دولت

بخش خصوصی می تواند نفت را از بورس خریداری و صادر کند
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری از تصمیم دولت برای عرضه نفت در بورس داخلی خبر داد و گفت: نخستین هدف آمریکا، ممانعت از فروش نفت ایران است که به این شیوه، بخش خصوصی می تواند نفت را از بورس به طور شفاف خریداری و صادر کند.
هیچ فردی در ناآرامی های خرمشهر کشته نشده است
تهران - ایرنا - وزیر کشور برخی ادعاها مبنی بر کشته شدن یک نفر در ناآرامی های شب گذشته خرمشهر را نادرست اعلام کرد و گفت: هیچ فردی در این ناآرامی ها کشته نشده و فقط در یک مورد تیراندازی یک نفر زخمی شده است.
سخنان رییس جمهوری امید را در مردم زنده کرد
ارومیه- ایرنا- رییس جبهه اعتدال با اشاره به وضعیت اقتصادی موجود در کشور، گفت: هرچند صحبت رییس جمهوری با مردم دیر انجام شد ولی نکات مثبتی داشت و بار دیگر امید را در مردم زنده کرد.
ابلاغ پیام روحانی به رئیس‌جمهور شیلی
پیام شفاهی دکتر حسن روحانی به رئیس جمهور شیلی ابلاغ شد.
ادعایی که تکذیب شد
تهران-ایرنا-ادعای توییتری یک پایگاه خبری درباره اظهار نظر یکی از مراجع عظام تقلید خطاب به رییس دفتر رییس جمهوری تکذیب شد و سایت منتشر دهنده در صفحه خود ضمن پوزش و اصلاح این ادعا، آن را کذب و برداشت شخصی یکی از حاضران در جلسه عنوان کرد.
هیچ فردی در جریان نا آرامیهای خرمشهر کشته نشده است
آبادان - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر با بیان اینکه هیچ فردی در جریان نا آرامیهای شب گذشته این شهر کشته نشده است گفت: هم اکنون امنیت کامل در خرمشهر برقرار است.
انسجام، رمز 40 ساله گذر از کینه توزی آمریکا
کرج -ایرنا - دولت آمریکا تمام ظرفیت و توان خود را به کار گرفته تا افکار و اندیشه های کینه توزانه خود نسبت به ملت ایران را تحقق بخشیده و مانع پیشرفت و گسترش نفوذ جمهوری اسلامی شود و رمز گذر از این شرایط همانند 40 سال گذشته انسجام مردم و مسئولان است.
انسجام، رمز 40 ساله گذر از کینه توزی آمریکا
کرج - ایرنا - دولت آمریکا تمام ظرفیت و توان خود را به کار گرفته تا افکار و اندیشه های کینه توزانه خود نسبت به ملت ایران را تحقق بخشیده و مانع پیشرفت و گسترش نفوذ جمهوری اسلامی در منطقه شود و رمز گذر از این شرایط همانند 40 سال گذشته انسجام مردم و مسئولان است.
سیاست های ترامپ به حقوق بین الملل ضربه زده است
تهران-ایرنا- قائم مقام وزارت امورخارجه گفت: سیاست های یک جانبه رییس جمهوری آمریکا به روندهای عدم اشاعه سلاح هسته ای و حقوق بین الملل ضربه زده است.
برجام داخلی؛ فرصتی برای هم افزایی ملی
تهران-ایرنا- تاکید بر هم افزایی ملی و پرهیز از اختلافات داخلی در کنار طرح «برجام داخلی» از سوی سیاسیون، علاوه بر ایجاد تعامل و تفاهم سیاسی به تقویت اقتدار و امنیت پایدار ایران در منطقه و جهان کمک می کند و بهره مندی از فرصت های جهانی و بین المللی را برای کشور به ارمغان می آورد.
تکذیب برخی ادعاها درباره دیدار رئیس دفتر رئیس‌جمهور با یکی از مراجع عظام تقلید
در پی انتشار برخی اخبار خلاف واقع و کذب از جزئیات دیدار رئیس دفتر رئیس‌جمهور با مرجع عظیم‌الشأن حضرت آیت‌الله العظمی نوری همدانی، یک منبع آگاه در دفتر رئیس‌جمهور آن را تکذیب کرد و خلاف واقع خواند.
