دولت

بیان عملکرد دولت ، مردم را امیدوارتر می کند
ایلام - ایرنا - سرپرست روابط عمومی استانداری ایلام با بیان اینکه برخی با بی انصافی دستاوردهای دولت را نادیده می گیرند، گفت: بیان عملکرد دولت، مردم را امیدوارتر می کند.
نشاط اجتماعی براساس ویژگی های فرهنگی جامعه تعریف شود
تهران- ایرنا- وزیر کشور نشاط اجتماعی در کشور را ضروری دانست و گفت: نشاط اجتماعی در جامعه باید بر اساس ویژگی های فرهنگی و اجتماعی خودمان تعریف و ایجاد شود.
کارگروه مشترک مدیریت اقتصادی کشور تشکیل شده است
تهران-ایرنا-عضو هیات رییسه مجلس گفت: برای مدیریت اقتصادی کشور، کارگروه مشترک با محوریت سران سه قوه تشکیل و قرار شده دولت برنامه نهایی خود را ارائه کند، در صورتی که نیاز به قانون گذاری باشد، مجلس همکاری لازم را خواهد داشت.
تپش توسعه کردستان در دولت تدبیر و امید
سنندج - ایرنا - روند توسعه زیرساخت ها و پیشرفت استان کردستان با توجه به گسترش شبکه حمل نقل زمینی، ریلی و هوایی، زنجیره فولاد کردستان و طرح های اشتغال فراگیر و پایدار روستایی در دولت تدبیر و امید در مقایسه با دولت های قبلی شتاب بیشتری به خود گرفته است.
می خواهند ایران را نابود کنند
تهران - ایرنا- وزیر امور خارجه گفت: هدف دشمن نه نظام جمهوری اسلامی و نه دولت روحانی، بلکه ایران است. این ایران است که مانع بعضی اهداف و تمایلات است . می خواهند ایران را نابود کنند.
القای ناکارآمدی دولت کمک به جنگ روانی دشمن است
ساری - ایرنا - استاندار مازندران بر لزوم هوشیاری آحاد مردم بویژه مسئولان تاکید کرد و گفت : آمریکا با فشار های اقتصادی می خواهد کاری کند که خودمان انگشت اتهام را به سمت یکدیگر بگیریم و القای ناکارآمدی دولت ، کمک به این جنگ روانی دشمن است.
القای ناکارآمدی دولت کمک به جنگ روانی دشمن است
ساری - ایرنا - استاندار مازندران بر لزوم هوشیاری آحاد مردم بویژه مسئولان تاکید کرد و گفت : آمریکا با فشار های اقتصادی می خواهد کاری کند که خودمان انگشت اتهام را به سمت یکدیگر بگیریم و القای ناکارآمدی دولت ، کمک به این جنگ روانی دشمن است.
تعداد شکایت در حادثه ایرانشهر 4 مورد است
تهران - ایرنا – وزیر کشور گفت: آمار اعلام شده در مورد حادثه ایرانشهر واقعی نبود؛ با توجه به گزارشات ارائه شده در این زمینه، تعداد شکایت در این حادثه 4 مورد بود.
وزیر اطلاعات از تاسیسات هسته‌ای فردو و نطنز بازدید می کند
تهران - ایرنا – حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات به منظور بازدید از تاسیسات هسته ای فردو و نطنز فردا - دوشنبه - به استان های قم و اصفهان سفر می کند.
جهانگیری: همه درمقابل توطئه آمریکا  متحد شوند
تهران-ایرنا-معاون اول رییس جمهوری گفت: در مقطع فعلی بر همه مسئولان کشور اعم از دولت و مجلس و نخبگان و جریان‌های سیاسی و همه مردم ایران لازم است در مقابل توطئه بزرگی که دشمنان خصوصا آمریکا شروع شده، با هم متحد باشیم.
مجلس غیر علنی شد
تهران-ایرنا-جلسه غیر علنی مجلس شورای اسلامی برای بررسی وضعیت گرانی های اخیر با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری آغاز شد.
وزارت خارجه سوء قصد به رییس جمهوری زیمبابوه را محکوم کرد
تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه سوء قصد نافرجام به جان امرسون منانگاگوا رییس جمهوری زیمبابوه در یک گردهمایی انتخاباتی را محکوم و ابراز امیدواری کرد: با وحدت، همبستگی و هوشیاری آحاد مردم انتخابات سراسری این کشور در آرامش و امنیت برگزار شود.
