دولت

نشست کارگروه منطقه ای استانداران در مشهد برگزار شد
مشهد- ایرنا- نشست کارگروه استانداران منطقه پنجم کشور روز جمعه با حضور معاونان وزارت کشور در محل استانداری خراسان رضوی واقع در مشهد برگزار شد.
استاندار خراسان جنوبی: روش های خدمت رسانی باید تغییر کند
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: با توجه به تغییر نوع مطالبه گری مردم، روش های خدمت رسانی نیز باید تغییر کند چرا که با روش های منسوخ 40 سال قبل نمی توان به ارائه خدمت پرداخت.
دیوان عدالت اداری مخالف اولویت بومی‌ها در استخدام است
اهواز - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: از نظر ما در نظر گرفتن اولویت در استخدام برای افراد بومی درست است اما دیوان عدالت اداری با این موضوع مخالف است.
بهره وری نظام اداری کشور مناسب نیست
اهواز - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: نظام اداری کشور سنگین است و براساس شواهد و قرائن همه اجماع دارند که نظام اداری از کارایی و بهره وری مناسب برخوردار نیست.
رئیس سازمان برنامه و بودجه وارد یزد شد
یزد - ایرنا - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه، برای معرفی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد وارد این شهر شد.
80 هزار نفر از خوزستان مهاجرت کردند
اهواز - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خوزستان گفت: براساس آخرین آمار سرشماری سال 95 بالغ بر 80 هزار نفر از این استان مهاجرت کردند.
مسوولان در سامان دادن مشکلات مردم نوآوری داشته باشند
قشم - ایرنا - فرماندار قشم گفت: با فعالیت بخشنامه ای مسائل مردم به سامان نمی رسد بلکه باید با خلاقیت و نوآوری و نیز استفاده از خرد جمعی برنامه ای تدوین شود که بتوان به مشکلات مردم پرداخت.
حق بدی آب و هوای کارکنان دولت بازنگری می شود
اهواز - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: بازنگری در حق بدی آب و هوای حقوق کارمندان دولت، پس از ارایه گزارش از سوی سازمان هواشناسی انجام می شود.
خوزستان بالاترین آمار مهاجر فرست کشور را دارد
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: وجود برخی مشکلات باعث شده خوزستان بیشترین آمار مهاجر فرست را در سطح کشور داشته باشد.
جایگاه جهانی ایران دردولت الکترونیک باید ارتقا یابد
اهواز - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: جایگاه کنونی ایران در دنیا در بحث دولت الکترونیک در رتبه 120 است که تا پایان یک برنامه سه ساله باید به جایگاه 70 جهان دست یابیم.
دستورالعمل‌های مرتبط با سیاست‌های مدیریت بازار ارز تصویب شد
جلسه ستاد اقتصادی دولت صبح پنجشنبه با حضور حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور برگزار شد و دستورالعمل‌های مرتبط با سیاستهای اتخاذ شده در خصوص مدیریت بازار ارز مورد بحث و بررسی و تصویب قرار گرفت.
دولت باید ملت را به مشارکت فعال فرا بخواند
نماینده مردم خراسان شمالی در شورای عالی استان‌ها با تاکید بر لزوم مشارکت مردم در همه امور کشوراظهارکرد: دولت باید ملت را به مشارکت فعال فرا بخواند و بهترین قالب برای ایجاد زمینه این مشارکت، نهاد شورا است.
بخشی از اتفاقات اخیر بازار ارز، سیاسی است
معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه ریشه مسائل ارزی کشور صرفا اقتصادی نیست، گفت: بخشی از اتفاقات اخیر بازار ارز، سیاسی است نه به این معنا که کسی بیاید و در بازار ارز دخالت کند، بلکه به این معنا که مردم را نسبت به آینده کشور نگران کنند و مردم احساس کنند که اگر در داخل خانه خود ارز نگهداری کنند مطمئن‌تر است.