همه برای مقابله با فراگیری ناامیدی در جامعه مسئولیم
تهران- ایرنا- معاون امور بانوان و خانواده ریاست جمهوری تاکید کرد: علاوه بر مسئولیت های فردی و اجتماعی گذشته، رسالت مهم ملی برعهده هر ایرانی است تا در مقابل هجمه های بدخواهان که دنبال فراگیری ناامیدی، فروپاشی اقتصاد و تفرقه گسترده در جامعه هستند بایستیم.
همه برای مقابله با فراگیری ناامیدی در جامعه مسئولیم
تهران- ایرنا- معاون امور بانوان و خانواده ریاست جمهوری تاکید کرد: علاوه بر مسئولیت های فردی و اجتماعی گذشته، رسالت مهم ملی برعهده هر ایرانی است تا در مقابل هجمه های بدخواهان که دنبال فراگیری ناامیدی، فروپاشی اقتصاد و تفرقه گسترده در جامعه هستند بایستیم.
فرماندار داراب: تشریفات اداری حذف شود
شیراز- ایرنا- فرماندار شهرستان داراب گفت: حذف تشریفات از شعارهای اینجانب است و رعایت ساده زیستی نیز باید در بین ادارات نهادینه شود.
فرصت بازگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصادی به ۲ماه کاهش یافت
معاون اول رییس جمهور در ابلاغیه‌ای به دستگاه‌های اجرایی در خصوص مصوبه دولت برای ساماندهی و مدیریت بازار ارز، مدت زمان بازگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصادی کشور توسط صادرکنندگان کالا را از شش ماه به دوماه تغییر داد.
ایجاد شبکه ای موازی با بورس برای ثبت اینترنتی محصولات
تهران- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: قرار است در هفته جاری شبکه ای موازی با بورس برای ثبت اینترنتی برای محصولات صادراتی کشور ایجاد شود که براساس آن وارد کننده و صادرکننده درباره تامین مواد اولیه مورد نیاز تولید با یکدیگر ارتباط خواهند داشت.
اسماعیل بقایی هامانه نماینده ایران در ژنو شد
تهران- ایرنا- اسماعیل بقایی هامانه بعنوان نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در ژنو منصوب شد.
فرصت بازگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصادی کاهش یافت
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری در ابلاغیه ای به دستگاه های اجرایی در خصوص مصوبه دولت برای ساماندهی و مدیریت بازار ارز، مدت زمان بازگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصادی کشور توسط صادرکنندگان کالا را از 6 ماه به 2 ماه تغییر داد.
دستور تشکیل ستاد تدابیر ویژه در استان مرکزی صادر شد
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی، دستور تشکیل ستاد تدابیر ویژه برای شرایط غیرقابل پیش بینی به ویژه در موضوعات اقتصادی و صنعتی در این استان را صادر کرد.
تصمیم های مدیران در شرایط فعلی کشور باید آرامش بخش باشد
تهران ـ ایرنا ـ استاندار تهران با بیان اینکه کشور شرایط مشابه اقتصادی امروز را در گذشته نیز تجربه کرده است تاکید کرد: باید تصمیم های مدیران در شرایط فعلی آرامش بخش باشد و موجب نگرانی مردم و برای کشور هزینه ساز نشود.
>> > ... 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170  ... < << 

گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

توصیه کاپیتان پرسپولیس به هواداران حاضر در آزادی
کاپیتان پرسپولیس از هواداران این تیم خواست تا انرژی خود را معطوف به زمان شروع بازی کنند تا عرصه بر حریف سخت شود.
درخواست حسن روحانی از رئیس کمیته‌ بین‌المللی المپیک
رئیس جمهور ایران از رئیس کمیته بین‌المللی المپیک خواست که موانع حضور زنان محجبه مسلمان و ایرانی را در میادین بین‌المللی بردارد.
مظلومی: امیدوارم پرسپولیسی‌ها هم فینال آسیا را ببینند
سرمربی اسبق استقلال می گوید شکست دادن سپاهان با قلعه‌نویی سخت‌تر است.
افتتاح نمایشگاه عکس «هیرکانی سبز ازلی»- تقدیر از «آقای هیرکانی»
مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی با عنوان «هیرکانی سبز ازلی» با تقدیر از پروفسور«هانس دیتر کنپ» کارشناس جنگل‌های خزری در کاخ نیاوران برگزار شد.
سی‌وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر فراخوان داد
دبیرخانه سی‌وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر فراخوان این دوره از جشنواره را منتشر کرد.
السدی‌ها خرافاتی شدند!
اتفاق حیرت انگیزی قبل از دیدار السد مقابل پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا رخ داد.