مجلس با حضور جهانگیری درباره گرانی ها جلسه غیرعلنی دارد
تهران - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس امروز با حضور معاون اول رییس جمهوری درباره گرانی های اخیر جلسه غیر علنی خواهد داشت.
احیای میز خدمت از سیاست های مهم دولت تدبیر و امید است
بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید باید به طور جدی و دقیق اجرا شود و احیای میز خدمت از جمله سیاست های مهم در راستای خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم است.
مسابقات ملی کاردانش البرز باید با کیفیت بیشتری برگزار شود
کرج - ایرنا- استاندار البرز گفت: استان میزبان شانزدهمین دوره مسابقات علمی - کاربردی شاخه کاردانش کشور از نهم تیر ماه 97 است که ضرورت دارد همه دستگاه های اجرایی برای برگزاری با کیفیت آن مشارکت داشته باشند.
نوبخت: دولت برای هرگونه سناریو اقتصادی آماده است
تهران – ایرنا – محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: دولت با اختصاص 384 هزار میلیارد تومان اعتبار خود را برای مواجهه با هرگونه سناریو اقتصادی آماده کرده است.
نوبخت: دولت برای هرگونه سناریو اقتصادی آماده است
تهران – ایرنا – محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: دولت با اختصاص 384 هزار میلیارد تومان اعتبار خود را برای مواجهه با هرگونه سناریو اقتصادی آماده کرده است.
تاب آوری استان یزد درمقابل تحریم ها افزایش می یابد
یزد - ایرنا - استاندار و رئیس ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان یزد گفت: تاب آوری استان در مقابل تحریم ها با ارائه برنامه مختلف و شناسایی میزان وابستگی به واردات، افزایش می یابد.
سفیر تام الاختیار ایران در ژاپن منصوب شد
تهران- ایرنا- بنا به پیشنهاد وزیر امورخارجه و تصویب رئیس جمهوری، مرتضی رحمانی موحد سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در ژاپن تعیین شد.
هیات رفع مشکلات اشتغالزایی در کرمان تشکیل شد
کرمان - ایرنا - سرپرست استانداری کرمان گفت: برای رفع مشکل تخصیص تسهیلات بانک ها برای اشتغالزایی، هیاتی چهار نفره از جمله دستگاه اجرایی، متقاضی و بانک ذیربط در این استان تشکیل شده است.
>> > ... 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

بزرگترین کاخ های جهان
به دست آوردن پاسخ این سوال که کدام یک از قصرهای دنیا به عنوان بزرگترین شناخته می شود کار ساده ای نمی باشد. تعریف قصر از دیدگاه افراد مختلف متفاوت است. برخی قصر را فقط به ساختمان و وسعت آن نسبت می دهند و برخی دیگر زمین هایی که در آن محدوده قرار می گیرد را نیز شامل می دانند.
چرا کتابخانه‌ها سحرآمیزترین جای زمین هستند؟
کارل سیگن می‌گوید: «کتابخانه ما را به بینش و دانشی وصل می‌کند که به طرز دردناکی از طبیعت و از بهترین ذهن‌هایی که تاکنون بوده اند، استخراج شده است.»
مهم‌ترین فیلم‌ها درباره زندگی اسطوره‌های موسیقی
مهم‌ترین فیلم‌های بیوگرافیک درباره موزیسین‌ها به مناسبت اکران فیلم مهم «رقص کولی» که درباره فردی مرکوری است.
رفع چروک پیشانی؛ از پیشگیری تا درمان سریع+ ویدئو
چروک پیشانی و خطوط عمیق روی آن که به آن خط اخم هم می‌گویند، دیگر به افزایش سن و کهنسالی محدود نمی‌شود. استرس روزانه و خستگی مفرط باعث شکل‌گیری ناخواسته‌ی خطوط چروک پیشانی حتی در دوران جوانی می‌شوند، و این مسئله از کنترل ما خارج است. در این مطلب راه‌های پیشگیری و درمان چروک پیشانی را آورده ایم.
فواید ورزش در دوره قاعدگی چیست؟
به دلایل زیادی بسیاری از مردم ورزش را در این دوره کنار می گذارند اما دوره قاعدگی هرگز دلیل خوبی برای ورزش نکردن نیست.
آش بادمجان، یک آش سنتی اصیل ایرانی
آش بادمجان یکی از آش‌های خوشمزه و سنتی ایرانی است. اگر به غذا‌های درست شده با بادمجان مانند کشک و بادمجان و حلیم بادمجان علاقمند هستید حتما آش بادمجان را امتحان کنید. در این آموزش کامل‌ترین روش پخت آش بادمجان را آماده کرده ایم.