دفاع تمام قد روحانی از سیاست جدید ارزی
تهران- ایرنا- رییس جمهوری تمامی دستگاه ها را با محوریت بانک مرکزی، ملزم به اجرای دقیق دستورالعمل های عملیاتی مصارف ارزی کشور کرد و گفت: با تامین همه ارزهای مورد نیاز تولیدات داخلی با نرخ اعلام شده، نگرانی ها از افزایش قیمت کالاها رفع شده است.
مدیران کاغذبازی اداری را کاهش دهند
تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت بالا بودن سعه صدر مدیران و پاسخگویی آنها در مقابل مشکلات، از آنان خواست مدیران دستگاه های اجرایی توصیه کرد که برای بهبود امور فرایند بروکراسی را کاهش دهند.
روحانی به الهام علی اف تبریک گفت
تهران - ایرنا - رئیس‌ جمهوری در پیامی با تبریک انتخاب مجدد آقای 'الهام علی اف' به عنوان رئیس جمهوری آذربایجان، تاکید کرد که روند گسترش مناسبات دوستانه و برادرانه میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان با تداوم مساعی جمیله مسئولین دو کشور همچنان با قوت ادامه خواهد یافت.
رئیس جمهور، انتخاب مجدد الهام علیف به عنوان رئیس جمهوری آذربایجان را تبریک گفت
رئیس‌جمهور در پیامی با تبریک انتخاب مجدد آقای "الهام علیف" به عنوان رئیس جمهوری آذربایجان، تاکید کرد که روند گسترش مناسبات دوستانه و برادرانه میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان با تداوم مساعی جمیله مسئولین دو کشور همچنان با قوت ادامه خواهد یافت.
تقاضا از جهانگیری برای حل مشکل عضویت سپنتا نیکنام در شورای شهر یزد
رئیس شورای عالی استان‌ها خطاب به معاون اول رئیس جمهور تقاضا کرد مشکل عضویت سپنتا نیکنام - عضو زرتشتی شورای اسلامی شهر یزد- حل و فصل شود.
جهانگیری: دشمنان درصدد گسترش ناامیدی در میان مردم هستند
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری مشکلات اخیر کشور را ناشی از اقدام دشمنان برای گسترش ناامیدی در میان مردم دانست و گفت: کم هزینه ترین اقدام برای دشمنان جهت ضربه به کشور ایجاد تفرقه، القای ناکارآمدی و گسترش ناامیدی در میان مردم است.
مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه چهارشنبه تا صبح پنجشنبه
تهران-ایرنا-نهایی شدن طرح انتقال گاز ایران به عمان تا تیرماه، هشدار پوتین به نتانیاهو ،ایجاد ظرفیت تولید پنج هزار مگاوات انرژی پاک در کشور،تاکید بر توسعه روابط ایران و اروگوئه،بازدید ولایتی از مناطق آزادشده غوطه شرقی و پکن در هر شرایطی از برجام حراست می کند ازمهمترین خبرهای 12ساعت گذشته ایرنا بود.
>> > ... 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

فستیوال عجیب ترین ریش و سبیل ها!
مسابقه ریش و سبیل های عجیب و غریب امسال هم مانند سال های گذشته در این انگلیس، این بار در شهرک بلک پول برگزار شد و صدها نفر شرکت کننده با لباس های غیر معمول در آن به رقابت پرداختند.
طنز؛ اگر این دیالوگ ها نبودند، خیلی از فیلم ها ساخته نمی شدند!
به تازگی در توییتر کاربران چالش جالب با موضوع دیالوگ های کلیشه ای و یا سکانس های تکراری به راه انداخته اند، دیالوگ ها و صحنه هایی که برای همه ما آشنا است و به وفور خصوصا در سریال و فیلم های ایرانی از آن ها استفاده شده است. شما هم می توانید در قسمت نظرات در این چالش شرکت نمایید.
«حسن یزدانی»؛ نابودگر شرقی که همه را شکست می‌دهد
در طول تاریخ چند ورزشکار را می شناسید که فیلم بازی های شان را تماشا کرده و اشک ریخته اید؟ بی شک اگر بخواهید نام ببرید، حسن یزدانی یکی از همان هاست. پسری اهل جویبار که رشد کرد و امید یک ملت شد. در میان تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی، پسری بود که هنوز باعث فوران قریحه طنز مردم می شد. می گفتند مسابقاتش آن‌قدر کوتاه است که می توان از آن ها تصاویر متحرک ساخت!
