست‌هاست
تهران - ایرنا – رییس جمهوری با حضور در راهپیمایی بزرگداشت 22 بهمن گفت: امروز حضور مردم با شکوه‌تر از همیشه و پاسخ به توطئه های جدید آمریکا علیه ملت ما و تحرکات صهیونیست ها در منطقه است.
امیر قطر سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت
دوحه - ایرنا - شیخ « تمیم به حمد آل ثانی» امیر قطر در پیامی برای حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی ، رییس جمهوری اسلامی ایران فرا رسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت .
شمخانی: مردم ایران قهرمانان واقعی هستند
تهران - ایرنا - دبیر شورای عالی امنیت ملی، مردم ایران را حماسه آفرین و قهرمانان واقعی دانست و گفت: حضور با شکوه و تماشایی ملت باردیگر دشمنانی را که خیال خام و خائنانه گسست مردم از انقلاب اسلامی ایران را در اذهان خویش می پروراندند، ناامید کرد.
22 بهمن عید ملی و نماد وحدت مردم ایران است
تهران - ایرنا - شهردار تهران با اشاره به حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: 22 بهمن به عنوان یک عید و جشن ملی، نماد وحدت و انسجام مردم ایران است.
>> > ... 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

آیا حریم خصوصی به کلی مرده است؟
​به کار گیری فناوری «ریکوگنیشن» به شکل دلهره آوری از آینده ای تیره و تار حکایت دارد. این نرم افزار برای شناسایی تا ۱۰۰ چهره در یک تصویر یا ویدئو طراحی شده و می تواند احساسات و هیجانات و اعمال سوژه ها را نیز شناسایی کنند.
برادرانی که در شهادت از یکدیگر سبقت گرفتند
سال ۶۱ شهید علی‌اکبر خانی با بردارش شهید محمدرضا خانی به این نتیجه می‌رسند که محمدرضا بماند، علی اکبر به جبهه اعزام شود؛ لذا علی‌اکبر برای خداحافظی با اقوام به یزد می‌رود؛ اما وقتی برمی‌گردد، می‌بیند که محمدرضا زودتر از او به جبهه اعزام شده است.
نادر طالب زاده:‌ تصور حل شدن مسائل با «قدم زدن» ساده‌انگاری بود
نادر طالب‌زاده می‌گوید رسانه‌ در ایران انقلابی عمل نمی‌کند.
شیعیانی که با شفاعت فاطمه معصومه ( ع) بهشتی می‌شوند
حضرت معصومه(س)،فرزند حضرت موسی بن جعفر(ع) و خواهر بزرگوار امام رضا (ع) از امامزادگانی که از مقام والایی برخوردار هستند، است.
قابلیت جدید حذف دستی فالوورهای مزاحم از اینستاگرام
قابلیتی که مدت‌هاست از آن حرف زده می‌شود، وارد فاز اجرایی شده است.
در جستجوی «مسیح» در حرم شاهچراغ
خادم حرم شاهچراغ(ع) می گوید: یکی از القاب احمد بن موسی «امین ولایت» است زیرا با وجود مراجعه مردم برای امامت، ایشان حق امامت را ادا، امام رضا(ع) را به عنوان امام هشتم معرفی و با ثامن الائمه(ع) بیعت کردند.
تک‌تابعیتی، نه دو‌تابعیتی!
اینکه سفیر جدید ایران در فنلاند دوتابعیتی است یا نه، علی‌رغم اهمیت آن، موضوع این وجیزه نیست. در این نوشته روی سخن با کسانی است که از کنار پدیده «دوتابعیتی‌ها» به آسانی عبور می‌کنند و اصرار دارند آن را کم ‌اهمیت قلمداد کنند! بخوانید!
پنج چیزی که انسان در لحظه مرگش می‌بینید؟
همه ما مطالبی را از سختی و ترسناک بودن زمان جان دادن شنیده ایم و اینکه هر فردی توان مقابله با آن را ندارد.
جنبه برخی بازیکنان استقلال خیلی کم است
پیشکسوت باشگاه استقلال مدعی است وینفرد شفر از احساسات هواداران سوءاستفاده می‌کند.
مقاوم شدن صفحه گوشی در برابر 15 بار افتادن متوالی
شرکت "کورنینگ"(Corning) آخرین فناوری خود برای حفاظت از صفحه نمایش موبایل را با نام "Gorilla Glass ۶" معرفی کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

خواراکی‌هایی که صبح بمب انرژی شما هستند
انواع مختلفی از دانه‌های خوراکی وجود دارند که می‌توانند با خستگی صبحگاهی مقابله کنند. این مواد غذایی کالری کمی دارند و سرشار از مواد مغذی هستند که به حفظ و تقویت سلامت بدن کمک می‌کنند.
شهیدی که در مرقد امام حسین (ع) جواز شهادت گرفت
بجنورد - ایرنا - مرتضی زرهرن شهید مدافع حرم شیروان که قبل از اعزام به سوریه به زیارت امام حسین (ع) و عتبات عالیات مشرف شد و مجوز شهادتش را برای دفاع از حرم آل الله از سرور و سالار شهیدان گرفت.
پدر و مادر بی‌رحمی که برای معروف‌شدن پسرشان را کشتند!+ عکس
پدر و مادر بی رحمی در نیوجرسی برای معروف شدن و لاکچری نشان دادن خود، پسر ۴ ماهشان را خفه و با سلفی گرفتن از جسد وی خود را در فضاهای مجازی معروف کردند.
مظنه اجاره‌بهای آپارتمان نوساز در تهران
آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت معاملات انجام شده رهن آپارتمان نوساز در مناطق شهری تهران طی تیر ماه 97 است.
شکست ٤ گله حریف استقلال در آسیا
تیم فوتبال السد با نتیجه ٤-١ برابر دویسبورگ شکست خورد.
عبور از مشکلات نیازمند اتحاد و توجه به حقوق اقوام است
واعظی درگذشت آیت‌الله حاج حسین حق‌شناس را تسلیت گفت
کواکبیان: مردم در عمل باید احساس عدالت کنند
بی‌اعتمادی عمومی، نتیجه اظهار نظرهای غیرکارشناسی
وزیر بهداشت: مردم درگیر فشارهای زیاد اقتصادی هستند
تسریع دراعطای تسهیلات برای تحقق 2هزارشغل روستایی ضرورت دارد
معاون سابق سازمان محیط زیست دو تابعیتی بودن خود را رد کرد
مشکلات اداری و صنفی به مسائل سیاسی تبدیل نشود
سیاست دولت، تسهیل صادرات و حمایت از فعالان اقتصادی است
سیاه نمایی عملکرد دولت در شرایط کنونی به زیان کل نظام است