طرز تهیه چکدرمه، غذای محلی ترکمن ها
یکی از این غذاهای رنگین و خوش طعم که می‌خواهیم در این مطلب به آن بپردازیم چکدرمه است. یک غذای محلی که شباهت زیادی به استانبولی پلوی تهرانی‌ها دارد.
محبوب‌ترین غذا‌های ستاره‌های هالیوود
ستاره‌های هالیوود سعی می‌کنند که برای داشتن اندام و پوستی زیبا، رژیم غذایی سالمی را در پیش بگیرند. البته این در مورد همه ستاره‌ها صحت ندارد، بلکه برخی از آن‌ها نمی‌توانند از غذای مورد علاقه شان، به عنوان مثال کیک، کرپ یا مافین، بگذرند.
مادران ماندگار سینمای ایران
امروز در این گزارش می‌خواهیم از مادر بگیم آن هم به بهانه از دست دادن دوباره مادری در سینما، احترام‌سادات حبیبیان معروف به «مامان اتی» مادر علیرضا داوودنژاد.
مشهورترین محصولات برند‌های معروف جهان
تقاضا برای خرید محصولات لاکچری به خصوص در حوزه مد و لباس روز به روز در حال افزایش است و رقابت گسترده‌ای میان بزرگان تاریخ ساز عرصه مد برای ارائه محصولات باکیفیت و زیبا، برقرار است. اما همانطور که می‌دانید هر برند نقاط ضعف و قوت خود را دارد. به عنوان مثال ما برند بربری را به خاطر ترنچ کت هایش، اما برند لویی ویتون را برای چمدان هایش می‌شناسیم.

پر بازدید ترین اخبار امروز

آخرین وضعیت بارش‌های ایران+جدول
بیشترین میزان رشد بارش‌ها در سال آبی جاری نسبت به سال آبی گذشته (سال آبی ۹۷-۹۶) مربوط به حوضه آبریز قره قوم (شمال شرقی کشور) و حوضه آبریز خلیج فارس و دریای عمان (جنوب کشور) است.
عکس ساده اما لوکس «سحر قریشی»
سحر قریشی با انتشار این عکس نوشت:زندگی زیباست ساده لباس بپوش، ساده راه برو ولی در برخورد با دیگران ساده نباش زیرا سادگیت را نشانه میگیرند برای در هم شکستن ِ غرورت.
نامزد‌های The Game Awards ۲۰۱۸
حدود سه هفته تا رویداد سالانه‌ی The Game Awards فاصله داریم؛ مراسمی که در تجلیل از بهترین بازی‌های سال و با همکاری شرکت‌ها و فعالان مختلف صنعت بازی برگزار می‌شود. دسته‌ها و نامزدهای مراسم امسال یعنی The Game Awards 2018 مشخص شده‌اند.
پیامک‌های پیکسل ۳ خود به خود حذف می‌شوند!
به نظر می‌رسد گوگل هنوز توانایی عرضه یک گوشی بدون نقص را ندارد. از پیکسل نسل اول و دوم گرفته و حالا پیکسل نسل سوم، شاهد انواع و اقسام مشکلات عجیب و غریب هستند که البته اغلب با بروزرسانی نرم‌افزاری هم قابل حل بوده‌اند.
۷ زمانی که نباید روی ترازو بروید
مصرف غذاهای شور، باعث احتباس آب در بدن می شود و وزن را به طور موقت افزایش می دهد. کربوهیدرات ها نیز همین خاصیت را دارند. بنابراین بعد از مصرف این دو گروه غذایی، خود را وزن نکنید.
شاهرخی؛ استانداری از جنس اعتدال، اقتصاد و اشتغال
وزیر نفت هفته آینده به مجلس می رود
استاندار سابق زنجان از مردم استان حلالیت طلبید
شهرداران به دنبال خلاقیت باشند
استاندار جدید همدان: توجه به معیشت و اشتغال در اولویت است
روحانی:جوان‌ها باید مدیریت‌ها را برعهده بگیرند
سند جامع توسعه استان تهران تصویب شد
بزرگداشت علامه جعفری نکوداشت مقام دانش، فضیلت و اخلاق است
سرپرست برای استانداری فارس تعیین نشده است
رییس کمیسیون حقوقی مجلس: وکلا به مساله نقض برجام ورود کنند