عجیب‌ترین پیراهن‌های زنانه در فشن شوی پاریس
دنیای مد و فشن همیشه ما را شگفت زده می کند. در شوی لباسی که در تابستان 2018 به نمایش در آمد، شاهد لباس هایی با طراحی های عجیب و غریب بودیم. برندهای مشهور دنیا مانند ولنتینو، ژیوانشی، شنل و... در این شو دور هم جمع شدند و خلاقانه ترین طراحی های خود را برای پیراهن های زنانه به نمایش گذاشتند.
تیم میکس تراپ ایران به فینال نرسید
تیم میکس تراپ ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ به فینال نرسید.
شکری: ورزشکار چینی به من تنه زد و افتادم
ملی پوش دوچرخه سواری ایران گفت: اگر دستان دوچرخه سوار روی دسته فرمان باشد مشکلی وجود ندارد اما دوچرخه سوار چینی به من تنه زد و روی زمین افتادم
بازگشت سرافرازانه تیم ملی کشتی آزاد به ایران
تیم ملی کشتی آزاد کشورمان لحظاتی پیش جاکارتا را به مقصد کشورمان ترک کرد.
توفان گرایی با ضربه کردن نفر سوم المپیک
نماینده وزن 67 کیلوگرم کشتی فرنگی کشورمان در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا با پیروزی در مرحله یک‌چهارم نهایی راهی مرحله نیمه نهایی شد.
شکست مردانی مقابل نایب قهرمان المپیک
نماینده وزن 60 کیلوگرم کشتی فرنگی کشورمان در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا با شکست در دومین دیدارش مقابل نایب قهرمان المپیک از ژاپن از حضور در نیمه‌نهایی بازماند.
گرایی از حضور در فینال بازماند و به رده بندی رفت
نماینده وزن 67 کیلوگرم کشتی فرنگی کشورمان در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا با شکست در مرحله نیمه‌نهایی از حضور در فینال بازماند و به رده بندی رفت.

پر بازدید ترین اخبار امروز

آشکار شدن محل شکافته شدن خانه کعبه
مجید یراق بافان مجری شبکه قرآن با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت: نقابش را ز کعبه باد برداشت.
تاجزاده: با آنهایی که رأی نمی‌دهند، موافقم!- «رضا کیانیان» در ۶۶ سالگی آلزایمر گرفت
یک فعال اصلاح‌طلب گفت: حمایت از روحانی به جایگاه ما خدشه زد.
مربی‌ تیم ملی کشتی فرنگی: کسب دو یا سه طلا دور از دسترس نیست
مربی تیم‌ ‌ملی کشتی فرنگی درباره قرعه فرنگی‌کاران، گفت: کشتی‌گیری که مدال طلا می‌خواهد نباید دنبال قرعه آسان باشد.
«نشان ارادت» ویژه برنامه محرم با حضور سلبریتی ها
برنامه ترکیبی و گفتگو محور «نشان ارادت» به تهیه‌کننده پویان هدایتی برای پخش در ایام سوگواری محرم در شبکه نسیم، آماده می‌شود.
مهیار صداقت فینالیست تفنگ سه وضعیت شد
مهیار صداقت در ماده تفنگ سه وضعیت مردان بازی های آسیایی ۲۰۱۸ به فینال رسید.
آمریکا حمله نظامی نمی کند، چون هزینه بسیار بالای آن را می داند
همایش بزرگ موکب داران اربعین هفته آینده برگزار می شود
دشمن از هر صدای نامناسب سوء استفاده می کند
ادامه یا منع فعالیت شهردار تهران برعهده شورا است
پرهیز از برنامه های تشریفاتی در هفته دولت مورد تاکید است
ساعات کاری اداره های گیلان به روال عادی بازگشت
17 دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی کرمان تجلیل می شود
تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران نامشروع است
برنامه های هفته دولت باشکوه و موثر برگزار شود
هدف طرح سوال از رئیس جمهوری کمک به دولت است