خط اعتباری پرشیا بانک لندن به 30 میلیون یورو افزایش یافت
تهران- ایرنا- بانک توسعه صادرات ایران اعلام کرد: قرارداد تامین مالی کوتاه مدت (ریفاینانس) این بانک با پرشیا اینترنشنال بانک لندن از چهار میلیون به 30 میلیون یورو افزایش یافته است.
آرزوی ۲ میلیاردی مونسان برای صادرات-صنایع دستی اسباب‌بازی می‌شود
بعد از گذشت حدود دو ماه از برگزاری سی‌امین نمایشگاه صنایع دستی، سرانجام امروز از برگزیدگان این نمایشگاه تجلیل شد و معاون صنایع دستی کشور که از زمان تصدی خود در این سمت تاکنون گزارشی از عملکردش ارائه نداده بود، از این فرصت بهره برد و شش ماهه کاری‌اش را گزارش و از حمایت‌های رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هم تقدیر کرد.
دیپلماسی سینمایی نداریم
یک تهیه‌کننده سینما گفت: باید راهکارهایی یافت تا بتوانیم فیلم‌های دفاع مقدس و ارزشی خودمان را در عرصه بین‌الملل تبلیغ و ترویج کنیم.
میزبانی جام جهانی فوتسال به ایران می‌رسد؟
روز جمعه هفته جاری، میزبان جام جهانی فوتسال ۲۰۲۰ معرفی خواهد شد؛ مسابقاتی که ایران یکی از نامزد‌های میزبانی آن است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

به یاد مرتضی کیوان و پوری سلطانی
«زن عزیزم یادت باشد که عمو تیغ‌تیغی تو راه را تا به آخر طی کرد». این آخرین جملات وصیت‌نامه مرتضی کیوان در ساعت ۳:۳۰ بامداد ۲۷ مهرماه ۱۳۳۳ بود که خطاب به همسرش، پوری سلطانی، نوشت. اگرچه فقط مرتضی کیوان نبود که در سحرگاه ۲۷ مهرماه اعدام شد؛ به همراه او ۲۶ نفر دیگر از افسران هم اعدام شدند.
زندگی جنسی سالمندان را جدی بگیرید!
همچنان که سنتان افزایش پیدا می‌کند، تغییراتی در وضعیت جنسی‌تان ایجاد می‌شود، اما این تغییرات نباید مانع زندگی جنسی رضایت‌بخش شما شود. سالمندی طبیعی هم در مردان و هم در زنان تغییراتی طبیعی ایجاد می‌کند. این تغییرات گاهی بر زندگی جنسی افراد تاثیر می‌گذارد
وحید رجبلو؛ نابغه‌ای که مغلوب معلولیت‌اش نشد
وحید رجبلو، معلول و مبتلا به بیماری ژنتیکی SMA یا همان «تحلیل عضلانی پیشرفته» است. البته این بیماری ممکن است همه افراد را مبتلا نکند و شاید بعضی افراد تنها ناقل بیماری باشند و خودشان علائمی از بیماری نداشته باشند. وحید جوان کوشایی است که با پیداکردن استعدادش، در زمینه‌ای که دوست داشته، قدم برداشته و توانسته به نقطه‌ای که می‌خواهد، برسد.
سلمان: کار السد سخت است
نایب‌رئیس تیم فوتبال السد قطر ابراز امیدواری کرد تیمش با پیروزی برابر پرسپولیس جواز صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورد.
فرماندار شهرستان ویژه زابل منصوب شد
زاهدان - ایرنا - وزیر کشور در حکمی غلامرضا گنجی را به سمت معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه زابل منصوب کرد.
فراکسیون امید نگاه مثبتی به گزینه های پیشنهادی دارد
شریعتمداری شخصیت توانمندی برای وزارت تعاون است
وزیر اطلاعات:سطح خدمت رسانی به زائران هرسال بهتر می شود
همانطور که علم دستوری نمی‌شود، انتقاد هم نمی‌تواند دستوری باشد
عضویت 4 نماینده مجلس درستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی تمدید شد
طرح یک فوریتی استانی شدن انتخابات تهیه شد
مطهری: دو شورای نگهبان نداریم
جعفرزاده: مصوبه دولت برای تغییر نحوه پرداخت درمان ایثارگران خلاف قانون است
معاون وزیر خارجه عمان با ظریف دیدار کرد
حجتی: محصول تراریخته تولید داخل وجود ندارد